Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Pre-workout

Önerilen İletiler

Emrah    1.409
Asaletim, 8 dakika önce yazdı:

@metinav hocam 100mg bebek aspirini 30mg efedrin 200 mg kafein tarifinizi denedim , dumbellere kafa atasım geldi, ölüyü diriltir bu tarif :D plasebo etkisi mi acaba o.O

16105468528507849468244801051675.jpg

Çoğu vücutçu bebe aspirini önermiyor bir kısım da öneriyor anlamadım ama Metin abi acıklık getirir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

Çoğu vücutçu bebe aspirini önermiyor bir kısım da öneriyor anlamadım ama Metin abi acıklık getirir

Vücutçular kanına tren sokuyor be kanka :D bebek aspirini ne yapsın :D

Valla tarifi denedim etki müthiş 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Asaletim, 2 saat önce yazdı:

@metinav hocam 100mg bebek aspirini 30mg efedrin 200 mg kafein tarifinizi denedim , dumbellere kafa atasım geldi, ölüyü diriltir bu tarif :D plasebo etkisi mi acaba o.O

Hay maşallah, kuzu gibi dizmişsin masaya...:D

Plasebo değil, bilakis içimizdeki adrenalin gücü...Efedrin, adrenal korteksten salınan adrenalin benzeri bir madde.Onun için enerji bitmiyor, acil enerji için tüm vucut hızla kaslara oksijen ve yakıt taşıyor.Kafeinin desteğiyle yağ dokular da çözünüyor...

Her güzelin kusuru olduğu gibi bu güzelin de handikapı, vucut çabuk alışıyor ve bağımlısı oluyor meretin :) Hep daha çok istiyor...

Birde susuz kafein hapıyla alsan bomba olursun.Kahve hemen kana geçmiyor ve emilmesi çok kolay değil.

Kullanırken şuruptaki ölçekten aldığın efedrin miktarını hesaplayabilirsin.20-25 mg ideal...Yanına kafein hapı alırsan 200 mg ve daha sert olsun istiyorsan 400 mg kullanabilirsin.

Yağ depoları dolu olanlar, uzun kardiyolara veya maraton koşularına çıkabilirler bu basit tarifle...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Emrahtkty, 3 saat önce yazdı:

Aspirin aspirindir bebesi, dedesi olmaz :)

Bazı akademisyen sporcuların önermeme nedeni, kasın gelişimi noktasında ara süreçte üretilen prostaglandin denilen maddeyi bastırması.Böylece kas gelişimine olumsuz etki oluşturacağını düşünüyorlar.Tüm nsai türevi ilaçlar benzer etkideler.Teoride olan bir şey, ama pratikte çok bir yeri olduğunu düşünmüyorum.Doz ve kullanım süresi vb. ucu açık...Aspirinin bebek için olan çeşiti, mideyi tahriş etmeyen tamponlanmış formu olduğu için ben genelde bu formu tercih ediyorum.Burada amaç kanı sulandırmak, çünkü efedrin ve kafein, periferik dokularda damarları daraltıyorlar ve  tansiyonu yükseltiyorlar.O nedenle kanın akışkanlığını arttırmak için aspirin kullanımı klasiktir.Belki kan sulandırıcı etkiye sahip başka şeyler de kullanılabilir, denemek lazım.Sürekli aspirin kullanmayı bende doğru bulmuyorum...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 3 saat önce yazdı:

Dostum aspirinin kas gelişimine olumsuz etkileri olan makale vardı galiba e.e isimli Türk bodybuilderda sürekli bahsediyor saygıdeğer buluyorum kendisini şahsen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 14 dakika önce yazdı:

Dostum aspirinin kas gelişimine olumsuz etkileri olan makale vardı galiba e.e isimli Türk bodybuilderda sürekli bahsediyor saygıdeğer buluyorum kendisini şahsen.

Neden ki hocam , nasıl bir etkisi oluyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 5 dakika önce yazdı:

Makaleyi bulursam atacağım dediğim kişiyi taniyormusun instasinda sürekli paylaşıyordu

Asaletim, 5 dakika önce yazdı:

Makalelerinde araştırmanı öneririm vardı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

İçtiğim en iyi pre workout da budur :) bı aralar preworkout manyakligim vardı çok şükür aştım.

images (19).jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44
Leepriest35, 25 dakika önce yazdı:

İçtiğim en iyi pre workout da budur :) bı aralar preworkout manyakligim vardı çok şükür aştım.

images (19).jpeg

merhaba,gönderdiğiniz ürünün içeriğini merak ettim ve incelediğimde gerçekten ilgimi çekti.Türkiye’de nereden temin edebilirim

9E8AAB23-6842-4411-B3C4-20FF4DB592B9.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
interfectum, 42 dakika önce yazdı:

merhaba,gönderdiğiniz ürünün içeriğini merak ettim ve incelediğimde gerçekten ilgimi çekti.Türkiye’de nereden temin edebilirim

GittiGidiyor dan almıştım şuan satan bildiğim bir yer yok ama buna yakın ürünler bulabilirsin.

