Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Arnold1246f    5

Abilerim öncelikle merhaba foruma yeni üye oldum bu spora 16 yaşımda başladım.

19 yaşında yeraltı salonda çalışmaya başladım ve ilk kürümü hocayla yaptım hoca Testosteron Enanth-probionat-deca kısa ester 5 haftalık yaptırdı.

Ben acemiliğimden bu işleri hiç bilmezdim çok iyi sınırlarımın üstünde gücüm vardı.Sonrası kür sırası psikolojim hiç iyi deyildi ve artık insanlarla uğraşamıyordum işten ayrıldım ve PCT vs. Bilmiyordum.(kür içinde proviron,vitaminler kullandım)

Sonrasında psikolojim dahada kötüye gitti intihar etmeye çalıştım.Cinselliğim ve libidom her geçen gün dahada kötüleşti.

Ve 20 yaşında birisiyle daha tanıştım yaklaşık 8 ay geçmişti ve bu sefer aklıma girdi Winstrol,dianabol tablet kullandım 2 ay sadece 1 ayında testosteron probianat vurulabildim.

Yine pct falan hormon deyerlerim vs. hiç ölçtürmedim.Evet çok hata yaptım hep hayalimdi bu işte ilerlemek istiyordum.Bilimçsiz saçmalıklar yaptım ve libido,sertleşme cinsellik anlamında ilişkide epimedyum,tadalafil almadan olmuyor.

Gittiğim doktorlar klasik psikolojik diyor ve bu kafayı yedirtiyor.

Düzenli ilişkide tam sertlik olmuyor denedim bir anda istek ve sertlik kayboluyor.

Artık canıma tak etti böyle yaşayamıyorum ya intihar edeceğim yada artık bu işlerin içine dahada gireceğim lütfen bana yardımcı olun.

Geçmişte ve yakın zamanda yaptırdığım testler ektedir.

@metinav

Screenshot_20210119-234158_Chrome.jpg

Screenshot_20210119-234724_Gallery.jpg

20200516_131836.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.592
Arnold1246f, 51 dakika önce yazdı:

19 yaşında yeraltı salonda çalışmaya başladım ve ilk kürümü hocayla yaptım hoca Testosteron Enanth-probionat-deca kısa ester 5 haftalık yaptırdı.

Ben acemiliğimden bu işleri hiç bilmezdim çok iyi sınırlarımın üstünde gücüm vardı.Sonrası kür sırası psikolojim hiç iyi deyildi ve artık insanlarla uğraşamıyordum işten ayrıldım ve PCT vs. Bilmiyordum.(kür içinde proviron,vitaminler kullandım)

Sonrasında psikolojim dahada kötüye gitti intihar etmeye çalıştım.Cinselliğim ve libidom her geçen gün dahada kötüleşti.

Ve 20 yaşında birisiyle daha tanıştım yaklaşık 8 ay geçmişti ve bu sefer aklıma girdi Winstrol,dianabol tablet kullandım 2 ay sadece 1 ayında testosteron probianat vurulabildim.

Yine pct falan hormon deyerlerim vs. hiç ölçtürmedim.Evet çok hata yaptım hep hayalimdi bu işte ilerlemek istiyordum.Bilimçsiz saçmalıklar yaptım ve libido,sertleşme cinsellik anlamında ilişkide epimedyum,tadalafil almadan olmuyor.

Düzenli ilişkide tam sertlik olmuyor denedim bir anda istek ve sertlik kayboluyor.

Artık canıma tak etti böyle yaşayamıyorum ya intihar edeceğim yada artık bu işlerin içine dahada gireceğim lütfen bana yardımcı olun.

@metinav

Çok genç yasta, gaza gelip girmişsin bu işlere.Ders almışsındır umarım...

Decadick olduğunu zannetmiyorum. Fakat düzgün pct yapmamışsın ve vucudun ancak bu kadarını yapabilmiş.

Senin normalde kullandığın ilacları ongün bırakıp detaylı bir hormon testi yaptırman lazım. Son durumun netleşsin diye.

Eski testlerine bakarsak, birinde shbg fazla yükselmiş, karaciger yada troid sorunlarından olabilir. Bunu kisa vadede proviron kullanarak engel olabilirsin.En son yaptirdiğın testte prolaktin yükselmiş, onun icin libido sorunu yapar. Cabaser yada dostinex alip haftada bir defa yarim tablet kullanirsan düşer.

Onun dışında her gün 10 bütün ceviz ye ve bir avuç siyah kuru üzüm...

25 yasindan önce de kür islerini düşünme. Sporunu yap fit olmak için.Vucut kas bunlar uzun yıllar ve bol para gerektiriyor. Öyle bir iki yarım yamalak kürle olmaz. Senin yasinda gerek de yok.Beslenmeni düzelt kaliteyi arttır ve uykuna dikkat et.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Çok genç yasta, gaza gelip girmişsin bu işlere.Ders almışsındır umarım...

