Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

LifteR

Ilk kürüm

Önerilen İletiler

LifteR    12

Merhaba arkadaşlar. 21 yaşındayım, 2,5 senedir idman yapıyorum yaz sonu 3 olacak. Başladığımda 75kg'ydim, 1-1,5 sene içinde 94'e kadar çıktım, (boyum aynı 185cm) şu an 88-90kg'de tatmin olduğum bir form tuttum ben de yavaş bir şekilde yağ oranını mümkün olduğunca sarsmadan büyümeye devam ediyorum. Bu 2,5 senenin tamamı powerlifting idmanlarıyla geçti denebilir. Sadece 2 ay önce bodybuilding'e geçiş yaptım ve bir süre böyle devam edeceğim gayet güzel ilerliyor. Önümüzdeki aylarda 3. senemde ilk kürüme girmeyi planlıyorum. Bir anda patlamak gibi bir amacım yok, kürden sonra tutamayacağım kütlelerde gözüm yok. İşi senelere yayarak daha büyük kütlelere ulaşmak istiyorum. Zaten gördüğüm sert düzgün idman yapıp, düzgün yemek yiyen arkadaşlar sadece haftada bir ampul sustanon ile bile tabii ki aşırı değil ama gayet güzel kütleler ekliyorlar. :) İlk kürde verim alabileceğim en hafif şey ile başlayıp her kürde dozu biraz biraz artırmayı düşünüyorum. İlk kürüm için düşündüklerim:

Test enanthate/cypionate 300mg 1-8 
Test enanthate/cypionate 500mg 8-16 
Veya 
Test enanthate/cypionate 300mg 1-16
Anavar/tbol 30-50mg 8-16 
Veya
Sustanon 250mg 1-16
Rimabolan 200-300mg 8-16

PCT süresince ve sonrasında diğer küre kadar (6 ay falan off veririm en az) cardarine ve mk-677 gibi doğal testosteron üretimine baskı yapmayacak şeyler kullanmayı düşünüyorum. Adele ve güç kaybı minimum olsun diye. İdmanların kalitesi de bir anda düşmemiş olur. 

Hangisini yapacağıma karar vermedim. Değerlendirmenizi bekliyorum. 8 haftada düşük doz test ile sağlam güç ve kilo ekleyip güç ve kilo artışı yavaşlamaya başladığı anda ya dozu artıracağım ya da başka bir şey ekleyip yola devam edeceğim.
Vücut ölçülerim de şöyle: 185cm, 88-90kg, bel 82cm, kol soğuk 43cm, bacak soğuk 67cm. Yağ oranı için internetten baktığım vücut ölçülerine göre olan %11 falan veriyor ama bence %14 vardır. Zaten bundan önceki süreçte diyet yapacağım 84-85kg gibi başlarım küre. Başladıktan sonra da fazla yağlanmadan büyümeye çalışacağım. 

Bu kürden önce bi sarms denemesi yapmayı da düşünüyorum ama karar vermedim. Her türlü öneriye açığım.
Son birkaç ayda çektiğim bazı form fotoğraflarını koyuyorum. Ayrıca bu başlığın altına ilk kürüme kadarki natural gelişimimi de eklerim ara sıra düzgün fotoğraf çekilirsem. :) Küre girdikten sonra da bu başlık altında günlüğümü tutmaya devam ederim. 

Screenshot_20210526_142021_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20210526_142024_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20210526_142026_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20210526_142027_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20210526_175045_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20210526_175056_com.whatsapp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jamesdean    26

300mg ile başlayıp 8. haftada 500 e çıkartmanın pek anlamı yok. diğer alternatifte olduğu gibi 8. haftada primo eklemenin de. fiziğin küre girmek için gayet uygun şu an sadece başlamadan önce biraz daha yağsız girmek senin lehine olacaktır ki sen de belirtmişsin onu. ben sarmslar ile vakit kaybetmeden 500/500 tarzı bir testo/bolde kürüne girmeni öneririm. son haftalarda da durumuna göre bi oral bitirici kullanabilirsin örneğini verdiğin gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
jamesdean, 1 saat önce yazdı:

