Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Pre-workout

Önerilen İletiler

yasings81    69
Asaletim, 52 dakika önce yazdı:

Big joyunki güzel ama 1 servisi 6.60 be reis , 2 ölçek atsan 13.20 :(

1 ölçek gayet yeterli olur merak etme :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dukegg    47
Asaletim, 4 saat önce yazdı:

Big joyunki güzel ama 1 servisi 6.60 be reis , 2 ölçek atsan 13.20 :(

Big Joy içeceğine git muzlu süt dostum :) en azından mutlu eder....Kaptırmayın böyle markalara paranızı...Yurtdışı ürünlerde bende iyi seviyede enerji veren ve karıncalanmayı yaratan ürünlerden GAT ın ürününü tavsiye ederim...Birçok bunu gibi marka var fakat ben GAT kullandığım için onu önerebiliyorum.Dediğim gibi amerikan supplement getiren tanıdıklarınız varsa onlardan getirtin...Lakin burada satan arkadaşlar haklı olarak inanılmaz pahalıya satıyorlar...Yok getiremem dersede taurin , cafeine , citruline leri ayrı ayrı saf halde kombinleyip tüketin dicemde ordada işin ucu dandik markalara gidiyor :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
dukegg, 16 saat önce yazdı:

Big Joy içeceğine git muzlu süt dostum :) en azından mutlu eder....Kaptırmayın böyle markalara paranızı...Yurtdışı ürünlerde bende iyi seviyede enerji veren ve karıncalanmayı yaratan ürünlerden GAT ın ürününü tavsiye ederim...Birçok bunu gibi marka var fakat ben GAT kullandığım için onu önerebiliyorum.Dediğim gibi amerikan supplement getiren tanıdıklarınız varsa onlardan getirtin...Lakin burada satan arkadaşlar haklı olarak inanılmaz pahalıya satıyorlar...Yok getiremem dersede taurin , cafeine , citruline leri ayrı ayrı saf halde kombinleyip tüketin dicemde ordada işin ucu dandik markalara gidiyor :D 

Kesinlikle katılmıyorum sana. Bizzat ürünü kullanmış biri olarak. Ürün gayet başarılı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
yasings81, 21 dakika önce yazdı:

Kesinlikle katılmıyorum sana. Bizzat ürünü kullanmış biri olarak. Ürün gayet başarılı. 

Hangi ürünü kastediyorsun ? Ben türkiye üretimi pre-workoutlardan bahsettim , Ayrıca protein ocean ı kullanmış biri olarak yorum yaptım...Bende bir etki yaratmadı sende yarattıysa bilemeyeceğim.Sanmıyorum ki hardcore idman yapıp basic preworkout ürünlerden insanlar etkilensin , olsa olsa plasebo etkisi derim yada ilk kullanımda biraz etki ediyor olabilir...Big Joy u kastediyorsan kusura bakma ama bu tarz markalara para kaptıran insanları ben anlamıyorum...Lakin param bu tarz ürünlere yetiyor diyen kişiyle 100 TL ye Trenbolone kullanan kişiler bence aynı :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
dukegg, 2 saat önce yazdı:

Hangi ürünü kastediyorsun ? Ben türkiye üretimi pre-workoutlardan bahsettim , Ayrıca protein ocean ı kullanmış biri olarak yorum yaptım...Bende bir etki yaratmadı sende yarattıysa bilemeyeceğim.Sanmıyorum ki hardcore idman yapıp basic preworkout ürünlerden insanlar etkilensin , olsa olsa plasebo etkisi derim yada ilk kullanımda biraz etki ediyor olabilir...Big Joy u kastediyorsan kusura bakma ama bu tarz markalara para kaptıran insanları ben anlamıyorum...Lakin param bu tarz ürünlere yetiyor diyen kişiyle 100 TL ye Trenbolone kullanan kişiler bence aynı :) 

Big Joy u kastediyorum. bizzat kullanıyorum. Gayet başarılı. protein ocean diyosan evet tamamen çöp :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İkisi de çöp. BigJoy'un Predator 510gr lığını kullanabilirsin istersen. Hele hele ocean kullanmanı hiç tavsiye etmem 4-5 ölçek içiyorsun tık yok, meyveli nazo gibi, nazoyu hatırlayanlarınız vardır, aynı onun gibi. Predatorden sonra sıralama yapacak olursam ikinci olarak Cellucor C4 Extreme sağlamdır tercih edilebilir, uyguna bulursan da 3. seçenek olarak BSN NO XPLODE EDGE ürününü değerlendirebilirsin. Tabii sıralamayı Türkiye şartlarında kolay ulaşabileceğin ürünler için yaptım ve bir kaç marka daha eklenebilir sıralamaya.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Broksin ciddi derecede performansa etki ediyor.