Decadick olduğunu zannetmiyorum. Fakat düzgün pct yapmamışsın ve vucudun ancak bu kadarını yapabilmiş.

Senin normalde kullandığın ilacları ongün bırakıp detaylı bir hormon testi yaptırman lazım. Son durumun netleşsin diye.

Eski testlerine bakarsak, birinde shbg fazla yükselmiş, karaciger yada troid sorunlarından olabilir. Bunu kisa vadede proviron kullanarak engel olabilirsin.En son yaptirdiğın testte prolaktin yükselmiş, onun icin libido sorunu yapar. Cabaser yada dostinex alip haftada bir defa yarim tablet kullanirsan düşer.

Onun dışında her gün 10 bütün ceviz ye ve bir avuç siyah kuru üzüm...

25 yasindan önce de kür islerini düşünme. Sporunu yap fit olmak için.Vucut kas bunlar uzun yıllar ve bol para gerektiriyor. Öyle bir iki yarım yamalak kürle olmaz. Senin yasinda gerek de yok.Beslenmeni düzelt kaliteyi arttır ve uykuna dikkat et.

Tamam Abi önerilerin için çok sağol.

Peki bir daha basit bir kür yapıp bilinçli bir şekilde sistemi pct ile iyileştirmek mümkün olmaz mı yoksa daha kötü olabilir mi ?

Bazı kişiler nebido vurabilirsin veya kür yapıp düzeltebiliriz bu sorunları dedi 

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@Arnold1246f Kardeşim seninle aynı yastayiz ve belki seni rahatlatir hemen hemen aynı sorunlari yaşıyoruz.Sadece senin gibi onlarca insan var.İntihar etmek bu durumu cozmene yardımcı olmaz.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5
Kreoft1, 2 dakika önce yazdı:

@Arnold1246f Kardeşim seninle aynı yastayiz ve belki seni rahatlatir hemen hemen aynı sorunlari yaşıyoruz.Sadece senin gibi onlarca insan var.İntihar etmek bu durumu cozmene yardımcı olmaz.

Dostum artık psikolojim kalmadı ki ne ilişki yaşayabiliyorum ne hayattan zevk alabiliyorum zaten kendimize sıkmışız cidden artık kelimeler hiçbir şekilde rahatlatmıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@Arnold1246f knka bende yeniyim bu Steroid işinde sadece 4 sene.Bu kadar kısa bı surede ne kadar bir bilgimiz olsa dahi bizden iyi bilen insanların dediğini yapmak zorundayız.Sana tavsiyem metin hocamızın önerdiği cabaser kullanman olacak ve kendini gözlemle.Belki libidom tekrar yerine gelmeyebilir ama en azından sorunu başka yerlerde aricaz ve başka arayışlara giricez.Ayri bir tavsiyemde op.Dr.Berk Karataş'ın YouTube da steroide bağlı cinsel isteksizlik videoları var bı izle istersen belki yardımcı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Siz nasıl hocalara denk geliyorsunuz  böyle bir kür planlaması ve süresi verip size adam akıllı pct yaptırmadan gönderiyor sizi. Öyle bir hoca elime düşse tokat manyağı yaparım valla. Prolaktin  dışında bir sorun yok prolaktin için zaten metin abi bahsetmiş ne yapman gerektiğini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5
hectordoyle, 3 dakika önce yazdı:

Siz nasıl hocalara denk geliyorsunuz  böyle bir kür planlaması ve süresi verip size adam akıllı pct yaptırmadan gönderiyor sizi. Öyle bir hoca elime düşse tokat manyağı yaparım valla. Prolaktin  dışında bir sorun yok prolaktin için zaten metin abi bahsetmiş ne yapman gerektiğini

Abi valla biliyor diye güvendiğimiz kim varsa bildiğin uçurum dibine getirdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Her salonda oluyor öyleleri , 16-20 yaş arası hayali yarışmacı olmak,kız tavlamak jeff seid vücudu vs. olanları oltalarına çekiyorlar , gel seni şu yarışmaya sokalım , sen de şöyle bir genetik var kimsede yok , 2 aya 70 olan benchin 120 olacak , kür sonu arnold olacaksın , yan etkisi yok merak etme vs. Kandırıyorlar.

