Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fitboyxx

Sahte iran testo

Önerilen İletiler

Fitboyxx    8

Arkadaşlar piyasada sahte aburaihan testo dönüyor üretim durmuş dolaşanlar buyuk ihtimal sahte ampullerin hepsinin boyu farkli birbirinden etki sıfır zaten . cidden ucuz bi testonun bile sahtesinin yapılması akıl kârı değil.

IMG_20201013_075216.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.243

yazı kayarak silinir içindeki ham madde hepsinde eşit olmayabilir şişe boyları  minimal fark edebilir basılan serilerire üretim bandına göre. ilaçları artık rengi tadı kokusuna göre sınıflandırıp insanların kafalarını bulandırmaktan vaz geçmek hepimizin faydasına olacak. iranın sahtesini bunca yıldır piyasaya giren çıkanı bilirim ne duydum ne gördüm vücuıduna alırsın sonra test sonuçlarını lapppppppppppp diye koyarsın o zaman sanas kimse diyemez ki müneccim misin neye göre sonuca gidiyorsun diye.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Üretim yeniden başladı diye biliyorum Burak abi konu açmıştı hatta.Bu arada @Bay-T abinin dedigi gibi vurup test sonucuna bakarsan anlayabilirsin.Yazı konusunda da bunlara mermer baskı deniyor galiba böyle silinen bir yapısı var yani benim vurduklarim öyleydi ve çalışıyordu ıslak mendille silsen çıkar yazisi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ironmann, 1 saat önce yazdı:

Üretim yeniden başladı diye biliyorum Burak abi konu açmıştı hatta.Bu arada @Bay-T abinin dedigi gibi vurup test sonucuna bakarsan anlayabilirsin.Yazı konusunda da bunlara mermer baskı deniyor galiba böyle silinen bir yapısı var yani benim vurduklarim öyleydi ve çalışıyordu ıslak mendille silsen çıkar yazisi

Ben de kullanıyorum suan İran Testo, dediği gibi yazıları kolay siliniyor.Kullandığım İran orjinal çünkü @Loving‘den alınma.Bu arada el değiştirip tekrar üretime başlamıştı Aburahian. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Bildiğim kadarıyla orijinal Aburaihan enanthate'ın İran'daki maliyeti düşük. Bunun sahtesini neden yaparlar ki....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Fitboyxx, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar piyasada sahte aburaihan testo dönüyor üretim durmuş dolaşanlar buyuk ihtimal sahte ampullerin hepsinin boyu farkli birbirinden etki sıfır zaten . cidden ucuz bi testonun bile sahtesinin yapılması akıl kârı değil.

IMG_20201013_075216.jpg

Kullanılan makinaların eski teknoloji olması ampül boylarının farklı olmasına neden olan bir etkendir.Benim daha çok dikkatimi çeken, içlerindeki sıvı miktarı aşağı yukarı aynı, fark yok gibi.Bu orjinalitesi hakkında olumlu fikir uyandırabilir.Sahtesinde kimse bu kadar miktar hassaslığına bakmaz, rastgele doldururdu. :)

Açıkçası içerik kontrolü yapma imkanı yoksa, vucuda alındıktan sonraki etki seviyelerine yani teste göre değerlendirmek gerekir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fitboyxx    8
Bay-T, 6 saat önce yazdı:

yazı kayarak silinir içindeki ham madde hepsinde eşit olmayabilir şişe boyları  minimal fark edebilir basılan serilerire üretim bandına göre. ilaçları artık rengi tadı kokusuna göre sınıflandırıp insanların kafalarını bulandırmaktan vaz geçmek hepimizin faydasına olacak. iranın sahtesini bunca yıldır piyasaya giren çıkanı bilirim ne duydum ne gördüm vücuıduna alırsın sonra test sonuçlarını lapppppppppppp diye koyarsın o zaman sanas kimse diyemez ki müneccim misin neye göre sonuca gidiyorsun diye.

öncelikle ürünü buranın admininden almadım, üstelik siz görmemiş olabilirsiniz bu görmeyeceğiniz anlamına gelmez ,kafa bulandirmak değil insanların dikkat etmesini sağlamak amaç ki bu ürünün orjinalini de kullandım kutu ve ampul farkları var arasında ,yazıları silinmiyor evet ,ben zaten LABORANT olduğum için  her istediğim teste bakıyorum laaaap diye koyarim ,normalde haftalik 250 mg bile alsanız >15 testonuz olur buyrun lh= 0 testo =5 

IMG_20191214_145013.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Fitboyxx, 1 saat önce yazdı:

