Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Pre-workout

Önerilen İletiler

Emrah    1.409
alphaomega, 3 saat önce yazdı:

@Rdm ben de baktım aynı siteden ama dediğiniz gibi bi çoğu sanki piyasada yok gibi, Google görsellerde bile milattan kalma gibiydi fotoğraflar falan, hani şans eseri daha uygunu bilen forumdaşlar çıkar belki diye sordum ama herhalde broksin tek çare.

10ml ile başlar denerim artık, bulktayim zaten sadece pre workout yerine kafein yapıyla boost versin yeter. 3 4 haftada ara verir temizlerim zaten sistemi. 

O sitede ki ilaçların hepsine baktım ben, broksin dışında hepsi gelmiyor uzun zamandır yok piyasada.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berkzengn    32

Herkese hayırlı günler bir cok markanın ürününü Bende kullandim ama en çok verim aldigim ürün agrrasive labs terror edition  oldu  icerigide bu şekildeydi  

Screenshot_20210525-162032_Chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Emrahtkty, 10.01.2021 - 22:53 yazdı:

Herkese selamlar,

Şuana kadar hiç preworkout kullanmadım spor hayatına başladığımdan beri fakat artık vücut istiyor sanırım kullanmak istiyorum kafamda iki marka var aşşağıya link bırakıcam ürün icerikleri neredeyse aynı bir ürün servis olarak diğerinden üstün tecrübeli kullanan arkadaslar siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

https://www.proteinocean.com/preworkout

https://www.aloprotein.com/muscle-balance-nutrition-pre-workout-xplode-525-gr

çoookkk bitik olduğum günlerde çok sert bir kahve içip antrenmana çıkıyordum bu ilave içeceklerden daha sağlıklı ve daha faydalı olduğunu düşünüyorum

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 1/13/2021 - 17:09 yazdı:

@metinav hocam 100mg bebek aspirini 30mg efedrin 200 mg kafein tarifinizi denedim , dumbellere kafa atasım geldi, ölüyü diriltir bu tarif :D plasebo etkisi mi acaba o.O

16105468528507849468244801051675.jpg

Kanka broksini bulması kolay mı ? İnternette reçeteli diyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Kolay kanka , sustanon armidex de falanda reçeteli yazıyor takılma ona . Ülkede ekonomi kötü herkes paranın derdinde , reçeteli her şeyi veriyorlar nerdeyse 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
Vural2, 7 saat önce yazdı:

dün rastgele girdiğim eczaneden aldım direkt. farklı farklı eczanelerden primo da alıyorum şu güne kadar hiç reçete muhabbeti yaşamadım. arkadaşın dediği gibi herkes para derdinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 26.06.2021 - 19:47 yazdı:

Kolay kanka , sustanon armidex de falanda reçeteli yazıyor takılma ona . Ülkede ekonomi kötü herkes paranın derdinde , reçeteli her şeyi veriyorlar nerdeyse 

Kanka broksin aldım yanına asiprin de aldım fakat bu aspirin niye kullanılıyor beni aydınlatır mısın ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 29 dakika önce yazdı:

Kanka broksin aldım yanına asiprin de aldım fakat bu aspirin niye kullanılıyor beni aydınlatır mısın ? 

Aspirin kanı sulandırıp kan akışını hızlandırıyor kanka , pump etkisini arttırıyor kısacası

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 4 dakika önce yazdı:

Aspirin kanı sulandırıp kan akışını hızlandırıyor kanka , pump etkisini arttırıyor kısacası

Teşekkür ederim :x

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16

Beast Mode olabilir Kingsize Nutrionun. Weider kullanmıştım o kadar para verdim bana gitmedi tabi bu kişiden kişiye değişir. Gönül isterdi ki nano vapor kullanalım ama ülkemizde bildiğim kadarıyla yok :/ Beast mode bence güzel ama kişiden kişiye değişir. Ülkemizde çok seçenek yok pre workout olarak ne yazık ki

Protein Ocean için bunu demek isterim. Protein tozu alırken yanında hediyeler filan vardı. Kullandım filan etki görmedim ama yorumlarım şunlar tadına takılmamak lazım supplementte ama tadı kötüydü tabi bu bizi etkilemez. Fakat asıl sorun şu gerek kokusu gerekse tozun yapısı filan daha ürün kendini kalitesiz olduğunu belli ediyor. Zaten şikayet sitelerindne birine baktım biri kendi kendine kurtlandı diye şikayet yapmış. Zaten bende ürün kullandıktan sonra ertesi günün öğlenine kadar karnımda garip bir durum hissettim yani nasıl desem ağrımıyor acımıyor bulanmıyor ama sanki bir şeyler oluyor midem de bir hareketlenme var ama ne anlayamadım öğlen gibi geçti direk çöpe attım hepsini. Kutusu vs. de belli ediyor kendini. En basit Hardline 3-5 aşağı orta segment marka diyebiliriz veya herhangi bri başka marka alın protein ocean ile yan yana koyup karşılaştırın daha tozun yapısından ne kadar kalitesiz olduğunu göreceksiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
F4T1H, 10 saat önce yazdı:

Beast Mode olabilir Kingsize Nutrionun. Weider kullanmıştım o kadar para verdim bana gitmedi tabi bu kişiden kişiye değişir. Gönül isterdi ki nano vapor kullanalım ama ülkemizde bildiğim kadarıyla yok :/ Beast mode bence güzel ama kişiden kişiye değişir. Ülkemizde çok seçenek yok pre workout olarak ne yazık ki

Protein Ocean için bunu demek isterim. Protein tozu alırken yanında hediyeler filan vardı. Kullandım filan etki görmedim ama yorumlarım şunlar tadına takılmamak lazım supplementte ama tadı kötüydü tabi bu bizi etkilemez. Fakat asıl sorun şu gerek kokusu gerekse tozun yapısı filan daha ürün kendini kalitesiz olduğunu belli ediyor. Zaten şikayet sitelerindne birine baktım biri kendi kendine kurtlandı diye şikayet yapmış. Zaten bende ürün kullandıktan sonra ertesi günün öğlenine kadar karnımda garip bir durum hissettim yani nasıl desem ağrımıyor acımıyor bulanmıyor ama sanki bir şeyler oluyor midem de bir hareketlenme var ama ne anlayamadım öğlen gibi geçti direk çöpe attım hepsini. Kutusu vs. de belli ediyor kendini. En basit Hardline 3-5 aşağı orta segment marka diyebiliriz veya herhangi bri başka marka alın protein ocean ile yan yana koyup karşılaştırın daha tozun yapısından ne kadar kalitesiz olduğunu göreceksiniz.

Yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyelim.

Baştan belirteyim Protein Ocean Ankara menşeli bir firma ben Yalova'da ikamet ediyorum. Dolayısıyla kendileriyle hiçbir ticari vb. bağlantım bulunmamakta. Sonra reklam kokan hareketler bunlar olayına dönmesin.

Reklamını gördüm internette, 7 Lira kargo parasını ver, "gel tanışalım kanka olalım, dost kalalım, bizi de bir dene abi"  demek için, 12 gramlık şase protein tozu, bcaa, pre workout olmak üzere 5 adet şase yolluyorlardı. Üye oldum, 7 lirayı ödedim hemen o gün kargoya verdiler. Ertesi gün kargocu getirdi, hepsini denedim.

Şimdi bunu yapan adamlar ne kadar kötü ürün satabilirler ki ? Kötü ürünü sana kargo ücreti karşılığında yollayıp al bunu dene der misin sen olsan?

Velhasıl sonrasında bir sürü alışveriş yaptım. Niye ? Çünkü ürünlerinden memnun kaldım. Bana belki 20 lira maliyetli ürünü bedava verdiler ama, şimdi her ay belki benden 50 lira kazanacaklar.

Mesela SH57 pre workout ürünü, normalde ağırlık çalışırken hiç terlemeyen ben, şimdi üzerime yağmur yağmış gibi sırılsıklam oluyorum.

Mesela aldığım taurin ile citrulini karıştırıyorum birer ölçek, o gün daha enerjik oluyorum.

Bir daha çöpe birşey atacağın zaman haber verebilirsin bana. Ben seve seve talip olabilirim senin çöpe atacaklarına.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16
Rdm, 11 saat önce yazdı:

Yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyelim.

Baştan belirteyim Protein Ocean Ankara menşeli bir firma ben Yalova'da ikamet ediyorum. Dolayısıyla kendileriyle hiçbir ticari vb. bağlantım bulunmamakta. Sonra reklam kokan hareketler bunlar olayına dönmesin.

Reklamını gördüm internette, 7 Lira kargo parasını ver, "gel tanışalım kanka olalım, dost kalalım, bizi de bir dene abi"  demek için, 12 gramlık şase protein tozu, bcaa, pre workout olmak üzere 5 adet şase yolluyorlardı. Üye oldum, 7 lirayı ödedim hemen o gün kargoya verdiler. Ertesi gün kargocu getirdi, hepsini denedim.

Şimdi bunu yapan adamlar ne kadar kötü ürün satabilirler ki ? Kötü ürünü sana kargo ücreti karşılığında yollayıp al bunu dene der misin sen olsan?

Velhasıl sonrasında bir sürü alışveriş yaptım. Niye ? Çünkü ürünlerinden memnun kaldım. Bana belki 20 lira maliyetli ürünü bedava verdiler ama, şimdi her ay belki benden 50 lira kazanacaklar.

