Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

metinav    4.561
rastlantisal, 17 saat önce yazdı:

Merhaba canlar. Sivilce sorunu bitmediği için bu kürü hala bitmiş saymıyorum. Hali ile yenisine de başlamıyorum. bir çok şey denedim ama pek çözüm oldu diyemem. Artık bu noktadan sonra daha ağır ilaçlara yönlenmem gerekecek.

Diğer bir konu ise kür + PCT + Dinlenme süresi. Normalde malumunuz insanlar aldıkları kilodan kaybederler. Ben şuan 83 kiloyum. Bunun iki nedeni var ama temelde tek neden @metinav hocam. Bir yazısında insülinin önemli bir taşıyıcı hormon olduğundan bahsediyordu. Başka bir yazısında ise östrojenin önemli taşıyıcı hormon olduğundan. Başka bir yazısında ise benim gibi kilo alamayanların vücut tiplerinin zaman içinde değişebildiğini ama bunun 3-4 kür sonra olacağını vs diyordu.

Hepsini kendimce biraz harmanladım. Testosteron seviyem yüksek malumunuz. ortalama 2 saatte 1 olacak şekilde ağzıma bir parça karbonhitrat ve benzeri şeyler attım. Kan şekerinin daha yukarda olması, aynı zamanda sürekli yüksek kan şekerine bağlı olarak daha yüksek östrojen (tahminen) kürsüzkende büyüyebilmeme kilo almama neden oldu. Bel bölgesi hali ile biraz daha kalın ancak paralelinde omuz göğüs sırt vs de genişliyor. Eğer bu bölgelerde küçülme olsa idi tehlikeli görür eski düzene dönerdim. İlaveten günlük 5000 kalori alışkanlığımı hiç bozmadım. Antrenmanları 1 saati geçmeyecek şekilde tasarladım. Çünkü kürdeki halime göre protein sentezi daha düşük olduğundan tamir edebileceğim kadar kas yırtmaya özen gösterdim. Sonuç gayet güzel. Şu sivilce illetinden kurtulup kürüme başladığımda çok daha hızlı kilo alabilirim. 

Sevgili @metinavhocama ve forum ailesine bana kattığı her bilgi için teşekkür ederim. 

Saygılarımla.

Estağfirullah :)

Hepimiz paylaşım ve deneyimlerimizle burada bir şeyler öğreniyoruz.Östrojen de insülin de diğer bir çok şey gibi yeni duruma yeni şartlara belli bir süreden sonra adapte oluyor bu iyi veya kötü anlamda kalıcı da olabiliyor.Kendi üzerimde görüp farkında olduğum buna benzer durumlardan sonra, bu fikre ulaştım.Bir meyvanın ağacın dalında olgunlaşması misali, erkek vucudunu adam haline dönüştüren geliştiren, kesinlikle testosterondur. :)

En az, kürden sonra 2-3 ay daha kürdeymiş gibi metabolizma aynı şekilde devam ediyor çoğunlukla.İnsülin hormonunun çalışması basit ve onu tanıyarak beslenme yapıldığında kesinlikle etkisinden bilinçli olarak faydalanmak mümkündür.Metabolizma yavaş, beslenme sıklığı fazla yani insülin salımını yüksek olursa kilo almamak mümkün değil.Ha bu yağda olur kasdaki glikojen de...Bunu belirleyen şey tamamen hücrelerdeki ihtiyaç durumu.Eğen antrenman yapılmış depolardaki glikojen harcanmış kaslar zorlanıp hasar verilmişse elbetteki ilk öncelik buralar olacak ve kalırsa yağ olarak depolanacaktır...Ayrıca insülini hızlı ve yavaş etki ile kontrol etmek de gıda seçimiyle mümkün olabilmektedir.Bunun yanında özellikle ısı ve bazal metabolizma hızının elde edilmesi noktasında, hangi yakıt kullanılacak bunun tercihi de vucudun aldığı gıda tipine, harcadığı enerjinin miktarına ve ne kadar süre gerektiğine göre farklı olacaktır.Yani yağlardaki enerjiden de faydalanılarak da bu işlem yapılabilir yada karbonhidratlar üzerinden glikoz ile de...Çoğunlukla iki yakıt türü arasında oranla belli ortak kullanım sözkonusu olmaktadır.Aynı hem benzinli hemde gazlı araçların bir anahtar vasitasıyla yakıt türünü değiştirmesi gibi :)