Böyle vicdansızların tek iyi yanı sahte ilaç satmaları , neden sahte ilaç satmasına iyi dedin diyecekseniz ; 17 yaşındaki çocuğun sahte ilaç vurması gerçek vurmasindan iyidir sağlık açısından. Böyle tiplerin sadece testosu orjinal olabiliyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet14    4
Arnold1246f, 19.01.2021 - 23:57 yazdı:

@metinav

20200516_131836.jpg

Benim gordugum senin sex baglayici globin yani shbg yuksek buda vucutta kullanilmiyor anlamina geliyor bunu dusurmek gerek birde serbest teston yuksek cikabilir bunun icin de proviron kullanmani tavsiye ederim sonrasinda artik normale donmeyi bekliyeceksin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Hayatta hiçbir şey kolay elde edilmiyor, hayalini kurduğun hedeflere ulaşmak için kısa yolları, kolay görünen yolları tercih edersen her zaman zararlı çıkarsın.Benden sana abi tavsiyesi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yavuzpnrlt    3
Arnold1246f, 19.01.2021 - 23:57 yazdı:

@metinav

20200516_131836.jpg

Dostum deca dediğin ilaç vucüttaki mutluluk hormonunu kapatır ve bu sebepten ötürü yurt dışında intihar eden birçok kişi var cinsellik kısmı güzel bir pct ile geçirilecektir hiç merak etme :) eğer yazdıklarımı okuyorsan ve hala bu durumdaysan mutluluk için sana bir ilaç söyleyeceğim ve hala pct yapmamışsan bir eczaneden pregnil temin et eğer bulamazsan ben senin için bulurum. Tabi umarım 2 ayda çoktan halletmişsindir halletmediysende dert etme yardımcı oluruz sana :)) başka sorun varsa elimden geldiğince yardımcı olurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5
yavuzpnrlt, 12.03.2021 - 16:38 yazdı:

Dostum deca dediğin ilaç vucüttaki mutluluk hormonunu kapatır ve bu sebepten ötürü yurt dışında intihar eden birçok kişi var cinsellik kısmı güzel bir pct ile geçirilecektir hiç merak etme :) eğer yazdıklarımı okuyorsan ve hala bu durumdaysan mutluluk için sana bir ilaç söyleyeceğim ve hala pct yapmamışsan bir eczaneden pregnil temin et eğer bulamazsan ben senin için bulurum. Tabi umarım 2 ayda çoktan halletmişsindir halletmediysende dert etme yardımcı oluruz sana :)) başka sorun varsa elimden geldiğince yardımcı olurum 

Hayatımda 2 kere ölümden döndüm zaten dediğin gibi hep mutsuzum yorgun bıkkın hiçbirşeyden zevk alamıyorum sorunlar devam ediyor çarşamba deyerlerime tekrar baktıracağım güncel olarak atarım boşalırken bilr tam sertlik yok yani hayatımda ölüme odaklı gibi yaşıyorum cidden düzelmek istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
Arnold1246f, 5 saat önce yazdı:

Hayatımda 2 kere ölümden döndüm zaten dediğin gibi hep mutsuzum yorgun bıkkın hiçbirşeyden zevk alamıyorum sorunlar devam ediyor çarşamba deyerlerime tekrar baktıracağım güncel olarak atarım boşalırken bilr tam sertlik yok yani hayatımda ölüme odaklı gibi yaşıyorum cidden düzelmek istiyorum 

Sevgili kardeşim Emre,

Olası en yanlış yoldan gitmişsin ve yine olası en büyük yanlışları yapıyorsun.

1) testini yaptır ve sonucu muhakkak paylaş

2) eksik ve fazla ne varsa ona göre yeniden pct / tedavi planla

3) pct / tedavi sonunda yeniden test yaptır ve paylaş

Eğer bundan randıman alamazsan PCT tekrar başlat. 3 kez pct yapıp öyle sonuç alabilen insanlar var. Sürekli düşük dozda testosteron enjekte ederek yaşayan insanlar var vs vs.

Ama sen tutup en kötü yolu yani pes etmeyi, yenilgiyi kabul edip altında eziliyorsun. Bunu yapma. Sorun varsa çözümde vardır. 

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790

Aslında bu arkadaş gibi o kadar çok kişi var ki çevremde. Bilinçsiz bir şekilde ölümüne giriyorlar ilaçlara. Hem kullanıcı hem satıcı mesul bu durumdan.

En başta da kullanıcı tabi ki. Artık her şey elimizin altında. İnternette steroidlerin zararlarını ve yan etkilerini anlatan binlerce doküman var. Biz bu forumlarda defalarca söyledik. Özellikle genç arkadaşlara defalarca uyarılarda bulunduk. Özendirmekten çok bilinçlendirmeyi tercih ettik. 

İnsanda kas anatomisi 20li yaşlara kadar hala gelişiyor çekirdek sayısı uydu hücre bölünmesi devam ediyor ve belli bir noktadan sonra duruyor. Özellikle çocukluk çağında yapılan sporlar ileri yaşlarda vücut geliştirme yapılacaksa müthiş önemli oluyor. 

Çok basit bir örnek. İki kişi düşünün.

