Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yigit3541

Cilt sağlığı, akne

Önerilen İletiler

Yigit3541    124

Merhaba değerli forum üyeleri 

Forumda yeniyim ve kendimin de şikayetçi olduğu ve birçok kişinin sorunu olan cilt sağlığı ile ilgili neler yapılabilir bununla ilgili bilgi paylaşımı yapmak için bu başlığı açtım 

Herkezin bildiği gibi çeşitli anabolik lerin yan etkisi olan çoğumuzun çektiği sivilce probleminden nasıl kurtulabiliriz

Ben genetik olarak sanırım bu duruma yatkın biriyim steroid ile alakam yok iken bile beslenme ile sivilcelerim çoğalırdı Kür içinde 4.haftadan sonra dahada artıyor bu sorunum ve pct bitene kadarda devam ediyor azalıyor artıyor ama hiçbir zaman bitmiyor kan testleri mde AST-ALT değerilerim referans değerleri aralığında olsa bile bu değişmiyor 

Milk thistle düzenli hayatımda kullanıyorum 

Onun dışında 

Omega 3 - magnezyum - C vitamini - düşük dozlarda içeriği olan multivitamin 

Ve beslenmeme yeşillik te ekliyorum

Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.220

yağ bezlerinden kaynaklı da olabiliyor dostum her zaman kara ciğere bağlamamak lazım konuyu. ama kara ciğer için nac 600 iyidir yemeklerinin yanında bol bol yeşillik bulundurmaya çalış zaten belli bir seviyede kalır değerlerin ciddi bir beslenme bozukluğun veya genetik sorunların yoksa.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Deity, 3 saat önce yazdı:

elma sirkesini sulandırıp kullanabilirsin ketoral krem yada zoretanin işini görür

Elma sirkesini denedim iyi Bi etki alamadım

Teşekkürler tavsiyen için kimi insanda işe yarıyor

Bay-T, 27 dakika önce yazdı:

yağ bezlerinden kaynaklı da olabiliyor dostum her zaman kara ciğere bağlamamak lazım konuyu. ama kara ciğer için nac 600 iyidir yemeklerinin yanında bol bol yeşillik bulundurmaya çalış zaten belli bir seviyede kalır değerlerin ciddi bir beslenme bozukluğun veya genetik sorunların yoksa.

Benimde tahminim yağ bezlerinden olduğu yönünde bir de şöyle bir durum var kan da ki kreatin değerim doğal olarak referans değerinin üstünde hayatımda hiç kreatin kullanmadım 1-2 kere denedim ve sırt bölgemde çıban şeklinde sivilceler çıktı direk bununla da alakalı olabilir diye düşünüyorum kimi zaman

Nac600 dediğiniz direk asetilsistein sanırım 

Duymuştum ama denememiştim normalde balgam söktürücü olarak kullanılıyor 

Kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz Kür içi mi gibi

Normaldede kullanılır mı gibi 

Teşekkürler bilgiler için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Yigit3541, 9 saat önce yazdı:

Benimde tahminim yağ bezlerinden olduğu yönünde bir de şöyle bir durum var kan da ki kreatin değerim doğal olarak referans değerinin üstünde hayatımda hiç kreatin kullanmadım 1-2 kere denedim ve sırt bölgemde çıban şeklinde sivilceler çıktı direk bununla da alakalı olabilir diye düşünüyorum kimi zaman

Doğrudur etkeni asetilsistein Nac bulamazsan aynı etkende Asist var onu kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    14

Düşük doz izotretinoin sivilceler ve temiz bir cilt için en etkili çözüm. Haftada 3 defa, 10'ar mg gibi dozlardan bahsediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
pc332, 8 saat önce yazdı:

Düşük doz izotretinoin sivilceler ve temiz bir cilt için en etkili çözüm. Haftada 3 defa, 10'ar mg gibi dozlardan bahsediyorum. 

Denedin mi, işe yarıyor mu ? Normal kullanımda kilogram başına 0.5-1 mg gibi bir doz kullanılması gerekiyor günlük olarak.Bu şartlarda bile etkisi aylar sonra ortaya çıkabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    14
metinav, 4 saat önce yazdı:

Denedin mi, işe yarıyor mu ? Normal kullanımda kilogram başına 0.5-1 mg gibi bir doz kullanılması gerekiyor günlük olarak.Bu şartlarda bile etkisi aylar sonra ortaya çıkabiliyor.