Bu durumların bir kısmını bazı kullandığımız ilaçlar besinler suplementler yada hormonlar değiştirebiliyor bazılarını da tamamen yaşam standartları ve hareket enerji metabolizması etkiliyor...Araştırıp neyin neye ne oranda etkilediğini anlayıp ona göre bilinçli davranmak zor değil...Vucudumuzdaki kas tipleri de genetik olarak neyse onunda etkisi büyük...Acaip bir vucudumuz ve sistemimiz var gerçekten.İnsan araştırdıkça mükemmele yakın bir sistemimizi olduğunu anlıyor.

Ergenlikten sonra belli bir yaşa olgunluğa gelmeden vucutta herşey yerli yerine oturmuyor.Bazısı daha erkekn bazısı daha geç...Hormonlar ve bilinçli planla çalışma beslenme bunu kolaylaştırıyor.En basitinden ben kılsız sayılabilecek biriyken, babam da benzerdi, 3-4 kürden sonra belimde omuzlarımda sırtımda kıllar çıktı.İlk trenbolon kürümde ve sonrasında kullandığım genotropin kullanımında ayaklarımın byüyüdüğünü farkettim.Eklemlerin karıncalanması sızlaması ağrıması bunu gösteren etkilerden.20 yaşından sonra ayak büyümez denirken bende 30 yaşından sonra en az 0,5-1 numara büyüme oldu :)

Bu güçlü maddeler kullanım süresine de bağlı olarak vucudu değiştirip geliştiriyor kim ne derse desin bu böyle...

Sivilce işi gerçekten çok komplex sebeplere dayanıyor.Basit bir hormonel dalgalanmadan, karaciğer böbrek gibi organların hasarlanmasından, alınan gıdalardaki yağ ve şeker fruktoz oranından, bakteri ve mantar enfeksiyonlarına kadar onlarca durumu akla getiriyor.Bunları tek tek irdeleyip ekarte ederek ilerlemek, yada gerçekten tecrübeli ve deneyimli bir doktorun direkt teşhisiyle anlamak ve gereken tedaviyi uygulamak dışında bir yol göremiyorum.

La roche posay effaclar diye bir temizleme jeli, sivilcelerin kıl köklerini dolduran sebum vb. temizliğinde faydalı oluyor gibi.Eğer bu sebeble oluyorsa etkisi olur.Karaciğerdeki yağlanma ve zarar görme kaynaklı ise bunu zeten kullandığımız bir çok suplementle destekle aşıyoruz.Östrojen ve dht dengesizliğinden kaynaklanıyorsa buna da belli bir yere kadar çözüm üretilebiliyor.Beslenmede yapılan hatalarda kolaylıkla giderilebilir.Bazen öyle münasebetsiz yerlerde çıkabiliyor bu sivilceler insan şaşırıyor gerçekten :) Testis de bile sivilce çıktığı oldu zaman içinde.Sebebi kişisel hatalar yada yatkınlıklar...

Umarım en kısa sürede kurtulursun bu sorundan.Övgü dolu yorumun için de teşekkür ederim...

Her zaman sağlıkla kal dostum @rastlantisal

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.346
metinav, 4 saat önce yazdı:

Estağfirullah :)

Hepimiz paylaşım ve deneyimlerimizle burada bir şeyler öğreniyoruz.Östrojen de insülin de diğer bir çok şey gibi yeni duruma yeni şartlara belli bir süreden sonra adapte oluyor bu iyi veya kötü anlamda kalıcı da olabiliyor.Kendi üzerimde görüp farkında olduğum buna benzer durumlardan sonra, bu fikre ulaştım.Bir meyvanın ağacın dalında olgunlaşması misali, erkek vucudunu adam haline dönüştüren geliştiren, kesinlikle testosterondur. :)