Ahmet çocukluk ve gelişim döneminde hiç spor yapmamış olsun ve 32 yaşında ilaçla vücut geliştirme yapıyor olsun.

Hüseyin ise çocukluk yılları boyunca yüzme basketbol futbol oynamış hatta müsabakalarda dereceler elde etmiş olsun. Fakat üniversiteden itibaren spora veda etmiş 30una kadar spor yapmamış olsun. Hüseyin de Ahmet gibi 32 yaşında ilaçla vücut geliştirmeye başlasın. İkisi aynı ilaçları aynı antrenmanları yapsın. İşte şimdi Ahmetle Hüseyin arasındaki muazzam gelişim farkını görebilirsiniz. Çünkü Ahmet çocukluk döneminde spor yapmadı ve kas çekirdek ve uydu hücre bölünmesi kısıtlı kaldı fakat Hüseyin yaptığı sporlarla kas çekirdek sayısını arttırdı. Bu durum ancak belirli bir yaşa kadar olabiliyor maalesef. Bu nedenle Hüseyin Ahmetin iki-üç katı gelişim gösteriyor.

İşte podyumlarda gördüğümüz o dev cüsseli adamların çocukluk gençlik yıllarına bakın mutlaka bir spor dalında ciddi emek harcamışlardır. Bunun karşılığını ne steroidle ne de başka bir şeyle alabilirsiniz.

Geçenlerde bir video gördüm yabancı bir ülkede ortaöğretimde bütün sınıf barbell squat yapıyordu. Hayır bir tek barbellın arkasında sıra olmamışlardı belki de 20 30 adet barbell stand rack vardı okulda ve her iki öğrenciye bir barbell düşüyor ve yardımlaşarak yapıyorlardı. Daha 8-10 yaşında çocuklar. İnanın gözlerim yaşardı. Şimdi sen 20 yıl sonra bu çocuklarla baş edebilir misin? Mr olympialar o sınıftaydı. Kız erkek hepsini gördüm. Müthiş bir video, tekrar denk gelirsem paylaşırım.

@Arnold1246f Zararın neresinden dönülürse kardır. Bir şeyler yapmışsın ve bu hataya düşen çok kişi var merak etme. Şimdi geriye değil ileri bakman gerekiyor. Geriye baktıkça geriye gidersin, bunu yapma. Yukarıda değerli arkadaşlarım yapılması gerekenleri zaten belirtmiş aynı şeyleri tekrar döndürmeyeceğim. Öncelikle son durumu içeren bir test ve arkasından sağlıklı bir PCT ye ihtiyacın var. Korkma burada senden çok çok daha kötü durumdaki insanlar iyileşti. Şu an için tek odaklanman gereken şey PCT yani tedavin. Bunu güzelce yaptıktan sonra sistemi de dinlendirdikten sonra tekrar başlık aç hedeflerini yaz ona göre tekrar konuşalım. Hadi aslan parçası. Göster kendini bakalım.  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5
Mickey, 3 saat önce yazdı:

Aslında bu arkadaş gibi o kadar çok kişi var ki çevremde. Bilinçsiz bir şekilde ölümüne giriyorlar ilaçlara. Hem kullanıcı hem satıcı mesul bu durumdan.

En başta da kullanıcı tabi ki. Artık her şey elimizin altında. İnternette steroidlerin zararlarını ve yan etkilerini anlatan binlerce doküman var. Biz bu forumlarda defalarca söyledik. Özellikle genç arkadaşlara defalarca uyarılarda bulunduk. Özendirmekten çok bilinçlendirmeyi tercih ettik. 

İnsanda kas anatomisi 20li yaşlara kadar hala gelişiyor çekirdek sayısı uydu hücre bölünmesi devam ediyor ve belli bir noktadan sonra duruyor. Özellikle çocukluk çağında yapılan sporlar ileri yaşlarda vücut geliştirme yapılacaksa müthiş önemli oluyor. 

Çok basit bir örnek. İki kişi düşünün.

Ahmet çocukluk ve gelişim döneminde hiç spor yapmamış olsun ve 32 yaşında ilaçla vücut geliştirme yapıyor olsun.

Hüseyin ise çocukluk yılları boyunca yüzme basketbol futbol oynamış hatta müsabakalarda dereceler elde etmiş olsun. Fakat üniversiteden itibaren spora veda etmiş 30una kadar spor yapmamış olsun. Hüseyin de Ahmet gibi 32 yaşında ilaçla vücut geliştirmeye başlasın. İkisi aynı ilaçları aynı antrenmanları yapsın. İşte şimdi Ahmetle Hüseyin arasındaki muazzam gelişim farkını görebilirsiniz. Çünkü Ahmet çocukluk döneminde spor yapmadı ve kas çekirdek ve uydu hücre bölünmesi kısıtlı kaldı fakat Hüseyin yaptığı sporlarla kas çekirdek sayısını arttırdı. Bu durum ancak belirli bir yaşa kadar olabiliyor maalesef. Bu nedenle Hüseyin Ahmetin iki-üç katı gelişim gösteriyor.

