Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bilgehan024

Test sonucu yardım edebilirmisiniz

Önerilen İletiler

bilgehan024    3

7 haftalik sustanon mix, deca, turinabol kuru sonrasi bana PCT ye gerek yok denildi. Son enjeksiyondan sonra 60 gun gecti yumurtalıklarım tam buyumeyince bu gün test yaptırdim. Test sonucum LH, FSH çok düşuk, prolaktin yüksek bu durumda ne yapmam lazım 1 hafta sonra 20 haftalık bir küre başlamayı planlıyordum. Test sonuçları boyleyken yeni bir kure baslamak olurmu. Nasıl bir yol izlemeliyim. Tesekkur ederim simdiden.

20201229_135329.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, kür boyunca prolaktini hiç baskılamadıysan ve bu seviyelerde seyrettiyse, anladığım kadarıyla ostrojen için de bir şey yapmadın, gögüs ucundan sıvı gelmeye başlamış olabilir sıktığında. Hamile kadınların doğum sonrası prolaktin değeri zaten 50 falan, çocuk besleyecekler oyüzden. LH çok normal pct gerekli. Pct yanısıra o prolaktin seviyesiyle normal bir erkek psikolojisinde olman çok zor. 

Prolaktin için kabergolin içeren bir şey, cabeser gibi, LH,FSH için klomen ve pregnyl. Ostrojen için nolvadex kullanılıyor bu gibi durumlarda. Böyle postlarda ilaç ismi yazmayı veya öneride bulunuyormuşum izlenimi bırakmayı sevmiyorum oyüzden genelde böyle postlara yorum yapmamayı tercih ediyorum, ben kendi uyguladığım yaklaşımı yazmış olayım öneri mahiyetinde olmasın.

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Pct ye gerek yok mu dendi ? Yukarda hocamızın dediği gibi kür içi de prolaktin uçmuş hocam inşallah jinekomasti olmamışsındır .

@metinav hocamız konuyu görünce daha detaylı bilgi verecektir :)

Bu pct yi uygulayabilirsiniz : 

pregnyl 1500 iü vur testislerdeki küçülme için göbekten deri altına .

cabaser hafta da 0.5mg prolaktin için 

100 mg klomen, 20 mg tamoksifen başla 3 gün  sonra klomeni 50 mg ye düşür 10 gün aynen devam.

Sonra 20 gün boyunca klomeni 25 mg  ve tamoksifenide 10 mg olarak devam et , sonra tekrar tahlil yaptir bakalım duruma hocam .

Pct boyunca tribulus , çinko , D3 vitamini , keçi boynuzu pekmezi , ereksiyon yoksa isteğe bağlı tadafil kullanabilirsiniz.

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
bilgehan024, 34 dakika önce yazdı:

7 haftalik sustanon mix, deca, turinabol kuru sonrasi bana PCT ye gerek yok denildi. Son enjeksiyondan sonra 60 gun gecti yumurtalıklarım tam buyumeyince bu gün test yaptırdim. Test sonucum LH, FSH çok düşuk, prolaktin yüksek bu durumda ne yapmam lazım 1 hafta sonra 20 haftalık bir küre başlamayı planlıyordum. Test sonuçları boyleyken yeni bir kure baslamak olurmu. Nasıl bir yol izlemeliyim. Tesekkur ederim simdiden.

20201229_135329.jpg

Kardeşim yarın pct ye başla ne kullanırsan kullan pct gerekli en son iğneden sonra testo 800 çıkması şaşırttı beni ilk gün bi tane cabaser -5 gün arayla 2500x2 choriomon -5 gün sonra 40 mg 40 gün tamoksifen -25 gün 50 mg klomen - 3 ay günlük 800 iu e vitamini -3 ay günlük 20 mg zinco akşamları yatmadan önce ginseng tüketmende fayda var

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5

Test sonucunda benim anlamadığım bir nokta var aydinlatirsaniz sevinirim 

Bu lh seviyesinde nasıl testo değeri okadar yüksek olabiliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

1 hafta sonra  kesin olarak küre girmeye karar vermişsen klomen ve nolvadex kullanman taraftarı değilim. Testis boyutuna geliceksek,  kür içinde pregnyl uygulaması yapabilirsin ve prolaktin için de cabaser veya dostinex kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
zodiac, 18 dakika önce yazdı:

Test sonucunda benim anlamadığım bir nokta var aydinlatirsaniz sevinirim 

Bu lh seviyesinde nasıl testo değeri okadar yüksek olabiliyor 

Cevabı sustanon hocam , sustanon deca gibi vücudu uzun sürede terk eder , halen daha tamamen çıkmamış vücuttan .

1 hafta sonra küre girecekseniz size tavsiyem 1 hafta sonra girmeyin ve pct de yapmayın .