En az, kürden sonra 2-3 ay daha kürdeymiş gibi metabolizma aynı şekilde devam ediyor çoğunlukla.İnsülin hormonunun çalışması basit ve onu tanıyarak beslenme yapıldığında kesinlikle etkisinden bilinçli olarak faydalanmak mümkündür.Metabolizma yavaş, beslenme sıklığı fazla yani insülin salımını yüksek olursa kilo almamak mümkün değil.Ha bu yağda olur kasdaki glikojen de...Bunu belirleyen şey tamamen hücrelerdeki ihtiyaç durumu.Eğen antrenman yapılmış depolardaki glikojen harcanmış kaslar zorlanıp hasar verilmişse elbetteki ilk öncelik buralar olacak ve kalırsa yağ olarak depolanacaktır...Ayrıca insülini hızlı ve yavaş etki ile kontrol etmek de gıda seçimiyle mümkün olabilmektedir.Bunun yanında özellikle ısı ve bazal metabolizma hızının elde edilmesi noktasında, hangi yakıt kullanılacak bunun tercihi de vucudun aldığı gıda tipine, harcadığı enerjinin miktarına ve ne kadar süre gerektiğine göre farklı olacaktır.Yani yağlardaki enerjiden de faydalanılarak da bu işlem yapılabilir yada karbonhidratlar üzerinden glikoz ile de...Çoğunlukla iki yakıt türü arasında oranla belli ortak kullanım sözkonusu olmaktadır.Aynı hem benzinli hemde gazlı araçların bir anahtar vasitasıyla yakıt türünü değiştirmesi gibi :)

Bu durumların bir kısmını bazı kullandığımız ilaçlar besinler suplementler yada hormonlar değiştirebiliyor bazılarını da tamamen yaşam standartları ve hareket enerji metabolizması etkiliyor...Araştırıp neyin neye ne oranda etkilediğini anlayıp ona göre bilinçli davranmak zor değil...Vucudumuzdaki kas tipleri de genetik olarak neyse onunda etkisi büyük...Acaip bir vucudumuz ve sistemimiz var gerçekten.İnsan araştırdıkça mükemmele yakın bir sistemimizi olduğunu anlıyor.

Ergenlikten sonra belli bir yaşa olgunluğa gelmeden vucutta herşey yerli yerine oturmuyor.Bazısı daha erkekn bazısı daha geç...Hormonlar ve bilinçli planla çalışma beslenme bunu kolaylaştırıyor.En basitinden ben kılsız sayılabilecek biriyken, babam da benzerdi, 3-4 kürden sonra belimde omuzlarımda sırtımda kıllar çıktı.İlk trenbolon kürümde ve sonrasında kullandığım genotropin kullanımında ayaklarımın byüyüdüğünü farkettim.Eklemlerin karıncalanması sızlaması ağrıması bunu gösteren etkilerden.20 yaşından sonra ayak büyümez denirken bende 30 yaşından sonra en az 0,5-1 numara büyüme oldu :)

Bu güçlü maddeler kullanım süresine de bağlı olarak vucudu değiştirip geliştiriyor kim ne derse desin bu böyle...

Sivilce işi gerçekten çok komplex sebeplere dayanıyor.Basit bir hormonel dalgalanmadan, karaciğer böbrek gibi organların hasarlanmasından, alınan gıdalardaki yağ ve şeker fruktoz oranından, bakteri ve mantar enfeksiyonlarına kadar onlarca durumu akla getiriyor.Bunları tek tek irdeleyip ekarte ederek ilerlemek, yada gerçekten tecrübeli ve deneyimli bir doktorun direkt teşhisiyle anlamak ve gereken tedaviyi uygulamak dışında bir yol göremiyorum.

La roche posay effaclar diye bir temizleme jeli, sivilcelerin kıl köklerini dolduran sebum vb. temizliğinde faydalı oluyor gibi.Eğer bu sebeble oluyorsa etkisi olur.Karaciğerdeki yağlanma ve zarar görme kaynaklı ise bunu zeten kullandığımız bir çok suplementle destekle aşıyoruz.Östrojen ve dht dengesizliğinden kaynaklanıyorsa buna da belli bir yere kadar çözüm üretilebiliyor.Beslenmede yapılan hatalarda kolaylıkla giderilebilir.Bazen öyle münasebetsiz yerlerde çıkabiliyor bu sivilceler insan şaşırıyor gerçekten :) Testis de bile sivilce çıktığı oldu zaman içinde.Sebebi kişisel hatalar yada yatkınlıklar...

Umarım en kısa sürede kurtulursun bu sorundan.Övgü dolu yorumun için de teşekkür ederim...

Her zaman sağlıkla kal dostum @rastlantisal

Yorumunuz için çok teşekkürler hocam. 