Bizzat deneyeceğim Eylül gibi. Uzun vadeli düşünmek gerekiyor düşük doz kullanılacağı için. Yurtdışında pek çok kişi ağır kurlerinde, oral steroidler olmamak şartıyla, izotretinoin alıyorlar. Bunu öneren popüler isimlerden birisi, Tony Huge. Diğeri ise coach Steve. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
d3lici, 27.05.2020 - 09:46 yazdı:

Doğrudur etkeni asetilsistein Nac bulamazsan aynı etkende Asist var onu kullanabilirsin 

Çok teşekkürler tavsiye için mantıklı 

pc332, 27.05.2020 - 12:56 yazdı:

Bunu duymuştum en uygun kullanımını araştırıcam buraya yazarım müsait olduğumda saol

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 27.05.2020 - 21:18 yazdı:

0.5-1 mg x kg arasında kullanmaya karar verdim 16 hafta boyunca 

Türkiyede satılan isimleri

Aknetrent 

Roaccutane

Zoratanin

En ucuzu ve aknegen

Hepsinde içerik aynı eşdeğer ben aknegen almayı düşünüyorum şuanda çok aktif spor yapamıyorum bu süreçte bunun için bir tedavi uygulamayı mantıklı buldum sonuçları paylaşmak isterim. 

tarihinde Yigit3541 tarafından düzenlendi
Yanlış yazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Yigit3541, 57 dakika önce yazdı:

Aknetrent 

Roaccutane

Zoratanin

En ucuzu ve aknegen

Hepsinde içerik aynı eşdeğer ben aknegen almayı düşünüyorum şuanda çok aktif spor yapamıyorum bu süreçte bunun için bir tedavi uygulamayı mantıklı buldum sonuçları paylaşmak isterim. 

Doktor kontrolüyle kullan.Ciddi yan etkileri var.Kendi düsüncenle kullanma, tavsiye etmem. Ama doktor kontroluyle detayli, gunluk haftalik sonuclari paylasirsan iyi bir uygulamali kaynak olur forum icin. 😉

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Yigit3541, 5 saat önce yazdı:

Aknetrent 

Roaccutane

Zoratanin

En ucuzu ve aknegen

6 ay zoretanin kullandım, kesinlikle kürdeysen kullanma. Vucudu her yeri kurutuyor, özellikle yüz ve dudakları be vücud da su felan kalmıyor. Doktorlar bile herhangi bir ilaç ile beraber kullanılmasını önermiyor. Anabolikler de cabası.

zoretanin ile birlikte farklı bir ilaç kullanıyordum tedavi amaçlı doktor, tedavim bitince zoretanine başlaşttı gerçekten çok sakıncalı karaciğer enzimlerini alt üst ediyor.

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Abdullah, 6 saat önce yazdı:

6 ay zoretanin kullandım, kesinlikle kürdeysen kullanma. Vucudu her yeri kurutuyor, özellikle yüz ve dudakları be vücud da su felan kalmıyor. Doktorlar bile herhangi bir ilaç ile beraber kullanılmasını önermiyor. Anabolikler de cabası.

zoretanin ile birlikte farklı bir ilaç kullanıyordum tedavi amaçlı doktor, tedavim bitince zoretanine başlaşttı gerçekten çok sakıncalı karaciğer enzimlerini alt üst ediyor.

Peki nasil istenen sonuclari aldin mi ? Sivilceler gitti mi ? Yuzdeki sivilcelerden ziyade vucudunda ki sivilcelere çözüm sağlıyor mu ? Ve kurumaktan kastin, deri altindaki suyun atilip ince bir deriyle kalmak mi ? Hangi dozda kullandin ve psikolojik etkileri oldu mu ? Karacigeri korumak icin beraberinde cesitli destekler kullanilsa faydasi olabilir mi ?

