Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

2021 - kür günlüğüm bulk sürecim

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.194

Ünsilin dolapta tırsıyorum ne yalan söylim anabolik enjekte etmeye benzemiyor mental olarak hazır hissettiğimde kullanacağım şuan o bana bakıyor ben ona

IMG_6966.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    213
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Son durum

Nesin sen be 🔥😂

İnsulin protokolüne başlandı mı ?

Bir de Instagram’da çoğu yarışmacıların veya kür’le ilgili reelslerin altında hep seni görüyorum abim be 😂😂

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442

Forumda gördüğüm en iyi vücutlardan birisi :) Yarışma çıkarmalısın kesinlikle.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Arenn, 11 saat önce yazdı:

Nesin sen be 🔥😂

İnsulin protokolüne başlandı mı ?

Bir de Instagram’da çoğu yarışmacıların veya kür’le ilgili reelslerin altında hep seni görüyorum abim be 😂😂

Bişi olduğumuz yok bırakmadan devam henüz insülin kullanmaya başlamadım gelecek küre eklemeye karar verdim nasıl gördüğünü anlamadım ama kötü bi görüntü yoktur inşallah☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
Semih Erarslan, 9 dakika önce yazdı:

İnsülin kullanırken herhangi sorun karşısında yanınımda bulundurmam gereken gıda için ne tavsiye edersiniz? @Mickey @metinav

çikolata,küp şeker, intraworkout maltodextrin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

İnsülin kullanırken herhangi sorun karşısında yanınımda bulundurmam gereken gıda için ne tavsiye edersiniz? @Mickey @metinav

Kana hızla karışıp insülini yükseltecek herhangi bir şey olabilir.Bence dekstroz olmalı derim...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194

Arkadaşlar lütfen beni bir şekilde özelden bulup forum ruhuna aykırı haraket etmeyin profesyonelliğe geçişdeki arkadaşları bu konudan tenzih ediyorum onlarla yolumuz bir şekilde kesişiyor  ama yeni başlamış orta düzey sporcu arkadaşlar bir şekilde beni bulup feka hesaplardan ürün vb tavsiyesi gbi sorularınızı buradan beni etiketleyerek veya normal şekilde sorun beni etiketleyen arkadaşlar özellikle yaş boy kg spor geçmişi öncesi hedef vb konulardan bahsetmiş aynı zamanda şuan güncel formuyla 1 2 fotoğraf atarak sorarsa yardımcı olmaya çalışıyorum ki bu şekilde bu çok arkadaşta yardımcı olacaktır bilginize

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Semih Erarslan, 35 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar lütfen beni bir şekilde özelden bulup forum ruhuna aykırı haraket etmeyin profesyonelliğe geçişdeki arkadaşları bu konudan tenzih ediyorum onlarla yolumuz bir şekilde kesişiyor  ama yeni başlamış orta düzey sporcu arkadaşlar bir şekilde beni bulup feka hesaplardan ürün vb tavsiyesi gbi sorularınızı buradan beni etiketleyerek veya normal şekilde sorun beni etiketleyen arkadaşlar özellikle yaş boy kg spor geçmişi öncesi hedef vb konulardan bahsetmiş aynı zamanda şuan güncel formuyla 1 2 fotoğraf atarak sorarsa yardımcı olmaya çalışıyorum ki bu şekilde bu çok arkadaşta yardımcı olacaktır bilginize

Tacize mi başladılar :D Adını değiştir buradaki kurtulursun Semihçim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Semih Erarslan, 28.10.2023 - 22:42 yazdı:

Vitargo veya vitargo içeren post workoutları öneririm, diğer çikolata şeker gibi ürünler direk karın bölgesine gidiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
DeMoNhUnTeR, 22 saat önce yazdı:

Vitargo veya vitargo içeren post workoutları öneririm, diğer çikolata şeker gibi ürünler direk karın bölgesine gidiyor