Aynı kıllanma bende de oldu :) bende belden üstünde pek kıllı değildim. Bunu boldenon mu yaptı yoksa yüksek hormonlardan dolayı zaten olacakmıydı bilmiyorum. Sizin anlatınıza göre zaten bunu yaşayacaktım. 

En son tam kan testi, böbrek testi ve karaciğer testinde her şey tertemiz idi. Zaten yapım gereği yıllar önce alkol vb gibi kötü alışkanlıkların hepsine veda etmiştim. Yani kürden sonra karaciğerime yük bindirecek ilave bir şey de kullanmıyorum. 2 kere doktora gittim. 3 farklı ilaç verdiler. Sivex ikisinin ortak kararı idi. Biri Fucidin melhem verdi diğeri ise günde 1 kere kullanıp 1 saat uzanmamam gereken ve beni bir ay ishal gezdiren bir antibiyotik. Velhasıl iyi geliyor gibi görünse de pek faydası olmadı. Beslenme için daha katı diyet uygulayabilirim. Kilo alımımı durdurur lakin önemiyok artık kilo alabildiğimi ve yolunu biliyorum.

Lacneferex nerdeyse kutuyu bitirmek üzereyim. La roche posay effaclar için baktım ama çok çeşiti var hocam acaba hangisini kullanmalıyım?

1 ay daha iyileşme yönünde gelişim olmazsa artık şansımı özelde iyi bir cildiyecide deneyeceğim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
rastlantisal, 17 saat önce yazdı:

Yorumunuz için çok teşekkürler hocam. 

Aynı kıllanma bende de oldu :) bende belden üstünde pek kıllı değildim. Bunu boldenon mu yaptı yoksa yüksek hormonlardan dolayı zaten olacakmıydı bilmiyorum. Sizin anlatınıza göre zaten bunu yaşayacaktım. 

En son tam kan testi, böbrek testi ve karaciğer testinde her şey tertemiz idi. Zaten yapım gereği yıllar önce alkol vb gibi kötü alışkanlıkların hepsine veda etmiştim. Yani kürden sonra karaciğerime yük bindirecek ilave bir şey de kullanmıyorum. 2 kere doktora gittim. 3 farklı ilaç verdiler. Sivex ikisinin ortak kararı idi. Biri Fucidin melhem verdi diğeri ise günde 1 kere kullanıp 1 saat uzanmamam gereken ve beni bir ay ishal gezdiren bir antibiyotik. Velhasıl iyi geliyor gibi görünse de pek faydası olmadı. Beslenme için daha katı diyet uygulayabilirim. Kilo alımımı durdurur lakin önemiyok artık kilo alabildiğimi ve yolunu biliyorum.

Lacneferex nerdeyse kutuyu bitirmek üzereyim. La roche posay effaclar için baktım ama çok çeşiti var hocam acaba hangisini kullanmalıyım?

1 ay daha iyileşme yönünde gelişim olmazsa artık şansımı özelde iyi bir cildiyecide deneyeceğim. 

Özellikle testosteron türevi kıllanmayı arttırıyor...

Karaciğerin böbreğin temizse, bu ihtimali geçebilirsin.

Antibiyotik merhem ve ilaçlar etki etmemiş demek ki bakteriyolojik bir durum değil.

Beslenme konusunda glikoz ve fruktozun yanında, tereyağı gibi çeşitli yağların, dokunup dokunmadığına bakabilirsin.Tek tek çıkarıp gözlem yapabilirsin.Mesela bende tereyağına alerji yada bünyemde komedona dönüşümü arttıran bir şey var.Yemeğin içinde veya direkt tüketsem, 5-6 saat sonra sivilceler çıkıyor kırmızı ve irinli :(

Steroid kullanımı, özellikle deride bulunan yağ bezlerini aşırı çalıştırıp yağ ve sebum üzerimini arttırması klasik yan etkilerden.Bu yönde genetik yatkınlık da varsa kesinlikle ortaya çıkıyor.

La roche posay jel olanı baya yorum yapılmış fazla yağı atıyor ve gözenekleri açıyor diye.Denemek lazım işe yarayıp yaramadığını anlamak için.

En doğrusu cildiyeye gitmek tabiki, ama vereceği ilaçlar ve tadavi de belli...