Deneyimlerin gecerliligi daha önemli, teorik bilgiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
metinav, 3 saat önce yazdı:

Peki nasil istenen sonuclari aldin mi ? Sivilceler gitti mi ? Yuzdeki sivilcelerden ziyade vucudunda ki sivilcelere çözüm sağlıyor mu ? Ve kurumaktan kastin, deri altindaki suyun atilip ince bir deriyle kalmak mi ? Hangi dozda kullandin ve psikolojik etkileri oldu mu ? Karacigeri korumak icin beraberinde cesitli destekler kullanilsa faydasi olabilir mi ?

Deneyimlerin gecerliligi daha önemli, teorik bilgiden.

Ergenlikten kalan ve düzenli hep çıkan sivilcelerden kurtuldum 6 ayda abicim. Karaciğer yağlanmasından kaynaklı yağlı vucudum vardı ve sivilce için gitmedim ağırlıklı olarak yağlı vücudum için gittim.

sırt ve yüz çevresinde içi yağlı sivilvelerim vardı ve hepsi gitti.

Dudaklar kuruyor ve soyma isteğin geliyor, hatta kanatıp yara olduğu dönemlerde olmuştu onun için bildiğimiz dudak kremi alıyordum. Yaz mevsiminde tedavideydim yüz kuruluğu güneşte can yakıyordu ve güneş kremi yazıyordu doktor hocam, bildiğimiz kurutuyordu deri altını evet hocam  ter anlamında hiç bir şey olmuyordu. 6 ay boyunca düzenli olarak 3lt üstünde su içmemi söyledi. Kuruluktan ötürü böbreklerin de suya olan ihtiyacı artıyor.

ilk ay günde 1 tablet devam ettim, 2-3-4. Aylarda günde 2 tablet ve son iki ay tekrar 1 tablet devam ettim abicim. 

Herhangi bir ilaçla kullanılmadığı sürece karaciğere değerlerinde oynama yapıyor fakat tedavi süreci boyunca sıkıntı olmuyor psıkolojik olarak herhangi bir olumsuz etkisi de yok. Tedavi de karaciğer koruyucu kullanmama gerek olmadığını söyledi çünkü başka bir ilaç kullanmıyordum. 

Ben ayrı ayrı hastanelerde o sıra tedavideydim farklı bir rahatsızlıktan ötürü. ( salozapryne kullanıyordum). Zoretanin tek başına kullanılan bir ilaç dedi ve diğer doktoruma mail attı ve izni ile tedaviye başlayacaktım malesef tedavi bitince başladım zoretanine. 

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 14 saat önce yazdı:

Doktor kontrolüyle kullan.Ciddi yan etkileri var.Kendi düsüncenle kullanma, tavsiye etmem. Ama doktor kontroluyle detayli, gunluk haftalik sonuclari paylasirsan iyi bir uygulamali kaynak olur forum icin. 😉

Daha önce Bi doktor bu ilacı bana yazmıştı 

Ama düzgün bir açıklama yapmadı Kür içerisinde çok sivilceli bir dönemdeydim 

Ozaman kullanmak mantıklı gelmedi ve kullanmadım 

2 dakika bakıp 3 ay kullan sonra gel dediği için açıklaması yeterli gelmedi yani

Yan etkileri dende korkmuştum 

Şimdi kullanmak istememin sebebi ise 

Uzun bir süredir Kür yapmıyorum bir süre daha yapmamayı düşünüyorum 

Milk thistle ve ara sıra nac600 ile alınabileceğini düşünüyorum 

Şuan böyle Bi durum için doktora gitmem pek mümkün değil hem hastaneler sıkıntılı hemde bulunduğum yer sıkıntılı tavsiye için teşekkürler.

Abdullah, Bir saat önce yazdı:

Ergenlikten kalan ve düzenli hep çıkan sivilcelerden kurtuldum 6 ayda abicim. Karaciğer yağlanmasından kaynaklı yağlı vucudum vardı ve sivilce için gitmedim ağırlıklı olarak yağlı vücudum için gittim.