İşte podyumlarda gördüğümüz o dev cüsseli adamların çocukluk gençlik yıllarına bakın mutlaka bir spor dalında ciddi emek harcamışlardır. Bunun karşılığını ne steroidle ne de başka bir şeyle alabilirsiniz.

Geçenlerde bir video gördüm yabancı bir ülkede ortaöğretimde bütün sınıf barbell squat yapıyordu. Hayır bir tek barbellın arkasında sıra olmamışlardı belki de 20 30 adet barbell stand rack vardı okulda ve her iki öğrenciye bir barbell düşüyor ve yardımlaşarak yapıyorlardı. Daha 8-10 yaşında çocuklar. İnanın gözlerim yaşardı. Şimdi sen 20 yıl sonra bu çocuklarla baş edebilir misin? Mr olympialar o sınıftaydı. Kız erkek hepsini gördüm. Müthiş bir video, tekrar denk gelirsem paylaşırım.

@Arnold1246f Zararın neresinden dönülürse kardır. Bir şeyler yapmışsın ve bu hataya düşen çok kişi var merak etme. Şimdi geriye değil ileri bakman gerekiyor. Geriye baktıkça geriye gidersin, bunu yapma. Yukarıda değerli arkadaşlarım yapılması gerekenleri zaten belirtmiş aynı şeyleri tekrar döndürmeyeceğim. Öncelikle son durumu içeren bir test ve arkasından sağlıklı bir PCT ye ihtiyacın var. Korkma burada senden çok çok daha kötü durumdaki insanlar iyileşti. Şu an için tek odaklanman gereken şey PCT yani tedavin. Bunu güzelce yaptıktan sonra sistemi de dinlendirdikten sonra tekrar başlık aç hedeflerini yaz ona göre tekrar konuşalım. Hadi aslan parçası. Göster kendini bakalım.  

Abi inşallah artık düzelmek istiyorum 2-2.5 sene oldu daha kötüye gidiyor sanki.

rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Sevgili kardeşim Emre,

Olası en yanlış yoldan gitmişsin ve yine olası en büyük yanlışları yapıyorsun.

1) testini yaptır ve sonucu muhakkak paylaş

2) eksik ve fazla ne varsa ona göre yeniden pct / tedavi planla

3) pct / tedavi sonunda yeniden test yaptır ve paylaş

Eğer bundan randıman alamazsan PCT tekrar başlat. 3 kez pct yapıp öyle sonuç alabilen insanlar var. Sürekli düşük dozda testosteron enjekte ederek yaşayan insanlar var vs vs.

Ama sen tutup en kötü yolu yani pes etmeyi, yenilgiyi kabul edip altında eziliyorsun. Bunu yapma. Sorun varsa çözümde vardır. 

Umarım Abi düzelirim.

Ben kendi başıma başka birşey yapamıyorum ve güvene güvene bu hale geldim güvenmekte zor geliyor toparlanmak istiyorum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5

Abilerim testleri yaptıramadım geçen sene mayıs ayında 10.000 kw elektrikte çarpıldım bide iştende çıkardılar dava işlemleriyle uğraştım yarın gidicem hastaneye 

• Üzgün 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Arnold1246f, 12 dakika önce yazdı:

Abilerim testleri yaptıramadım geçen sene mayıs ayında 10.000 kw elektrikte çarpıldım bide iştende çıkardılar dava işlemleriyle uğraştım yarın gidicem hastaneye 

Çok Geçmiş olsun reis

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5

Abilerim bugün yaptırdım testleri doktor yardımcı olucam dedi umutlandırdı geçenlerde aynı durumda biri daha geldi dedi düzeldi dedi ama inşallah dediği gibi olur 😏😶

Şuanlık bunlar çıktı anormal olanlar 

Total test.

Lh

Fsh

Prolaktin

Bunlar çıkmadı daha serbest testo testi istememiş.

Screenshot_20210426-171855_Chrome.jpg

Screenshot_20210426-172656_Chrome.jpg

Screenshot_20210426-172708_Chrome.jpg

Screenshot_20210426-172717_Chrome.jpg

Screenshot_20210426-172720_Chrome.jpg

tarihinde Arnold1246f tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405

Haftada 2 kere 3 gün ara ile dostinex alırsan derdin tasan kalmayacak. Şunu nerede ise aynısını 2 hafta önce arkadaşımda gördüm. 1 hafta dostinexle tamamen kapadı bu konuyu.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5
rastlantisal, 25 dakika önce yazdı:

Haftada 2 kere 3 gün ara ile dostinex alırsan derdin tasan kalmayacak. Şunu nerede ise aynısını 2 hafta önce arkadaşımda gördüm. 1 hafta dostinexle tamamen kapadı bu konuyu.

