Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Testo-deca-anapolon

Önerilen İletiler

holyland    321
metinav, 4 saat önce yazdı:

Herkesin genetik olarak bazı bölgeleri iyi bazı bölgeleri geri.Arada herşeyi iyi mükemmele yakın insanlar da çıkıyor :) 

Önemli olan geri kalan bölgeleri de özel ilgi ve idman yöntemleriyle geliştirmek...

Benimde genetik olarak kalflar büyük ve gelişmiş.Hiç de çalışmam ayda bir belki.Aşırı büyük kalf, tabi bakış açısına göre değişir ama estetik durmuyor, aynen kalfı çok zayıf olanlar gibi...Kişi memnunsa sorun yok önemli olan o gerisi hikaye :)

kalf büyük olduğu için nasıl kötü durabilir ki

ne kadar büyük olması lazım

sol bacak fotoğrafı atabilirmisin lütfen abi xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
Feng, 9 dakika önce yazdı:

Emrah deca küründe ne sıklıkla arimidex aldın

Hiç almadım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Hiç almadım 

Evet Emrah, çok çok gerekmedikçe antiatomataza karşı. Keza bana da bu düşünceyi kabul ettirdi. İyi de yaptı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Evet Emrah, çok çok gerekmedikçe antiatomataza karşı. Keza bana da bu düşünceyi kabul ettirdi. İyi de yaptı.

Kesinlikle canlı örneği benim abi büyümeyi engelliyor 🤷🏿‍♂️

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Benim bildiğim kadarıyla testo deca kürlerinde östrojen yüksekliği diğer kürlere kıyasla daha fazla olabiliyor, eğer kür esnasında e2 değerlerini kontrol ettiysen ve sıkıntı yoksa arimidex kullanmana gerek yok

Feng, 2 saat önce yazdı:

Göğüslerinde herhangi bir kitle yanma batma kaşınma olmadı mı? e2 kaçlarda çıktı

Knk sen daha önce testo deca kürüne girmiştin zannedersem, sende arimidex kullanımı oldu mu? Olduysa ne sıklıkla?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Knk sen daha önce testo deca kürüne girmiştin zannedersem, sende arimidex kullanımı oldu mu? Olduysa ne sıklıkla?

Bende girdim. Deli gibi kaşındı. Hatta göğüs uçları dikleşti. Elle sık sık kontrol ettim. Doku oluşumu emaresi olmayınca kullanmadım. Şu önümüzdeki kürün ilk etabı da deca olacak. Yine aynı yöntemle çok çok mecbur kalmadıkça kullanmayı düşünmüyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Bende girdim. Deli gibi kaşındı. Hatta göğüs uçları dikleşti. Elle sık sık kontrol ettim. Doku oluşumu emaresi olmayınca kullanmadım. Şu önümüzdeki kürün ilk etabı da deca olacak. Yine aynı yöntemle çok çok mecbur kalmadıkça kullanmayı düşünmüyorum.

Nandrolon vücutta testosteron'un aromatizasyonu sırasında aracı hormon (ya da kofaktör) olarak görev alıyor ve çok çok az da olsa kanda tespit edilemeyecek kadar miktarda insan vücudunda üretiliyor.

Bazı bünyeler gerçekten etkilenmeyebiliyor, insan vücudu ilginç gerçekten. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Bende kasıntı olmadı batma oldu ama kitle oluşmadı bende elle kontrol ettim sıkıntı yaşamadım ufak bir tüyo kür içinde iken libidonuz birden yerlerde ise jino başlamış olıyo arimidex kullanın onun dışında bulk kürlerinde kullanmayın baltalamaya sebeptir 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Feng, 54 dakika önce yazdı:

Doku olustuktan sonra geri donusu yok ki zaten

Ergenlikten kalma iyi kötü herkesde bir doku var ne zaman spor salonunda kilolu biri görsem genelde gyno baskın oluyor. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
rastlantisal, 23 saat önce yazdı:

Metin hocam erken yaşlarda futbol oynadınız mı?

Yoo sportif geçmişe sahip değilim.Aileden gelen bir durum...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
metinav, 3 saat önce yazdı:

Yoo sportif geçmişe sahip değilim.Aileden gelen bir durum...