300mg ile başlayıp 8. haftada 500 e çıkartmanın pek anlamı yok. diğer alternatifte olduğu gibi 8. haftada primo eklemenin de. fiziğin küre girmek için gayet uygun şu an sadece başlamadan önce biraz daha yağsız girmek senin lehine olacaktır ki sen de belirtmişsin onu. ben sarmslar ile vakit kaybetmeden 500/500 tarzı bir testo/bolde kürüne girmeni öneririm. son haftalarda da durumuna göre bi oral bitirici kullanabilirsin örneğini verdiğin gibi.

Test dozunu artırmanın ya da primo eklemenin neden bir getirisi olmayacağını düşünüyorsun hocam? Daha önce hiçbir şey kullanmadığım için sade 300mg test ile 8-10 hafta boyunca iyi verim alabileceğimi düşündüm. (benzer dozlarda iyi verim alan arkadaşım oldu, ondan gözlemlediğim ve başkalarının tecrübelerini okuduğum kadarıyla 8-10 hafta sonra o dozda tek testodan alınan verim güç ve kilo anlamında oldukça yavaşlıyor) Aldığım verim yavaşlayınca da dozu artırıp bir 8 hafta daha devam edip bitirmek mantıklı olmaz mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
LifteR, 48 dakika önce yazdı:

Test dozunu artırmanın ya da primo eklemenin neden bir getirisi olmayacağını düşünüyorsun hocam? Daha önce hiçbir şey kullanmadığım için sade 300mg test ile 8-10 hafta boyunca iyi verim alabileceğimi düşündüm. (benzer dozlarda iyi verim alan arkadaşım oldu, ondan gözlemlediğim ve başkalarının tecrübelerini okuduğum kadarıyla 8-10 hafta sonra o dozda tek testodan alınan verim güç ve kilo anlamında oldukça yavaşlıyor) Aldığım verim yavaşlayınca da dozu artırıp bir 8 hafta daha devam edip bitirmek mantıklı olmaz mı? 

testo için konuşuyorum, herhangi bir dozajda 8. haftaya geldiğinde ilacın etkisini yeni yeni almaya başlayacaksın zaten(ilk haftalarda yaşanan su tutumundan bahsetmiyorum) olay 300 veya 500 yapman değil. stabil bi şekilde bir dozajda kalmak ve gidişata göre bununla oynamak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
jamesdean, 45 dakika önce yazdı:

testo için konuşuyorum, herhangi bir dozajda 8. haftaya geldiğinde ilacın etkisini yeni yeni almaya başlayacaksın zaten(ilk haftalarda yaşanan su tutumundan bahsetmiyorum) olay 300 veya 500 yapman değil. stabil bi şekilde bir dozajda kalmak ve gidişata göre bununla oynamak

Hocam dediğim gibi etki alacağım en düşük dozda başlamak istiyorum bu işe. Peki sence testo dozunu sabit 300'de tutsam son 6 veya 8 haftaya ne eklesem daha iyi olur? Primo önermez misin temiz bir şekilde büyümek için? Sen de primo küründesin herhalde şu an bitirdin mi bilmiyorum ama. Ya primo ya da anavar eklemeyi düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
LifteR, 14 saat önce yazdı:

Hocam dediğim gibi etki alacağım en düşük dozda başlamak istiyorum bu işe. Peki sence testo dozunu sabit 300'de tutsam son 6 veya 8 haftaya ne eklesem daha iyi olur? Primo önermez misin temiz bir şekilde büyümek için? Sen de primo küründesin herhalde şu an bitirdin mi bilmiyorum ama. Ya primo ya da anavar eklemeyi düşünüyorum. 

