Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bysabri1

Define döneminde testo e + bolde

Önerilen İletiler

bysabri1    37

Merhaba arkadaşalar sormak istediğim bi kaç soru var 26 haftalık kür planlıyorum bu plan aslında yağ oranını azaltırken kas kütlesini arttırmak klasik vücut geliştirme peki bunu ben Testesteron E ve Boldenonla ne kadar verimli yapabilirim ...

Boldenon iştah açıyor okey ama Testesteron igf salgılattığı için temiz beslenme ve yeterli kardiyo ile yapılabilir mi damacanaya dönmeden ? şuan güncel kilom 110 hedefim ya aynı kiloda kalıp yağ oranı azaltmak yada düşürmek 95lere kadar çekmek tahmini %20 23 civarı bi yağ oranım var sizce değer mi yoksa damacanaya mı dönerim bilemedim Haftalık

500 mg Testo E.
400 mg Boldenon 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.236
bysabri1, 32 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşalar sormak istediğim bi kaç soru var 26 haftalık kür planlıyorum bu plan aslında yağ oranını azaltırken kas kütlesini arttırmak klasik vücut geliştirme peki bunu ben Testesteron E ve Boldenonla ne kadar verimli yapabilirim ...

Boldenon iştah açıyor okey ama Testesteron igf salgılattığı için temiz beslenme ve yeterli kardiyo ile yapılabilir mi damacanaya dönmeden ? şuan güncel kilom 110 hedefim ya aynı kiloda kalıp yağ oranı azaltmak yada düşürmek 95lere kadar çekmek tahmini %20 23 civarı bi yağ oranım var sizce değer mi yoksa damacanaya mı dönerim bilemedim Haftalık

500 mg Testo E.
400 mg Boldenon 

Bu tamamen sana bağlı. Eğer iştah kontrolü yapabilyorsan neden olmasın. 

Ama onun yerine kısa esterli steroidlerle küre girip yağ oranını azaltıp sonra neden uzun esterle devam etmeyesin?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

Ya hocam aslında haklısın elimdeki malzemeleri değerlendirmek istedim 7 Flakon Testo E var 4 de bolde  Masraf çıkarmıym dedim ama dediğin gibi ilk bi bu küre girip sonra bi köprü kurum kısa ester çıtırdan bi define olabilirim elimde Tren A var 1 adet onu kullanıcam olmadı .. çorba olacak gibi planlama yapamadım şuan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, yakın zaman önce minimum %25 yağ oranına sahip bir arkadaş Burak beyle birlikte tren acetat, test prop kürü yapmıştı diye hatırlıyorum. Arama sekmesinde tren acetat yazarak da bulabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam sadece 150 mg tren acetat ile ( prop dozunu hatırlamıyorum ) harika bir değişim yaşamıştı. Elinizde ilaç olduğu için o ilaçları değerlendirmek adına kür planlamayın. Test e - boldenon ile deri altındaki suyu da kasın içine çekersiniz strongman gibi bir görüntü çıkar ortaya. Tren acetat orjinal ise düşük mglarda bile efsane sonuçlar yarattığını bu forumda gördüm. O ilaçları bekletin. Prop - acetat ve belki bir anabolizan daha ekleyerek definisyon yaparsınız. Önümüz kış, test e - boldenonu da kışın definisyonun üstüne kullanırsınız.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Boldenonla definasyon yapacağıma dünyadaki tüm develere hendek atlatmayı tercih ederim :)

Ben hayatımda yemediğim yemeği boldenon küründeyken yedim, zaten göbekliydim, yağlanmadım ama olan yağlarımdan da eksilen bir şey olmadı.

Çok sağlam iraden yoksa, elindeki boldenonu başka kürlere saklamalısın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Hocam ben  enanthat ve boldenonla definasyon yapıyorum ve çok sağlam bir form yakaladım.   500 enanthat  400 bolde kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Boldeyle definasyon kulagi tersten gostermek gibi.

Hadi diyelim boldeyle definasyon yaptin ki bana gore olmaz daha sonra bulkta ne yapacaksin? Cok guclu bir bulk silahini kaybedeceksin.

Bulk icin guc artisi on planda, aromatize olan ya da ostrojenik etkili ilaclar, kolejen sentezini arttiran eklemleri guclendiren.. Deca, npp, boldenon, dhb, primobolan, anapolan, dianabol, oksandralon

Definasyon icin su tutmayan dht turu ilaclar, kortizol karsiti etki gosteren sertlik veren, gorsel etkisi yuksek ilaclar.. Masteron, trenbolon, primobolan, winstrol, oksandralon

tarihinde Mickey tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Mickey, 18.08.2021 - 13:05 yazdı:

Boldeyle definasyon kulagi tersten gostermek gibi.

Hadi diyelim boldeyle definasyon yaptin ki bana gore olmaz daha sonra bulkta ne yapacaksin? Cok guclu bir bulk silahini kaybedeceksin.