öncelikle ürünü buranın admininden almadım, üstelik siz görmemiş olabilirsiniz bu görmeyeceğiniz anlamına gelmez ,kafa bulandirmak değil insanların dikkat etmesini sağlamak amaç ki bu ürünün orjinalini de kullandım kutu ve ampul farkları var arasında ,yazıları silinmiyor evet ,ben zaten LABORANT olduğum için  her istediğim teste bakıyorum laaaap diye koyarim ,normalde haftalik 250 mg bile alsanız >15 testonuz olur buyrun lh= 0 testo =5 

IMG_20191214_145013.jpg

nasıl dört köşe yazın bu mesajı helal olsun laborant arkadaşım sana. rica etsem kür öncesi testini de lappp diye bir ekler misin bir kaç şeye göz atayım isterim.lh bu vaziyete getiren üründe totalinin genetiğin gereği kür öncesi tarihe dayalı kısmıyla ekle lütfen bir kaç yorum getirmek isterim bende hem böylece senin de dediğin gibi yeni bir tecrübe edinmiş olurum belki lappppppppppp diye hemde ;)

metinav, 3 saat önce yazdı:

Kullanılan makinaların eski teknoloji olması ampül boylarının farklı olmasına neden olan bir etkendir.Benim daha çok dikkatimi çeken, içlerindeki sıvı miktarı aşağı yukarı aynı, fark yok gibi.Bu orjinalitesi hakkında olumlu fikir uyandırabilir.Sahtesinde kimse bu kadar miktar hassaslığına bakmaz, rastgele doldururdu. :)

Açıkçası içerik kontrolü yapma imkanı yoksa, vucuda alındıktan sonraki etki seviyelerine yani teste göre değerlendirmek gerekir...

yahu metin hocam insanlar şunu göremiyor bu makineleri almak ölüsü 250 bin dolar hayatlarında 5000 tl banka kredisi ile gören arkadaşlar burada atıf yapmaları çok üzücü. konu içindeki arkadaşları tenzih ederek konuşuyorum bu işleri sadece çinden ham madde alarak yapılıyor şırıngalarla dolduruluyor sanan et kafalı arkadaşlara lafım. her zaman dediğin gibi test tes test

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Bay-T, 11 dakika önce yazdı:

nasıl dört köşe yazın bu mesajı helal olsun laborant arkadaşım sana. rica etsem kür öncesi testini de lappp diye bir ekler misin bir kaç şeye göz atayım isterim.lh bu vaziyete getiren üründe totalinin genetiğin gereği kür öncesi tarihe dayalı kısmıyla ekle lütfen bir kaç yorum getirmek isterim bende hem böylece senin de dediğin gibi yeni bir tecrübe edinmiş olurum belki lappppppppppp diye hemde ;)

yahu metin hocam insanlar şunu göremiyor bu makineleri almak ölüsü 250 bin dolar hayatlarında 5000 tl banka kredisi ile gören arkadaşlar burada atıf yapmaları çok üzücü. konu içindeki arkadaşları tenzih ederek konuşuyorum bu işleri sadece çinden ham madde alarak yapılıyor şırıngalarla dolduruluyor sanan et kafalı arkadaşlara lafım. her zaman dediğin gibi test tes test

Aynen öyle, ilac sektöründe özellikle ampül doldurma makinalari milyon dolarlara alinabilen son derece yüksek tibbi cihazlar arasinda.Eskiden calistiğim ilac fabrikasinda sadece bir adet ampül kesme makinasi vardi.Eski bir seydi ama kaliteli bir marka olmasindan adamlar hala kullaniyorlardi.Üstelik türkiyede diger ilac fabrikalarina da bos kesilmis cesitli ebatlarda ampül üretip satiyordu.Herkesin alabileceği ekipman ve cihazlar değil bunlar.Ben onun icin diyorum bu islerde para ve teknoloji yatirimi olmadan kolay kolay üretilemez.Ancak bos flakon doldurulur pense mengene vb. ile 😂

