Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mickey

Kür içinde soğuk algınlık grip durumları

Önerilen İletiler

Mickey    789

Arkadaslar bir sey danismak istiyorum.
11. Hafta bolde, testo e, deca (7. Haftada deca kesildi su an dusuk doz danabol gidiyorum) bulk kurundeyim ve sanirim nazar degdi cunku cok iyi gidiyordum bir soguk alginlik (ust solunum yollari enfeksiyonu) durumu yasiyorum. Bu hafta itibariyle idman yapamiyorum evde yatiyorum. İlk uc gun parasetamol aldim ve siddetli durumu atlattim ancak hala antrenman yapabilir durumda degilim. Bu hafta iyice dinlenip direnc kazanmak istiyorum. Bu arada karbonhidrati kisarak temiz beslenmeye devam ediyorum.

Normalde pzt cars cuma ilaclari aldigim gunlerdi dozlari uce bolmustum. Ancak bu hafta hastalik yuzunden henuz enjeksiyon yapmadim.

Sizce normal ilac rutinime devam mi etmeliyim yoksa bu haftayi mesela sadece dusuk doz kisa ester testoyla mi gecirsem? Gerci danabol haric ilaclarim uzun ester zaten simdi yapsam ilac haftaya peak yapacak yine de kararsiz kaldim. 

Tecrubeli arkadaslar boyle kur icindeyken kucuk hastaliklarda ne yapiyorsunuz tavsiye alabilir miyim?

@metinav @phDinSportSciences @Bay-T @Equipoise

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
Mickey, Bir saat önce yazdı:

Arkadaslar bir sey danismak istiyorum.
11. Hafta bolde, testo e, deca (7. Haftada deca kesildi su an dusuk doz danabol gidiyorum) bulk kurundeyim ve sanirim nazar degdi cunku cok iyi gidiyordum bir soguk alginlik (ust solunum yollari enfeksiyonu) durumu yasiyorum. Bu hafta itibariyle idman yapamiyorum evde yatiyorum. İlk uc gun parasetamol aldim ve siddetli durumu atlattim ancak hala antrenman yapabilir durumda degilim. Bu hafta iyice dinlenip direnc kazanmak istiyorum. Bu arada karbonhidrati kisarak temiz beslenmeye devam ediyorum.

Normalde pzt cars cuma ilaclari aldigim gunlerdi dozlari uce bolmustum. Ancak bu hafta hastalik yuzunden henuz enjeksiyon yapmadim.

Sizce normal ilac rutinime devam mi etmeliyim yoksa bu haftayi mesela sadece dusuk doz kisa ester testoyla mi gecirsem? Gerci danabol haric ilaclarim uzun ester zaten simdi yapsam ilac haftaya peak yapacak yine de kararsiz kaldim. 

Tecrubeli arkadaslar boyle kur icindeyken kucuk hastaliklarda ne yapiyorsunuz tavsiye alabilir miyim?

@metinav @phDinSportSciences @Bay-T @Equipoise

Testosteron gribi, Neredeyse steroid kürü yapan herkes, bir kez veya bir kaç kez “testosteron gribi” ile karşılaşmıştır, Şimdi size bu konu hakkında detaylı bilgi ve nasıl çözülebileceği hakkında bir kaç tavsiyede bulunacağım.

Öncelikle, “Testosteron Gribi” tıp literatüründe olan bir terim değildir, böyle adlandırmanın sebebi, bildiğimiz grip rahatsızlığı ile aynı semptomları göstermesidir. 

Testosteron enjeksiyonu olduğunuzda aşağıdaki etkileri görüyorsanız “Testosteron Gribi” olmuşsunuz demektir.

Ateş, Kaslarda ve eklemlerde ağrı, Halsizlik, yorgunluk, Baş Ağrısı, Kuru Öksürük, Boğaz ağrısı

Testosteron gribi, kişiden kişiye ve bağışıklık sistemine göre değişir. Bağışıklık sistemi ile Hormonlar arasında bağlantı vardır, eğer bunlardan birine yükleme yaparsanız diğeri negatif tepki verecektir, işte bu vücudumuzun yabancı maddelere karşı kendini koruma mekanizmasıdır. Vücudunuz dışardan yabancı madde yani testosteron aldığınızı fark ediyor ve bundan kurtulmak için inflammator mekanizmayı çalıştırıyor, buda grip benzeri etkilere yol açıyor.