Dudaklar kuruyor ve soyma isteğin geliyor, hatta kanatıp yara olduğu dönemlerde olmuştu onun için bildiğimiz dudak kremi alıyordum. Yaz mevsiminde tedavideydim yüz kuruluğu güneşte can yakıyordu ve güneş kremi yazıyordu doktor hocam, bildiğimiz kurutuyordu deri altını evet hocam  ter anlamında hiç bir şey olmuyordu. 6 ay boyunca düzenli olarak 3lt üstünde su içmemi söyledi. Kuruluktan ötürü böbreklerin de suya olan ihtiyacı artıyor.

ilk ay günde 1 tablet devam ettim, 2-3-4. Aylarda günde 2 tablet ve son iki ay tekrar 1 tablet devam ettim abicim. 

Herhangi bir ilaçla kullanılmadığı sürece karaciğere değerlerinde oynama yapıyor fakat tedavi süreci boyunca sıkıntı olmuyor psıkolojik olarak herhangi bir olumsuz etkisi de yok. Tedavi de karaciğer koruyucu kullanmama gerek olmadığını söyledi çünkü başka bir ilaç kullanmıyordum. 

Ben ayrı ayrı hastanelerde o sıra tedavideydim farklı bir rahatsızlıktan ötürü. ( salozapryne kullanıyordum). Zoretanin tek başına kullanılan bir ilaç dedi ve diğer doktoruma mail attı ve izni ile tedaviye başlayacaktım malesef tedavi bitince başladım zoretanine. 

Ama bu yorumdan sonra Bi süre daha bekliyip nac600 ü deneyebilirim

Yağlı bir vücudum yok hiç olmadı 

Çabalasamda yağ tutmayan Bi vücut yapım var ergenlik dahil hiçbi dönemde aşırı sivilceli olmadım sadece Kür de vücudumda aşırı sivilcelenme oluyor sanki vücudum kusuyor gibi

Ama ciddi bir tedavi planlama ve vakit istiyor duruma göre karar vericem gelişmeleri buraya aktarırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Abdullah, 2 saat önce yazdı:

Bu deneyim faydalı olacaktır bir çok insan için.Teşekkürler

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 29.05.2020 - 16:02 yazdı:

Bu deneyim faydalı olacaktır bir çok insan için.Teşekkürler

bende kullandım öncesinde ve her ay kan veriyorsun sonucuna göre doktor veriyor en düşük dozunu kullandım başka hiç ilaç kullanmıyordum. kuruluk deri altında değil deri üzerinde oluyor.benim damarların oldukça dışarıdadır damarlandığımı hiç hatırlamıyorum.kuruluk  burun içinden başlıyor dudaklara geçiyor bliteks in ürünleriyle geziyordum. güneş koruyucu kullanman gerekiyor ve birde bazı vitaminlerden uzak durman lazım yanlış hatırlamıyorsam b grubundan biriydi ve fıstık yeme denmişti. bence karaciğer değerleriyle en ufak oyama yapan bir anabolik grubuyla beraber kesinlikle kullanılmamalı çok tehlikeli onun yerine tavsiyelerim ekstrat formda olan enginar deve dikeni ve hindiba üçlüsünü 3 ay kullanman . birde sabahları aç karna  3 adet olmak üzere Solgar Lipotropic Factors alırsan bence sorunun tamamen çözülür.sağlıklı sporlar dilerim

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
Yigit3541, 26.05.2020 - 14:13 yazdı:

Merhaba değerli forum üyeleri 

Forumda yeniyim ve kendimin de şikayetçi olduğu ve birçok kişinin sorunu olan cilt sağlığı ile ilgili neler yapılabilir bununla ilgili bilgi paylaşımı yapmak için bu başlığı açtım 

Herkezin bildiği gibi çeşitli anabolik lerin yan etkisi olan çoğumuzun çektiği sivilce probleminden nasıl kurtulabiliriz

Ben genetik olarak sanırım bu duruma yatkın biriyim steroid ile alakam yok iken bile beslenme ile sivilcelerim çoğalırdı Kür içinde 4.haftadan sonra dahada artıyor bu sorunum ve pct bitene kadarda devam ediyor azalıyor artıyor ama hiçbir zaman bitmiyor kan testleri mde AST-ALT değerilerim referans değerleri aralığında olsa bile bu değişmiyor 

