Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Burak hocamla nasıl büyürüm? ☺️

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.184

@bodybatuPush pull legs (pazartesi =göğüs omuz arka kol (salı= sırt önkol trapez(çarşamba= bacak

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
bodybatu, 6 dakika önce yazdı:

Hareketleri set tekrar vb detaylı atarmisin istersen numaramı verebilirim şuan çıkıp yaninada gelebilirim 😂

Dostum misafirim olmasa seni ağırlamakdan ve bu tarz bi sohbetten çok zevk alırdım başka bi zaman inşallah 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
bodybatu, 13 dakika önce yazdı:

@Semih Erarslaneyvallah kral saolasin 

Makinalarda altarnetiflerinide deneyerek uygula sistem olarak bu tamamen aynısı yaptığım daha sonra makinalarda varyasyonlarıyla sürdürdüğüm bir antremandı detlif hiç yapmadım mesela şuanda omuzlarımı eksik gördüğüm ve göğüsden sonra güçsüz başladığımı hissettiğim için omuz ve bacak olarak devam ediyorum faydasını gördüm omuzlarım irileşiyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Omuzları salı gününden alıp çarşambaya bacak gününe salladım ve fark 1.5 haftada bu daha kürün bitimine 14.5 haftası var 🤫☺️

_20210325_231519.JPG

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
bodybatu, 9 dakika önce yazdı:

@Semih Erarslanmaşallahiniz var valla usta tebrik ederim seni programda çarşamba bacaktan sonra Perşembe off sonra basami sarıyor haftada 3 mu yoksa 

Hayır pazar of salonlar kapalı devam başa sararak kürdeysen iyi bir uyku beslenme pazar açıksa yine devam edebilirsin ilk üç gün ağırlıkları gücünün%80 de güç kazanmak için 6 8 tekrar arası dier 3 gün gücünün % 60 65 lerde12 15 tekrar arası tutman yararına olur ve her antreman öncesi veya sonrası minimum 35 dakika kardio iyi sporlar %80 %60 tabirlerine takılma örnk vererek anlatım için çıkabildiğin en fazla ağırlıklara çık tekrar sayıları dedim gbi düzenle demiri bük bükmeden lif oluşmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Semih Erarslan, 3 dakika önce yazdı:

Hayır pazar of salonlar kapalı devam başa sararak kürdeysen iyi bir uyku beslenme pazar açıksa yine devam edebilirsin ilk üç gün ağırlıkları gücünün%80 de güç kazanmak için 6 8 tekrar arası dier 3 gün gücünün % 60 65 lerde12 15 tekrar arası tutman yararına olur ve her antreman öncesi veya sonrası minimum 35 dakika kardio iyi sporlar %80 %60 tabirlerine takılma örnk vererek anlatım için çıkabildiğin en fazla ağırlıklara çık tekrar sayıları dedim gbi düzenle demiri bük bükmeden lif oluşmuyor

@Semih Erarslananlayamadım ya kusura bakma pazartesi push salı pull çarşamba legs Perşembe bidaha mi push 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
bodybatu, 4 dakika önce yazdı:

@Semih Erarslananlayamadım ya kusura bakma pazartesi push salı pull çarşamba legs Perşembe bidaha mi push 

Aynen öyle hatta bununla ilgili bir videoda yorumlicam neden daha az zaman ve daha az antreman yapmamızı isterler hiç düşündün mü neden serbet ağırlıklar daha yararlı algısı empoze edilir? Bana göre nedenleri var kendi düşüncem saçmada olsa tam tersini yaptım ve yararını görüyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Feng, 31 dakika önce yazdı:

Abi su yagi suyu atip temiz gitsen gelisimi gormek icin de daha iyi olmaz mi

Bence böyle bir şey yok yanlis anlama direk sana karşı bir şeyim yok 😅😅

Bunu çok goruyorum bu ara özellikle genç bizim kuşagimiz buna çok takılıyor Instagram'da sürekli formda diyette fotoğraf atıp temiz buyume diye yazanları örnek alarak diye düşünüyorum...

