Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metinav

Insülin dost mu, düşman mi ?

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.217
Feng, 6 dakika önce yazdı:

Ghsiz insulin etkili oluyor mu

Teknik olarak olması gerekiyor. O da östrojen gibi taşıyıcı hormonlardan. 

Benim gibi kilo almakta zorlanan tiplerin sıkıntılarından biridir. Sonsuzda yemek yesen, besin dokulara doğru dürüst taşınmadıkça bir manası olmuyor. 

İlgi ile başlığı takip ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Emrah şu an ne küründeydin sen ?

TestE 500 boldenon 400 abi 

Feng, Bir saat önce yazdı:

Ghsiz insulin etkili oluyor mu

Evet hatta ucuz olduğu icin ghden bu yola başvuruyorlar artık 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 3 saat önce yazdı:

TestE 500 boldenon 400 abi 

Evet hatta ucuz olduğu icin ghden bu yola başvuruyorlar artık 

Geçen sene aynı kürde testo E 750 bolde 600 +insulin ile yaklaşık 12kg koydum 5+4 haftada. HGH yok.

Insulinde 5 haftayı geçme. 5 hafta sonra 10 gün ara ver o 10 günün 3. ve 7. gününde tatlı ye 2 öğün. Sonra 4 hafta daha temiz insulin gidebilirsin.

Altın değerinde bir bilgi daha:)

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mickey, 40 dakika önce yazdı:

Geçen sene aynı kürde testo E 750 bolde 600 +insulin ile yaklaşık 12kg koydum 5+4 haftada. HGH yok.

Insulinde 5 haftayı geçme. 5 hafta sonra 10 gün ara ver o 10 günün 3. ve 7. gününde tatlı ye 2 öğün. Sonra 4 hafta daha temiz insulin gidebilirsin.

Altın değerinde bir bilgi daha:)

Lantus kullanmalı mıyım sence ağabey? Getirisi olacağını düşünüyor musun bana az çok formumu tanıyorsun artık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Lantus kullanmalı mıyım sence ağabey? Getirisi olacağını düşünüyor musun bana az çok formumu tanıyorsun artık 

Podyum hedefin varsa deneyebilirsin. Eger her seyi dogru yaparsan hacmini ikiye katlarsin:)

Bu surecte kesinlikle ama kesinlikle basit seker almamalisin. Proteinoceandan buyuk bir kutu maltodextrin al cunku gunluk 800gr lara cikan pirinci ancak bu sekilde takviye edebilirsin.

Ozellikle antrenman sonrasi eaa maltodextrin glutamin bundan yarim saat sonra da ogununu yersin.

Gunde 7 ogune kadar cikabilirsin.

Lantusun detayli kullanimini postlarimdan birinde anlatmistim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mickey, 5 dakika önce yazdı:

Podyum hedefin varsa deneyebilirsin. Eger her seyi dogru yaparsan hacmini ikiye katlarsin:)

Bu surecte kesinlikle ama kesinlikle basit seker almamalisin. Proteinoceandan buyuk bir kutu maltodextrin al cunku gunluk 800gr lara cikan pirinci ancak bu sekilde takviye edebilirsin.

Ozellikle antrenman sonrasi eaa maltodextrin glutamin bundan yarim saat sonra da ogununu yersin.

Gunde 7 ogune kadar cikabilirsin.

Lantusun detayli kullanimini postlarimdan birinde anlatmistim. 

Bulamadım onu malesef abi eklersen sevinirim, suan 800 pirinç 200 pirinç unu tüketiyorum karb olarak.Hacmi ikiye katlamak beni baya cezbetti 😈 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 10 saat önce yazdı:

Bulamadım onu malesef abi eklersen sevinirim, suan 800 pirinç 200 pirinç unu tüketiyorum karb olarak.Hacmi ikiye katlamak beni baya cezbetti 😈 

Mickey, 23.10.2021 - 10:48 yazdı:

lantus uzun ester ömrü 16 saat civarı

humalog kısa ester ömrü 2-3 saat civarı

Duruma göre ayrı ayrı bazen de her ikisini beraber kullanıyorum. Yeni başlayacaklar için lantus uzun ester en uygunu. Sabah aç karnına deri altına veya direkt kasa (ben direkt kasa bacaktan yapıyorum genelde) yapabilirsin. Bunu yaptıktan sonra fazla gecikmeden (15-20dk sonra) ilk öğünü almalısın. Lantus genelde 2-3 saat sonra vücutta hissedilir seviyelere ulaşıyor ve ciddi bir acıkma hissi geliyor buna şaşırma. Bu nedenle ikinci öğün 3 saat olmadan genelde 2 saat sonra yeniliyor.