Milk thistle düzenli hayatımda kullanıyorum 

Onun dışında 

Omega 3 - magnezyum - C vitamini - düşük dozlarda içeriği olan multivitamin 

Ve beslenmeme yeşillik te ekliyorum

Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. 

bu ilacı sakın kullanma kardeşim doktorlar nasıl calıştığını bile bilmiyorlar daha o yan etkileride afedersin organların içine sicarak verdirtiyor oyle bir bozuyorki dengeyi aklın sasar bu ilaçtan muzdarip erektil disfonksiyon yasayanmı dersin kalıcı mide rahatsızlıgı yasayanmı 25 yasında şeker hastası olanımı ararsın hepsi var bende kullandım 6 ay ve sunu soyluyorum aklın varsa izotretinoin içeren bir ilaç kullanmassın kendım yasadım bende olmaz dedim sağlıklıyım dedim ama oyle olmuyor işte ilacı ureten firma amerikada yasakladı ilacı sadece 3. dunya ulkelerine satılıyor su an bunları anlatıyorum sakın kullanma diye cok pişman olursun aklı olan kullanmasın bu ilacı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49

Güncelleme getirmek istedim arkadaşlar; 

Sağlıklı birinin doktor kontrolünde kullanmasın da bir sakınca yoktur. Her ay kan tahliline bakarak tedaviye devam ediyor zaten. Ben ciddi derece de olumlu sonuç aldım. 

Spor konusunda da doktor kendi ağırlığın kadar ağırlık kaldırabilirsin demişti. Tabi o yıllar da 65 kiloydum 100 kilo için ayni şey söylenir mi bilmiyorum. Kısacası doktor kontrolünde kullanılması doğrudur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 1 saat önce yazdı:

Dostum senle benim sıkıntımız da büyük ihtimal bu alfa 5 redüktaz enzimi bozuyor ve dht bozuluyor bir arkadasim var ondada ayni durum oldu çocukla bir form da görmüştüm cocuk bu ilacin alfa 5 redüktaz enzimini bozdugunu ve cinsel olarak sikinti yasadigin belirtiyordu bu testi de bir sekilde yaptirip atacam forma büyük ihtimal ordada sikinti var

bende yaptıracam dostum en kısa zamanda ama progesteron testide yaptırmak gerek cunku dht yi bloke ediyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Arkadaşlar yaptığımız spor estetik sporu 

Yani görüntü yaratmaya çalışıyoruz

Kütleyi yapıyoruz üzerine yağ oranımızı düşürüyoruz vücut hatlarını daha belirgin kılmak için yani amacımız görüntü yaratmak işin içine bu sefer akne ve sivilce giriyor. (sağlıktan bahsetmiyorum bile en önemlisi) 

Zaten bazı şeyleri denemeden bu ilacı kullanmayı düşünmezdim bile

Benzoxyl peroxite den, sirkesine kadar hepsini denedim. Sağlıklı besleniyorum enzim değerlerim, hormon değerlerim normal buna rağmen böyle Bi durumla karşı karşıyayım ve doktor da bu ilacı bana reçete etti.

Vücudumda sivilcelenme oluyor bu spora sürekli devam etmeyi düşünüyorum bunları göze alıp kendimi koruyarak bu tedaviye başvurmam gerektiğini düşünüyorum. 

Kullanırken bol yeşillik detox şeklinde

Sağlıklı beslenme

Çeşitli Nemlendirici ler ve güneş kremi 

Nac600 - Milk thistle + e ve c muhtemelen 1-2 VİTAMİN formu daha + probiyotik

Ve her ay kan testi almaya çalışıcam ilaç çalışmaya başladıktan sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Yigit3541, 15 saat önce yazdı:

Arkadaşlar yaptığımız spor estetik sporu 

Yani görüntü yaratmaya çalışıyoruz

Kütleyi yapıyoruz üzerine yağ oranımızı düşürüyoruz vücut hatlarını daha belirgin kılmak için yani amacımız görüntü yaratmak işin içine bu sefer akne ve sivilce giriyor. (sağlıktan bahsetmiyorum bile en önemlisi) 

Zaten bazı şeyleri denemeden bu ilacı kullanmayı düşünmezdim bile

Benzoxyl peroxite den, sirkesine kadar hepsini denedim. Sağlıklı besleniyorum enzim değerlerim, hormon değerlerim normal buna rağmen böyle Bi durumla karşı karşıyayım ve doktor da bu ilacı bana reçete etti.

