Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Kortizol baskılamak / yeni konu

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

Merhaba dostlarım yüksek kortizol değerlerine bağlı olarak büyük ihtimalle cushing sendromu geçirenler içinde soruyorum kortizolu nasıl baskılayabiliriz kürde veya kür dışında hangi ilaçları kullanıyoruz. arkadaşlar geçen posta cevap gelmeyince alakasız yorumlar gelince tekrar açmak istedim forumdaki dostlarımız ben dahil yararlanalım arkadaşlar Kortizolu baskılayan etkili bir ilaç önerisi yapabilirmisiniz önceki posstaki gibi c vitamini vs demeyin işe yaramıyor 15 gün kadar o şekil kullandık herşeyi baskılayan ilaç varda kortizol baskılayıcı bir ilaç yokmu arkadaşlar o.O

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ßyC#    66

Yüksek testosteron ve düşük östrojen seviyeleri bulunan bir vücutta kortizol seviyeleri kür içerisinde vücut mutlu olduğu için düşük olur zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
ßyC#, 5 dakika önce yazdı:

Yüksek testosteron ve düşük östrojen seviyeleri bulunan bir vücutta kortizol seviyeleri kür içerisinde vücut mutlu olduğu için düşük olur zaten.

hocam okumadınız galiba kanımda yüksek miktarda kortizol var 1.5 ayda 25 kg aldım doktorların ıvır zıvırlarını dinleyeli çok oldu kortizolu baskılayacak bir ilaç önerisi @metinav hocam @Asaletim hocamda görür inşallah yardımcı olur. çok kötü etkiliyor beni bu durum yorgunluk halsizlik kilo kas kaybı libido cinsel isteksizlik vs vs. ""(amaç kortizolu düşürmek)"" unutmadan @rastlantisal hocamıda ekleyelim.

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

arkadaşlar bu arada metopirone vs ilaçların türkiyedeki muadili ve eczanede satılan tarzı ilaçlar arıyorum metopirone 250euro trde buda bayağı bitirir insanı 250 euro 2bin615tl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Psikoloğa git,gingko biloba kullan,c vitamini 1500-2000 arası almaya devam et 30-40 dk kardiyo yap.Birde istersen hacamat yaptır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Ironmann, 14 saat önce yazdı:

Psikoloğa git,gingko biloba kullan,c vitamini 1500-2000 arası almaya devam et 30-40 dk kardiyo yap.Birde istersen hacamat yaptır.

hocam şaka falan sanırım kullandım bunlarla bir bağlantısı yok psikolejik değil hormonsal bir sıkıntı böbreküstü bezinden kaynaklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Merhaba

Muhtemelen aradığınız cevabı burda bulamayacaksınız çünkü verilen cevapları denemişsiniz. Kür içi ve kür sonu çoğu arkadaşın yazdığı gibi kortizola dolaydı yoldan omega3 ve c vitamini gibi ürünlerle müdahale etmeye çalışırız. 

Sizin önce bi Cushing sendromu yaşayıp yaşamadığınızı anlamak için test vermeniz lazım. Farklı testleri  var 24saat tüm idrarladaki kortizol seviyelerine bakmak  gibi. 

Önce test yapılacak, sonra nedeni için bi mr çekilecek ve ona uygun bir tedavi yönetimi izlenecek. Konu tamamen Endokrinolojinin müdahale edebiliceği bir konu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790

Kortizolu baskilamaktan ziyade kaynagini bulup nedenleri ortadan kaldirmak dogru yaklasim olur. Okudum bir kac yontem denemissin aklima uyku apnesi geldi. Kaliteli uyku ile kortizol seviyesi arasinda ciddi bir iliski var. Huzursuz bacak sendromu da bu iliski icinde. Bana kalirsa bir endokrinoloji uzmani ile gorusmen lazim. Vucudunun hormon amino asit profili vitamin mineral duzeyleri kontrol edilmeli. Eminim ki bir veya bir kac hormonunun salgilanmasinda sikinti var. Eksik amino asit alimindan kaynakli da olabilir. Ya da sindirim problemleri olabilir. Yeterli beslendigini dusundugun anda bile eksik bagirsak bakterileri isi negatif anlamda tersine cevirebilir. Dusunmeye baslayinca bir cok sey geliyor aklima bunlarin metodolojik bir sekilde elenerek bir uzman kontrolunde ele alinmasi gerekir. Ama uyku cok onemli ozellikle melatonin serotonin ve endorfin hormonlari vucuttaki kortizol alarmini geri ceker. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Mickey, 5 saat önce yazdı:

Kortizolu baskilamaktan ziyade kaynagini bulup nedenleri ortadan kaldirmak dogru yaklasim olur. Okudum bir kac yontem denemissin aklima uyku apnesi geldi. Kaliteli uyku ile kortizol seviyesi arasinda ciddi bir iliski var. Huzursuz bacak sendromu da bu iliski icinde. Bana kalirsa bir endokrinoloji uzmani ile gorusmen lazim. Vucudunun hormon amino asit profili vitamin mineral duzeyleri kontrol edilmeli. Eminim ki bir veya bir kac hormonunun salgilanmasinda sikinti var. Eksik amino asit alimindan kaynakli da olabilir. Ya da sindirim problemleri olabilir. Yeterli beslendigini dusundugun anda bile eksik bagirsak bakterileri isi negatif anlamda tersine cevirebilir. Dusunmeye baslayinca bir cok sey geliyor aklima bunlarin metodolojik bir sekilde elenerek bir uzman kontrolunde ele alinmasi gerekir. Ama uyku cok onemli ozellikle melatonin serotonin ve endorfin hormonlari vucuttaki kortizol alarmini geri ceker. 

hocam uykum düzenlidir 3 gündür değil bu arada ara ara bölünmeler oluyor sıcaktan malum izmir havası onun dışında yarın endokrine gidip baktıracağım tekrar görücez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: neturix1
      Testosteron enantathe+ rimobolan kurundeyim kürüme 4 hafta dianabol eklemek istiyorum bazı kaynaklar dianabolun testosteron enantattan 5 kat daha fazla testosteron baskıladığını yazmış acaba bu doğrumu ayrıca dianabol libido problemi yaparmı? @metinav
      @rastlantisal
    • Yazan: ucantekme1
      Merhaba dostlarım yüksek kortizol değerlerine bağlı olarak büyük ihtimalle cushing sendromu geçirenler içinde soruyorum kortizolu nasıl baskılayabiliriz kürde veya kür dışında hangi ilaçları kullanıyoruz.
    • Yazan: d3lici
      Öncelikle herkese iyi akşamlar, 13 hf. boldenon 350 mg,  14 hf. Testo Enanthat 500 mg kürünü bitireli 1 ay oldu. (İlk kürümdü)
      PCT dönemimde özellikle alnımda, ve sırtımda sivilceler çıktığını farkettim, (Kür içerisinde herhangi bir cilt problemi vs. yaşamadım) kürden 20 gün sonra 4x1000 Pregnyl uyguladım şuan halihazırda her gün Tamoksifen kullanıyorum, bu sivilcelenmenin sebebi nedir ve nasıl önlenebilir ?
       korkum sivilcelerin iz yapması  yardımlarınızı, görüşlerinizi bekliyorum, teşekkürler (Ayrıca belirtmek istediğim diğer husus duygusal anlamda ciddi dalgalanmalar yaşıyorum ayrıca libido ereksiyon sorunum yok :D)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.