Testosteron gribine vücut alışacaktır, semptomlar azalacak veya tamamen yok olacaktır bu süreç 7-15 gün arası sürebilmektedir.

Testosteron Gribi, kullandığınız ürünün kalitesi ile alakası yoktur, genelde propionat gibi kısa esterli testosteronlarda görülür, bazende testosteron enanthate’da görülebilir, enanthate’dan cypionate’a geçmek sorunu çözebilir.

Testosteron gribi herkesde görülecek bir durum değildir, unutmayınki hepimizin metabolizması genetiği birbirinden tamamen farklıdır, bir kişiye kötü gelen size iyi gelebilir veya tam tersi olabilir.

Testosteron Gribini Nasıl Engelleyebiliriz; (1 hafta boyunca)

Günlük 4000mg C vitamini (sabah 2000mg- akşam 2000mg olarak bölün). Günlük 100mg Zinc (Sabah 50mg- akşam 50mg olarak bölün). Bol su için. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

E..Ev... Instagraminda paylaşmıştı , steroidler bağışıklık (immün) sistemi baskılıyor , hatta kapatabiliyormuş .

Çok geçmiş olsun hocam

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
AS1L, 17 dakika önce yazdı:

Testosteron gribi, Neredeyse steroid kürü yapan herkes, bir kez veya bir kaç kez “testosteron gribi” ile karşılaşmıştır, Şimdi size bu konu hakkında detaylı bilgi ve nasıl çözülebileceği hakkında bir kaç tavsiyede bulunacağım.

Öncelikle, “Testosteron Gribi” tıp literatüründe olan bir terim değildir, böyle adlandırmanın sebebi, bildiğimiz grip rahatsızlığı ile aynı semptomları göstermesidir. 

Testosteron enjeksiyonu olduğunuzda aşağıdaki etkileri görüyorsanız “Testosteron Gribi” olmuşsunuz demektir.

Ateş, Kaslarda ve eklemlerde ağrı, Halsizlik, yorgunluk, Baş Ağrısı, Kuru Öksürük, Boğaz ağrısı

Testosteron gribi, kişiden kişiye ve bağışıklık sistemine göre değişir. Bağışıklık sistemi ile Hormonlar arasında bağlantı vardır, eğer bunlardan birine yükleme yaparsanız diğeri negatif tepki verecektir, işte bu vücudumuzun yabancı maddelere karşı kendini koruma mekanizmasıdır. Vücudunuz dışardan yabancı madde yani testosteron aldığınızı fark ediyor ve bundan kurtulmak için inflammator mekanizmayı çalıştırıyor, buda grip benzeri etkilere yol açıyor.

Testosteron gribine vücut alışacaktır, semptomlar azalacak veya tamamen yok olacaktır bu süreç 7-15 gün arası sürebilmektedir.

Testosteron Gribi, kullandığınız ürünün kalitesi ile alakası yoktur, genelde propionat gibi kısa esterli testosteronlarda görülür, bazende testosteron enanthate’da görülebilir, enanthate’dan cypionate’a geçmek sorunu çözebilir.

Testosteron gribi herkesde görülecek bir durum değildir, unutmayınki hepimizin metabolizması genetiği birbirinden tamamen farklıdır, bir kişiye kötü gelen size iyi gelebilir veya tam tersi olabilir.

Testosteron Gribini Nasıl Engelleyebiliriz; (1 hafta boyunca)

Günlük 4000mg C vitamini (sabah 2000mg- akşam 2000mg olarak bölün). Günlük 100mg Zinc (Sabah 50mg- akşam 50mg olarak bölün). Bol su için. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin.

Cevap icin tesekkur ederim arkadasim ancak bu testo gribi diye tabir ettigin durum degil onu biliyorum daha once bir iki kere oldum.

Bu seferki bildigin ust solunum yollari enfeksiyonu cunku usuttugum gunu dahi cok iyi biliyorum gecen cuma gunu idman dus sonrasi hafif terli bir istanbul ayazi yedim🥺 Cok usumustum. 🥶

Zaten ilaclar yuzunden bagisiklik sistemimizin direnci dusuyor ve enfeksiyona musait halde oluyoruz normalde bu nedenle kendimi cok iyi korurdum ama son iki haftadir havalardaki anormal soguklar beni mahvetti. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Asaletim, 22 dakika önce yazdı:

E..Ev... Instagraminda paylaşmıştı , steroidler bağışıklık (immün) sistemi baskılıyor , hatta kapatabiliyormuş .