Bulk icin guc artisi on planda, aromatize olan ya da ostrojenik etkili ilaclar, kolejen sentezini arttiran eklemleri guclendiren.. Deca, npp, boldenon, dhb, primobolan, anapolan, dianabol, oksandralon

Definasyon icin su tutmayan dht turu ilaclar, kortizol karsiti etki gosteren sertlik veren, gorsel etkisi yuksek ilaclar.. Masteron, trenbolon, primobolan, winstrol, oksandralon

Yani dedikleriniz cidden çok mantıklı elimde  Tren A olduğu için 24 haftalık bulk kürü yaparım sonra köprü kurup biraz vücudumu dinlendirip 1 ay sonrada Testo P . Tren A ve Masteron + yohimbe yada sarms girsem 10 haftalık çok yıpratırmış olur muyum acaba vücudu yoksa daha iyi mi olur

çünkü bir dahaki sezona ben büyük ihtimalle kür giremiyeceğim Amerikaya gitmeyi planlıyorum orda tahil vs sıkıntı maddi olarak tabi 😂 o yüzden en verimli şekilde gitmeyi düşünüyorum uzun süre orda düzenimi oturtturana kadar  girmemeyi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
bysabri1, 37 dakika önce yazdı:

Yani dedikleriniz cidden çok mantıklı elimde  Tren A olduğu için 24 haftalık bulk kürü yaparım sonra köprü kurup biraz vücudumu dinlendirip 1 ay sonrada Testo P . Tren A ve Masteron + yohimbe yada sarms girsem 10 haftalık çok yıpratırmış olur muyum acaba vücudu yoksa daha iyi mi olur

çünkü bir dahaki sezona ben büyük ihtimalle kür giremiyeceğim Amerikaya gitmeyi planlıyorum orda tahil vs sıkıntı maddi olarak tabi 😂 o yüzden en verimli şekilde gitmeyi düşünüyorum uzun süre orda düzenimi oturtturana kadar  girmemeyi.

İki flakon bolde al ilk kürünü boldeyle yap sonrakinde treni kullanırsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tekin2321
      Daha önce kullanan var mı arkadaşlar?
      canada peptide boldenon iran test enanhate  
    • Yazan: kremjanti
      Yaşım 20 boyum 190 kilom 120 yarın vücut geliştirmeye başlıcam daha önceden de 3 4 aylık bir geçmişim oldu farklıı zamanlarda toplam 7 8 ay olmak üzere sağlık sorunlarından ötürü bıraktım.
      Fakat şimdi önümde engel yok ve uzun süre yapmayı planlıyorum.Öncelikle fazla yağlarım kilolarımdan kurtulup vücudumu inşa etmek istiyorum.Bu süreçte nelere dikkat etmeliyim billgilendirebilir misiniz?
    • Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?
    • Yazan: Zodi
      Herkese selamlar hocalarım, abilerim.
      İlaç dozajlamalarım ise haftalık 500 Testo - 400 boldenon şeklinde
      20 haftalık testo bolde kürümün 9. Haftasındayım ilk 6 hafta günde 30 mg sabit turinabol kullandım ve şu ana kadar 8 kilo artışım oldu. Boy 185 kür öncesi kilo 81 güncel kilo 89 yemeden kaynaklı bel ve alt karın da yağlanma oluştu ve son 2 haftadır 15 dk idman sonu kardiyo ekledim. (Bisiklet veya yokuş yürüyüş) Asıl sıkıntıma gelecek olursam bu kilo artışına rağmen nedense ilaçların tam etkisini aynada henüz görememem belki de boldenon 12. Hafta sonrası etki göstermeye başlıyor diyebilirsiniz bundan kaynaklıda olabilir.
      Günde sabahları 5 yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği gün içinde 450 Gr pirinç veya makarna ve 500 gr tavuk yiyorum bunlar temel olanlar tabii ki ekstralar da var beslenmemin kendimce iyi olduğunu düşünüyorum iş yoğunluğumdan ve fabrikanın çok sıkıntılı olmasından kaynaklı test yaptırmaya da gidemedim ilaçlar çalışıyor mu çalışmıyor mu acaba diye psikolojik olaraktan bu düşünce beni hem idman olarak hem de aklıma geldiği her anda düşürüyor.
      Cinsel anlamda da son 2 haftadır nedense ilk etapta erkesiyon çok kuvvetli fakat yarım saat sonra 2. İlişki girişimim de sertleşmede çok problem yaşıyorum iş tempom çok yüksek antremanda da yeterince hırpalıyorum ve yorgun düşüyorum günde 6 saat uyuyorum bunun da ilişki de etkisi var mı bilmiyorum psikolojik olarak hiç iyi hissetmiyorum kendimi bana bi yol gösterir misiniz kimseye de birşey açıklayamıyorum kendi kendimi yiyorum.
      Her türlü eleştirinize lafınıza sözünüze açığım.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.