Vücudumda sivilcelenme oluyor bu spora sürekli devam etmeyi düşünüyorum bunları göze alıp kendimi koruyarak bu tedaviye başvurmam gerektiğini düşünüyorum. 

Kullanırken bol yeşillik detox şeklinde

Sağlıklı beslenme

Çeşitli Nemlendirici ler ve güneş kremi 

Nac600 - Milk thistle + e ve c muhtemelen 1-2 VİTAMİN formu daha + probiyotik

Ve her ay kan testi almaya çalışıcam ilaç çalışmaya başladıktan sonra

3 ay geceleri Clindoxyl sabahları Nadixa 

Sonra 3 ay 1 gün benzoxyl 1 gün differin sürdüm.  6 ayda aşırı azaldı herkes evrim geçirmişsin diyor . Ama beslenmeye aşırı önem gösterdim hiç ambalajlı gıda yemiyorum yemekler de yeşillik tüketiyorum .   

Hala geçmezse cildiyeciden roaccutane isteyebilirsin abi kesin çözüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Merhaba 

İlaca başladım 1 ay olucak önümüzdeki hafta, kullanım şekillerini araştırdım, düşük doz aralıklı izotretinoin kullanımı adlı makaleleri buldum, hem tr de hemde yabancı ülkelerde yapılan bunu uygulamaya karar verdim. 

0.5 mg/kg şeklinde kullanıyorum 40 mg alıyorum günlük 

Kullanım şekli 

İlk ay 30 gün boyunca hergün 40 mg

Sonraki 5 ay her ayın ilk 10 günü 40 mg 

Benim için yeterli geliceğini düşünüyorum, şimdiye kadar etkileri iyi dudaklarımın kenarları kurumaya başladı nemlendirici falan kullanıyorum. 

Saçımdaki yağ baya azaldı vücudumda da öyle hissediyorum. 

İlacı doktor reçete etti kan tahliline bakıldı,

Ast, alt

Hdl, ldl, trigliserid değerleri iyiydi önümüzdeki dönemlerde gelişmeleri atarım 

Sivilceler de gözle görülür derece de iyileşme var Bi dönem arttı ama şimdi azaldı. 

Vücuttaki sivilceler daha sonra kurumaya başlıyor. 

Tedavinin %90 İn üzerinde başarı oranı var,8 aydan daha uzun bir süredir AAS lerden uzağım, sadece vitamin kullanıyorum,yinede bu ilaçla birlikte Milk thistle gerekebilir gelişmeleri daha sonra eklerim. 

İlaç reçetesiz alınmıyor, kırmızı reçete

Screenshot_20200623-104446_OneDrive.jpg

tarihinde Yigit3541 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
Yigit3541, 7 saat önce yazdı:

Merhaba 

İlaca başladım 1 ay olucak önümüzdeki hafta, kullanım şekillerini araştırdım, düşük doz aralıklı izotretinoin kullanımı adlı makaleleri buldum, hem tr de hemde yabancı ülkelerde yapılan bunu uygulamaya karar verdim. 

0.5 mg/kg şeklinde kullanıyorum 40 mg alıyorum günlük 

Kullanım şekli 

İlk ay 30 gün boyunca hergün 40 mg

Sonraki 5 ay her ayın ilk 10 günü 40 mg 

Benim için yeterli geliceğini düşünüyorum, şimdiye kadar etkileri iyi dudaklarımın kenarları kurumaya başladı nemlendirici falan kullanıyorum. 

Saçımdaki yağ baya azaldı vücudumda da öyle hissediyorum. 

İlacı doktor reçete etti kan tahliline bakıldı,

Ast, alt

Hdl, ldl, trigliserid değerleri iyiydi önümüzdeki dönemlerde gelişmeleri atarım 

Sivilceler de gözle görülür derece de iyileşme var Bi dönem arttı ama şimdi azaldı. 