Abi peki serbest testo ve estraoidal DHT testide yaptırayım mı 

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790

Sistemin gayet guzel acik durumda. Hipofiz gonadrolin fsh lh testis hatti calisiyor. Yukarida tavsiye verilmis dostinexle prolaktini dusurebilirsin.

Bundan sonra yapabilecegin tek sey saglikli guzel beslenmek. Bol cesit yap. Meyve ve sebze tuket. Cig ceviz cig findik cig yer fistigi tuket. Bunlarin islenmemis olmasi cok onemli yoksa ise yaramaz. Biz de yeni kesfettik her gun bir adet sogan ye. Bundan sonra herkese tavsiye edicem sogani:) Vucudunda fazla miktarda toksin agir metal birikmis olabilir internette antioksidanlari arastir ve guclu olanlardan basla. Mesela alpha lipoic asit, q10 aklima gelenler gerekirse takviye olarak eczanelerden alabilirsin. Erkeklere ozgu multi vitaminlerden de alabilirsin ama iyi markalardan alman lazim eczaciya danisirsin. Solgar gnc gibi.

Keyifli seyler yapmaya calis ki serotonin melatonin salgilansin. Hobiler bu yuzden cok onemlidir. Gayet sagliklisin zamanla eskisinden daha iyi olursun. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ardarnold
      Merhaba,
      1.5 sene aralıksız kürdeydim şuanda 4 hafta kısa bi tren kürüne girdim 2 saat önce bi cinsel ilişki yaptım tam kalkıyor erekte oluyor diyorum iniyor kız bağırdı ama psikolojikmen geriliyorum öyle olunca bilmiyorum testislerde çok küçük ne yapmalıyım lütfen akıl verin?
    • Yazan: Emrah
      Arkadaşlar hepinize merhaba
      Bu zamana kadar elimden geldiği kadar ben size yardımcı olmaya çalıştım fakat hiç yaşamadığım bir durumla karşılaştım en son ki ilişkim de sertleşme problemi yaşadım test sonuçlarımı aşağı iniyorum tesislerinde herhangi bir anormal durum yok psikolojik kaynaklı olabileceğini düşünüyorum mutlaka aramızda bunu yaşayan birileri vardır şu an sadece Testesteron kullanıyorum bundan önceki köründe primobolan kullanmıştım ve ufak miktarda tren kullanmıştım akıl akıldan üstündür mutlaka bu duruma yorum olan birileri vardır diye düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.
      @metinav @rastlantisal @Rdm @otopsicikedi @Askabar @SantoR @hectordoyle

