@metinav hocam merhaba Yaklaşık iki ay önce aşağıda beraber oluşturduğumuz kürün 7. haftasındayım. Bu yazıyı diğer forumdan aldım orada başlamıştık ancak bir türlü resim yükleyemedim o yüzden buraya geçirdim. Metin:"Bence 1-24 hafta boldenon 600mg + testosteron 500-750 mg, 1-7 hafta 200 mg deca, 8-24 hafta gh günlük 4-5 iü, 1-7 hafta insülin (uygun dozda) bulk yapman daha iyi sonuçlar yaratır.Bittiğinde 4 hafta ara ver bu sürede haftalık 150 mg testo kullan, diğer herşeyi kes..." Şu anda bu küre harfiyen uygun gidiyorum. Küre başlangıç kilom 90dı şu anda 101kg'dayım. Tabi karın bölgem kapandı biraz yağlandım ama bu sayede çok ağır çalışabiliyorum. İdmanlarım çok güzel geçiyor. İnsuline 10 gün ara verdim 3. ve 7. gün şeker yüklemesi yapıp 4 hafta daha devam edicem ancak bu sefer insülini GHG ile beraber alıcam. Bunu daha önce uyguladım ve çok faydasını gördüm. Aslında asıl amacım kür arası kan tahlillerine bakmak ve bir sıkıntı varsa önlem almak. Şu anda libidom yüksek ancak ereksiyon gücü %50 azaldı. Bu şekilde idare edebilirim gibi geliyor. Çok kötüleşirse ne yapmalıyım? Genel olarak değerlendirirseniz sevinirim. İlaçlar Balkan pharma ve SP @Loving kardeşime sevgiler saygılar.