Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrahtkty

Testo-deca-anapolon

Önerilen İletiler

Emrahtkty    1.394
MuscleBoxer, 1 dakika önce yazdı:

Genetiğin önemini anlıyoruz bu fotoğraflarda herkese olmuyor.... İyi forumlar

Anlamadım kötü genetik mi demeye çalıştın ? :) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.179
Emrahtkty, 18 saat önce yazdı:

Anlamadım kötü genetik mi demeye çalıştın ? :) 

Böyle durumlara kulak asma 6 ay1 sene sonra  farklı kişi ama aynı genetik kafalar gelir genetiğinin bu işe elverişli olduğunu söylerler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Semih Erarslan, 5 saat önce yazdı:

Böyle durumlara kulak asma 6 ay1 sene sonra  farklı kişi ama aynı genetik kafalar gelir genetiğinin bu işe elverişli olduğunu söylerler 

O bile ne yazdığını bilmiyordur abi 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Emrahtkty, 23 saat önce yazdı:

O bile ne yazdığını bilmiyordur abi 😂

Ben profesyonel bir sporcuyum kick box - Muay thai alanındayım Milli takım sporcusuyum .Televizyon maçlarına hazırlanıyorum. ayriyetten Atletik fiziğe katılacak kadar iyi bir fiziğim var dünya sampiyonu hocalarla çalışıyorum amatör değilim ikiniz gibi sadece fikrimi söyledim sanal hocalık yapmayın lütfen inşallah istediğin yerlere gelirsin kardeşim iyi forumlar.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
MuscleBoxer, 55 dakika önce yazdı:

Ben profesyonel bir sporcuyum kick box - Muay thai alanındayım Milli takım sporcusuyum .Televizyon maçlarına hazırlanıyorum. ayriyetten Atletik fiziğe katılacak kadar iyi bir fiziğim var dünya sampiyonu hocalarla çalışıyorum amatör değilim ikiniz gibi sadece fikrimi söyledim sanal hocalık yapmayın lütfen inşallah istediğin yerlere gelirsin kardeşim iyi forumlar.

Ya harbi sıktınız birader He en iyisi sensin git madalya kovala sen Burda 250 mg ile definqsyon olur mu diye konu açmışsın dünya şampiyonu hocaların yardımcı olmuyor herhalde burda zaman öldürüyorsun :)  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.237
MuscleBoxer, 1 saat önce yazdı:

Sanıyorum Emrah'ın konusunu trollemek için nöbetleşe trollük yapıyorsunuz.

Ne diyelim aferin mi diyelim? Profilinde bile fotosu olmayan birine üstelik. 

Öyledir hıhım evet evet :D

@Emrahtktyhiç aldırma abicim.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Pro hocaların var top tier sporcusun ama gelip burda bizim gibi amatörlerden medet umuyorsun.Hayal dünyanda yaşamaya devam et abicim.Biz senin gibi insanların başarısını gölgelemeyiz.İnsallah sen hayallerine ulaşırsın 🥳

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

Sanıyorum Emrah'ın konusunu trollemek için nöbetleşe trollük yapıyorsunuz.

Ne diyelim aferin mi diyelim? Profilinde bile fotosu olmayan birine üstelik. 

Öyledir hıhım evet evet :D

@Emrahtktyhiç aldırma abicim.

Bunlar tarikat olmuşlar artık ya abi çözdüm bunları 😂

Vural2, 6 saat önce yazdı:

Pro hocaların var top tier sporcusun ama gelip burda bizim gibi amatörlerden medet umuyorsun.Hayal dünyanda yaşamaya devam et abicim.Biz senin gibi insanların başarısını gölgelemeyiz.İnsallah sen hayallerine ulaşırsın 🥳

Kendi oturduğu ilçede birinci olan kendini dünya birincisi yapıyor klasik dövüşçü tribi 😂

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
MuscleBoxer, 11 saat önce yazdı:

Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim.