1-1.5 ay haftalık 150 mg testo enatathe ile TRT yapın , vücudu detoxa çekin karaciğeri temizleyin , sonra yeni kurunuze daha temiz reseptörler ile başlarsınız . :)

Pct yapmanıza gerek yok tekrar küre gireceğiniz için  ama cabaser şart hocam haftalık yarım tablet 0.5 mg cabaser kullanın prolaktin normal değere düşene kadar .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac, 32 dakika önce yazdı:

dostum 60 gün oldu diyor adam bu seviyelerde olması imkansız @metinav

@phDinSportSciences fikriniz nedir acaba

Çok normal adam pct yapmamış, gerek yok demişler, olur neden olmasın,hatta yükselmiş bile LH 0,06 olmuş

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600

@bilgehan024 Son enjeksiyon üzerinden 60 gün gectigi halde total testo bu sekilde olmasi bunun hatali oldugunu gösteriyor. Sustanon ve dekanin en uzun esteri de 30 günde vucuttan cikiyor. Neyse bu önrmli değil, bu asamada.

Yeni bir küre baslayacaksan pct yapmaya gerek yok. Sadece testisleri soklamak ve uyandirmak icin 1500-2000 iü pregnyl enjekte et. Sonraki sürecte de bunu her hafta 750-1000 iü olarak tekrarla.

Prolaktin icin arkadaslarin dedigi gibi cabaser vb. ilaclarla olmasi gerektigi seviyelere düsürmelisin.

Kolay gelsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5
phDinSportSciences, Şimdi yazdı:

Çok normal adam pct yapmamış, gerek yok demişler, olur neden olmasın,hatta yükselmiş bile LH 0,06 olmuş

Bu lh seviyesinde testo nasıl oluyor ben onu anlamadım dip olması gerek miyor mu @phDinSportSciences

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac, 56 dakika önce yazdı:

Bu lh seviyesinde testo nasıl oluyor ben onu anlamadım dip olması gerek miyor mu @phDinSportSciences

Testisler testosteronun tek salgılandığı yer değil, testisler görevini yapsa da yapmasa da böbrek üstü kortexinden de testosteron salgılanır, testisler görevini yapmadığında (veya uzun süre yapmadığında) böbrek üstü kortexinden daha fazla testosteron salgılanabilir, bu insandan insana farklı derecelerde salgılanır, arkadaşın durumu bu tarz bir durum olabilir nedenini bilmeden test yanlış diyemeyiz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5

Böbrek üstü bezinden salınan testosteron testise oranla çok az kendi üretiminin %5 i kadar diye biliyorum o yüzden bu derece salgılanabileceğini düşünmemiştim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
Marimain, 11 saat önce yazdı:

Kardeşim yarın pct ye başla ne kullanırsan kullan pct gerekli en son iğneden sonra testo 800 çıkması şaşırttı beni ilk gün bi tane cabaser -5 gün arayla 2500x2 choriomon -5 gün sonra 40 mg 40 gün tamoksifen -25 gün 50 mg klomen - 3 ay günlük 800 iu e vitamini -3 ay günlük 20 mg zinco akşamları yatmadan önce ginseng tüketmende fayda var

Kardeşim bu pct tavsiyesini verdim kb ben bir hafta sonra tekrar küre girecegini görmemişim pct ile ugraşma 3 gün ara ile 1500x3 bitir sonrada küre başlayıp devam edebilirsin uzun süreli bir kür oldugu için haftalık 1500 iu devam etmekte fayda var cabaser 1 tanede prolaktin inecegini düşünüyorum eger istedigin seviyeye gelmezse 5 günde 1 tane alabilirsin sürekli degil tabi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgehan024    3

İlk önce hepinize yardımlarınız için çok teşekkür ederim.  Metin hocam testi bir özel hastanede yaptırdım güvenilir bir hastane, bu süreçte kür esnasında kendimi bazen çok güçsüz hissettim, kürden sonra gücüm yerine geldi herhangi bir sertleşme yada libido düşüklüğü hiç yaşamadım. Göğüslerimde herhangi bir hassasiyet yada kaşınma vb. şikayetlerim olmadı. Sadece testislerimin tam büyümemesi bu testi yaptırmama sebep oldu. Libidom hep yüksekti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgehan024    3
metinav, 10 saat önce yazdı:

@bilgehan024 Son enjeksiyon üzerinden 60 gün gectigi halde total testo bu sekilde olmasi bunun hatali oldugunu gösteriyor. Sustanon ve dekanin en uzun esteri de 30 günde vucuttan cikiyor. Neyse bu önrmli değil, bu asamada.

Yeni bir küre baslayacaksan pct yapmaya gerek yok. Sadece testisleri soklamak ve uyandirmak icin 1500-2000 iü pregnyl enjekte et. Sonraki sürecte de bunu her hafta 750-1000 iü olarak tekrarla.

Prolaktin icin arkadaslarin dedigi gibi cabaser vb. ilaclarla olmasi gerektigi seviyelere düsürmelisin.

Kolay gelsin.