Eğer insulin kullanılacaksa mutlaka kan şekeri ölçüm cihazı edinilmeli. Sabahtan itibaren kan şeker değerleri takip edilmeli. 70in altına düşülmemeli. Bu nedenle öğün sayısı ve karbonhidrat miktarı çok önemli. İnsulin kullanıyorum diye aşırı karbonhidrat tüketimi yapılmamalı yoksa sonuç yağlanma olur. Aslında amaç alınan karbonhidrat ve diğer besinlerden maksimum faydalanım olmalı. Bu nedenle optimum nokta bulunmalı.

Lantus için 15 ünite ile başlayabilirsin. Sırasıyla her gün 15-20-25-30 a kadar çıkıp kan değerlerine göre devam ya da 30da kalabilirsin. Genelde günde 30 ünite civarı yeterli oluyor.

Kısa ester kullanımı ise uzun bir hikaye ve bir çok bağlantılı konu var o yüzden burada girmeyeceğim.

İnsulin kullanımında kesinlikle ama kesinlkle temiz hızlı karbonhidratlar alınmalı. Pirinç, patates ve mısır en uygunları. Supplement olarak maltodextrin kullanabilirsin.

Sanırım daha önce de sana cevap vermişim:)

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Aynen abi teşekkürler :) 

İlaçların çalışıyor. Beyinde sislenme en çok görülen yan etiklerden:))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mickey, 39 dakika önce yazdı:

İlaçların çalışıyor. Beyinde sislenme en çok görülen yan etiklerden:))

Hahahahaha.İlaçların çalıştığına şüphem yok abi zatwn ama ara ara bas ağrım oluyo bir de boldenon iştahını hala göremedim 8.haftadayım o beni üzüyor biraz :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Emrahtkty, 17 dakika önce yazdı:

Hahahahaha.İlaçların çalıştığına şüphem yok abi zatwn ama ara ara bas ağrım oluyo bir de boldenon iştahını hala göremedim 8.haftadayım o beni üzüyor biraz :( 

Boldenon bende pek iştah açmadı. 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 24 dakika önce yazdı:

Sabah kardiyosu lazım metabolizmayı hızlandırmak için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Emrahtkty, 37 dakika önce yazdı:

Hatta baş ağrıları yeni geçti diyebilirim. Sivilceleri ise hala duruyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Emrahtkty, 39 dakika önce yazdı:

Deca küründeyken herhangi bir iştah artışı olmuş muydu? Önümüzdeki mart ben de deca girmeyi düşünüyorum bolde den herhangi bir iştah arttırma veya azaltma etkisi görmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Emrahtkty, 51 dakika önce yazdı:

O boldenonu kim nasıl biliyorsa öyle yapsın, ben 1 lahmacunu bitirince 2.yi yiyemeyen adamdım, boldenon küründen çıkalı 6 ay olacak 2 tane 1.5 iskender yerim peş peşe öyle diyeyim sana :) O açılan iştah sayesinde işkembe 2 kat büyüdüyse demekki hala etkisi bitemedi.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Deca küründeyken herhangi bir iştah artışı olmuş muydu? Önümüzdeki mart ben de deca girmeyi düşünüyorum bolde den herhangi bir iştah arttırma veya azaltma etkisi görmedim

Decaya girdiğim zaman diyetten çıkmıştım zatwn kademe kademe 5000 kalorilere çıktım ki kesinlikle çıkmalısın bence dehşet büyütüyor adamı.Şuan stabil biraz biraz iştahım var zamanla oda artacak yavaş yavaş çünkü 3 haneli kilolara çıkmama ramak kaldı Ona bağlıyorum biraz :) 

Mickey, 3 saat önce yazdı:

Sabah kardiyosu lazım metabolizmayı hızlandırmak için. 