M.K.Atatürk 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Emrahtkty, 26.09.2021 - 09:03 yazdı:

Bunlar tarikat olmuşlar artık ya abi çözdüm bunları 😂

Kendi oturduğu ilçede birinci olan kendini dünya birincisi yapıyor klasik dövüşçü tribi 😂

İlçe de şampiyon olsan dahil Milli takıma girmen için yurt dışından rakiple müsabakaya çıkıp avrupa veya dunya da derece ilk 3 e girmen lazım.  özelden belge sertifika ve milli takım kartımı atmak çok isterim istersen ulaşabilirsin özelden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BB2    20
MuscleBoxer, 33 dakika önce yazdı:

İlçe de şampiyon olsan dahil Milli takıma girmen için yurt dışından rakiple müsabakaya çıkıp avrupa veya dunya da derece ilk 3 e girmen lazım.  özelden belge sertifika ve milli takım kartımı atmak çok isterim istersen ulaşabilirsin özelden.

Milli takımda değilsen yurtdışında müsabakalara çıkamıyorsun zaten. İlk önce ilde derece alıp, sonra Türkiye şampiyonasında derece aldığın zaman milli takıma giriyorsun. Daha sonra kıta (avrupa) şampiyonasında Türkiye adına dövüşüyorsun. Burada derece yaptıktan sonra yine Türkiye adına dünya şampiyonasına gidiyorsun. (Düzeltmek istedim.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
gönderildi (düzenlendi)
BB2, 11 saat önce yazdı:

Milli takımda değilsen yurtdışında müsabakalara çıkamıyorsun zaten. İlk önce ilde derece alıp, sonra Türkiye şampiyonasında derece aldığın zaman milli takıma giriyorsun. Daha sonra kıta (avrupa) şampiyonasında Türkiye adına dövüşüyorsun. Burada derece yaptıktan sonra yine Türkiye adına dünya şampiyonasına gidiyorsun. (Düzeltmek istedim.)

Değişti artık direk türkiye şampiyonasına gidebiliyorsun.Türkiye de derece yaparsan avrupa avrupa da yaparsan dünya İFMA veya WAKO girebiliyorsun.Eskisi gibi değil hiç bir şey ne yazık ki ... Ayriyetten milli takımda olmayıp yurt dışında maça çıkan arkadaşlarım var. Milli sporcu ile Milli takım sporcusu farkını anlayalım.

tarihinde MuscleBoxer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Güncel kilo 93 son form @Loving 🔪

Videolu ;

https://streamable.com/bvh7aw

@Vural2 @rastlantisal @Rdm @Leepriest35 @Semih Erarslan @Mickey @metinav Sizlerin yorumlarını merak ediyorum son form ile ilgili :) 

Emrahtkty, 06.10.2021 - 01:36 yazdı:

Videolu ;

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.237
Emrahtkty, 45 dakika önce yazdı:

@Vural2 @rastlantisal @Rdm @Leepriest35 @Semih Erarslan @Mickey @metinav Sizlerin yorumlarını merak ediyorum son form ile ilgili :) 

Çok çok hızlı doluyorsun. Clear bulktan vazgeçmek çok fark yarattı. Üst göğsü de baya doldurdun. Bir ara sırt videosu da atar mısın?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Çok çok hızlı doluyorsun. Clear bulktan vazgeçmek çok fark yarattı. Üst göğsü de baya doldurdun. Bir ara sırt videosu da atar mısın?

Tamamdır aklımda abi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.237
Emrahtkty, 6 saat önce yazdı:

Dandik ışıkla tam pozlauamadım ama yine de atayım şöyle abi :) @rastlantisal ;

https://streamable.com/kyjqaz

İşin güzel yanı temiz büyüyorsun. Sırt da dolu. Kür sonu formun nerelere varacak merak ediyorum. 

