Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

egemennn

egemennn bulk beslenme&antrenman günlüğü

Önerilen İletiler

O zaman yanlış hesaplıyor olabilirsin program büyük ihtimal kuru ağırlık üzerinden veriyor sana.Pişmiş ağırlık değer açısından kurunun 3te 1 i oluyor ortalama bulgur,pirinç ve makarnada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
O zaman yanlış hesaplıyor olabilirsin program büyük ihtimal kuru ağırlık üzerinden veriyor sana.Pişmiş ağırlık değer açısından kurunun 3te 1 i oluyor ortalama bulgur,pirinç ve makarnada

yani daha az karb alıyorum öyle mi ? makarnada hata olabilirde bulgurun 30gr 100gramı diye hatırlıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
100 gr bulgur pişince 300 gr oluyor.Yani 70 gr'ın 3te 1 i kadar karb var o da 22-23 gr civarı yapar

anladım teşekkürler pişmemiş ağırlıga göre hesaplamaya calısıcam bikaç güne kadar da kafam karışıyo yani günlük esas bakıcagımız pişmemiş agırlıktaki aldıgımız karb mıktarımıdır :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Aynen çünkü böyle bayağı bir karışık olur yani aldığının 3 katı karb aldığını sanmana sebep olabilir :D

tamamdır cok sağol uyardıgın için :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1

Merhabalar şu ana kadarki en verimli en güzel biceps triceps antrenmanımdı süper setler uyguladım ve mükemmeldi antrenman ayrıca kilolarda arttı bugün fena bi enerji var Üzerimde :)

Antrenman:biceps&triceps

Ez barbell curl 12-10-10-8 (15kg,20kg,25kg,27.5kg) & close grip bench press 12-10-10-8(40kg,45kg,45kg,45kg)

Alternation dumbell curl 12-10-8 (10kg,12,5kg,15kg) & lying French triceps 12-10-8 (15kg)

Static hammer curl 12-10-10(10kg,12.5kg) & pushdown 15-15-12(80-90-90)

Spider curl 13-12-10 (15kg,20kg) & Rope pushdown 15-12-10 (60-60)

-antrenman böyleydi & ile beraber yazdıklarım süper set anlamışsınızdır hem kilolar arttı hemde cok verimli antrenmandı,tabiki son setlerde biraz cheat Yaptım ez bar curl ve alternatif dumbl curl hareketlerinde ama fazla değil okuduğunuz için teşekkürler herkese iyi günler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
fotoğraf var mı yeni son hali bi görsek :D

Biraz geçmiş sayfalarda var birkaç hafta sonra çekmeyi düşünüyorum atarım mutlaka çekersem teşekkürler sorduğunuz için :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Enerji derken o bahsettiğin testo ürünlerinden birini falan mı aldın acaba haberimiz yok :D

:D:D yok yahu yıne aynı kreatin ve preworkout sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.259

hey maşallahh beee pehlivan pehlivan :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1

Antrenman:bacak

squat 20-15-15-12-20

walking dumbell lunge 3x10

leg extension 3x15

leg curl 3x15

leg press 3x20

sated calf raises 2x30 son set drop 30-30-30

leg press machine calf 3x30

bacakta tekrarları arttırdım daha verim almaya başladım antrenman sonu en azından bacakların görüntüsü biraz düzeldi ve sadec 2 haftadır cok tekrarlı yapıyorum demekki bişeyler olucak ilerleyen zamanlarda teşekkürler tavsiyeleriniz için iyi günler herkese..

5977e8ee036ca_711557_10204583236122750_279749397_n(1)-tile.jpg.bd3296b315e738cf58c1bd3ee14e9627.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.259

Valla MAŞALLAH egemen her geçen gün iyiye gidiyorsun bacaklar ne durumda ilerleme kaydedebildin mi bari :D bu arada kola ne oldu geçmiş olsun bant gibi geldi banada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Valla MAŞALLAH egemen her geçen gün iyiye gidiyorsun bacaklar ne durumda ilerleme kaydedebildin mi bari :D bu arada kola ne oldu geçmiş olsun bant gibi geldi banada

Cok teşekkürler hocam bacaklar kötünün iyisi günden güne iyiye gidiyo onlarda tavsiyeleriniz sayesinde

Teşekkürler ama kolda bişey yok Işık gelmiş bant gibi Durmuş yav şimdi farkettim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Egemen cuttingden vazgeçtin herhalde :D Kaç kilosun şimdi yağ oranı vs nasıl

ygs den sonra tam anlamıyla başlıycam ya vazgeçtim aynen belki yanlış yapıyorum ama bakalım görücez :D 84 kg yağ oranımı bilmiyorum ölçüm için gitmedim salona güvenemiyorum makinaya17-20 arasıdır herhalde

--------------------

merhabalar bugün hesap yapmadım bacak günüydü ve hakkını fazlasıyla verdim bi cheat-meal hakettiğimi düşünüyorum arkadaşlarla da cıkınca mecbur ufak bi kaçamak yaptım sıkıntı yok :D

1.öğün:

4 yumurta

50gr yulaf ezmesi

150ml süt

5-6 dilim küçk çavdar ekmegi

50gr peynir

supradyn allday

2.öğüN:

50gr tavuk göğsü

150gr kepekli makarna(pişmiş)

100gr yoğurt

antrenmandan önce:

kreatin monohidrat 5gr

bsn noxxplode 1 ölçek

antrenmanda:

xtend bcaa

antrenma nsonrası:

1ölçek optimum whey

3.öğün:

200gr kepekli makarna (pişmemeiş ağırlık) pişmiş ağırlığı 630 gr

100gr ton balığı

100gr yoğurt

4.öğün:

steakhouse burger menü

ayran

herkese iyi akşamlar biraz eksik kaldı beslenme sanki diğer günlere göre olsun arada olucak öyle yarın off gün malesef :) herkese iyi geceler 5te kalkmaya calısıcam mr olmpya için ama çok zor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
makineler hikaye zaten bel ölçüsü ile yapılan tahmini ölçünü sormuştum ben.Bence en mantıklısı o yağ ölçümünde

haklısın bi ara ölçtürücem salonda antr öncesi ya çatlaklar için ucuz yoldan bişey var mı bildigin şimdi yine büyüyoruz büyürkende oluşucak diye korkuyoroum cok müsait derim cünkü ama bunlarada para vermek istemiyorum fazla :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.