bence 200mg primo hafif bir kozmetik efekt ile birlikte biraz anti katabolik bir iş görüyor. hala küre devam ediyorum ve şu saniye primoyu kessem östrojen kaynaklı komplikasyonları saymazsak bir değişiklik olacağını sanmıyorum testo vurmaya devam ettiğim müddetçe. kullanacaksan testo ile birlikte kür boyu gitmemen için bir neden göremiyorum. kürün son 6-8 haftası söz konusuysa da basamak atlamak için kullanılabilecek en iyi şey oral steroiddir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
jamesdean, 8 saat önce yazdı:

bence 200mg primo hafif bir kozmetik efekt ile birlikte biraz anti katabolik bir iş görüyor. hala küre devam ediyorum ve şu saniye primoyu kessem östrojen kaynaklı komplikasyonları saymazsak bir değişiklik olacağını sanmıyorum testo vurmaya devam ettiğim müddetçe. kullanacaksan testo ile birlikte kür boyu gitmemen için bir neden göremiyorum. kürün son 6-8 haftası söz konusuysa da basamak atlamak için kullanılabilecek en iyi şey oral steroiddir. 

Kürü 20 haftaya uzatıp 8. Haftadan itibaren primo eklesem nasıl olur? Önce sade testoya vereceğim tepkiyi görmek istiyorum da. 

Bir de primonun kozmetik etkileri ilgimi çekiyor. Damarlanma, kasların daha dolu görünmesi gibi etkileri olduğunu okuyorum genelde. Ayrıca yan etkisinin neredeyse olmayışı da çok iyi. Benim için tek eksi yönü fiyatı. 

Veya primo ekleme onun yerine 8-16 arasında bi oral ekle mi dersin? Primoya vereceğim para ile 8 hafta tbol ile daha iyi verim alır mıyım sence? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
LifteR, 17 dakika önce yazdı:

Kürü 20 haftaya uzatıp 8. Haftadan itibaren primo eklesem nasıl olur? Önce sade testoya vereceğim tepkiyi görmek istiyorum da. 

Bir de primonun kozmetik etkileri ilgimi çekiyor. Damarlanma, kasların daha dolu görünmesi gibi etkileri olduğunu okuyorum genelde. Ayrıca yan etkisinin neredeyse olmayışı da çok iyi. Benim için tek eksi yönü fiyatı. 

Veya primo ekleme onun yerine 8-16 arasında bi oral ekle mi dersin? Primoya vereceğim para ile 8 hafta tbol ile daha iyi verim alır mıyım sence? 

Onun yerine 16 hafta boldenon uygulasan maliyeti daha düşük olur. Etkisi ve yan etkisi hemen hemen aynı iki ürün.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
LifteR, 2 saat önce yazdı:

ha eğer testoya verdiğin tepkiyi görmek istiyorsan baya mantıklı dediğin. şahsen ilaçlara başlayalı ikinci haftamda koldan 2cm ölçü aldım direkt. deri altı su toplamaktan ziyade glikojen depoları dolmuş gibi bir görüntü vardı tabi diyete başlamanın da etkisi büyük bunda. ikinci haftadan bu etkiyi primonun verdiğini düşünüyorum şahsen ben. ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilemiyorum ancak. yabancı forumlarda obsesif gibi primo ile ilgili herşeyi okudum ve ciddi bir güruh haftalık 800mg civarı kullanımda trene benzer bir etki aldıklarını söylüyorlar. eğer 200mg kullanırsan hafta başına 80tl veriyorsun bütçene uygun ise denemeni öneririm. daha önce hiç oral kullanmadığım için spesifik bi tavsiye veremeyeceğim ancak herkes hemfikirdir ki orallar adamı platodan çıkartır ve "steroid etkisindeyim" hissini verir kullandığın dönemde. şu an uzun bir zamanım daha var ancak bitirici olarak son 6-8 haftaya anapolon ya da winstrol düşünüyorum. belki ufak dozlarda ikisini de kullanabilirim :D burak hocaya danışmam lazım ama bu konuyu. eğer bu ikisi olmasaydı benim de tercihim tbol olurdu. bence primo/testo ile planladığın şekilde git oral işini gidişata göre düşünürsün. sonuçta son düzlüğe gelene kadar önünde 3-4 ayın olacak. formun da zaten baya baya iyi.

