Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

yigit007, 2 dakika önce yazdı:

ya şunuda söyliyim 300 t altına ox olmaz büyük ihtimalde merdiven altı almışsındır içindede metil testo ile winstrol olur genelde 

Henüz almadım Burak hocadan alıp başlayacaktım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yigit007    8

burak hoca malının arkasında bi insan ama yani inan çok gereksiz şuan hevesin çok kırıldı biliyorum ama yani ona vereceğin paraya madem kullanmak isyiyosun danabol ile testo e al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
yigit007, 9 saat önce yazdı:

tablet steroidler herzaman aç karnına alınır yemekten sonra alındığında ilacın emilimini düşürsün

Kardeşim söylediğin vitamin, mineral türevi ilaçlar içindir, hapın içeriğindeki dhtnin tamamını vücudun alacaktır istersen iki tencere pilavın üstüne iç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
d3lici, 58 dakika önce yazdı:

Kardeşim söylediğin vitamin, mineral türevi ilaçlar içindir, hapın içeriğindeki dhtnin tamamını vücudun alacaktır istersen iki tencere pilavın üstüne iç 

Dostum bunu kafama göre söylemiyorum kendim sağlık öğrencisiyim haftada 10 saat temel ilaç bilgisi gören biriyim genel anlamda steroid tabletlerin emilimi düşüyorr bunu dht vesayre de bi alakası yok  yemeğin üstünü bırak aynı vitamin vesayre bile alınmaması lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
yigit007, 19 dakika önce yazdı:

Dostum bunu kafama göre söylemiyorum kendim sağlık öğrencisiyim haftada 10 saat temel ilaç bilgisi gören biriyim genel anlamda steroid tabletlerin emilimi düşüyorr bunu dht vesayre de bi alakası yok  yemeğin üstünü bırak aynı vitamin vesayre bile alınmaması lazım

Bu konularda bilgi aktarimin iyi olur. İlaclarin etkileri neden dusuyor sindirim yoluyla alindiginda ? İlk gecis efekti mi söz konusu ? Deri üzerinden uygulanan testo ve dht icerikli kremler var.Yurtdisinda özellikle trt yapanlar kullaniyorlar forumlarda okudugum kadariyla.

Tip okuyan biri olarak ilac emilimlerinin artmasi icin ve kullanim zamanlari hakkinda ne gibi önerilerde bulunabilirsin ? 

Tesekkürler şimdiden...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
metinav, Bir saat önce yazdı:

Bu konularda bilgi aktarimin iyi olur. İlaclarin etkileri neden dusuyor sindirim yoluyla alindiginda ? İlk gecis efekti mi söz konusu ? Deri üzerinden uygulanan testo ve dht icerikli kremler var.Yurtdisinda özellikle trt yapanlar kullaniyorlar forumlarda okudugum kadariyla.

Tip okuyan biri olarak ilac emilimlerinin artmasi icin ve kullanim zamanlari hakkinda ne gibi önerilerde bulunabilirsin ? 

Tesekkürler şimdiden...

Metin abi ilk olarak tabletlerden bilgi veriyim emilim konusu olarak abi kesinlikle yemeğin üstüne yada yanında ek olarak ayrı bi vitaminlE alınmaması gerekiyor eğer vücut açken örnek veriyorum 10 mg ilaç sentezleyebiliyorsa yemeğin üstüne aldığın zaman bi andanda sinirim ve boşaltım devdede iken birde üstüne ilaç alınca 5 mg sentezleyebiliyor sana kendi rutunimi söyliyim her zaman yemek yedikten 2 saat sonra alıyorum tabletlerimi sonra 1 saat sonra diğer öğünümü yiyorum örnek olarak  bu olay mesela arimidex için de geçerli yemeğin üstüne alındığı zaman etkisi yine düşüyor.

metinav, Bir saat önce yazdı:

Tesekkürler şimdiden...