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194

Söyliyeceklerim tepki çekecek olsada bu benim edindiğim tecrübeden şahsi fikrimdir. 1. merdiven altı çalışan ürün sahte üründür laga lugaya gerek yok2.merdiven altı çalışan ürün size 5 10 15 kg etki etmesi ilacın çalıştığını belirlemez 3. merdiven altı çalışan ürün test sonuçları çalışıyor bile gösterse dahi vucutda etkisi orjinal ürünle kıyaslanamaz.4. Merdiven altı çalışan ürün şunu yapar kısa öz :siz ürün kullanmaya başlayınca yersiniz spor yaparsınız miskinlikten uyanırsınız vucut ağırlığınız arttıkça motivasyonunuz artar kaldırdığınız kilolar vucut parametresine göre ağırlaşır ağırlaşma sonucu vucut doğal olarak da bir yönden gelişim gösterir sizde gaza gelip vucut yaptım ağır kilo kaldırıyorum zannedersiniz yaparsınızda ama merdivenaltı çalışan ürün sahtedir. Sahte sahte sahte.bunanla ilgili size bir önerim olacak burak hocamın frumda kendisinden ürün alan ve çalışan arkadaşların değişimleri ile merdiven altı çalışan ürünlerini farkında olmadan vucut yaptım sanan fotoraflı paylaşım yapan arkadarın fotoraflarını yanyana koyarak fikir edinebilirsiniz tabi bunu yaparken de yakın kürleri baz alın.ne demek istediğimi daha iyi anlıyacaksınız bunları ben söylemeden bilen çok ama merdiven altı çalışan ürünle orjinal ürün arasındaki farkı bilmeyende çok.şu fruma kadar varıp hala merdiven altı fakat çalışıyor muhabbetini sürdüren arkadaşlar siz şu söylediğim konunun farkına varmadıkça değişimleriz genetiğime bağlı muhabbetlerle son bulacak. şimdi genetiğin etkisi yok mu sanki dienleri duyar gbiyim var fakat sandığın kadar gelişimde uçurum yok bir adamın göğüs bölgesinin geniş veya dar olmasıyla boyunun uzun kısa omuzların dar geniş karın kaslarının dörtgen veya yamuk gelişim etkisi aynıdır orjinal ürün ile biri dar büyür biri geniş büyür biri yamuk büyür gelişim gösteriri ama merdiven altı çalışan ürüncüler gelişmeme sebebini bile doğru beslenme doğru antreman antramen içi doğru haraket doğru ağırlıklarla devam bile etseler merdiven altı çalışan ürüncüler  bunu genetiğe vurur. çünkü bu algı operasyonu onlara yapıldı ve dalga dalga nesilden nesile aktarılır. Peki bunu neden yaparlar eğer anlattıklarımdan kafanda birşeyler uyandırabilmişsem beynin sana bunu otomatik olarak açıklayacak.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

çerez parası fiyatta proviron gibi ilaçların bile sahtesi yapılan bir piyasada, testolar sahteyse buna şaşırmam, bunun tek çözümü güvenilir satıcıyla çalışmak, burak hoca bunun yanında gözlemlediğim kadarıyla müşterilerine kür içi ve kür sonrasında, PCTde de yardımcı oluyor.

Forumda ve antreman dönemimde bir çok şeye şahit oldum, sahte ürüne zaten aşinayız ama ilacı satıp bir daha mesajlara cevap vermemek, kür sattığı insan bir libido, yan etki gibi bir problem yaşayınca yardımcı olmamak bunlar da çok önemli şeyler bence. PCT konusunu açın milyon tane buna benzer fellik fellik burada tedavi arayan insan var çünkü yol göstereni yok, biliyorum diyen adam dahi bence 5+ kürü değilse, vücudunu tanımadıysa henüz rehberlik edecek birisiyle çalışmalı. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
Gordo, Bir saat önce yazdı:

çerez parası fiyatta proviron gibi ilaçların bile sahtesi yapılan bir piyasada, testolar sahteyse buna şaşırmam, bunun tek çözümü güvenilir satıcıyla çalışmak, burak hoca bunun yanında gözlemlediğim kadarıyla müşterilerine kür içi ve kür sonrasında, PCTde de yardımcı oluyor.

Forumda ve antreman dönemimde bir çok şeye şahit oldum, sahte ürüne zaten aşinayız ama ilacı satıp bir daha mesajlara cevap vermemek, kür sattığı insan bir libido, yan etki gibi bir problem yaşayınca yardımcı olmamak bunlar da çok önemli şeyler bence. PCT konusunu açın milyon tane buna benzer fellik fellik burada tedavi arayan insan var çünkü yol göstereni yok, biliyorum diyen adam dahi bence 5+ kürü değilse, vücudunu tanımadıysa henüz rehberlik edecek birisiyle çalışmalı. 

Burak hocadan iran testo alıp çok övenler var hakkaten.

Bendede var iran testo Burak hocadan, başlıycam kısa süre içinde. Alakalıda bir insan wp ye girince direk dönüyor sorularınıza hatta bazı şeyleri sormadan bilgilendiriyor. Kürden sonra bende bir referans başlığı açarım herkese fikir oluşturur.