Mesela SH57 pre workout ürünü, normalde ağırlık çalışırken hiç terlemeyen ben, şimdi üzerime yağmur yağmış gibi sırılsıklam oluyorum.

Mesela aldığım taurin ile citrulini karıştırıyorum birer ölçek, o gün daha enerjik oluyorum.

Bir daha çöpe birşey atacağın zaman haber verebilirsin bana. Ben seve seve talip olabilirim senin çöpe atacaklarına.

Estağfıurullah öyle düşüncem asla olmaz. Reklam amaçlı ürünler verilebilir yeni yeni piyasaya girildiği için kampanyalar yapılır yapmasa da olur tabi ki sonuçta adamlar yapmak zorunda değil kampanya ama yapmaları iyi olmuş. Dediğim gibi ürün etkisi kişiden kişiye değişir mesela Weideri çoğu kişi över ama pahalı der fakat bende weider ürünlerinden bir kaçını kullandım etki filan görmedim fakat toz yapısı vs. kalitesini belli ediyordu sağlamdı ürün. Protein ocean da evet tozun yapısı kalitesizdi benim görüşüm bu etki görmedim elbette 1 güne göre ürün yorumlamak hata olur fakat bu ürün benim mideme dokunuyorsa bir daha kullanmam ertesi gün dahi devam ediyorsa bu sorun bana göre. Bu etkiler kişiye göre değişir mesela optimum protein tozunu da kullandım ürünün yapısı karışımı filan kaliteli olduğu belli fakat bana dokunuyordu karnımı ağrıtıyordu 1-2 saatliğine ama tozun yapısı en azından kendini belli ediyor kaliteliydi. Etkiler yan etkiler kişiye göre değişebilir. Benim eleştirim daha tozun kalitesi kötü olması bu yüzden sağlık konusunda ? işareti bıraktı o yüzden tavsiye etmedim. Memnun olan varsa elbette kullansın ben sadece kendi deneyimlerimi belirttim. Etkisini gören kullanmaya devam etsin öneri de yapsın bu en doğal bir şey. Herkes görüş belirtmekte özgürdür elbette iyi veya kötü neyse onu söylemeliyiz. Herkesin deneyimleri farklı olabilir. Paylaşarak yardımcı olmalıyız :)

https://www.sikayetvar.com/proteinocean/proteinocean-protein-ocean-collagen-paketinden-kati-cisim-cikmasi

https://www.sikayetvar.com/proteinocean/proteinocean-urun-icerigi-kurtlanma

Bu tür şikayetlerde var. Açıkçası bu tür manzaralar üzücü bir durum. Belki rastlantıdır bilemem ama ürünü denedikten sonra kurt şikayeti görünce aman kalsın dedim. Bana yaramayan yani dokunan ama güvenilir kaliteli ürünü veya elimde fazladan olan ürünü elbette veririm fakat çöpe atacağım ürünü bir başkasına  vermem sebebi kendi görüşüm olarak tahammül edilemeyecek seviyede olmasıdır sağlık açısından benim kullanmayacağım ürünü başkasına da vermem, belki evet ihtiyacı olan vardır ama açıkçası çöpe giden ürün diye başkasına vermek garip hissederim içim rahat etmez. 

Memnun olanlar elbette kullansın kendisi için en doğru ürün neyse o kullanılmalı benim memnun kaldığımdan başkaları kalmayabilir bu doğal bir şey veya benim memnun kalmadığımdan başkaları memnun kalabilir. Herkes kendisi için en doğru ürünü deneyerek öğrenmeli elbette kullanıcı görüşleri deneyimleri de gözden  geçirilmeli öyle karar verilmeli genel kitle baz alınırsa daha iyi olur.

Elimde big joy creamix 7000 var fazladan almıştım reklam verip vermemek serbest mi bilmiyorum ben söylemiyim yine ama oldukça popüler olan güvenilir bir siteden aldım ürün orijinal hatta kutu üstünde ki koruyucu kapak duruyor hatta açmadım hiç. 1. kutum bitiyor 2. kutuyu açmak istemiyorum başka bir markaya geçmek istiyorum o yüzden ihtiyaç varsa fırsatım olduğu ilk gün kargolayabilirim istersen abi ? Hafta içi zor belki çarşıya inen tanıdık olursa öyle olabilir ama cumartesi 4 ten sonra açıksa kargolarım. Ürünü denedin mi bilmiyorum abi ama benim başka marka geçme sebebim 1. kutum bitiyor farklı marka geçmek istiyorum ve başka marka denemek istiyorum reflex var aklımda şuan.  Aylarca boşuna durup bozulmasın almak isteyen varsa boşa para vermesin en azından işi görülür paylaşımlar olmalı bence mutlaka. Kişiye göre değişir kimi big joy ürünlerinden memnun kimi değil. Bence kötü ürün değil ama etkisi kişiye göre değişir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.