• Yazan: Spartacus
      Öncelikle herkese selamlar , son 1 aydır decadickten kurtulduğuma emin olduğum için bugün sizlerle bu konuyu paylaşıyorum . 8 kasım 2019 da yaklaşık 8 haftalık süren test e. - deca - dianabol kürümü bitirdim . Bana 4-5 hafta daha testo ile devam et denildiği halde hiçbir yanetkiyle karşı karşıya kalmadığım için pekte üstüne düşüp kullanmadım iyi hatırlıyorum 25 kasımda bir anda libido ereksiyon vs herşey gitti tam ereksiyon olamıyordum ereksiyonu sürdüremiyordum kalitesi eskisi gibi değildi.
      Dedim olur normal süreç pct yaparım geçer ama düşündüğüm gibi olmadı arkadaşlar . Sağolsun @metinav abi bu süreçte açtığım her konuya cevap verdi yol gösterdi neyse pct bitti bekledim ama değişen bişey yok ben eski ben değilim moralmen ve psikolojik olarak cidden çökmüştüm bide bunun üstüne kpss ye hazırlanıyor olmamda(çok şükür onuda hallettik  )eklenince artık kafayı yemek üzereydim . sonra dedim ben bi propionat masteron kürü yapıyım belki geçer yok arkadaslar o 8 haftalık kürde işe yaramadı ha biraz iyiydi ama yok randıman alamıyordum zaten o kür bitince az bucuk olan libido da tekrar gitti  . ereksiyonda keza öyle  . Sürekli aşağıyı kontrol ediyordum kafayı takmış durumdaydım.
       Neyse dedim bi kan tahlili yapıyım bakıyım olay nedir ne değildir . kısaca şöyle diyim testo: 1.3 lh fsh diplerde e2 : 14 dü sanırım progesteron : 2.12 , dht : 10 du . Ürolog olan doktor iyiydi sağolsun kardeşim senin kadınlık hormonun yükselmiş seni ben acilen endokrinolojiye göndercem dedi takipli hasta durumunda endokrinolojiye gittim . Endokrinci Hocanın hasta geldi diye resmen canı sıkıldı.
      sonuç kağıdına şöyle bir baktı ' yaa bişeyin yok aslında bunlar düzelir ' dedi . Hocam nasıl yani dedim ben sıkıntı yaşıyorum dediğim halde geçer geçer dedi gönderdi papaz olmamak için çıktım . Sonra tekrar bi konu açtım metin abide sen 3 ay boyunca 50 mg klomen kullan dedi . Dedim yapcak bişey yok tekrar pct yapcaz 3 ay 50 mg değil ama 2 ay 50 mg 1 ay 25 mg klomen kullandım arkadaşlar çünkü klomen depresyon yapıyor bende  
      neyse pct bitti yaklaşık 10 ay sonra şuan kendime geldim . Herşey yolunda herşey gayet normal ereksiyonlar iyi testis biraz ufak onada ultrasonda baktırdım sağolsun doktorum çok iyiydi şansıma ne dersem tamam dedi tahlillerde de hiç sorun cıkarmadı . baktı testisler normal elle muayene etti boyutlarında bişey yok ama sen daha iyi bilirsin boyutlarını zamanla daha da toparlar büyür dedi (kür bittikten sonra testislerim çok küçülmüştü ilişkilerimde cialis viagra kullanıyordum bosaldıktan sonra testisim resmen kayboluyordu onu bulmakla uğrasıyordum o derece yani )
      Kür işi cidden her adamla yapılmaz ben bi abiminle iletişimde olarak kür yapmıstım hiç sorun yasamadım kendisi bilgili ve tecrübeyliydi. NOT : Arkadaşlar doktor kür sonrası sperm sayısı ve kalitesi için minimum 3 ay , testis boyutları için değerler normale döndükten 6-12 ay sonrasına bakılması gerektiğini ve ağır kürler sonrası tam iyileşme için daha çok zaman verilmesi gerektiğini söyledi . Kendisi biraz anlıyordu bu işlerden . 
      Diğer kürümü 'çok tanınan müsabık bir hoca ile yaptım kendisine sorunlarımı anlattığımda bana başka ilaçlar satmaya calıstı' arkadaslar pct deki o 1 aylık 3 aylık iyileşme olayı cidden normal ama deca dick olayı bambaska arkadaşlar kürünüzü bilen takip eden biriyle yapın bu işlerin şakası yok ha şunu anladım geçiyor geçiyor ama süründürüyor hele pct vs de yanlıs yaptıysan ben pct mide yanlıs yapmıstım bana forumdaki arkadaşlar ve metin abi yardımcı oldu hepsine teşekkür ederim .
      Ek : arkadaşlar şunuda belirtiyim kürden sonra ben eskiden makine gibiydim diye düşünmeyin kürdeki libidoya kürde olmadığınız sürece ulaşmak zor yaşımızda 16-18 değil yani normal karşılayın biraz  herkes deli fişek gibi gezmek istiyor ama yaş ve hayat şartlarıyla birlikte oda azalıyor normal karsılamak lazım . Psikolojinizi yüksek tutun ne kadar kafaya takarsanız işin içinden çıkamıyorsunuz .
       3 Aylık yaptığım pct den 6 hafta sonraki  sonra ki test sonuçlarım şu şekilde total test 614 ,serbest test : 21, lh 3.43 , fsh 4.6 ,e2 32 , prolaktin 8 , progesteron 0.40 ve DHT : 771 ( dht referans aralığı 200-850 arasındaydı yanls hatırlamıyorsam ) .Klomenin vücuttan tamamen çıkması ve test sonuçlarının yanıltmaması adına 6 hafta sonra tahlil yaptırdım pct de nolvadex kullanmadım sadece klomen kullandım zaten deca tren kürlerinde klomen kullanılması tavsiye edilmiyor yabancı forumlarda da.