Abi dediğim diğer konu için bizzat hocamdan bilgi alıp döneceğim makalelerde okuduğum kadar biliyorum yanlış bişey söylemiyim şimdi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
yigit007, 21 saat önce yazdı:

tablet steroidler herzaman aç karnına alınır yemekten sonra alındığında ilacın emilimini düşürsün

Şimdi arkadaş bulk yapıcak senin önerdiğin gibi kullanırsa yemek yiyemez ox çok iştah kesici ilaç ben definasyonda hep boş mideye alır 2 saatte yemek yemezdim ama ama burada bulkta kullanmak istiyor 

Ayrıca diğer bir yorumunda 10 mg ise 5 mg alıyor demişssin bu%50 demek 

Sadece steroid değil bütün ilaçların aç karna alınması ilacın etkisi bakımından daha iyi fakat tok karınana alınması gereken ilaçlarda var ama tok karna alınmasının sebebi etkisi değil mideye zarar vermemesi için 

Senin dediğin gibi tok karnına %50 bir düşüş olsa çoğu antibiyotiğin yarım dozu çöp olurdu 

Bahsettiğin doğru ama sadece streoidler bütün ilaçlar aç karınına daha etkil ama tok karınınada %50 çöp olucak kadar değil %10-15e katılabilirim 

tarihinde Wh00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Wh00, 2 saat önce yazdı:

Şimdi arkadaş bulk yapıcak senin önerdiğin gibi kullanırsa yemek yiyemez ox çok iştah kesici ilaç ben definasyonda hep boş mideye alır 2 saatte yemek yemezdim ama ama burada bulkta kullanmak istiyor 

Ayrıca diğer bir yorumunda 10 mg ise 5 mg alıyor demişssin bu%50 demek 

Sadece steroid değil bütün ilaçların aç karna alınması ilacın etkisi bakımından daha iyi fakat tok karınana alınması gereken ilaçlarda var ama tok karna alınmasının sebebi etkisi değil mideye zarar vermemesi için 

Senin dediğin gibi tok karnına %50 bir düşüş olsa çoğu antibiyotiğin yarım dozu çöp olurdu 

Bahsettiğin doğru ama sadece streoidler bütün ilaçlar aç karınına daha etkil ama tok karınınada %50 çöp olucak kadar değil %10-15e katılabilirim 

😃😃 ben orda belirtmişim demi tablet steroidler diye bi kere bulkta başlı başına OX saçna bence ben orda arkadaşa ve kürüne değil senin dediğine deyindim başlı başına antibiyotikşer başlı başına apayrı bi konu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
metinav, 13 saat önce yazdı:

Tesekkürler şimdiden...

Abi dediğin kremleri sordum daha çok krem denenez jel diyelim biz ona mesela jinekomasti için  masteron gibi etki eden var dedi fakat çok pahalı ve gereksiz dedi onun yerine direk masteron al vur dedi mesela onun gibi testo içinde aynı şey geçerli dışarıdan vurulan testo nun etkisi ile bi farkı yok ama çok ciddi rakamlara satıyolar o ürünleri dedi ama o emilim muhhabeti vesayre yalan değil yani cidden vücut onu emiyomuş ben pek fazla inanmıyordum fakat hoca onayladı

tarihinde yigit007 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
yigit007, 23 dakika önce yazdı:

Abi dediğin kremleri sordum daha çok krem denenez jel diyelim biz ona mesela jinekomasti için  masteron gibi etki eden var dedi fakat çok pahalı ve gereksiz dedi onun yerine direk masteron al vur dedi mesela onun gibi testo içinde aynı şey geçerli dışarıdan vurulan testo nun etkisi ile bi farkı yok ama çok ciddi rakamlara satıyolar o ürünleri dedi ama o emilim muhhabeti vesayre yalan değil yani cidden vücut onu emiyomuş ben pek fazla inanmıyordum fakat hoca onayladı

Testo jel ben kullandim ve etkisi ciddi derece de zayif.Cesitli bölgelerde denedim degisen bir sey olmadi.Masteron iceren jel dht turevi jel oluyor.Ve iyi derece de emildigini yorumlardan okuyorum.Fakat testo jel iyi degil fark hissedilmiyor.