Hormonlar konusunda, dht fazlalığı saç dökmenin yanında, sivilcelenme de yapıyor diye bir söylem var.Fakat erkek için önemli ve gerekli.Baskılanması iyi olmayabilir...

İçeriği temiz olmayan steroidler ve karaciğeri ciddi zorlayan anabolikler sivilceleri ciddi seviyede arttırıyor.Bir kürde bunu yaşamıştım, resmen mayın tarlasına dönmüştü vucudum :) Allahtan sonrasında geçti ama o dönemden kalan, gelişen yağ bezleri zaman zaman aktifleşip yine aynı yerlerde sivilce çıkarabiliyor.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
metinav, 4 dakika önce yazdı:

İçeriği temiz olmayan steroidler ve karaciğeri ciddi zorlayan anabolikler sivilceleri ciddi seviyede arttırıyor.Bir kürde bunu yaşamıştım, resmen mayın tarlasına dönmüştü vucudum :) Allahtan sonrasında geçti ama o dönemden kalan, gelişen yağ bezleri zaman zaman aktifleşip yine aynı yerlerde sivilce çıkarabiliyor.

Kesinlikle doğru, ilk kürümde yerli üretim test prop + winstrol kullanmıştım, karaciğer koruyucularını ve vitaminleri eksiksiz almama rağmen yüzümde ve sırtımda bayağı bir sivilce çıkmıştı. Winstrol  kullanımının 1.gününden sonra ağız ve burun kısmında 4 er tane sivilce çıkmıştı. Beslenmemi bozduğum zamanda kol ve bacağımda morluklar çıkardı. Şuanki kürümde de başka bir marka winstrol kullanıyorum, beslenmemi arada bozmama rağmen (covidden dolayı) sivilce problemi yaşamadım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
metinav, 9 saat önce yazdı:

Özellikle testosteron türevi kıllanmayı arttırıyor...

Karaciğerin böbreğin temizse, bu ihtimali geçebilirsin.

Antibiyotik merhem ve ilaçlar etki etmemiş demek ki bakteriyolojik bir durum değil.

Beslenme konusunda glikoz ve fruktozun yanında, tereyağı gibi çeşitli yağların, dokunup dokunmadığına bakabilirsin.Tek tek çıkarıp gözlem yapabilirsin.Mesela bende tereyağına alerji yada bünyemde komedona dönüşümü arttıran bir şey var.Yemeğin içinde veya direkt tüketsem, 5-6 saat sonra sivilceler çıkıyor kırmızı ve irinli :(

Steroid kullanımı, özellikle deride bulunan yağ bezlerini aşırı çalıştırıp yağ ve sebum üzerimini arttırması klasik yan etkilerden.Bu yönde genetik yatkınlık da varsa kesinlikle ortaya çıkıyor.

La roche posay jel olanı baya yorum yapılmış fazla yağı atıyor ve gözenekleri açıyor diye.Denemek lazım işe yarayıp yaramadığını anlamak için.

En doğrusu cildiyeye gitmek tabiki, ama vereceği ilaçlar ve tadavi de belli...

Hormonlar konusunda, dht fazlalığı saç dökmenin yanında, sivilcelenme de yapıyor diye bir söylem var.Fakat erkek için önemli ve gerekli.Baskılanması iyi olmayabilir...

Hocam bu kürün tamamını balkan gittim o konuda içim çok rahat. 

Beslenmemi maximal düzeyde clear hale getireyim. Olabilecek en az miktarda yağ, kaliteli karbonhitrat ve kaliteli protein. bu bana biraz kilo kaybettirir ama dediğim gibi mesele değil.

Eğitim araştırma hastanelerinden randevu kovalıyorum. 

La roche posay jel siparişini verdim bile. İçimden bir his bunun sorunu çözeceğini söylüyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Vural2, 11 saat önce yazdı:

Abi alakasız olacak.Sustanon primo için hiç bilgim yok eczanede bulmak zor mu ? 

Pazartesi eczacı çevreme sorarım durumunu.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 47 dakika önce yazdı:

Pazartesi eczacı çevreme sorarım durumunu.

Abi pregnly hakkında da bilgi alırsan forum adına çok faydalı olur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Feng, 4 saat önce yazdı:

Abi senin kur ne zaman naptin

Tam anlamadım. Yeni kürü mü ne zaman yapacağım yoksa eski kürü mü ne zaman yaptım?