      Şuan libidom çok iyi durumda , sabah ereksiyonlarımda oluyor ama sürekli değil zaten süreklide sabah ereksiyon olmazdım bu sabah ereksiyonuna çok takılmayın bence ama sorunlar varken hiç olmuyordu o ayrı mesele  Şuan herşey çok şükür normal moralim motivasyonum yükseldi sabah uyandıgımdaki daraltım yok düşük testoyla yaşamanın tüm yan etkilerini yaşadım arkadaşlar . Eklem ağrısına kadar herşey herşey ... Bi kür yaptım tüm kazanclarımı kaybettim kilo aldım ,hergün yorgun , huysuz, depresif , anksiyete ile yaşadım anlattıklarımın fazlası var eksiği yok.
      Bakın altını çiziyorum ' Kür yapmaya karar verdiyseniz bunu bilen tecrübeli ve size her daim yardımcı olacak biriyle yapın . Sağlığın şakası yok ' Benim bu tüm süreç yaklaşık bir buçuk yıl sürdü ama deca/tren kullanıp sorun yaşamayan birçok arkadaşım var birazda yapı meselesi herkesin genetiği bir değil kanmayın öyle al kullan bişey olmaz merak etme diyene aldanmayın . Hcg yi kür içinde küçük dozlarda kullanın ve provironu kürde eksik etmeyin benim tavsiyem olsun  
      Moralinizi bozmayın kendinize zaman verin . Doktorun bana dediği en çok şuydu : 'Vücuduna girenler onları bırakınca seni hemen eski haline getirmeyecek sistemin doğal ile çalışmaya ihtiyacı var ' bende bunu yazdım kafaya moralimi bozmadım motivasyonu yüksek tutmaya calıstım . Ha arkadaşlar bu arada koşu yaptım bolbol ve kilo verdim sigarayı azalttım .Diyecek konuscak çok şey var ama şuan aklıma gelenler bunlar.
      Başta metin abi olmak üzere yardımcı olan yorumlarını fikirlerini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkür ederim . Bu forum görmesekte çok içten on numara insanlarla tanışmamızı sağladı .  Bu konudan müzdarip arkadaşlarımda umarım en kısa zamanda iyileşirler , moralinizi yüksek tutun daima.
      Herkese iyi ve sağlıklı günler dilerim...
    • Yazan: ulas00
      Değerli hocalarım merhaba,
      Öncelikle size başımdan geçen süreci anlatmak istiyorum. Son vurumun 17 aralıkta yapıldığı only testo kürüne girdim 6 hafta sonra psikolojik olarak rahatsız olmaya başladım ve çevre baskısı dolayısıyla yarıda bıraktım.
      Testoya başlamadan önce veya testo sırasında testo kullandıktan sonra 3 hafta sonraki süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım 4. Haftada sertleşme problemi yaşamaya başladım. 55 gün sonra kan testi verdim doktor sadece tiroidlere ve total testoya baktı, tiroidler fsh7  normalde 2 ile 5 arası olması gerekiyormuş, t3 t4 normal çıktı. Total testo da 308 ng çıktı.
      Son vurumun üstünden 3 ay geçti hala mastürbasyon yaparken sertleşme problemleri yaşıyorum. İlk başlarda sıkıntı olsa da cinsel içerikli video izlediğimde yüzde yüz ereksiyon sağlayabiliyordum artık o da kesildi. Boşalırken bile sertleşemiyorum. Sol testisim de normalde olması gerekenden daha aşağıda sanki aşağı sarkmış gibi duruyor. Bu süreçte daha sonra aile hekimine gittim senin testo normal tiroidlere bakacam başka bir şey yok deyip istediğim testleri vermedi. O testte de 7 olan fsh 5e falan düşmüştü onun dışında bir sıkıntı yoktu.
      Aktif olarak spor yapmaya devam ediyorum ve formum eskidinden daha iyi herhangi bir kütle kaybı falan yaşamadım gücüm kuvvetim yerinde neredeyse kürdeki kadar ağır girebiliyorum. Yağ oranım neredeyse hiç artmadı. Yakınlaşma olduğunda  hiçbir sıkıntı yok. Ama iş mastürbasyona gelince sertleşemiyorum. Libido da tavan anlamadım ben bu işi. Yaşayan veya öğrencilerinde çevresinde böyle bir problem yaşayanınız var mı. Yaklaşık 2 aydır günde 1500 mg tribulus alıyorum. Serkan hocanın bitkisel takviyesini 20 gün falan kullandım. Şehir değiştirince yanımda taşıyamadım. Şu an çakşır suyu kullanıyorum 3. Gün falan.
      Enerjim falan yerinde ama mastürbasyon yapamıyorum yapsam bile boşalırken bile sertleşemiyorum. Sabah ereksiyonlarını neredeyse her sabah yaşıyorum ama bu son zamanlarda canımın sıkılmasından mı ne eskisi kadar sert olmasa da ereksiyonlar devam ediyor. Değerli vaktinizi okuyarak ayırdığınız için çok teşekkürler. Cevaplarınızı bekliyorum. @metinav @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Güncel test sonuçlarım.
      Testo enantat Deca Anapolon 10 gün önce boldenonu kestim ve e2 yükselmiş eski test sonucuma göre büyümek istiyordum boldenon e2 baskıladığı için yeterli su tutumu hacim alamıyordum metin hocamı dinledim ve sonuç. Prolaktin bi tık gecen testo göre yükselmiş acaba yarım dostinex içsem mi libido güzel suan ama tam sertleşme yok ve 10 gündür baya agresifim prolaktin kaynaklı olabilir.  @metinav @rastlantisal 
      Kürde 5. Haftamdayım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.