Vücutta yağ ve su olmazsa anabolik ortam azalıyor ayrıca eklemler o antrenmanlar ancak böyle çıkar baktığımız zaman ben çok kapalı görmedim vücudunu karın kısmı hayla gayet belirgin bence şu an size döneminde tam olması gereken formda 🙂

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 5 saat önce yazdı:

Makinalarda altarnetiflerinide deneyerek uygula sistem olarak bu tamamen aynısı yaptığım daha sonra makinalarda varyasyonlarıyla sürdürdüğüm bir antremandı detlif hiç yapmadım mesela şuanda omuzlarımı eksik gördüğüm ve göğüsden sonra güçsüz başladığımı hissettiğim için omuz ve bacak olarak devam ediyorum faydasını gördüm omuzlarım irileşiyor

Omuzların gayet iyi abi fakat istediğin görüntüyü yakalayamamanın sebebi trapezlerinin büyük olması.Bir süre izole olarak tapez çalışmasan bile seni götürür abi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Feng, 9 saat önce yazdı:

Abi su yagi suyu atip temiz gitsen gelisimi gormek icin de daha iyi olmaz mi

Olmaz doğru bilinen çok büyük bir yanlış büyüyorum büyümek kolay deil yağ oranım gayet su oranım olması gerektiği gbi yoksa eklemlerimden büyük ihtimal sakatlanırım definasyon kısmı en basit kısmı bana göre çok yemek ve ağır grip büyümek zor olan kısmı o kısmın daha başındayım bunları yaparkende göbekli yağlı bir frm tutmamak için gerek herşeyi yapıyorum 🙂 foyorafda gründüğümden çok daha büyüğüm çok daha da büyücem inşallah ağır girmek lazım ağır girmek için ağır adam olmak gerekli yoksa sıkıntı heryönden 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Semih Erarslan, 28 dakika önce yazdı:

Olmaz doğru bilinen çok büyük bir yanlış büyüyorum büyümek kolay deil yağ oranım gayet su oranım olması gerektiği gbi yoksa eklemlerimden büyük ihtimal sakatlanırım definasyon kısmı en basit kısmı bana göre çok yemek ve ağır grip büyümek zor olan kısmı o kısmın daha başındayım bunları yaparkende göbekli yağlı bir frm tutmamak için gerek herşeyi yapıyorum 🙂 foyorafda gründüğümden çok daha büyüğüm çok daha da büyücem inşallah ağır girmek lazım ağır girmek için ağır adam olmak gerekli yoksa sıkıntı heryönden 

Kesinlikle katılıyorum. Hedeflenen büyümeye ulaşmadan define gitmenin çok bir anlamı yok. Hedefine ulaşınca bunu sürekli kılmak için uğraş verilebilir kanaatindeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Semih Erarslan, 1 saat önce yazdı:

Semih abi büyümek zor yağ yakmak kolay ama büyümek zevkli be abi , hiç aç gezmiyorsun hep pirinç pirinç pirinç :)

1.5 aydır katı diyetteyim valla günde 100-150 Gr carbla hayat geçmiyor , çok özledim pirinçli günleri ..

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Semih abi büyümek zor yağ yakmak kolay ama büyümek zevkli be abi , hiç aç gezmiyorsun hep pirinç pirinç pirinç :)

1.5 aydır katı diyetteyim valla günde 100-150 Gr carbla hayat geçmiyor , çok özledim pirinçli günleri ..

İlk kürde günde 5000+ kalori alıyordum. O hiç aç gezmemek bir noktadan sonra gastrite dönüşüyor. :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bu işte tecrübeli arkadaşlar genelde yağlanmaktan sulanmaktan korkmaz. IFBB PRO ların off sezonlarına bakın genelde tanınmaz haldedirler. Çünkü o yağı suyu atmak onun için çocuk oyuncağıdır. Odaklandığı yer kasları büyütmektir. Yüksek enerji büyüyen glikojen depoları büyüyen kas lifleri güçlü tendonlar bunlar gerçekleşir.

Ancak bu işe yeni başlayacak arkadaşlar bu duruma aldanmasın. Önce fazla kilolarını kesinlikle vermeliler. Hele ilk defa ilaca başlayacak ise mutlaka yağ oranını %12 civarına çekmeli. Bu durumla yukarıda bahsettiğim durum aynı şey değil. İkisi çok farklı. 

Semih kardeşim gayet güzel gidiyor eminim ki bir süre sonra fazla yağdan ve sudan da kurtulacak ancak şimdi değil. Şu anda ağır kilo statik çalışma zamanı. Motivasyonun güzel devam et aslan. Zaten @Loving kardeşim planını yapmıştır:) 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 2 saat önce yazdı:

Uzun süreden beri bulk yapan bizlerde yemek yemekten bıktık 😔

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

605dc49f46ece_images(8).jpeg.bc2a014b1d0c197294bbb918b19b7bb5.jpeg

• Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Mickey, 26.03.2021 - 14:03 yazdı:

Bu işte tecrübeli arkadaşlar genelde yağlanmaktan sulanmaktan korkmaz. IFBB PRO ların off sezonlarına bakın genelde tanınmaz haldedirler. Çünkü o yağı suyu atmak onun için çocuk oyuncağıdır. Odaklandığı yer kasları büyütmektir. Yüksek enerji büyüyen glikojen depoları büyüyen kas lifleri güçlü tendonlar bunlar gerçekleşir.