Vücuttaki sivilceler daha sonra kurumaya başlıyor. 

Tedavinin %90 İn üzerinde başarı oranı var,8 aydan daha uzun bir süredir AAS lerden uzağım, sadece vitamin kullanıyorum,yinede bu ilaçla birlikte Milk thistle gerekebilir gelişmeleri daha sonra eklerim. 

İlaç reçetesiz alınmıyor, kırmızı reçete

Screenshot_20200623-104446_OneDrive.jpg

dostum senden ricam eğer ölçtürebiliyosan dht testo östrojen progesteron testlerinide ölçtürüp atabilirmisin ay ay 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hornyvader    4
Yigit3541, 26.05.2020 - 23:49 yazdı:

kreatin değeri nedir? kreatinindir o. ikisinin bir alakası yok geçen burda insanlara insülin hakkında bilgi veriyordun daha bu temel şeyi bilmiyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ragonard
      Selamlar arkadaşlar iyi bayramlar herkese
      4 yıllık natural spor geçmişim var ailecek doğuştan jino var babadan gelme naturalken bile jino vardı 90 kg natural olarak çıktım ama vücut tipim aşırı su tutan bi tip neyse konuma geleyim
      ilk kürümü arkadaşım vasıtasıyla girdim:
      300 testosteron 300 boldenon ile başladım 5 hafta kadar...
      6. haftada:
      600 testo 600 bolde İle devam ettim toplam 16 hafta 17. haftada test vermeden cruise geçeyim dedim boldeyi komple kesip sadece haftalık 150 mg testo vurdum 6 hafta kadar son 6 hafta nac dahil hiçbir koruyucu ve vitamin almadım ancak cruiseın 6. haftasında ufak ufak sivilceler çıkmaya başladı şu anda baya arttı omuz ve kollarımda sırtımda hiç yok yüzümde de çıkmaya başladı
      test verdim değerler böyle şu anda:
      balık yağı d3 b kompleks nac 600 milk thistle enginar ekstratı zma Kullanıyorum ancak hala sivilce çıkmaya devam ediyor kan testlerimde çok sıkıntı var mı kürde olduğum için normal mi bayramdan sonra tekrar test vermeyi düşünüyorum normale dönmüşse tekrar only testo yapmayı düşünüyorum 400 e çıkarım 3 hafta sonra 750 4 haftada 1 ml testo vurmayı düşünüyorum.
      Sorularım:
      kullanmam gereken ekstra bişey var mı? yoksa endişelenmem gereken bişey var mı? yoksa kür içi normal mi? @metinav @GHOST @godofdark @Diver @SantoR @otopsicikedi @Askabar