NamasteGodDamnİt, 4 saat önce yazdı:

Abi pregnly hakkında da bilgi alırsan forum adına çok faydalı olur. 

CHORIOMON 5000 2 tane aldım geçen gün. 3 tane bulabilmişti. Sürekli olacak mı diye ara ara stok durumuna bakacak. Pregnly şuan ecza depolarının listesinde dahi yok malesef. Sanıyorum artık adını unutacağız.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Feng, 14 saat önce yazdı:

Primo toplanmisti en son. Susta da toplaniyor diye duymustum

Bu bilginin kaynağı nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Feng, 8 saat önce yazdı:

Yenisini abi

Hah sivilceleri bekliyorum ya. Sivilceler iyileşeden önceki kürü bitmiş saymadığım için yenisine başlamıyorum. 

Feng, 8 saat önce yazdı:

Ilkokuldan kenan hocam

tabiki eczacilar dostum :D   epey bi sormustum

Evet artık piyasada rimobolon ve sustanon yokmuş malesef arkadaşlar. Yani istesekte bulamıyoruz. Satın aldıklarınız eczanenin ve depoların elinde kalanlar. Üzücü bir durum. Yerine ne geleceği de belirsiz. Yine diyorum hadi bizi geçin, buna sağlık olarak ihtiyacı olan insanlar ne yapacaklar bu ülkede be?

• Beğen 3
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Feng, 4 saat önce yazdı:

Mutlaka bir sey gelmek zorunda hastalar acisindan

İdeal şartlarda çok haklısın. Ama bizim coğrafyanın en karakteristik özelliği insanların mağdur edilmesi. Umarım tez zamanda yerine bir şeyler gelir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346

Merhabalar.

Sivilceler nihayet gerilemeye başladı.

Yenisi de çıkmıyor.

Sayın @metinavhocamın tavsiye ettiği La Roche-Posay Effaclar işe yaradı. 

Hatta diyebilirim ki benim gibi normalde cildi yağlı olan birinin cildini kuru - normal cilde çevirdi. Bundan sonra kendisi daimi duş jelim olur :)

Metin Hocama çok çok teşekkür ederim.

PCT sonrası yine Metin Hocamın çok eski bir yazısından okuduğum doğal insülin olayına eğilerek beslenmemi düzenleyip 83kg'da kaldım. Bu süre zarfında bazı denemelerim de oldu. Mesela kahvaltıyı çıkarıp IF formatında beslendiğimde 2 haftada doğruda 3kg verdim. En azından artık CUT döneminde nasıl besleneceğim hakkında hiç tereddüt etmeme gerek yok. Şuan 81KG'ım. Bel bölgesi elbetteki kür döneminden biraz daha kalın. Bu beklediğim bir şey idi. Az ödemli ağırlığımı merak ettiğim için tüm bu dönem boyunca Kreatin dahil hiç bir supplement kullanmadım. 5-7gr / gün kreatin benim için +3kg demek. 

Tüm gelişmeler neticesinde benim için bu kür bitmiştir.

Herkese ilgi alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. 

Şöyle yeni çekilmiş son halimin fotosunu da atarak nihayete erdirelim.

final.thumb.jpeg.f7d33ce0e86c9970d21ae90f4b5c24cb.jpeg

Cansınız ve iyi ki varsınız.

Saygılarımla.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

Artan fiyatlar için toplanıyor sanırım.  Ilac fiyatları çok cikti sgk karşılaşamıyor bazı ilaçları bu yüzden muadilleri getiriyorlar. Bizim ureticilerle anlassinlar malum karaborsa marka marka ilaç dolu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Başlangıç ve son :)

aaaa.jpg

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Feng, 28.02.2022 - 11:53 yazdı:

Mutlaka bir sey gelmek zorunda hastalar acisindan

Sustanon ve rimabolan bulunuyor ben geçen gün 19 kutu aldım hocam rimabolunda istek üzerine getirdiğini söyledi Avrupa yakasında bir eczane

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Feng, 5 dakika önce yazdı:

Evet ben de duydum gelmiş tekrar

Eczacı tanıdıktan teyit ettim. Bulmak artık mümkün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Feng, 18 dakika önce yazdı:

Bu sefer susta primo yapıcam sanırım bakalım nasıl oluyormuş

Başlığını görmek isteriz. 