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: gothcharlotte1
      21 yaşındayım sporu bıraktım , iş hayatımı düzene koydum şuan iyi kazanıyorum tekrar spora başlayacam , test oldum 2 - 8 testo aralığında 6,8 testom çıktı , spora başlarken testoyada başlayıp hayat boyu kullanmayı düşünüyorum hayat kalitemi arttırmak için aburaihan testo 250mg vurmayı düşünüyorum , vurmaya başlamadan önce hangi testleri yapmam gerekiyor?
      Böyle bir şey yaparken hoca ile çalışmama gerek var mı? daha önce kür yapmadım sporu bırakmadan önce eczaneden proviron alıp 1 ay kullanmıştım kaslarım sertleşmişti , libidom vs artmıştı baya iyi hissediyordum başkada ilaç kullanmadım haftaya motor alacam , motor aldıktan sonra spora yazılacam 1 hafta kadar düşünmek için vaktim var , hamlık ağrısı çekmemek için şuan evde antreman yapmaya başladım , 2 kutu protein tozu , bcaa , kreatin , glutamin , a'dan z'ye bütün vitaminleri tek tek sipariş ettim , yanlarına multivitamin ve balık yağı , ashwagandha , çoban çökerten , ginseng aldım şimdiden hepsini kullanmaya başladım günde 2 avuç hap yutuyorum çişim çok renklendi ve kokmaya başladı . Evden kendi işimi yapıyorum , gün içinde kendime ayıracak vaktim olduğu için kendimi her konuda ileri atmaya çalışıyorum , önerilerinizi bekliyorum 
      boyum 1.75 , kilom 69-70 , yağ oranımın 15-16 olduğunu düşünüyorum üstten 2 karın kasım belli oluyor sıkınca , sporu bıraktığım için kaslarımın çoğu eridi hiç memnun değilim ama 1-2 ayda çok hızlı şekilde kaslanıyorum normalde doğal şekilde , bu sefer testo ile başlayacağım çok heyecanlıyım , sonuçları çok merak ediyorum , lütfen tecrübeli abilerim , hocalarım samimi fikirlerini ve nasihatlerini benimle paylaşsın
    • Yazan: onurs4d
      merhaba arkadaşlar yakon zamanda tırcı arkadaşlarla beraber yurtdışından steroid getirteceğim titizliğim gereğince sadece eczane ürünlerine güveniyorum irandan aburaihan matkası testo enanthate getirtcem kesin olarak deca 25 mg bulabildim 100 mg/ml bulursam onu getirticem ama bunların dışında hiçbirşey yok iranda.
      Avrupa ülkeleri dahil çoğu ülkeye ulaşımım var ama eczanede satılan steroidler konusu birazcık kısıtlı araştırma kapasitesine sahip başka ülkelerde satılan ilaçlar markaları ve ülkelerini bilen arkadaşlar yazabilir mi? @galicik @rastlantisal
      (dipnot:yok 2 tane getirtceksin onla küre girilmez tarzı yorumlar yazmayın tek bir tırla getirmiyicem tabikide yakalanmanın risklerini de saymanıza gerek yok) 
    • Yazan: yusuftenk
      Bir çok kişi iran testodan şaşma diyor. Ama bodytech markasının da güzel olduğunu bir çok kişiden duydum. İran testo 600tl civarlarında diye duydum bodytech testo da 825tl'ye geliyor acaba aradaki 225tl farka değer mi yoksa tertemiz eczane ürünü mü tercih etsek daha iyi olur?
    • Yazan: Loving
      Merhaba arkadaşlar; Son 1 haftadır bu sporu yıllardır yapan kişilerden de daha yeni başlayan arkadaşlar dan da gelen soru iran testesteron aburaihan adına kutuların değişip değişmediği yönünde. Bazı görsellerde söz konusuymuş sanırım işte kutu değiştirdi diye. Bu yalandır arkadaşlar firma kutu değiştirmedi. Fotoğraflarınızı gördüğünüz ürün iran ürünüdür eski bir üründür yani geçmişi olan fakat müşteri yorumları pozitif yönde olmadığı ve kaliteli ürünler olmadığına kanaat getirdiğim için ben bu ürünleri hiç çekmedim stoklarıma. Uzun lafın kısası piyasada bunlar '' Aburaihan testosteron işte ne bileyim kutu değiştirdi vb. gibi yorumlara kanmayın! ''
      Keyifli forumlar.  

Not : 2018 itibarı ile Aburaihan markası testosteron üretimini durdurdu.
      ürün orjinal görseli (kendi portföyümden)

KONU GÜNCELLENDİ

• Yazan: WR_20
      Merhabalar sizlere bişey danışmak istedim:
      1 sene kadar önce only testo yapmıştım tahlil sonucunda testo artım lh ve fsh düşük çıkıp ilaç çalışıyodu (iran aburaihan testo) ama cinsel isteğim kürde düşüyordu, bu sene yine only testo yapmak istiyorum o ilacın aynısından elimde 2 kutu daha var onları mı kullansam yenisinimi alsam tavsiye verir misiniz?? Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.