Maşallah hocam. O zaman iyi gen varmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Favorit, 59 dakika önce yazdı:

Usta gerçekten şu saçmasapan ışıksız açısız çekimden vazgeçsen keşke. En azından salon aynasından falan bi çek gönül gözüyle göremedik bi seni

Aynayı boş bulursam çekerim kanka laf olsun diye yorum yapmayın ya forumdan soğuttunuz beni valla 

Mhmt38, 22 dakika önce yazdı:

Kardeşim hedef kaç kilo. Tank gibi oldun iyice.😂

Abi cok teşekkürler.110-115 çıkabilirsem benim için cok iyi olur hedef oralar 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Emrahtkty, 9 saat önce yazdı:

Güncel form 102 Kilogram ; @Loving

https://streamable.com/0slz3c

Bir noktadan sonra kilo almak, gerçekten yavaşlıyor. Buna rağmen kilo alabiliyorsun. Tebrik ederim.

Tüm bu bulk bitip cuta girdiğinde olacak formu çok merak ediyorum Emrah. Takipteyim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Bir noktadan sonra kilo almak, gerçekten yavaşlıyor. Buna rağmen kilo alabiliyorsun. Tebrik ederim.

Tüm bu bulk bitip cuta girdiğinde olacak formu çok merak ediyorum Emrah. Takipteyim.

Teşekkürler abicim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Emrahtkty, 12 saat önce yazdı:

Aynayı boş bulursam çekerim kanka laf olsun diye yorum yapmayın ya forumdan soğuttunuz beni valla 

Öyle hemen soğumak yok. Merak ediyoruz haliyle, etmeyelim mi :) 

Yüzünü gizlemek ise sıkıntı video değil, fotoğraf çek ona da kabul :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Rdm, 28 dakika önce yazdı:

Öyle hemen soğumak yok. Merak ediyoruz haliyle, etmeyelim mi :) 

Yüzünü gizlemek ise sıkıntı video değil, fotoğraf çek ona da kabul :) 

Yok yüzüm açık videolarda zaten abi sıkıntı yok,salonda ışığı bişeye benzeyen tek yer burası diğer aynalar zaten ana baba günü millet sıra beklşyor önünde o anlamda söyledim onu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Emrahtkty, 20 dakika önce yazdı:

Yok yüzüm açık videolarda zaten abi sıkıntı yok,salonda ışığı bişeye benzeyen tek yer burası diğer aynalar zaten ana baba günü millet sıra beklşyor önünde o anlamda söyledim onu 

Benim gittiğim salonda wc ve duşlar hariç her yer boydan boya ayna, sahibi de 60'lı yaşlarda eski bir yarışmacı ve ilginçtir eskiden  federasyonda doping denetmeniymiş :)  Biz sanıyoruz ki her salon aynı, sende haklısın o halde :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Foruma ilk üye olduğumdaki profil resmini hatırlıyorum. Birde şimdikine bakıyorum. Çirozdan gorile evrildin resmen 1 senede :D.

Helal olsun. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Foruma ilk üye olduğumdaki profil resmini hatırlıyorum. Birde şimdikine bakıyorum. Çirozdan gorile evrildin resmen 1 senede :D.

Helal olsun. 

Herkes hatırlamaz abi o zamanları 😂 Çok teşekkürler abicim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Güncel 106 kg(korsesiz😂) antrenman sonu 30 dk kardiyo üzerine Pumpsız : https://streamable.com/nnr0np

Buda bu işlere giriştiğim vücudumun hali :) @Rdm senden daha beter ilk halim demiştim abi :) Bu sene definasyonda tren kullanmayı düşünüyorum ayrıca yorumlarınızı merak ediyorum bu konuda konuma baştan sona hakim birçok insan var burada 10 hafta kadar tren 12-13 hafta prop kullanmak istiyorum define olurken.8D7A4E89-33BB-48D3-A938-F72FC5525E27.thumb.jpeg.ec9b85f15a9a244b97dea4e459a6747f.jpeg

• Beğen 4
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Güncel 106 kg(korsesiz😂) antrenman sonu 30 dk kardiyo üzerine Pumpsız : https://streamable.com/nnr0np

Buda bu işlere giriştiğim vücudumun hali :) @Rdm senden daha beter ilk halim demiştim abi :) Bu sene definasyonda tren kullanmayı düşünüyorum ayrıca yorumlarınızı merak ediyorum bu konuda konuma baştan sona hakim birçok insan var burada 10 hafta kadar tren 12-13 hafta prop kullanmak istiyorum define olurken.

Başlangıç ve güncel hale bakınca 2 farklı insan var. Muhteşem değişim  tebrik ederim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Askabar, Şimdi yazdı:

Başlangıç ve güncel hale bakınca 2 farklı insan var. Muhteşem değişim  tebrik ederim. 

Teşekkürler dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.