Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

egemennn

egemennn bulk beslenme&antrenman günlüğü

Önerilen İletiler

egemennn    1
Bacağa 8 set az değil mi? 15 12 10 dene istersen

8 set derken anlamadim bacakta 5 hareket ve 21 set var toplam deadliftte ekledigim oluyo bu antr yoktu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
8 tekrar

Tesekkurler deniycem 15 12 10 seklindede aslinda bikac hafta once oylede yapiyodum 1 2 haftadir daha tekrar cikartabilcegim halde birakiyorum bacakta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0
Bacak gibi vücudunun yarısını kaplayan kas grubuna 8 set girmek mantık dışı. 15 12 10 ideal

mantık dışı derken ? herhangi bir deney, makale vb. var mı ? Sırtta büyük bir kas grubu ona da mı 15 12 10 girelim ? Merakımdan soruyorum yanlış anlaşılmasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.253

Egemen selamlar;

Ben bacak yapını inceledim şöyle söyleyeyim sen yüksek hacimlerden düştün bu kg'lara 35 kg gibi bir rakam vermiştin sanırım şimdi bu kg. sana moral motivasyon olabilir bu kg'lara indiriğin için zira bunun handikaplarıda var bunlar neler ? Deride çatlaklar veya sarkmalar gibi o yüzden bacak ve diz çevresindeki fazlalıkları göz ardı et bacak mide gibidir altta bir yerlerde daima hazırdır sen tozunu alırsın altta ne var ne yok çıkar seninde şuan öyle altta bacak hazır sadece tozunu alacaksın buda nasıl olacak sana tavsiyem bacakta çook fazla ağırlık girme çünkü yüksek ağırlık senin bacağını büyütecektir sen sadece parçala bu da şu demek oluyor az kg max tekrar setlere gelince tüm bu işe gönül verenlerin bildiği husus 6 tekrar altının hiç bir yararı olmadığı ve yaptığınız setlerde son 3 ve 4 tekrarlar kası ciddi anlamda zorlar ve geliştirir. Her zaman savunduğum bir şeyde şudur ister 60 kg olun fit vücut ister 120 kg mutlaka kardiyo yapın arkadaşlar aman ben zayıfım ne kardiyosu diyip geçmeyin. Son olarak bacak bana kalırsa vücudun en önemli ve en güzel gelişen yeri çünkü kas gurupları büyük ve gözlemlemeniz daha kolay oluyor haftada zaman bulabilirseniz 3 kere squat yapın benim imkanım olsa her gün yapacağım yani zamansal imkandan bahsediyorum. Çünkü bu lafı hepiniz duymuşsunuzdur mutlaka alt gelişmezse üst gelişmez bacak her şey adamın vücuduna bakıyorsunuz 5 yıldız ama denize kapri ile giriyor sebep ? çünkü bacakları önemsemiyor kimse gelişmez sanıyorlar ve hulk gibi vücuda kürdan gibi bacaklarla devam ediyorlar sonra kendileride pişman oluyorlar ama geç oluyor.

O yüzden bacak çok önemli dediklerimin belki faydası dokunur iyi çalışmalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whwh    0
Bacak gibi vücudunun yarısını kaplayan kas grubuna 8 set girmek mantık dışı. 15 12 10 ideal

mantık dışı derken ? herhangi bir deney, makale vb. var mı ? Sırtta büyük bir kas grubu ona da mı 15 12 10 girelim ? Merakımdan soruyorum yanlış anlaşılmasın

Sırt ile bacağı bir tutmak ayrı bir mesele tabii.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Egemen selamlar;

Ben bacak yapını inceledim şöyle söyleyeyim sen yüksek hacimlerden düştün bu kg'lara 35 kg gibi bir rakam vermiştin sanırım şimdi bu kg. sana moral motivasyon olabilir bu kg'lara indiriğin için zira bunun handikaplarıda var bunlar neler ? Deride çatlaklar veya sarkmalar gibi o yüzden bacak ve diz çevresindeki fazlalıkları göz ardı et bacak mide gibidir altta bir yerlerde daima hazırdır sen tozunu alırsın altta ne var ne yok çıkar seninde şuan öyle altta bacak hazır sadece tozunu alacaksın buda nasıl olacak sana tavsiyem bacakta çook fazla ağırlık girme çünkü yüksek ağırlık senin bacağını büyütecektir sen sadece parçala bu da şu demek oluyor az kg max tekrar setlere gelince tüm bu işe gönül verenlerin bildiği husus 6 tekrar altının hiç bir yararı olmadığı ve yaptığınız setlerde son 3 ve 4 tekrarlar kası ciddi anlamda zorlar ve geliştirir. Her zaman savunduğum bir şeyde şudur ister 60 kg olun fit vücut ister 120 kg mutlaka kardiyo yapın arkadaşlar aman ben zayıfım ne kardiyosu diyip geçmeyin. Son olarak bacak bana kalırsa vücudun en önemli ve en güzel gelişen yeri çünkü kas gurupları büyük ve gözlemlemeniz daha kolay oluyor haftada zaman bulabilirseniz 3 kere squat yapın benim imkanım olsa her gün yapacağım yani zamansal imkandan bahsediyorum. Çünkü bu lafı hepiniz duymuşsunuzdur mutlaka alt gelişmezse üst gelişmez bacak her şey adamın vücuduna bakıyorsunuz 5 yıldız ama denize kapri ile giriyor sebep ? çünkü bacakları önemsemiyor kimse gelişmez sanıyorlar ve hulk gibi vücuda kürdan gibi bacaklarla devam ediyorlar sonra kendileride pişman oluyorlar ama geç oluyor.