Tecrübelerin insanlara ışık olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Sivilceler nihayet gerilemeye başladı.

Yenisi de çıkmıyor.

Sayın @metinavhocamın tavsiye ettiği La Roche-Posay Effaclar işe yaradı. 

@rastlantisal Faydası olmasına sevindim.Oğlum da sivilce sorunu çekiyor, aynı şampuandan aldık ailece kullanıyoruz bizde :)

Genetik yapıyı değiştirmek gerçekten zor bir şey.Vucudumuz çok zeki ve her duruma çok çabuk adapte olabiliyor.Birden yükselmek, birden düşmeyi getirir genelde.Adım adım ve sağlam ilerlemek geri gitmeyi engeller.Çünkü her adımda yeni bir şey öğreniyoruz ve nerede eksiklerimiz olduğunu görmek için fırsat oluyor.Seni azmin ve sabrın için kutlarım, gerçekten örnek niteliğinde kür yaptın ve bilgi paylaşımında bulunuyorsun forumda "abi" olarak.Bir çok insan faydalanıyor, bilmeni isterim...

Başarılarının devamını dilerim...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
metinav, 16 dakika önce yazdı:

@rastlantisal Faydası olmasına sevindim.Oğlum da sivilce sorunu çekiyor, aynı şampuandan aldık ailece kullanıyoruz bizde :)

Genetik yapıyı değiştirmek gerçekten zor bir şey.Vucudumuz çok zeki ve her duruma çok çabuk adapte olabiliyor.Birden yükselmek, birden düşmeyi getirir genelde.Adım adım ve sağlam ilerlemek geri gitmeyi engeller.Çünkü her adımda yeni bir şey öğreniyoruz ve nerede eksiklerimiz olduğunu görmek için fırsat oluyor.Seni azmin ve sabrın için kutlarım, gerçekten örnek niteliğinde kür yaptın ve bilgi paylaşımında bulunuyorsun forumda "abi" olarak.Bir çok insan faydalanıyor, bilmeni isterim...

Hocam yüz kısmındaki sivilceler için(yanaklarda) faydası dokunur mu sizce ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Witcher, 3 dakika önce yazdı:

Hocam yüz kısmındaki sivilceler için(yanaklarda) faydası dokunur mu sizce ?

Sivilce oluşturan bir çok faktör var.Birini bu şampuan ekarte ediyor.Kıl kökü gözeneğinin tıkanmasını ve aşırı yağı temizliyor.Fakat diğer sebeplerden kaynaklanan sorunlara faydası olmaz...Bende internette alıp kullananların yorumlarındaki memnuniyetten dolayı önermiştim.Bir çok şeyi denedik malum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
metinav, 13 dakika önce yazdı:

Çok çok teşekkür ederim Hocam.

Ne yaptıysam forumdaki "kolektif bilgi" sayesinde yaptım. Siz ve sizin gibi nice üstatların yazılarını, sorulara verdikleri cevapları okudukça daha doğru gözlem yapabilir ve durumu daha iyi yorumlayabilir hale geldim. Hatta öyle anlar oldu ki doğru bilgi verebileyim diye istatistik tutar oldum. 

Sonraki kür, bu kürden elde ettiğim kişisel tecrübe ve yeni öğrendiklerim sayesinde daha da verimli olacak. Beklentileri makul ve doğru tutmak gerekli.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Witcher, Bir saat önce yazdı:

@rastlantisal abi kremin 50ml olanı ne kadar gider ortalama ?

Bu krem değil şampuan aslında. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

@rastlantisal

Abi selamlar;

Sustanon dan istediğiniz düzeyde verim aldınız sanırım.

Testo olarak bende sustanon kullanmayı planlıyorum.

Sivilcelenmeden başka bir dezavantaj yaşadınızmı ?

20hafta kadar haftalık 500mg kullanmayı düşünüyorum.

Su tuttuğu  hakkında çok söylemler var tek takılan aklıma bu Sustanon ile belirgin vucut yapısı yakalabilirmiyiz ?

Günlük olarak düzenli cardio ve temiz beslenme ile.

2.Kürüm olacak vaktim var bolca 

kombin olarak

tren 400

bolde 400

sustanon 500

yohimbe

tarihinde scorocco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.