Olabilir abi ben ant sonu 20-25 dakika full eğim yürüyüş yapıyorum kardiyo olarak antrenman sonu sıkıntım olmuyo zaten rahat rahat yiyorum ama mesela kahvaltıdan sonra 2.öğüne geldiğimde biraz dolu oluyor midem halbuki yulaf da tüketmiyorum yumurta ve pirinç unu 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 8 dakika önce yazdı:

Olabilir abi ben ant sonu 20-25 dakika full eğim yürüyüş yapıyorum kardiyo olarak antrenman sonu sıkıntım olmuyo zaten rahat rahat yiyorum ama mesela kahvaltıdan sonra 2.öğüne geldiğimde biraz dolu oluyor midem halbuki yulaf da tüketmiyorum yumurta ve pirinç unu 

Ben de şuan o moddayım.Benim bulk 20sinde bitiyor.Yarışmacı arkadaşlara başarılar 😂 Sıkıldıkça,yeme isteğin gittikçe yemek çeşitliliği yarat.Patates kahvaltıda iyi oluyor.Pilava da sarımsaklı mayonez çok yakışıyor 😍

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Ben de şuan o moddayım.Benim bulk 20sinde bitiyor.Yarışmacı arkadaşlara başarılar 😂 Sıkıldıkça,yeme isteğin gittikçe yemek çeşitliliği yarat.Patates kahvaltıda iyi oluyor.Pilava da sarımsaklı mayonez çok yakışıyor 😍

Aynen doğru dedin bak pilavı mayonezsiz yiyemiyorjm artık :) benim favori öğünüm yumurta patatesdi ama artık soymakla uğraşmamak icin pirinç unu yumurta ile kek tarzı bişey yapıyordum.Ama patates fazla tüketirken aldığım pumpu hiçbişeyde bulamadım bana acayip yarıyor

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Emrahtkty, 9 dakika önce yazdı:

Aynen doğru dedin bak pilavı mayonezsiz yiyemiyorjm artık :) benim favori öğünüm yumurta patatesdi ama artık soymakla uğraşmamak icin pirinç unu yumurta ile kek tarzı bişey yapıyordum.Ama patates fazla tüketirken aldığım pumpu hiçbişeyde bulamadım bana acayip yarıyor

Patates çabucak acıktırıyor da. Acı seviyorsanız acı sos tavsiye ederim pilav üstüne.

Ben artık sabahları 250gr haşlanmış patatesi ezip içine 70-80gr kadar fıstık ezmesi dökerek yapıyorum. Öğlen olmadan aşırı acıkmış oluyorum. 

Yumurtayı akşamdan haşlayıp kabuğunu soymadan dolaba atarsanız kokusu olmuyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Patates çabucak acıktırıyor da. Acı seviyorsanız acı sos tavsiye ederim pilav üstüne.

Ben artık sabahları 250gr haşlanmış patatesi ezip içine 70-80gr kadar fıstık ezmesi dökerek yapıyorum. Öğlen olmadan aşırı acıkmış oluyorum. 

Yumurtayı akşamdan haşlayıp kabuğunu soymadan dolaba atarsanız kokusu olmuyor. 

70-80 gram sağlam değer abi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

70-80 gram sağlam değer abi :) 

Sen yazınca bir de diyetkolikten baktım. 5 çorba kaşığı koyuyorum. 60gr'a tekabül ediyormuş. Öbür türlü tadı yavan geliyor. Böyle baya güzel tatlı oluveriyor :D

350 kalori + 175 kalori ediyor. 500 - 550 kcalori civarı. Aslında bulk için hiç bir şey :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Bu kadar yiyip yağlanmıyorsunuz ne güzel,  (kıskanma emojisi)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Antrenman sonrası kardiyo tamamen yağ yakımına yöneliktir. Bulk döneminde tavsiye etmem. Onun yerine hipertrofi odaklı 2 set fazla hareket yapsan daha şık olur. Ayrıca merak etme ağır antrenmanın kalori borçlanması nedeniyle yaktığı yağı hiç bir kardiyo ile yakamazsın:)

Sabah kardiyosunun yağ yakımına etkisi devede kulak ancak metabolizmayı hızlandırma açısından çok çok etkilidir. Alternatifi yoktur.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Antrenman sonrası kardiyo tamamen yağ yakımına yöneliktir. Bulk döneminde tavsiye etmem. Onun yerine hipertrofi odaklı 2 set fazla hareket yapsan daha şık olur. Ayrıca merak etme ağır antrenmanın kalori borçlanması nedeniyle yaktığı yağı hiç bir kardiyo ile yakamazsın:)

Sabah kardiyosunun yağ yakımına etkisi devede kulak ancak metabolizmayı hızlandırma açısından çok çok etkilidir. Alternatifi yoktur.

Lantusu kaça alıyorsun eczaneden abi bildiğim kadarıyla tanıdık vasıtasıyla alıyorsun arada ki farkı merak ettim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.