Çok geçmiş olsun hocam

Evet EE hocamin yazisini biliyorum. Ama ilac konusunda tereddutte kaldim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bende geçen hafta üsye yüzünden bir hafta off verdim. Dinlenmesem daha kötü olup iyileşme sürecinü uzatacaktım. İnsan evde oturunca üzülüyor ama vücut yorgun düşmüş ki belirti gösterip bizi dinlenmeye teşvik ediyor.

İlaçları ise kesmedim, çünkü zaten tam gaz giderken gazdan ayağını çekip tekrar hızlanmaya çalışmak mantıklı gelmedi bana. Doğru yada yanlış, bilimsel bir veri yok elimde tabi :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boldenon grip benzeri semptomlara neden olabiliyor bir yanetki olarak kaynak; https://www.bionity.com/en/encyclopedia/Boldenone.html#:~:text=Boldenone is also known to,%2C cypionate%2C and undecyclenate forms.

side effects kısmında.

Ayrıca anabolik steroid kullandığın için bağışıklığın ortadan kalkmış değil, bir taraftan anabolik steroidlerin etkileriyle de boğuşuyor anlamına geliyor, yaşadığın basit bir soğuk algınlığıysa hayli hayli başa çıkar. Tavsiyede bulunamam ama ben bugüne kadar hasta da olsam devam ettim.

Danabolü hasta olmasan da kullanmanı önermezdim. 

İnsan vücudunun bir süre sonra bu ilaçlarla da bağışıklığını korumaya devam ettiğini bir çok kez gözlemledim, hatta bana göre bir süre sonra steroid kullanımına ara verildiğinde bağışıklık daha da güçlü oluyor. (Kaynak yok, kendi fikrim) ayrıca kendimde gözlemlediğim steroid kullanırken basit bir soğuk algınlığını daha çabuk yeniyorum.

Geçmiş olsun.

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
phDinSportSciences, 16 dakika önce yazdı:

Boldenon grip benzeri semptomlara neden olabiliyor bir yanetki olarak kaynak; https://www.bionity.com/en/encyclopedia/Boldenone.html#:~:text=Boldenone is also known to,%2C cypionate%2C and undecyclenate forms.

side effects kısmında.

Ayrıca anabolik steroid kullandığın için bağışıklığın ortadan kalkmış değil, bir taraftan anabolik steroidlerin etkileriyle de boğuşuyor anlamına geliyor, yaşadığın basit bir soğuk algınlığıysa hayli hayli başa çıkar. Tavsiyede bulunamam ama ben bugüne kadar hasta da olsam devam ettim.

Danabolü hasta olmasan da kullanmanı önermezdim. 

İnsan vücudunun bir süre sonra bu ilaçlarla da bağışıklığını korumaya devam ettiğini bir çok kez gözlemledim, hatta bana göre bir süre sonra steroid kullanımına ara verildiğinde bağışıklık daha da güçlü oluyor. (Kaynak yok, kendi fikrim) ayrıca kendimde gözlemlediğim steroid kullanırken basit bir soğuk algınlığını daha çabuk yeniyorum.

Geçmiş olsun.

Bilgiler icin tesekkur ederim. Bendeki durum bir steroid yan etkisi degil. Bildigin usuttum cunku.

Danabolu ostrojeni bir miktar yukari cekmek icin aliyorum, gunluk 20mg zaten. Son testimde ostrojenim biraz dusuk cikmisti.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Konuyu takip eden arkadaşlar için sonuç olarak ilaçlara ara vermeden devam etme kararı aldım.

Yaptığım araştırmalarda küçük grip nezle soğuk algınlığı gibi durumlarda ilaçlar kesilmiyor. Tabi kendi fikrim kaynak yok bu durum en fazla bir hafta olmalı. 

Sadece günlük aldığım danabolu bir hafta itibariyle kesiyorum. Zaten danabolu anabolizan olarak değil de azalan östrojenimi dengelemek için kullanıyordum.

Teşekkürler..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Mickey, 31 dakika önce yazdı:

Konuyu takip eden arkadaşlar için sonuç olarak ilaçlara ara vermeden devam etme kararı aldım.

Yaptığım araştırmalarda küçük grip nezle soğuk algınlığı gibi durumlarda ilaçlar kesilmiyor. Tabi kendi fikrim kaynak yok bu durum en fazla bir hafta olmalı. 