15 ml ortalama 20 mg efedrine tekabül ediyor. Normalde yaşım itibariyle koşu bandında 6 hız seviyesinde  hızlı tempo yürüyüş ve zaman zaman 1-2 dakikalık 12 hız seviyesinde koşu ile 30 dk'dan sonra dilim dışarıda nefes nefese tükenirken, 15 ml broksin ile açılan nefes sayesinde  saat koşu bandında güle oynaya koşabiliyorsunuz. Yine yaş itibariyle bu sefer de bacaklar yeter artık diyor tabiki.

Ağırlık antrenmanlarında ise, yine nefesi açtığı için, yüksek kilolardaki düzensiz nefes alışverişinizi tolere ederek, tekrar sayınızda artış sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca anlamsız bir şekilde, sanki hiç tükenmeyecekmiş gibi bir enerji hissi, ve dolayısıyla hareketlilik sağlıyor.

Sürekli ve yüksek dozlarda kullanmak yerine, zaman zaman motiveye ihtiyaç duyulduğunda, ucuz ama etkili bir seçenek olarak düşünülebilinir.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
imla
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

15 ml ortalama 20 mg efedrine tekabül ediyor. Normalde yaşım itibariyle koşu bandında 6 hız seviyesinde  hızlı tempo yürüyüş ve zaman zaman 1-2 dakikalık 12 hız seviyesinde koşu ile 30 dk'dan sonra dilim dışarıda nefes nefese tükenirken, 15 ml broksin ile açılan nefes sayesinde  saat koşu bandında güle oynaya koşabiliyorsunuz. Yine yaş itibariyle bu sefer de bacaklar yeter artık diyor tabiki.

Ağırlık antrenmanlarında ise, yine nefesi açtığı için, yüksek kilolardaki düzensiz nefes alışverişinizi tolere ederek, tekrar sayınızda artış sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca anlamsız bir şekilde, sanki hiç tükenmeyecekmiş gibi bir enerji hissi, ve dolayısıyla hareketlilik sağlıyor.

Sürekli ve yüksek dozlarda kullanmak yerine, zaman zaman motiveye ihtiyaç duyulduğunda, ucuz ama etkili bir seçenek olarak düşünülebilinir.

Broksin reçetesiz alınıyor dimi hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
phDinSportSciences, 6 saat önce yazdı:

İkisi de çöp. BigJoy'un Predator 510gr lığını kullanabilirsin istersen. Hele hele ocean kullanmanı hiç tavsiye etmem 4-5 ölçek içiyorsun tık yok, meyveli nazo gibi, nazoyu hatırlayanlarınız vardır, aynı onun gibi. Predatorden sonra sıralama yapacak olursam ikinci olarak Cellucor C4 Extreme sağlamdır tercih edilebilir, uyguna bulursan da 3. seçenek olarak BSN NO XPLODE EDGE ürününü değerlendirebilirsin. Tabii sıralamayı Türkiye şartlarında kolay ulaşabileceğin ürünler için yaptım ve bir kaç marka daha eklenebilir sıralamaya.

iyi güzel dostum da içerikleri attıgım 2 ürüne göre kıyasla aşşağıda 1000 mg arjinin 1000 mg en fazla değer.Acaba haksızlık mı ediyoruz benim attıklarıma içerik olarak daha üstünler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Broksin her antrenman öncesi kullanmak zararlı mıdır alınır mı peki?

@metinav sen de cevapalrrsan sevinirim metin abi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Emrahtkty, 7 dakika önce yazdı:

Broksin her antrenman öncesi kullanmak zararlı mıdır alınır mı peki?

@metinav sen de cevapalrrsan sevinirim metin abi.