Bilgiler icin tesekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
yigit007, 15 saat önce yazdı:

😃😃 ben orda belirtmişim demi tablet steroidler diye bi kere bulkta başlı başına OX saçna bence ben orda arkadaşa ve kürüne değil senin dediğine deyindim başlı başına antibiyotikşer başlı başına apayrı bi konu

Belirttiğin emilimin tablet steroid veya başka birşeyle bir alakası yok ki 🤦‍♂️😂

hiçbir ilacın steroid veya herhangi bir ilacın tok karna %50si boşa gitmez 

dediğin doğru emilim düşer ama yarısı değil 

Şuan anapolon kullanıyorum ve tok karna alıyorum %50lik bir düşüş yaşamadım yaşayanıda ne duydum 

Sanırım aç kullanılması gerektiğini belirtmek için böyle bir yüzde verdin 

İyi sporlar... 

tarihinde Wh00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Wh00, 1 saat önce yazdı:

Belirttiğin emilimin tablet steroid veya başka birşeyle bir alakası yok ki 🤦‍♂️😂

hiçbir ilacın steroid veya herhangi bir ilacın tok karna %50si boşa gitmez 

dediğin doğru emilim düşer ama yarısı değil 

Şuan anapolon kullanıyorum ve tok karna alıyorum %50lik bir düşüş yaşamadım yaşayanıda ne duydum 

Sanırım aç kullanılması gerektiğini belirtmek için böyle bir yüzde verdin 

İyi sporlar... 

ya kardeşim yazmak için yazıyorsunuz örnek veriyorum ifadesini kullanmıştım yarısı tabikide boşa gitmiyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben orijinalini kullandım winstrol le beraber inanın banailj zamanlar güzel güç sertlik geliyor. Böyle taşı sıkınca parçalıvakmışsın gibi geliyor. 8 hafta kullandım bıraktım karaciğerin eski haline gelmesi 2 ayı buldu tüm kıruyoculara rağmen. Ne geçti elime hiç bir bok adelede sertlik neymiş onu gördüm. Bu arada mezemorf biriyim kol 48 cm bu sporun neresindw olduğu anlaman için söylüyorum. Hiç bulaşma derim karaciğwrine vereceğin zarara değmez. Onun yerinw tavsiyem eczaneden haftada 500 Sustanon 200 rimobolan kullan. Yaşın çok genç kür sonu pct yapmana bile gerek kalamaz. 3 günde 1 aromasin 2 haftafa birde cabeser al. 12 hafta yap sonra bana dua et. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz Selim Önal, 12 saat önce yazdı:

Ben orijinalini kullandım winstrol le beraber inanın banailj zamanlar güzel güç sertlik geliyor. Böyle taşı sıkınca parçalıvakmışsın gibi geliyor. 8 hafta kullandım bıraktım karaciğerin eski haline gelmesi 2 ayı buldu tüm kıruyoculara rağmen. Ne geçti elime hiç bir bok adelede sertlik neymiş onu gördüm. Bu arada mezemorf biriyim kol 48 cm bu sporun neresindw olduğu anlaman için söylüyorum. Hiç bulaşma derim karaciğwrine vereceğin zarara değmez. Onun yerinw tavsiyem eczaneden haftada 500 Sustanon 200 rimobolan kullan. Yaşın çok genç kür sonu pct yapmana bile gerek kalamaz. 3 günde 1 aromasin 2 haftafa birde cabeser al. 12 hafta yap sonra bana dua et. 

Hocam teşekkürler bilgi için, böyle tecrübe etmiş arkadaşlar kendi tecrübelerini yazınca iyi oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 25.05.2020 - 15:00 yazdı:

Bulka gitmez oxandrolon.İştahını kapatır, vucut metabolizmanı hızlandırır, öfke yapabilir...Bulk için turinabol,danabol yada anapolon daha uygun.