• Yazan: turhanoğlu
      Öncelikle merhabalar
      Uzun zamandır düşündüğüm bir durum için yazıyorum. Ben gün aşırı 0.5 sustanon kullanıyorum. 
      Bu sivilce belasından kurtulamadım bir türlü. Çok değil tek tük sivilceler var sırtımda ama sürekli tekrarlıyor ve lekeleri geçmiyor sanki hala sivilce varmış gibi lekeleri kalıyor sırtımda. 2 ay önce kolumda çıkan sivilce lekeleri bile geçmedi. 
      Anabolik kullanmadan önce böyle bir durum yoktu.
      Sustanondan kaynaklı hormon dalgalanması vs diyebilirsiniz durum böyle değil. Ben tek ester de çok uzun süre kullandım sustanona geçince büyük miktarda sivilcelerim geçti. Sterillikten kaynaklı sanırım. Şimdi arkadaşlar internette gördüğümüz fenomen sınıfında olan arkadaşlarımız ne kullanıyor ki ciltleri bu kadar temiz. Biz neyi eksik yapıyoruz neyi fazla yapıyoruz. 
      Ben nac kullandığım zaman alt ast değerlerim yükseliyor ne hikmetse.
      Ki kan değerlerinde alt ast normal değerlerde iken de sivilce sorunu devam ediyor. Ciğerlerden gelen bir durum değil. Temizlik konusuna oldukça dikkat eden biriyim o yüzden de değil. Uzattım biraz da bunun çözümü nedir ne yapmak gerek krem falan ben etki edeceğini düşünmüyorum yok mu aramızda bu sorunları yaşayıp çözüm bulan.
      Yada internette gördüğümüz fenomen arkadaşların ne gibi taktik uyguladığını bilen. @metinav
      Saygılar.
    • Yazan: Fatihyldzz12
      Herkese merhaba
      Testo enanhate primo Küründeydim primoyu çıkardım yerine boldenon ekledim 15 hafta sonra ilaçları kestim aşırı sivilce çıktı yüzümde bundan dolayı boldenon kaynaklı olduğunu düşündüğüm için dermatolog maceram başladı kan testi sırasında ckd epi değerim 78 çıktı normal referans aralığı 90-120 yaş 23 şuanda hiçbir ilaç kullanmıyorum daha önce kür geçmişim olmadı kürden gayet iyi verim aldım 94 kg gördüm şuan küre devam etmek istiyorum fakat böbrek değeri gözümü korkutuyor ne yapmalıyım? @rastlantisal
    • Yazan: Gainzzz
      Merhaba;
      test e masteron turinabol Kürü içindeyken karaciğere yük binmemesi adına turinabol bittikten sonra isotretinoin etken maddeli
      isosupra accutane acnetrent Gibi ilaçlardan günlük 8 mg almam mümkün mü? Ne gibi olumsuz sonuçlar göstere bilir? Kalça bölgemin üzeri, kollarımda olan sivilceler son zamanlar aşırı çoğaldı, eskiden pct zamanı 20 gün kullandığımda gözle görülür etkileri olmuştu.
      Lütfen bilgili hocalarım cevaplasın. @metinav @rastlantisal @Askabar
    • Yazan: umut3904
      Merhaba, uzun yıllardır sivilce ve keloid problemlerim var. Son 1 yılda 4 tane cildiye doktoruna gittim hepsi de hiç bir test vb bir şey yapmadan Roaccutane (İzotretinoin) ilaç dışında bir çözüm olmadığını söylüyor. Belki bir kan değeri bozukluğundandır diye bir kaç kere kan verdim ama kan değerlerim hep normal.
      Roaccutane'ye başlamak istiyorum ancak doktorlar spor yapıyorum diye bu ilacı yazmıyor(Doktora diyorum ki başlayalım baktın kötüye gidiyor o zaman bırakırız ancak kabul etmiyor, spor yaparsan yazmam diyor). Ne yapmalıyım önerisi/çözümü/fikri olan söyleyebilir mi?

Bu arada bu ilacın spor yapan bireyler şu sebepten dolayı kullanmaması gerekiyormuş (İnternetten araştırmalarıma göre):
      Bu ilaç Kreatin kinaz'ı (CK) çok fazla yükseltiyormuş, aynı zamanda da spor yapan kişilerde de CK çok yüksek oluyormuş. Hem spor hem ilaç olunca CK çok yüksek değerlerde olduğundan dolayı kas erimesi (Rabdomiyoliz) yaşanma ihtimalı ortaya çıkıyormuş. Muhtemel olarak da doktorlar bu riskten dolayı bu ilacı yazmak istemiyor.
      Detaylar:
      Aynı sivilce problemi abimde de var ancak anne-baba da yok.
      Spor öncesi hayatımda obezdim ve tip 2 diyabet (insülin direnci) vardı ancak şu anda kontrollere gittiğimde bir sıkıntı çıkmıyor.
      Şu ana kadar ölçtürdüğüm kan değerlerinin hepsi normal (özel olarak istediğiniz varsa atabilirim)

Tetradox denedim (aslında ciltteki yağlanmayı kesiyor ancak sivilceyi bitirmiyor)
      Pek çok krem denedim (kremlerin hiç birinden fayda görmedim ayrıca tüm vücudumda sivilce problemi olduğu için sürmesi de eziyet)
      A vitamini takviyesi denedim
      Cod liver oil denedim
      Yağsız diyetler denedim
      Karbonhidratsız diyetler denedim (bu da ciltteki yağlanmayı bence biraz azalttı gibi ancak bir çözüm değil) @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.