Asaletim, 34 dakika önce yazdı:

Getirtebilirsen 😀

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
interfectum, Bir saat önce yazdı:

Aboooo bu ne be böyle düz duvara tırmandırır😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Aboooo bu ne be böyle düz duvara tırmandırır😂

İçerik efsane lakin nereden temin edeceğiz. Asıl sorunda bu zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

GittiGidiyor dan almıştım şuan satan bildiğim bir yer yok ama buna yakın ürünler bulabilirsin.

Getirtebilirsen 😀

Harbiden çokkk zehir bişeye benziyor nasıl temin edebileceğimiz konusunda yardımcı olsan hocam :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
d3lici, 3 saat önce yazdı:

Harbiden çokkk zehir bişeye benziyor nasıl temin edebileceğimiz konusunda yardımcı olsan hocam :D:D

500 küsur TL vermiştim şuan yok Gittigidiyor'da ama buna yakın içerikli pre bulabilirsiniz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Emrahtkty, 10.01.2021 - 22:53 yazdı:

Herkese selamlar,

Şuana kadar hiç preworkout kullanmadım spor hayatına başladığımdan beri fakat artık vücut istiyor sanırım kullanmak istiyorum kafamda iki marka var aşşağıya link bırakıcam ürün icerikleri neredeyse aynı bir ürün servis olarak diğerinden üstün tecrübeli kullanan arkadaslar siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

https://www.proteinocean.com/preworkout

https://www.aloprotein.com/muscle-balance-nutrition-pre-workout-xplode-525-gr

protein ocean ın pre sini kullandım baya iyi etki verdi bana elimi falan titretmişti yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Proteinoceanın pre workoutu hiçbir şey hissettirmemisti , dediğim gibi kahveyle arasında fark göremedim . Sanırım daha önce kafein de 200-300 mg a çıkmayanlar etki alabiliyor , ama kafeine zaten adaptasyonunuz varsa bir etkisi olmuyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

Bu bünyededen bende istiyorum benim midemi bulandirmak öteye gitmiyor kahve çok daha etkili bence çoğu plasebo 😀😀😀

Bende kullandim. Tamamen ûrün çöp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Konu hortlatmayı pek sevmem ama bu broksin şurubun daha uygun fiyatlı muadilleri var mıdır kolay bulunabilen? Kullanan arkadaşlar yazarsa çok makbule geçer, bulktayım, kafein+efedrin takılmayı düşünüyorum artık pre workout olarak, bigjoy vs çok enerji vermiyor bana.

Bir de, yağ yakma harici sıradan enerji kazanımı için de 30mg kadar efedrin şart mı yoksa 15mg falan iş görür mü dostlar?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7

5 gr big joy limonlu arjinin + 5 gr sağlam marka kreatin ant 15 dk önce alıyorum cok güzel pump ediyor bu ek olarak struline ekleyebilirsin big koyun war  ekomik fiyat ve servis fiyatı fazla  nox olarak hardlinenki güzel ama servis sayıları az fiyat pahalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
alphaomega, 5 saat önce yazdı:

Konu hortlatmayı pek sevmem ama bu broksin şurubun daha uygun fiyatlı muadilleri var mıdır kolay bulunabilen? Kullanan arkadaşlar yazarsa çok makbule geçer, bulktayım, kafein+efedrin takılmayı düşünüyorum artık pre workout olarak, bigjoy vs çok enerji vermiyor bana.

Bir de, yağ yakma harici sıradan enerji kazanımı için de 30mg kadar efedrin şart mı yoksa 15mg falan iş görür mü dostlar?

https://www.ilacabak.com/broksin-6-66-mg-5-ml-100-mg-5-ml-150-ml-surup-5844/benzerleri

Link'teki siteden ilaçlar hakkında tüm detayları ve aynı etken maddeyi içeren benzerlerini, fiyatlarını bulabilirsin.

Ama ben broksin benzeri olan listedeki başka bir ilacı eczacıma sorduğumda ismini duyunca bir şaşırdı (çünkü yokmuş) bilgisayardan bakıp, ruhsat aldığını ama daha üretime geçmediğini söyledi.

İsimlerini ve fiyatlarını yazarak eczaneye sorabilirsin :)

Ama 6,6 mg/5 ml olmasına dikkat et, daha az etken madde içeren başka bir ilacı daha ucuza alabilirsin.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bir de ölçeğinde 5 10 15 ml olarak çizgiler var,  10 ml ile başlayıp deneyebilirsin 6.6 x 2 = 13 mg yapar.

Ben 15 ml 6.6 x 3 = ortalama 20 ml ile güzel performans elde etmiştim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

@Rdm ben de baktım aynı siteden ama dediğiniz gibi bi çoğu sanki piyasada yok gibi, Google görsellerde bile milattan kalma gibiydi fotoğraflar falan, hani şans eseri daha uygunu bilen forumdaşlar çıkar belki diye sordum ama herhalde broksin tek çare.

10ml ile başlar denerim artık, bulktayim zaten sadece pre workout yerine kafein yapıyla boost versin yeter. 3 4 haftada ara verir temizlerim zaten sistemi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.