Çok çok iyi geliştiğini düşünüyorum. İşte her şeyi doğru yapıp genç ve uygun genetik olunca boyun uzun bile olsa doluveriyorsun. Bence yavaş yavaş 2022 sonbaharındaki yarışmaya odaklanmaya başla. Hiç bir şey olmazsa podyumun havasını solumuş olursun. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

İşin güzel yanı temiz büyüyorsun. Sırt da dolu. Kür sonu formun nerelere varacak merak ediyorum. 

Çok çok iyi geliştiğini düşünüyorum. İşte her şeyi doğru yapıp genç ve uygun genetik olunca boyun uzun bile olsa doluveriyorsun. Bence yavaş yavaş 2022 sonbaharındaki yarışmaya odaklanmaya başla. Hiç bir şey olmazsa podyumun havasını solumuş olursun. 

Abi çok teşekkürler güzel düşüncelerin için 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Emrahtkty, 8 saat önce yazdı:

Dandik ışıkla tam pozlauamadım ama yine de atayım şöyle abi :) @rastlantisal ;

https://streamable.com/kyjqaz

@Emrahtkty  nettin öyle kendine :) Hava mı bastın, sırtına lens mi taktırdın ? 

Yanlız çok iyi ilerledin be, biz dedeler  deve misali gidiyoruz ama yavaş gidiyoruz yaş itibariyle, sen çok kısa zamanda çok iyi geliştirdin kendini. Başarıların daim olsun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Rdm, 12 dakika önce yazdı:

@Emrahtkty  nettin öyle kendine :) Hava mı bastın, sırtına lens mi taktırdın ? 

Yanlız çok iyi ilerledin be, biz dedeler  deve misali gidiyoruz ama yavaş gidiyoruz yaş itibariyle, sen çok kısa zamanda çok iyi geliştirdin kendini. Başarıların daim olsun.

Sizlerin sayesinde abi iyi gazlıyorsunuz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 06.10.2021 - 01:36 yazdı:

Videolu ;

Sarkoplazmik büyüyorsun. Tabi buna da ihtiyaç var ancak miyofibril hipertrofi olmazsa belli bir noktada tıkanırsın, büyüme durur. Ayrıca kürü bıraktığında ya da off sezonda kasların balon gibi söner. Bunun yerine kalıcı olan miyofibril hipertrofi periyotlaması yapman lazım. Genelde 3-4 ayda bir 6 ila 8 hafta bunun için yeterli oluyor. Sarkoplazmik ile miyofibril hipertrofi antrenmanlarını internetten araştır ve kendi programına dahil et. Genelde miyofibril için deca kürü hem süre bakımından hem de adeleyi beslemesi bakımından ayrıca ihtiyacın olan patlayıcı güç bakımından çok uygun oluyor. Arkasından sarkoplazmik için bolde-tren kürü ve en sonunda definasyonda masteron ve oxandrolan ile final.

Miyofibril de çok az hareket (temel hareketler) ve çok az tekrar sayısı ancak maks maks maks ağırlık ve uzun dinlenme süreleri (3-5dk ya kadar çıkılır.)

Sarkoplazmik ise herkesin çok iyi bildiği temel ve izole hareketler, bölgeye göre değişen 3-6 set 8-12 tekrar sayısı, 30 ila 45sn dinlenme süreleri.

Şu an için gelişimin sarkoplazmik gittiği definasyona girince hangi bölgenin daha baskın hangi bölgenin zayıf kalacağını görebilmek güç. Ben bunun için arada tren kürü yapıp suyu boşaltıp adeleye bir miktar netlik ve sertlik kazandırıp gelişimi ve simetriyi kontrol ediyorum. 

Tabi yukarıda söylediklerim tamamen yarışmacı kafası ve yıllarca ilaçta kalabilecek ve buna uygun beslenme antrenman döngüsünü oluşturabilecek kişiler için geçerli.

Naçizane benim tecrübelerim, kesin doğruluk içermez, tartışmaya her zaman açıktır.     