O yüzden bacak çok önemli dediklerimin belki faydası dokunur iyi çalışmalar.

Çok teşekkürler hocam tabikide faydası dokundu cok sağolun,cok iyi örneklemeler olmuş zaman bulabilirim squat için ve tekrar sayılarınıda arttırıcam 20-18-15-12 gibi tekrarlar sanırım iyi gelicektir sağolun ilgiiniz için kolay gelsin:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

@loving hocam gerekeni söylemiş pek daha bir şey ekleyemem ama serbest squat yaparken egemen sırtta bar ile evet çok yararını görürsün ama bu barı önde de kullan kollar çarpı gibi düşün ön bacakları toparlaman çok kısa zamanını alır hatlı şekilde ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
@loving hocam gerekeni söylemiş pek daha bir şey ekleyemem ama serbest squat yaparken egemen sırtta bar ile evet çok yararını görürsün ama bu barı önde de kullan kollar çarpı gibi düşün ön bacakları toparlaman çok kısa zamanını alır hatlı şekilde ;)

teşekkürler hocam front squat sanırım onun adı o şekilde de deniycem cok sağolun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0

Sırt ile bacağı bir tutmak ayrı bir mesele tabii.

sırtta büyük bir kas grubu oldugu için öyle dedim. Yoksa dediğim gibi bacaklarında yüksek tekrarı sevdiği hakkında bir bilgi varsa görmek isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1

Merhabalar bugun off gun yarın göğüs var yani pazartesi ve yarin dershanem basliyomus zor gunler beni bekliyo 10dk teneffuste tavuk bulgur pilav bitirme telaşi olucak :) herkese iyi geceler bugum biraz biskuvi tarzi şeylerde yedim eklemedim fatsecret programına onları eklemeden makrolar asagidaki gibi gorusmek uzere. .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhabalar bugun off gun yarın göğüs var yani pazartesi ve yarin dershanem basliyomus zor gunler beni bekliyo 10dk teneffuste tavuk bulgur pilav bitirme telaşi olucak :) herkese iyi geceler bugum biraz biskuvi tarzi şeylerde yedim eklemedim fatsecret programına onları eklemeden makrolar asagidaki gibi gorusmek uzere. .

Geçmiş olsun dostum o yollardan bende geçtim neyse ki anlayışlı bir hoca vardı ki beni 5 dakika erken salıyordu :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1

Geçmiş olsun dostum o yollardan bende geçtim neyse ki anlayışlı bir hoca vardı ki beni 5 dakika erken salıyordu :D

Iyiymis valla bugün 10dkda bitirdim pilav ve tavuğu bi şekilde, benim ikinci senem oldugu icin pek anlayis bekleyemem :( birde dikkat sorunum mu var acaba ne soruyu okuyup adam gibi cevaplayabiliyorum ne hocayı 10 15dk dinleyebiliyorum dikkat gidiyo baska yere bi sure sonra biseyler dusunuyorum sanirim tatil donusu olmasindan dolayi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1

antrenman:göğüs

Incline dumbell press 12-10-8-6

(15kg,17.5kg,22.5kg,25kg)

Flat bench dumbell fly 4x12(12.5kg)

Flat bench press 12-10-8-6 (45kg)

Pullover3x12 (17.5kg)

Revers pushdown 3x12

1.öğün:

4 yumurta

5 dilim tahıl ekmeği

30gr peynir

biraz salça

supradyn allday

2.öğün:

100gr pirinç lapası

100gr hindi göğüs eti

3.öğün:

50gr lapa pirinç

50gr hindi göğüs eti

antrenman öncesi:

mp assault 1 ölçek preworkout

kreatin monohidrat multipower 5gr

antrenman esnasında:

bcaa 1 ölçek xtend

antrenmandan sonra:

1ölçek optimum gold whey

4.öğün:

jelibon

5.öğün:

50gr pirinç lapası

1 yemek kaşığı fıstık ezmesi

30gr kadar peynir

domates

sandviç ekmeği kepekli

6.öğün:

50gr hindi göğüs eti

50gr tavuk göğüs eti

1 dilim kepek ekmeği

domates

bamya

7.öğün:

70gr tavuk göğsü

bitter cikolata biraz

8.öğün:

450gr makarna pişmiş

100gr yoğurt

9.öğün:

kıymalı bezelye patatesli

karpuz

100gr tahıl ekmeği

1 bardak tarhana çorbası

Yatarken:

Magnezinc 1tb

Fatsecret programına göre makrolar:

yağ:72

karb:425

prot:225

kalori:3291

bu arada mp assault kullandım ve bsn den daha etkili olduguna karar verim en azından kendi üzerimde..dershanem başladığı için öğünleri arttırdım erken kalkıyorum sonuçta daha iyi ayarlıyorum öğün saatlerini iyi oldu bi yandan aslında bugün göğüs günüydü cok iyiydi antrenman. iyi akşamlar herkese..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.253

Lapa pirinci sürekli tüketebiliyor musun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Lapa pirinci sürekli tüketebiliyor musun ?

hayır hocam evde hep var ama tadını begenmiyorum ve glikemik indeks muhabbetinden dolayı arada tüketiyorum,basmati öneriyolar ama bulamadım markasımu basmati adı mı anlamadım ne yazıyo paketin üzerinde biliyo musunuz acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Egemen beslenme düzeni güzel ama yağı biraz arttırıp 3500 kcal civarına çıksan daha güzel olur.

teşekkürler yarın ve sonraki günler deniycem:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.