Sadece günlük aldığım danabolu bir hafta itibariyle kesiyorum. Zaten danabolu anabolizan olarak değil de azalan östrojenimi dengelemek için kullanıyordum.

Teşekkürler..

Geçmiş olsun ve başarılar dilerim.

Merak ettiğim bir konu var. Kürde iken östrojeninizin düşmesi normal değil gibi. Bir başka başlığınızda 750 testo 600 bolde kullandığınızdan bahsetmişsiniz. Anti aromatizer kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız östrojeninizin çok düşmesinin nedeni bu olabilir mi?

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 37 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun ve başarılar dilerim.

Merak ettiğim bir konu var. Kürde iken östrojeninizin düşmesi normal değil gibi. Bir başka başlığınızda 750 testo 600 bolde kullandığınızdan bahsetmişsiniz. Anti aromatizer kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız östrojeninizin çok düşmesinin nedeni bu olabilir mi?

Saygılarımla.

Teşekkür ederim arkadaşım.

Kür başlangıcında PCT den kalan düşük testo enkazı vardı. Aslında biraz sabırsız davrandım doğal testoyu yükseltmek için bir iki ay daha beklemem lazımdı ancak ben fsh lh açıldıktan sonra tekrar küre girdim tabi bunu göze almıştım. Düşük testoyla küre girince doğal olarak önce açığın kapanması gerekecek. 3-4 hafta önce aldığım testte (kürün 7.haftası) testom üst sınır değere dayanmıştı ama henüz over durumu yoktu. Bu da demek oluyor ki enjekte ettiğim her testo kullanımda ve östrojene dönüşmüyor. Yanlışsam düzeltin lütfen testosteronun fazlası östrojene dönüşüyor ve bende henüz o aşamaya gelinmediği ve ilaçların ayrıca dolaylı yoldan östrojeni baskılaması nedeniyle bir miktar düşük kaldı. Aslında düşük dediğim de referans aralığı içinde ancak metin hocam biraz yükseltmemiz gerekiyor dediği için danabol ve keten tohumu kullanmaya başladım. Kafamda böyle bir senaryo oluştu bilmiyorum yanlış da olabilir. Haftaya tekrar test alıcam son durumu yayınlarım.

Anti aromatizer hiç kullanmadım zaten gerek yoktu gördüğünüz gibi.

Daha önceki testlerim ve detaylar aşağıdaki konuda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Mickey, 5 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim arkadaşım.

Kür başlangıcında PCT den kalan düşük testo enkazı vardı. Aslında biraz sabırsız davrandım doğal testoyu yükseltmek için bir iki ay daha beklemem lazımdı ancak ben fsh lh açıldıktan sonra tekrar küre girdim tabi bunu göze almıştım. Düşük testoyla küre girince doğal olarak önce açığın kapanması gerekecek. 3-4 hafta önce aldığım testte (kürün 7.haftası) testom üst sınır değere dayanmıştı ama henüz over durumu yoktu. Bu da demek oluyor ki enjekte ettiğim her testo kullanımda ve östrojene dönüşmüyor. Yanlışsam düzeltin lütfen testosteronun fazlası östrojene dönüşüyor ve bende henüz o aşamaya gelinmediği ve ilaçların ayrıca dolaylı yoldan östrojeni baskılaması nedeniyle bir miktar düşük kaldı. Aslında düşük dediğim de referans aralığı içinde ancak metin hocam biraz yükseltmemiz gerekiyor dediği için danabol ve keten tohumu kullanmaya başladım. Kafamda böyle bir senaryo oluştu bilmiyorum yanlış da olabilir. Haftaya tekrar test alıcam son durumu yayınlarım.

Anti aromatizer hiç kullanmadım zaten gerek yoktu gördüğünüz gibi.

Daha önceki testlerim ve detaylar aşağıdaki konuda.

İnsan Metin Hocanın noksanlığını hissediyor...

2. kürdeyim bende. Göğüs uçlarında hassasiyet oluşana kadar östrojeni baskılamayı düşünmüyorum. Hassasiyet oluşunca önce düzenli tamoxifen kullanımı ile jinekomasti ihtimalini, sonra eğer cinsel isteksizlik oluşursa antiaromatizer ile östrojen baskılamayı, yine isteksizlik varsa dostinex ile prolaktini düşürmeyi planlıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.