Teşekkürler ufak dozajlamalarla başladım

IMG_7128.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194

Zehirlendik 3. Gün sonu spor öncesi öğün 3 spor sonrası 3 insülin deneme toplam günlük 6 da terleme baygınlık seviyesi halsizlik ishal soluğu gece acilde aldık bu haftayı dinlenmeyle kapattık tüm ürünler kesildi sebeb gıda zehirlenmesi çıktı altını çok araştıramadım  insülin böyle bir yan etki yapar mı ?

bilmiyorum ama talihsizlik yaşadık 2 2 de sıkıntı yoktu pazartesi itibariyle toplam 4 en fazla 5 alacak şekilde devam edip tekrar gözlem yapıcam  ölmez isem tekrar bilgi paylaşımı yaparım☺️

IMG_7140.jpeg

• Üzgün 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
Semih Erarslan, 53 dakika önce yazdı:

Zehirlendik 3. Gün sonu spor öncesi öğün 3 spor sonrası 3 insülin deneme toplam günlük 6 da terleme baygınlık seviyesi halsizlik ishal soluğu gece acilde aldık bu haftayı dinlenmeyle kapattık tüm ürünler kesildi sebeb gıda zehirlenmesi çıktı altını çok araştıramadım  insülin böyle bir yan etki yapar mı ?

bilmiyorum ama talihsizlik yaşadık 2 2 de sıkıntı yoktu pazartesi itibariyle toplam 4 en fazla 5 alacak şekilde devam edip tekrar gözlem yapıcam  ölmez isem tekrar bilgi paylaşımı yaparım☺️

Çok geçmiş olsun Semih çok fotoğraf paylaşıyorsun olan var olmayan var nazara gelmişsin gibi geldi bana :D:) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

İnsulin yapmaz aldıgın dozaj zaten çok düşük başka bişeydie insulin olsa bende yapardı 20iu vuruyorum tekte ben.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
fatihcan1, Bir saat önce yazdı:

Çok geçmiş olsun Semih çok fotoğraf paylaşıyorsun olan var olmayan var nazara gelmişsin gibi geldi bana :D:) 

O yöndende kendime çeki düzen vermeliyim haklısın☺️ 

Emrahtkty, 57 dakika önce yazdı:

İnsulin yapmaz aldıgın dozaj zaten çok düşük başka bişeydie insulin olsa bende yapardı 20iu vuruyorum tekte ben.

Peki kullanırken dikkat etmemiz gereken nedir en fazla yeme içme konusunda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Semih Erarslan, 18 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun :( gıda zehirlenmesi olabilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Semih Erarslan, 19 saat önce yazdı:

O yöndende kendime çeki düzen vermeliyim haklısın☺️ 

Peki kullanırken dikkat etmemiz gereken nedir en fazla yeme içme konusunda 

Antrenmandan sonra kullanımı bana daha mantıklı geliyor fakat bu öğün gün içinde ki en büyük öğün olmalı öğünle beraber yağ ve sebze almamak lazım çünkü insulinle beraber yağın depolanması çok olası bütün hücrelere besin girişini açtığı için karb ve proteinden oluşsa yeterli öğün.Vurduktan 15 dakika sonra yemeğe başlamalısınız haftadan haftaya birer ünite ekleyerek arttırabilirsiniz.Hipoya gelecek olursak öldürmez ama vücudunuza bunu da öğretmeniz gerek 2 gün üst üste hipoya girerseniz aldığınız karbonhidrat o öğünde vurduğunuz insuline yetersiz kalmış olur ve karb arttırabilirsiniz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Semih Erarslan, 9 saat önce yazdı:

Hissedemedik ama hakkını verdik sırt günü güncel

Semih gözümün önünde normal bir insandan herküle evrildin resmen. İradenin ve disiplinin beden bulmuş halisin. Seni çok takdir ediyorum ve emsal gösteriyorum.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Semih gün geçtikçe irileşiyorsun, ama irileşirken de yağlanmıyorsun. Sadece genetik ile açıklanamaz bu durum, tebrik ederim.

Başarıların daim olsun kardeşim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.