Hocam yardımın için teşekkür ederim. pregnyl yi her hafta kür sonuna kadar devam mı edeyim. yoksa lh, fsh seviyeleri düzelene kadar mı, bununla birlikte arimidex 3 günde bir yarım mı kullanayım. prolaktin yüksekliği için ise cabaser veya eşdeğer ilaçları ne kadar süre ile ne dozda kullanmalıyım. Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgehan024    3
Marimain, 27 dakika önce yazdı:

Kardeşim bu pct tavsiyesini verdim kb ben bir hafta sonra tekrar küre girecegini görmemişim pct ile ugraşma 3 gün ara ile 1500x3 bitir sonrada küre başlayıp devam edebilirsin uzun süreli bir kür oldugu için haftalık 1500 iu devam etmekte fayda var cabaser 1 tanede prolaktin inecegini düşünüyorum eger istedigin seviyeye gelmezse 5 günde 1 tane alabilirsin sürekli degil tabi 

İlginiz için çok teşekkür ederim. Parantez içindeki yazdığınız yeri anlayamadım cabaseri günde bir tane mi kullanayım, 5 günde bir mi (cabaser 1 tanede prolaktin inecegini düşünüyorum eger istedigin seviyeye gelmezse 5 günde 1 tane alabilirsin sürekli degil tabi).  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
bilgehan024, 7 dakika önce yazdı:

Hocam yardımın için teşekkür ederim. pregnyl yi her hafta kür sonuna kadar devam mı edeyim. yoksa lh, fsh seviyeleri düzelene kadar mı, bununla birlikte arimidex 3 günde bir yarım mı kullanayım. prolaktin yüksekliği için ise cabaser veya eşdeğer ilaçları ne kadar süre ile ne dozda kullanmalıyım. Teşekkür ederim.

Testislerin küçülmesini durdurmak icin kür boyunca kullanabilirsin.Cabaser haftada bir defa yarim tablet yeterli. Prolaktin yükseldikce devam edebilirsin.Arimidex gerekiyorsa kullanilir, normalde östrojen asiri yükselmiyorsa gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgehan024    3

2018 de bu foruma üye olmuştum. o zamandan bu zamana ara sıra form konularına göz atıyordum. Takii yanlış bir kür tecrübesi yaşayana kadar. Bu yanlışa sebep olan veya sosyal medyada kendini hoca sananlar mesajlarıma bile bakmadı. Ama bu forumda anında herkes yardım için seferber oldu. Bu yüzden burada bulunan, insanlara karşılıksız yardıma hazır olan herkese helal olsun. Bence gerçek sporcu ahlakı bu  bu forumu oluşturan ve bu forma bilgileriyle değer katan herkese çok teşekkür ederim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgehan024    3
metinav, Şimdi yazdı:

Testislerin küçülmesini durdurmak icin kür boyunca kullanabilirsin.Cabaser haftada bir defa yarim tablet yeterli. Prolaktin yükseldikce devam edebilirsin.Arimidex gerekiyorsa kullanilir, normalde östrojen asiri yükselmiyorsa gerek yok.

eyvallah hocam çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
bilgehan024, 4 saat önce yazdı:

eyvallah hocam çok teşekkür ederim.

Ne kürüne geçeceksin başkan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgehan024    3
Asaletim, 2 dakika önce yazdı:

Ne kürüne geçeceksin başkan 

ilk 6 hafta 300mg deca + 300 mg bolde + 500 mg testesteron enantat+ trenbolon

6 haftadan sonra 9 hafta boyunca 400 mg bolde + 500 tes. enantat + trenbolon devam

son 5 hafta 200 mg bolde + 200 trenbolon + 500 enantat + trenbolon

toplamda 20 hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgehan024    3
bilgehan024, 11 dakika önce yazdı:

ilk 6 hafta 300mg deca + 300 mg bolde + 500 mg testesteron enantat+ trenbolon

6 haftadan sonra 9 hafta boyunca 400 mg bolde + 500 tes. enantat + trenbolon devam

son 5 hafta 200 mg bolde + 200 trenbolon + 500 enantat + trenbolon

toplamda 20 hafta

Yanlışlık oldu düzelttim Turinabol yazacaktım yanlışlık oldu.

ilk 6 hafta 300mg deca + 300 mg bolde + 500 mg testesteron enantat+ turinabol

6 haftadan sonra 9 hafta boyunca 400 mg bolde + 500 tes. enantat + turinabol devam

son 5 hafta 200 mg bolde + 200 trenbolon + 500 enantat + turinabol

toplamda 20 hafta olacaktı turinabol yazacaktım yanlışlık oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
bilgehan024, 7 dakika önce yazdı:

Yanlışlık oldu düzelttim Turinabol yazacaktım yanlışlık oldu.

ilk 6 hafta 300mg deca + 300 mg bolde + 500 mg testesteron enantat+ turinabol

6 haftadan sonra 9 hafta boyunca 400 mg bolde + 500 tes. enantat + turinabol devam

son 5 hafta 200 mg bolde + 200 trenbolon + 500 enantat + turinabol

toplamda 20 hafta olacaktı turinabol yazacaktım yanlışlık oldu

Tren enatathe mı olacak hocam ace mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.