Eğer definasyona karar verdiysen ozaman oxandrolon yanına winstrol ve termojenik ekleyip kür şekline dönüştürebilirsin.Pct yapmalısın, klomen kullanman yeterli gelir.En iyisi doğal suplementlerle kilo almaya çalışman olacaktır.

@Geleceğin Olympia'sı değerli dostum metin hocama kesinlikle katılıyorum. Bundan tam bir sene önce, oxandrolon,winstrol ve clenbuterol kürüne girmiştim definaston amaçlı. Tam 1.5 ay kullandım. Faydasını gördüm mü diye soruyorsan, evet fazlasıyla gördüm. Fakat buradaki dikkat etmen gereken unsur, oxandrolon ve winstrol tek başına kullanıldıklarında total testosteronla serbest testosteronu baskılayabiliyor. Benim kullanımlarımdan sonra testo seviyem referans değerinin altına düşmüştü fakat lh ve fsh değerlerim normaldi. Doğal yollarla pct yaparak(vonkaa wonvia,e vitamini,d3 vitamini,arjinin,keçi boynuzu özü vb.) 2 ayda normale döndürmüştüm hormanları. Ama tekrar metin hocamın söylediği gibi doğal supplementlerle kilo almandır. Testo kullanmaktan kaçınıyorsun doğal değerlerimle oynamayayım diye fakat bunları kullanırsanda ufaktanda olsa yine değerlerinle oynamış olursun bence.

saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg, 57 dakika önce yazdı:

@Geleceğin Olympia'sı değerli dostum metin hocama kesinlikle katılıyorum. Bundan tam bir sene önce, oxandrolon,winstrol ve clenbuterol kürüne girmiştim definaston amaçlı. Tam 1.5 ay kullandım. Faydasını gördüm mü diye soruyorsan, evet fazlasıyla gördüm. Fakat buradaki dikkat etmen gereken unsur, oxandrolon ve winstrol tek başına kullanıldıklarında total testosteronla serbest testosteronu baskılayabiliyor. Benim kullanımlarımdan sonra testo seviyem referans değerinin altına düşmüştü fakat lh ve fsh değerlerim normaldi. Doğal yollarla pct yaparak(vonkaa wonvia,e vitamini,d3 vitamini,arjinin,keçi boynuzu özü vb.) 2 ayda normale döndürmüştüm hormanları. Ama tekrar metin hocamın söylediği gibi doğal supplementlerle kilo almandır. Testo kullanmaktan kaçınıyorsun doğal değerlerimle oynamayayım diye fakat bunları kullanırsanda ufaktanda olsa yine değerlerinle oynamış olursun bence.

saygılarımla

Kürdeyken , işte bu oxanın etkisi bu oxa sayesinde oldu diyebildiğin bir etki oldu mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Geleceğin Olympia'sı, 4 saat önce yazdı:

Kürdeyken , işte bu oxanın etkisi bu oxa sayesinde oldu diyebildiğin bir etki oldu mu? 

Çok ciddi bir amacın veya hedefin yoksa kullanıp hormanlarını bozmana değmez o etkiyi bi tık daha supplemente ve yediklerine dikkat ederekte alabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlaçları boş mideye için sonra reflü başlangıcı konuları açarsınız burda öyle birşey yapacaksanız gidin lansor alın mide koruyucuyla birlikte yapın. 2 ciside testosuz kür olmaz. Para israfı olur yok yere hayallerin suya düşer e kullandım bişey olmadı dersin.Düzgün pct düzgün dozajlar takip olduktan sonra küre girmenin yaşı olduğunu sanmıyorum.Sonu bok yolu olan bir yol seçim senin.Kendim içinde aynı şeyi diyorum mallık mı mallık evet.Ben bir lazar model degilim milyonlar kazanmıyorum ki kullanıyorum işte bende o yaşlarda hevesle başladım. İyi düşün tart geleceğini şuanda vücudunda var olan testonun gazıyla karar verme :D Sigaradan farkı yok bu ilaçların bagımlılık konusunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.