Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bilgehan024

Test sonucu yardım edebilirmisiniz

Önerilen İletiler

Asaletim    645
bilgehan024, 7 dakika önce yazdı:

tren enatathe olacak

Çok ağır bir kür hocam , karaciğer ve böbreği olabildiğince koruyun . 

Tren kullanırken olabildiğince sakin kalmaya çalışın farkında olmadan çok sinirlenip sevdiklerinizi kırabiliyorsunuz .

Bol kazançlı kürler diliyorum hocam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgehan024    3
Asaletim, 4 dakika önce yazdı:

Çok ağır bir kür hocam , karaciğer ve böbreği olabildiğince koruyun . 

Tren kullanırken olabildiğince sakin kalmaya çalışın farkında olmadan çok sinirlenip sevdiklerinizi kırabiliyorsunuz .

Bol kazançlı kürler diliyorum hocam :)

tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Bu kürü biraz daha hafifletilmiş yan etkilerle nasıl düzenleyebilirim. Deca ve tren in dozları az planlandı ama çıkarmak mı lazım bu kürden. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
bilgehan024, 8 dakika önce yazdı:

tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Bu kürü biraz daha hafifletilmiş yan etkilerle nasıl düzenleyebilirim. Deca ve tren in dozları az planlandı ama çıkarmak mı lazım bu kürden. 

Ne kadar pozitif etki bir o kadar da negatif etki demek hocam . 

Sustanon dan yeni çıkmışsın şimdi 20 haftalık küre gireceksin decası var treni var , nac600,milk thistle , her öğünde haşlanmış brokoli veya bol yeşillik şart .

2 hafta da bir tahlil de lazım çok ağır ilaçlar çünkü .

Kürün sonunda şuanki halinize göre arada dağlar kadar fark olur güzel beslenme ve antrenman ile , ama dediğim gibi ne etki o kadar tepki olur böbreğe,karaciğere .

Böyle ağır bir kür için hocalarımızın da yorumunu merak ediyorum .. deca var bolde var tren enatat var ..

@Equipoise

@phDinSportSciences @metinav

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
bilgehan024, 9 dakika önce yazdı:

Eğer bu ilaçları kesin kullanıcam diyorsan ve Deca tren varsa şöyle yapabilirsin:

İlk 8 hafta Testo-bolde-deca

Son 8 hafta Testo-bolde-tren

Boldeyi 400 üstü kullanmanı tavsiye ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
bilgehan024, 6 saat önce yazdı:

İlginiz için çok teşekkür ederim. Parantez içindeki yazdığınız yeri anlayamadım cabaseri günde bir tane mi kullanayım, 5 günde bir mi (cabaser 1 tanede prolaktin inecegini düşünüyorum eger istedigin seviyeye gelmezse 5 günde 1 tane alabilirsin sürekli degil tabi).  

Cabaseri 1 tane kullan 5 gün sonra bi tane daha al sonra haftada 1 tane yarıma düşür yeterli olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.