Efedrine cabuk tolerans gelisiyor.Hergün alinirsa  etkisi düser.Kafein hapı veya preworklarla bir ölcek (15-20 mg) uygundur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992

Bana göre de preworkout lükse giriyor sadece creatine kullanıyorum.Küre yeni başladım yanına whey ekleyebilirim.Predator'un içeriği gerçekten iyi fakat pahalı :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 17 dakika önce yazdı:

Bana göre de preworkout lükse giriyor sadece creatine kullanıyorum.Küre yeni başladım yanına whey ekleyebilirim.Predator'un içeriği gerçekten iyi fakat pahalı :(

Testo deca kanında geziyor zaten reis napcan pre workoutu :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

iyi güzel dostum da içerikleri attıgım 2 ürüne göre kıyasla aşşağıda 1000 mg arjinin 1000 mg en fazla değer.Acaba haksızlık mı ediyoruz benim attıklarıma içerik olarak daha üstünler.

Aynı orana sahip ürünler var kullanıyorsun etkileri aynı değil. 10gr asla 30gr dan üstün olamaz mantığıyla ilerlememek lazım çünkü üstün olabiliyor. Çoğu ürünün arkasında içeriği detaylandırılmamış, secret formula, enerjipatlamasıkarışımı, special mix, şeklinde karışımların olduğu belirtilir, Ne kadar fark yaratır bilmiyorum ama bence bazıları fark da yaratıyor. Örnek vereyim şu ürünün bi versiyonunu kullandım üzerinde sadece 200mg cafeine bilmem kaç gr taurine ve secret formula yazıyordu, hiçbir miktarda kafein ve taurin böyle etki gösteremez. Ben tecrübelerimi paylaşırım sen ocean da ısrarcıysan arjinin oranına bakar onu alırsın. 

51TllTXARsL._SX500_SY500_CR,0,0,500,500_.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
phDinSportSciences, Bir saat önce yazdı:

Aynı orana sahip ürünler var kullanıyorsun etkileri aynı değil. 10gr asla 30gr dan üstün olamaz mantığıyla ilerlememek lazım çünkü üstün olabiliyor. Çoğu ürünün arkasında içeriği detaylandırılmamış, secret formula, enerjipatlamasıkarışımı, special mix, şeklinde karışımların olduğu belirtilir, Ne kadar fark yaratır bilmiyorum ama bence bazıları fark da yaratıyor. Örnek vereyim şu ürünün bi versiyonunu kullandım üzerinde sadece 200mg cafeine bilmem kaç gr taurine ve secret formula yazıyordu, hiçbir miktarda kafein ve taurin böyle etki gösteremez. Ben tecrübelerimi paylaşırım sen ocean da ısrarcıysan arjinin oranına bakar onu alırsın. 

Yok yabancı ürünler tabi ki daha iyi fakat yerli ürünlere karşı bir önyargı var genel olarak bilirsin :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 12 dakika önce yazdı:

Yok yabancı ürünler tabi ki daha iyi fakat yerli ürünlere karşı bir önyargı var genel olarak bilirsin :) 

Çünkü hepsi şurup gibi haklılar o paraya bu mal yüksek kalite beklemek ahmaklık olur.

Boşuna tr prelere para dökme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Leepriest35, 9 dakika önce yazdı:

Çünkü hepsi şurup gibi haklılar o paraya bu mal yüksek kalite beklemek ahmaklık olur.

Boşuna tr prelere para dökme

Bana o zaman güzel bişey söyle dostum böyle antrenmanda dağı taşı s... bişey 😂

yabancı ürünleri önerme ama fiyatları ucuk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Yk-11 etkileri başladı mı knk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 16 dakika önce yazdı:

Redweiler shot alabilirsin tam 1 ampül iç ama içeriğine bakabilirsin. Değerleri 2x çarp

Screenshot_2021-01-13-00-25-12-490_com.dikeykozmetik.supplementler.jpg

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44
phDinSportSciences, Bir saat önce yazdı:

kesinlikle.içeriğindeki etken maddelerin  mg’ı aslında az olsa da etkisi harika bir supply.(tahminimce etken maddelerin sahip olduğu form ve emilim oranından dolayı az mg’da olmasına rağmen etki gösteriyordu,tabi bu sadece bir tahmin)sanırım neredeyse tüm hydroxycut versiyonlarını kullandım,benim nazarımda etkisini kanıtlamış bir markadır.hatta piyasaya sürüldüğünde baya eleştirilen bir hydroxycut vardı,ondan bile etki aldığımı söyleyebilirim.sanırım bunun sebebi hayatımda kafein ve benzeri uyarıcıların (kayda değer şekilde) sadece belirli dönemler olması ve olduğunda biraz yüksek dozda kullanmam olabilir.