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mickey, 57 dakika önce yazdı:

Sarkoplazmik büyüyorsun. Tabi buna da ihtiyaç var ancak miyofibril hipertrofi olmazsa belli bir noktada tıkanırsın, büyüme durur. Ayrıca kürü bıraktığında ya da off sezonda kasların balon gibi söner. Bunun yerine kalıcı olan miyofibril hipertrofi periyotlaması yapman lazım. Genelde 3-4 ayda bir 6 ila 8 hafta bunun için yeterli oluyor. Sarkoplazmik ile miyofibril hipertrofi antrenmanlarını internetten araştır ve kendi programına dahil et. Genelde miyofibril için deca kürü hem süre bakımından hem de adeleyi beslemesi bakımından ayrıca ihtiyacın olan patlayıcı güç bakımından çok uygun oluyor. Arkasından sarkoplazmik için bolde-tren kürü ve en sonunda definasyonda masteron ve oxandrolan ile final.

Miyofibril de çok az hareket (temel hareketler) ve çok az tekrar sayısı ancak maks maks maks ağırlık ve uzun dinlenme süreleri (3-5dk ya kadar çıkılır.)

Sarkoplazmik ise herkesin çok iyi bildiği temel ve izole hareketler, bölgeye göre değişen 3-6 set 8-12 tekrar sayısı, 30 ila 45sn dinlenme süreleri.

Şu an için gelişimin sarkoplazmik gittiği definasyona girince hangi bölgenin daha baskın hangi bölgenin zayıf kalacağını görebilmek güç. Ben bunun için arada tren kürü yapıp suyu boşaltıp adeleye bir miktar netlik ve sertlik kazandırıp gelişimi ve simetriyi kontrol ediyorum. 

Tabi yukarıda söylediklerim tamamen yarışmacı kafası ve yıllarca ilaçta kalabilecek ve buna uygun beslenme antrenman döngüsünü oluşturabilecek kişiler için geçerli.

Naçizane benim tecrübelerim, kesin doğruluk içermez, tartışmaya her zaman açıktır.     

Abi teşekkürler dikkate alacağım 👍🏻 Miyofibril için örmek bir program yazarsan çok mutlu olurum kafamda en azından oturtmak icin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Mickey, 5 saat önce yazdı:

Sizin ve kaynak olarak kullandığınız profesyonellerin bilgileri ışığında, bizlere de örnek olması açısından daha detaylı bir konu bekliyoruz sizden hocam :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

@Mickey Yazısından sonra iyice araştırdım hali hazırda zaten antremanlarımda ikisini ayrı ayrı değil de bir kullandığımı fark ettim.Nasıl oluyor diyebilirsiniz örneğin sırt gününde latt pull downda 12-10 tekrar aralıgını hedeflerim ve öyle yaparım.Ama aynı gün içinde rack pull hareketinde mesela 5-6 tekrarın üzerine cıkmam ve maks ağır kiloyla yaparım bu hareketi.Bunu bütün bölgeler için düşünebilirsiniz antrenman stilim aynu çünkü.Tek tek değilde ikisini bir arada kullanıyorum işin kısacası 👍🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.237
Mickey, 11 saat önce yazdı:

5X5 ağırlık antrenmanları ya da piramit çalışma mantığı miyofibril hipertrofiye örnek diyebiliriz. 5X5 gibi programlarda nerdeyse hiç pump hissi yaşamadan büyür gidersin. O yüzden powerlifterlar çabucak altyapı oluşturuyor. 

Ben şuan sizler için iyi örnek değilim ama az tekrar max kilo çok dinlenme ile kendimi 50kg'dan 70kg'a çıkardım. Güç zaten cabası. 

Benim bodybuilderlara tavsiyem, eğer natural gidilecekse büyük kasları ısınma dahil 10-8-6-3-1 gibi setlerle, küçük kasları ise bir kaç hareketin birleştiği setlerle çalışmaları. Hem hacim hem de pomp hissini yakalarlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.