Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Witcher

Only testo ve form analizi

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.385
Witcher, 1 saat önce yazdı:

Abi bu ağrının sebebi sence enjektörü hafif oynatmam mı yoksa sinire falan mı denk gelmişim 

Şişlik,sertlik,kızarıklık falan yok 

Sinire denk gelince pek öyle hafif ağrı ile olmuyor. O kalça deli gibi kasılıyor kontrolünün dışında. Zaten o günden sonra turuncu iğneye geçtim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Witcher    94
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Sinire denk gelince pek öyle hafif ağrı ile olmuyor. O kalça deli gibi kasılıyor kontrolünün dışında. Zaten o günden sonra turuncu iğneye geçtim. 

Aslında ağrı hafif değil,dokununca baya sızlatıyo

Sanki birinden sopa yemiş gibiyim 😁

Ama e vitamini + biraz daha stabil enjeksiyonla bu işi çözerim herhalde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
Witcher, 7 dakika önce yazdı:

Aslında ağrı hafif değil,dokununca baya sızlatıyo

Sanki birinden sopa yemiş gibiyim 😁

Ama e vitamini + biraz daha stabil enjeksiyonla bu işi çözerim herhalde 

Alışacak elin merak etme. Kas hafızası işi orda da var. bir noktada otomatiğe bağlanıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94

Hep güzel ışıkta pumplu şekilde foto atıyoruz 

Bu seferde sabah çekilmiş soğuk sırt fotoğrafı olsun 

IMG_20220327_111605.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94

2. Hafta bitiyor 

Gördüğüm etkiler şu anlık sağlam bir iştah ve libido artışı 

Bir hafta sonra kan tahlili vericem durumu öğrenmek için 

Dün akşamdan idman sonrası fotoğraf ⬇️

IMG_20220402_122559.jpg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Witcher, 32 dakika önce yazdı:

2. Hafta bitiyor 

Gördüğüm etkiler şu anlık sağlam bir iştah ve libido artışı 

Bir hafta sonra kan tahlili vericem durumu öğrenmek için 

Dün akşamdan idman sonrası fotoğraf ⬇️

Merhabalar oldukça güzel bir altyapınız var üstüne koyarak gideceğinizi düşünüyorum başarılar dilerim 👍

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Surrender, 11 dakika önce yazdı:

Merhabalar oldukça güzel bir altyapınız var üstüne koyarak gideceğinizi düşünüyorum başarılar dilerim 👍

Teşekkürler yorumunuz için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Güray abi ile konuya rastgele denk geldik. Fiziğin iyi görünüyor fakat sırtın boş kalmış. Kürde iken sana Haftada 3 gün Full Body antrenman yapmanı ve günlere sırt ile başlamanı öneririm. İlk sırt hareketin her zaman Barbell Row olsun. İkinci hareketi Cable Row veya pulldown olarak seçebilirsin. İyi şanslar.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
gokalaf, 27 dakika önce yazdı:

Güray abi ile konuya rastgele denk geldik. Fiziğin iyi görünüyor fakat sırtın boş kalmış. Kürde iken sana Haftada 3 gün Full Body antrenman yapmanı ve günlere sırt ile başlamanı öneririm. İlk sırt hareketin her zaman Barbell Row olsun. İkinci hareketi Cable Row veya pulldown olarak seçebilirsin. İyi şanslar.

Kardeşim git başka yerde kafa bul,konuyu kirletme 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher, 5 saat önce yazdı:

Kardeşim git başka yerde kafa bul,konuyu kirletme 

İlaçlardan delirmiş herhalde ahahahahahhahaahhaah bide senaryo kurmuş Güray abiyle beraber denk geldik diyor😂😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Poyraz Babayiğit, 13 dakika önce yazdı:

İlaçlardan delirmiş herhalde ahahahahahhahaahhaah bide senaryo kurmuş Güray abiyle beraber denk geldik diyor😂😂

emek verilmiş bir şaka en azından xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Poyraz Babayiğit, 02.04.2022 - 20:25 yazdı:

Adam güray hocayla çalışmayı bırakalı aylar olmuş bu hala güray hoca falan yazmış

Şakada mantık hatası var bir kere 😁

3. haftanın ilk idmanından bir kaç tane foto ayarlayabildim 

İkinci fotoğrafı videodan ss aldım 

Gidişattan memnunum,beslenme olayını daha da oturtabilirsem işler değişecek

@metinavhocam cuma günü tahlil vericem (testo, e2,prolaktin,lh,fsh,alt,ast,tsh) perşembe günü off versem yeterli olur mu ?

IMG_20220405_205312.jpg IMG_20220405_205246.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Witcher, 37 dakika önce yazdı:

3. haftanın ilk idmanından bir kaç tane foto ayarlayabildim 

İkinci fotoğrafı videodan ss aldım 

Gidişattan memnunum,beslenme olayını daha da oturtabilirsem işler değişecek

@metinavhocam cuma günü tahlil vericem (testo, e2,prolaktin,lh,fsh,alt,ast,tsh) perşembe günü off versem yeterli olur mu ?

Knk kol kaç senin baya hacimli duruyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Witcher, 05.04.2022 - 20:54 yazdı:

hocam cuma günü tahlil vericem (testo, e2,prolaktin,lh,fsh,alt,ast,tsh) perşembe günü off versem yeterli olur mu ?

Bazı şeyler çok az değişkenlik gösterebilir, genel gidişatı değiştirecek düzeyde olmaz...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10

Bende dün enjeksiyon yaptım kalçadan ne güzel birşey olmuyordu sabah bı kalktim ödem ve ağrı var niye bana denk geliyor bunlar 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
burakyldz, 41 dakika önce yazdı:

Bende dün enjeksiyon yaptım kalçadan ne güzel birşey olmuyordu sabah bı kalktim ödem ve ağrı var niye bana denk geliyor bunlar 😂

İlk 2 enjeksiyon baya ağrılıydı,sonraki 2 enjeksiyon %50 ağrılıydı ama dün yaptığım 5. enjeksiyon tertemizdi 

Vücudun  ilaca alışması olayını bizzat yaşadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
Witcher, Bir saat önce yazdı:

İlk 2 enjeksiyon baya ağrılıydı,sonraki 2 enjeksiyon %50 ağrılıydı ama dün yaptığım 5. enjeksiyon tertemizdi 

Vücudun  ilaca alışması olayını bizzat yaşadım 

3. enjeksiyondu enetat ın. ilki çok ağrımadı hissetirmedi 2. cede ağrı ödem oldu. 3.dede oldu. antremandan geldim dayanamadım brofen iştim ödemi ağrısı azaldı kendime geldim yoksa geceleride uyutmuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

sağ kol ile sol kol arasında bariz büyük bir fark var kol çalışırken sol kolu en az 2 set ve daha yüksek ağırlıkla çalışmanı tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.