broksin ve efedrin konusuna gelirsek evet daha önce de belirttiğim gibi kesinlikle işe yarayan fakat vücudun hızla alıştığı bir madde.yağ yakımı açısından da enerji açısından da etkileri harikadır,yadsınamaz

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Asaletim, 10 dakika önce yazdı:

Yk-11 etkileri başladı mı knk 

Açlık var suan daha bir hafta dolmadı 3.haftada açılıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
interfectum, 3 dakika önce yazdı:

kesinlikle.içeriğindeki etken maddelerin  mg’ı aslında az olsa da etkisi harika bir supply.(tahminimce etken maddelerin sahip olduğu form ve emilim oranından dolayı az mg’da olmasına rağmen etki gösteriyordu,tabi bu sadece bir tahmin)sanırım neredeyse tüm hydroxycut versiyonlarını kullandım,benim nazarımda etkisini kanıtlamış bir markadır.hatta piyasaya sürüldüğünde baya eleştirilen bir hydroxycut vardı,ondan bile etki aldığımı söyleyebilirim.sanırım bunun sebebi hayatımda kafein ve benzeri uyarıcıların (kayda değer şekilde) sadece belirli dönemler olması ve olduğunda biraz yüksek dozda kullanmam olabilir.

broksin ve efedrin konusuna gelirsek evet daha önce de belirttiğim gibi kesinlikle işe yarayan fakat vücudun hızla alıştığı bir madde.yağ yakımı açısından da enerji açısından da etkileri harikadır,yadsınamaz

Kaç hafta dolu kaç hafta boş yapmak lazım bro broksini örneğin bir hafta kullan şu kadar kullanma sonra su kadar gün sonra başla gibi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Kaç hafta dolu kaç hafta boş yapmak lazım bro broksini örneğin bir hafta kullan şu kadar kullanma sonra su kadar gün sonra başla gibi?

haftadan haftaya birer kaşık arttırdığım da oldu günden güne piramit yükseldiğim de.ama son zamanlarda bir gün arayla almıştım ve uzun zamandır broksin almayı bıraktım.hatta doğrusunu söylemek gerekirse uzun zamandır herhangi bir antrenman öncesi,uyarıcı vb. almıyorum.eskiden gördüğüm her şeyi iyice araştırır,okur denerdim (ki muhtemelen kullanmadığım çok az şey vardır) artık bir şeyler kullanmak yerine;mental açıdan kendimi antrenmana daimi olarak hazır hale getirdim.artık enerji vermesi için pre-workout ürün almıyorum.cut döneminde yağ yakımı için termojenik ya da uyarıcı almıyorum.işten çıkıp spora giderken “ya bugün hiç enerjik hissetmiyorum,bir şey mi alsaydım,enerji için şunu mu içseydim” demiyorum.mental açıdan kendimizi daima hazır hale getirdikten sonra bahanelerin bizi yönlendirmesini engellemiş ve kolay yoldan bir şeyler aramayı bırakmış oluyoruz.(tabi bunun için sağlam antrenman ve beslenme düzenine de sahip olmanız gerekiyor,yoksa eninde sonunda duvara toslayıp;yanlış antrenman yanlış beslenmeyle halsiz güçsüz düşebiliyoruz)

kalbimin de eskisi gibi olduğunu düşünmüyorum.eskiye nazaran çok daha ritimsiz bir kalp atışına sahip oldum (muhtemelen daha önce kullandıklarımdan dolayı)

biraz uzun oldu kusuruma bakmayın fakat

özetle nasıl kullandığımı söyledim.ve hepsi sadece kendi fikrimdi.yani asla broksin ve benzeri etken maddeleri önermiyorum.yan etkilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın..

tarihinde interfectum tarafından düzenlendi
eksikti
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

@metinav hocam 100mg bebek aspirini 30mg efedrin 200 mg kafein tarifinizi denedim , dumbellere kafa atasım geldi, ölüyü diriltir bu tarif :D plasebo etkisi mi acaba o.O

16105468528507849468244801051675.jpg

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.