Ancak bu işe yeni başlayacak arkadaşlar bu duruma aldanmasın. Önce fazla kilolarını kesinlikle vermeliler. Hele ilk defa ilaca başlayacak ise mutlaka yağ oranını %12 civarına çekmeli. Bu durumla yukarıda bahsettiğim durum aynı şey değil. İkisi çok farklı. 

Semih kardeşim gayet güzel gidiyor eminim ki bir süre sonra fazla yağdan ve sudan da kurtulacak ancak şimdi değil. Şu anda ağır kilo statik çalışma zamanı. Motivasyonun güzel devam et aslan. Zaten @Loving kardeşim planını yapmıştır:) 

Elini opiyim reis , kesinlikle doğal olanlar ilk başta yağların mümkünse hepsini yakmalı .. Kaliteli kas inşaası ..

Zamanında alt göbek yağlı bulka başladım , 10-11 ay sonra pirinç yulafla büyümeme rağmen yağ oranim %20 oldu ..

Şimdi cezasını çekiyorum ama akillandim , tüm yağları yakıyorum ve bu definasyondan sonra damarları kaybetmeyecek bir carb ayarı tutturup öyle büyüycem . 

Dogalken bu kadar kilo versem aşırı kas yakardim , Allah'tan  hocanın hormon dengesini ellemeyen sarmslarını keşfettim , 0 kas kaybı ile yağları yakıyorum çok şükür :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Semih Erarslan, 25.03.2021 - 23:17 yazdı:

Omuzları salı gününden alıp çarşambaya bacak gününe salladım ve fark 1.5 haftada bu daha kürün bitimine 14.5 haftası var 🤫☺️

son dönemler de forum da ki ilaca en güzel cevap veren tabiri caiz ise gözlerimizin önünde gelişime şahitlik ettiğimiz nadir kişilerdensin Semih.böyle devam hiç bozmadan muhteşem gidiyorsun.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Feng, 27.03.2021 - 20:18 yazdı:

Abi nerden nereye geldin cidden sasirtici beslenmen ne sekilde bahsedebilir misin

Sabah kahvaltı 6 tam yumurta 100 grm göz kararı yulaf yeşillik yeşillik ne varsa yeşil olsun yeter =) öğlen patatezli okur olmaz patatez etli veya tavuklu yemek yarım ekmek bi tabak pilav salata akşam tavuk pilav veya makarna bazen süper marketlerden aldığım köfteler hamburgerlik dondurulmuş olanlar vb gbi bunlar çok detay yok yatmadan önce süt lor peyniri maltodexrin 

Şuan akşam yemeğim haşlanmış kabak hazır tavuk hamburger eti dondurulmuş yanındada pilav

16168664496098837534424482376689.jpg

((((İlaç orjinal)))) beslenme yeterli temiz kalori tıka basa 2 saatde bi bulkdayım die kendimi yormuyorum. belki yanlış ama açlığın bile arada çok uzun tutmamak şartıyla önemli olduğu hissediyorum. insilün direnciyle bağdaştırıyorum bilmiyor olmama rağmen  hissediyorum=)) vucudun tepkisini hiç aç kalmadan (belli saatler arası) bütün gün beslenme tokluk hissi sanılanın aksine yararından çok zarar verdiğini gelişim açısından kendimde bir dönem kanıtladım. şuan bu daha iyi onu yapıyorum arada çok uzun tutmadan öğün eklemeden o zamanı sinir kontrolü ve insülin direncine katkı sağlayarak tutuyorum kendimi yaptığım şeyin zamanını abartmadan ya bu bende böyle yada ben kendimde öğrendim yada herkes biliyor bilmiyorum hem daha iştahlı oluyorum pilavı börek gbi yiyorum=) hemde gelişmeme katkısını görüyorum tabi ve antreman diyip geçmeden hakkını hala veremediğime inanrak çekiyosamda basıyosamda artık çatlayana kadar bide dinlenmeyle tamamlayınca öle gramajların işte üzerine tarçınların tuzun grm grm ölçüler flan hikaye olduğunu ben anladım deilse bile pro kart almıcama göre çokda takılmanın manası yok=)) 

Bu konuyla ilgili doğru bildiğimi zannetiğim yanlışım varsa uygulamada konuyla ilgili bilgi paylaşmasını bekliyorum hocalarımdan veya bilgisi olan herkesden beklerim

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.