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Onun yerine 16 hafta boldenon uygulasan maliyeti daha düşük olur. Etkisi ve yan etkisi hemen hemen aynı iki ürün.

ve bu da güzel bir alternatif hocamın da dediği gibi. büyük ihtimalle yüksek östrojen sorunu yaşamazsın bu şekilde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Primo bu dozlarda çok efektif çalışmaz.Anabolizan ekleyeceksen testo yanına bolde ekle bence primodan etki almak icin çok para harcaman lazım.He testo tepkisini görecem dersen ben 2 kür yaptım ikisinde de sadece testo yanına başka anabolik ilaç koymadım tablet koydum bulk da büyüdüm define olurken de çok iyi kurudum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
rastlantisal, 27.05.2021 - 21:31 yazdı:

Hocam bolde'yi ikinci veya üçüncü küre bırakmayı düşünüyorum. Öneri için teşekkür ederim. 

jamesdean, 22 saat önce yazdı:

ha eğer testoya verdiğin tepkiyi görmek istiyorsan baya mantıklı dediğin. şahsen ilaçlara başlayalı ikinci haftamda koldan 2cm ölçü aldım direkt. deri altı su toplamaktan ziyade glikojen depoları dolmuş gibi bir görüntü vardı tabi diyete başlamanın da etkisi büyük bunda. ikinci haftadan bu etkiyi primonun verdiğini düşünüyorum şahsen ben. ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilemiyorum ancak. yabancı forumlarda obsesif gibi primo ile ilgili herşeyi okudum ve ciddi bir güruh haftalık 800mg civarı kullanımda trene benzer bir etki aldıklarını söylüyorlar. eğer 200mg kullanırsan hafta başına 80tl veriyorsun bütçene uygun ise denemeni öneririm. daha önce hiç oral kullanmadığım için spesifik bi tavsiye veremeyeceğim ancak herkes hemfikirdir ki orallar adamı platodan çıkartır ve "steroid etkisindeyim" hissini verir kullandığın dönemde. şu an uzun bir zamanım daha var ancak bitirici olarak son 6-8 haftaya anapolon ya da winstrol düşünüyorum. belki ufak dozlarda ikisini de kullanabilirim :D burak hocaya danışmam lazım ama bu konuyu. eğer bu ikisi olmasaydı benim de tercihim tbol olurdu. bence primo/testo ile planladığın şekilde git oral işini gidişata göre düşünürsün. sonuçta son düzlüğe gelene kadar önünde 3-4 ayın olacak. formun da zaten baya baya iyi.

ve bu da güzel bir alternatif hocamın da dediği gibi. büyük ihtimalle yüksek östrojen sorunu yaşamazsın bu şekilde.

Evet o tren'e benzeme konusunu ben de reddit'te çok okudum. Ama onlar dediğin gibi 1gr'ye yakın dozlarda gözlemliyor bu etkiyi. 200-300 gibi dozlarda sertlik, damarlanma ve yağ yakımı gibi şeyler gözlemleniyor galiba en çok. 

Yazmış olduğum gibi testo ile başlarım 8-10 hafta belki devam eder ve sonra eğer kesmez ise primo eklerim. Ha baktım ki çok iyi verim alıyorum ve beni tatmin ediyor, o zaman bir şey eklemeden bitirebilirim :)

Senin konunu takip etmeye devam ediyorum hocam bakalım ne çıkacak kür sonu merak içindeyim. Anapolon eklersen çok iyi şeyler çıkabilir ortaya :D

Emrahtkty, 14 saat önce yazdı:

Primo bu dozlarda çok efektif çalışmaz.Anabolizan ekleyeceksen testo yanına bolde ekle bence primodan etki almak icin çok para harcaman lazım.He testo tepkisini görecem dersen ben 2 kür yaptım ikisinde de sadece testo yanına başka anabolik ilaç koymadım tablet koydum bulk da büyüdüm define olurken de çok iyi kurudum.

