Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

Bulk sağlığa zararlı mı ?

Önerilen İletiler

Birkaç aydır bulk yapıyorum son zamanlarda; damarların tıkanıcak, kalp krizi geçireceksin, miden yırtılıcak , zararlı vb. yorumlar alıyorum daha önce hiç kafama takılmamıştı böyle şeyler. Artık korkarak yapmaya başladım. Bulk'ın gerçekten böyle zararları olabilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

khantheros    39
Geleceğin Olympia'sı, 4 saat önce yazdı:

Birkaç aydır bulk yapıyorum son zamanlarda; damarların tıkanıcak, kalp krizi geçireceksin, miden yırtılıcak , zararlı vb. yorumlar alıyorum daha önce hiç kafama takılmamıştı böyle şeyler. Artık korkarak yapmaya başladım. Bulk'ın gerçekten böyle zararları olabilir mi ?

Boş adamların yorumları işte temiz beslenirsen hiçbişi olmaz saydıkların sabah akşam alkol içen sigara içenlerde bile nadiren olan bişey... bas bro burnundan kan gelene kadar nefessiz kalana kadar pirinç yükle aban yapıştır 💪💪😁😁

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eski usül kusana kadar yiyerek gerçekleştirilen bulk diyetleri çok önerilen bir şey değil, sağlık sorunlarına yol açabilir, hiç bir şey yapmıyorsa bile reflü yapar, bu yüzden bulk desek de temiz gitmek veya ara ara temiz gitmek daha mantıklı. 300kg insanların dramını anlatan programlar var onlar kadar risk grubunda olmasan da aşırı beslenme vücudun kolaylıkla tolere edebileceği bir şey olsa da temiz bir şekilde egzersizle birlikte yönetilmeli :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

Acıktığın kadar yemek en güzeli vücudu dinlemek .. uzun süre bulkta kalmak tabiki iyi değil birkere tansiyon yüksek ve fazla gıda giriyor haliyle kardiyovasküler sistemi arada rahatlatmak lazım illada bulkta kalmak zorundaysan .. karbonhidratı azaltıp yeşilliğe yüklenmek gibi bir iki gün veya hafta boyu duruma göre zaten insülin hassasiyeti yağlanma falan filan için gerekli detaya gerek yok  ,  birde damar açıcı rahatlatıcı kürler yapmak sarmısak limon kürü gibi..  halk arasındada çok bilinen ve etkili bi kür bu sarmısak limon kürü hatta yeni yeni videolar yapmaya başlamış Ifbb pro ersin adaklının videosu var bunla ilgili tavsiye ederim . Antioksidanlarıda arada tüketmek gerek yüksek kaloriler alırken mutlaka ama fazlası su atımı yapıp adeleyi boşaltabilir ..

Sonuç olarak temiz beslenildiğinde çokta sıkıntı olmaz bilinçli gidildiği taktirde , çok korkuyorsan kafaya takıyorsan işimi garantiye alayım diyorsan haftada 2-3 gün balık tüketebilirsin ekstra sağlıksız yağlardan komple uzak durup pilavını yaparken yağsız yapmaya etleri kızartmadan haşlanmış veya ızgara şeklinde tüketmeye başlayabilirsin . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
phDinSportSciences, 1 saat önce yazdı:

Eski usül kusana kadar yiyerek gerçekleştirilen bulk diyetleri çok önerilen bir şey değil, sağlık sorunlarına yol açabilir, hiç bir şey yapmıyorsa bile reflü yapar, bu yüzden bulk desek de temiz gitmek veya ara ara temiz gitmek daha mantıklı. 300kg insanların dramını anlatan programlar var onlar kadar risk grubunda olmasan da aşırı beslenme vücudun kolaylıkla tolere edebileceği bir şey olsa da temiz bir şekilde egzersizle birlikte yönetilmeli :) 

Reflü yaptı evet.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Geleceğin Olympia'sı, 22.05.2020 - 00:09 yazdı:

Arada test yaptırarak, hdl-ldl-vldl-kolesterol-trigliserid gibi değerlerine baktır.Onun dışında beslenmeni sindirebildiğin oranların üzerine çıkarmamaya çalış ki, mide bağırsak rahatsızlıkları yaşama.Tek seferde az ama sık sık yemek, tercih edilecek rejim olmalı.Bulk için özellikle bağırsak florasını dengeleyecek probiyotik kullanımını tavsiye ederim.10 milyar suşlu ürünlerden al hergün düzenli kullan...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
agfitness, 2 dakika önce yazdı:

Bulk üzerine kısa bir bilgilendirme videosu yapmak istedim buyurun arkadaşlar:

Sağlıklı sporlar...

Çok bilgilendirici bir video olmuş.Anlatım akıcı ve örneklerle zenginleştirilmiş.Başarılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: hislerpişman
      Esen olsun, ekonomim yeterli olmadığı için hormon basmak istemiyorum zaten param olmadığı için düzgün kullanamayacağım o yüzden vücudumun hormonlarımın dengesi bozulacak. Bu yaşanmaması için GH veya Myostatin gibi bir şey kullanmak istiyorum. Bir kere alıp gittiği yere kadar kütle koymak istiyorum.
      Merak ettiğim birkaç şey var...
      GH ve Myo tablet formu var mı? İşe yarar mı? Bıraktığımda ne olur? Hormonlarımın dengesi bozulur mu? (Prolaktin yükselmesine yatkınlığım var.) Teşekkürler...
    • Yazan: Bilaleuss
      27 yaşındayım 100 kg yağlı kassız bir vücudum var. 2 aydır spor yapıyorum. 89 kg a kadar düştüm. kas kütlem az olduğu için sarmslar hakkında bilgi topluyorum.
      steroidlerden çekiniyorum kullanmayı düşünmüyorum, supplement olarak protein tozu ve kreatin kullanıyorum kas kütlesi arttırabilmek adına önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler  
    • Yazan: Enes11828328
      İyi akşamlar, only rad140(testolone) 30ml bulkda temiz kas kütlesi kazandırırmı? Yanına birşey eklemeden. 
    • Yazan: Goktugby
      Hocam herkese merhabalar ilk kürümü kullanmayı planlıyorum 12 haftalık Testo e ve bolde girmeyi düşünüyorum hacim için, çevremde 3 ay only testo kullanmış arkadaşımdan az çok bişeyler biliyorum fakat sizlerin önerebileciği kan testi, kür sürecinde kullanmam gereken ekstra ilaçlar süreç boyunca yaşayabileceğim aksaklıklarda hangi çözüm yoluna girmem gerek, sivilcelenmeye yatkın bir vücudum var ve jinokomastiden çekiniyorum koç ile beraber götürmeyi planlıyordum fakat bütçemin üstüne çıkmakta ilk kürümde önceliğim maksimum tecrübe kazanmak istiyorum 3 yıllık spor deneyimim var
    • Yazan: Caelus
      ilk hacim kürü için enjeksiyonsuz oral bir kür tavsiyeniz varmı yüksek doz olmasına gerek yok az bi kütle koymam şimdilik yeterli olacaktır 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.