Sade testo ile de bitirebilirim bakacağım 8 hafta sonra. Tablet olarak ne önerirsin son 8 hafta için dbol mü? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
LifteR, 1 dakika önce yazdı:

Hocam bolde'yi ikinci veya üçüncü küre bırakmayı düşünüyorum. Öneri için teşekkür ederim. 

Evet o tren'e benzeme konusunu ben de reddit'te çok okudum. Ama onlar dediğin gibi 1gr'ye yakın dozlarda gözlemliyor bu etkiyi. 200-300 gibi dozlarda sertlik, damarlanma ve yağ yakımı gibi şeyler gözlemleniyor galiba en çok. 

Yazmış olduğum gibi testo ile başlarım 8-10 hafta belki devam eder ve sonra eğer kesmez ise primo eklerim. Ha baktım ki çok iyi verim alıyorum ve beni tatmin ediyor, o zaman bir şey eklemeden bitirebilirim :)

Senin konunu takip etmeye devam ediyorum hocam bakalım ne çıkacak kür sonu merak içindeyim. Anapolon eklersen çok iyi şeyler çıkabilir ortaya :D

Sade testo ile de bitirebilirim bakacağım 8 hafta sonra. Tablet olarak ne önerirsin son 8 hafta için dbol mü? 

Ben ilk haftalarda kickstart olarak bulk da tbol, definasyonda da bitene kadar clen son 3 hafta yohimbine eklediö 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
Emrahtkty, 11 saat önce yazdı:

Ben ilk haftalarda kickstart olarak bulk da tbol, definasyonda da bitene kadar clen son 3 hafta yohimbine eklediö 

Ben de tbol'e çok yakınım. Testo ile beraber nasıl etkiler aldın ufak anlatabilir misin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
LifteR, 26 dakika önce yazdı:

Ben de tbol'e çok yakınım. Testo ile beraber nasıl etkiler aldın ufak anlatabilir misin? 

Bence çok da abartıldığı kadar bir ilaç değil şimdi olsam danabol ya da anapılon tercih ederdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: harbiyesutay
      Öncelikle selamlar,
      Yaş : 22 Boy : 1.83 8 haftalık kısa süreli bi Bulk serüveninin son haftasındayım. Sürece başlamadan önce kafamda birtakım soru işaretleri mevcuttu. Açıkçası sadece sarms kombinasyonu aracılığıyla kütle koyabileceğim kanaatinde değildim. Forumda açılan ve Burak hoca'nın himayesi altında sürdürülen başarılı sarms kürlerini görünce Burak hoca ile irtibata geçtim. Sağ olsun sürekli soru sormaya teşvik etti, her aradığımda tüm suallerime anlaşılır biçimde çözüm odaklı hareket ettiği için kendisine fazlasıyla müteşekkirim.
      Kür öncesi referans aldığım konu :
      Küre girmeden belirtmem gereken hususlar, herhangi bir şekilde uzun süreli spor geçmişim yok, zaten spor için gerekli zamanı ayırabilmem de olabildiğince güç. Aktif olarak Suriye'de görev yapmaktayım. Sık sık meskun-mahal , intikal, vb. faaliyetler dolayısıyla disiplinli bi süreç geçiremediğimi belirtmek de isterim. Kendimce antrenman yapabileceğim ekipmanlarım ve ufak bi kulübeden salonum var. Aynı zamanda söylemek isterim ki sürece başlamadan önce göğüs bölgemdeki kemiklerim sayılıyordu , sırtım da yine aynı şekilde idi. Şeffaf konuşmak gerekirse henüz başlangıç seviyesinde iken kendimi tatmin edecek bi seviyeye ulaştığımı düşünüyorum.
      Teşekkürler, esenlikler..
      Kür başlangıcı : Başlangıç : 59.400

Kür detayları :
      İlk 4 hafta : Mk677 Son 4 hafta ise : Mk677 / Rad-140 Mix Ürün Şeklinde süreci tamamladık
      Kür bitişi : 68.150 kg

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: FatChicken
      Trenbolone kürü sonrası pct yapmadan only testo devam edilir mi?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.