Jump to content

boss41

Üye
 • İçerik sayısı

  41
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

boss41 kullanıcısının son zaferi 19 Eylül

boss41 en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

9 Nötr

boss41 Hakkında

 • Derece
  Çaylak
 1. Kasık fıtığı başlangıcı

  Teşekkür ederim iyileşme süreci ve sonrasınıda ekleyeceğim umarım aynı durumdan muzdarip olanlar benim gibi küre giricem derken böyle bir talihsizlik yaşayanlar için yol gösterici olur .
 2. Kasık fıtığı başlangıcı

  Bu sabah açık ameliyat oldum . Spinal anestezi uygulandı . Belden iki omur arasından yapılıyor 10 cm lik bir iğne korkuyordum biraz ama normal iğne açısı gibi yaptı geçti daha iğneyi çıkarmadan ayaklarım karıncalanmaya uyuşmaya başladı . Ameliyat sorunsuz geçti ve hiç birşey hissetmedim 20 dakka gibi geldi bana anestezi ameliyat dikmesi etmesi 1 saati geçmemiştir . Odaya alındım ameliyat sonrası his yok tabi göbekten itibaren , en çokta insanı yaralayan şey çükünüz orada görüyorsunuz dokunuyorsunuz ama his yok o artık size ait değil zaten parmak uçları bacaklar vs derken en son kalça ile top tüfek kendine geliyor bacaklardan bi 3 saat sonra hissiyat gelmeye başladı benim dalgaya bi ara içimden dedim kendi kendime aha deca dick olduk daha kullanamadan 😂😂😂 İşin makarası hiç hoş bir durum değil doktor geldi sondayı 2 saat sonra çıkarsınlar falan dedi dedim yokki zaten var var dedi sen hissetmiyorsun .. bozuntuya vermedim tamam dedim geçiştirdim unutmuşuz deyip takmasınlar diye ... geçen hafta arkadaşımda spinal anestezi ile dizden ameliyat oldu ondan tecrübeli olduğum için taktırmak istemedim sonda falan gerekte yokmuş zaten şöyle ki uyuşukluk geçmeye başlarken yavaş yavaş idrar torbası doluluktan ağrı yapmaya ve ameliyat yerine baskı yapıp oranın ağrısıyla birleşmeye başladı dedim bi deniyim belki işettirebiliriz zamanı geldi . Birinci denemede çok az geldi tabi ağrı var sızı var taze dikişler var yattım kalktım denedim tekrar falan 2 -3 seferde hallettim zorla .. sonrasında iyice uyuşukluk geçti ve rahatça yapabildim . Bol bol su içmek kafein almak gerekiyormuş yoksa aşırı baş ağrısı oluyormuş anesteziden dolayı ben nezaman his geldi işeyebildim ozaman su içmeye başladım . Benim kuzeni yolladım bana kahve al diye starbakstan gavûr kahvesi almış getirdi içtim falan öyle aşırı su da içmedim ama şuana kadar baş ağrısı falan yok . Kalkınca baş dönmesi baş ağrısı oluyormuş bende hiç olmadı . Sabah 9 gibi hastanedeydim akşam 9 buçukta evdeydim aynı gün taburcu oldum . Ağrı var doğal olarak serumdan antibiyotik ağrı kesici verdiler taburcu olurkende arkadan bi iğne çaktı ağrı kesici gönderdi iki üç gün ağrı oluyor sonra bişey kalmıyormuş zaten . Yürürken tabi üzerine yüklenmiyorum ameliyatlı taraftaki bacağımın ama 3 4 güne normalde olduğu gibi dik bi şekilde yürümeye başlarım büyük ihtimalle şimdilik bukadar . Mutluyum ve yaralıyım birazda ama olsun iyileşip küre girmeyi sabırsızlıkla bekliyorum . Ocak gibi bilemediniz şubatta küre başlarım inşallah tabi gidişata göre hissiyata göre bakıcaz . Herkese keyifli forumlar .
 3. Gainer yardim

  20 kg maltodekstrin 260 tl . 5 kg gainer aynı fiyat hemen hemen . Seçim senin . Diyeceksinki gainerda protein var o var bu var maltoyla bir değil . Gainerdaki proteinden vitamin mineralden alacağını beslenmenle alabiliyo olman lazım zaten . Ha işin gereği gerçekten öğün atlamamak için zor durumda kaldığında kullanıcaksan bukadar ince eleyip sık dokuyosan verdiğin paraya değeceğini düşünüyosan gainer al .
 4. Kasık fıtığı başlangıcı

  Az önce antrenmandan çıktım ağırlığa girerken o bölgede oynamalar oluyor ve bu durum dikkatimi muazzam dağıtıyor antrenmanı çok gergin ve korkuyla geçirdim acaba büyürmü dahada sorun yaratırmı düşüncesi beynimi kemiriyor öyleki fıtığın büyüyüp dışarı taşıp testislere kadar inmesi bile söz konusu olabiliyor her nekadar doktor ultrason sonucuna göre bölgede deformasyon dokuda kalibrasyon artışı var delik veya yırtık yok henüz desede içim bir türlü rahat etmiyor . Başka bir doktordan randevu almıştım zaten garantilemek için tekrar tahlil yaptırıp başka bir doktora daha danışacağım . Zaten daha önce doktorlara güvenimi yitirdiğim bir takım talihsiz olaylar yaşadım garantiye almak istiyorum . Burak hocaylada konustum kendiside ameliyat olup daha sonra küre girmeme daha sıcak bakıyor . Zaten bu kafayla küre girersem sıkıntı büyümese bile kasıkta hissettiğim oynamalar o hissiyat vs kür hem pskolojik olarak sağlıklı geçmeyecek hemde antrenmanlara odaklanamayacağım.. bugünki antrenmandan sonra bende ameliyata daha sıcak bakmaya başladım önce ameliyat ardından 1 aylık iyileşme süreci sonrası kür .. kısacası benim için ameliyat yolu gözüküyor . Benim gibi bu durumu yaşayan arkadaşlarında yararlanabilmesi için konuyu aktif tutacağım yaşadığım tüm süreci paylaşacağım .
 5. Kasık fıtığı başlangıcı

  Hocam tedirgin bir şekilde her ihtimali düşünüyorum ister istemez .. tabiki bahsettiğiniz gibi kemer kullanılması en iyisi bir rahatsızlık olmasa bile demek istediğim şu ; kemeri kullanıyorum diyelim evet core bölgesini tutuyor ama aynı zamanda karnıda sıkıştırıp karın içi basıncını arttıracaktır e hali hazırda zaten oluşmayabaşlamış bir fıtık var bunun en temel sebebide bu basınç . Kemer kasığın çok çok üzeründe kalacak oraya bir tutuculuğu olmayacak e basınçta artmış olacak birde üstüne ağırlığa girdiğimde iyice basınç artacak kasıkta . tamamen düz mantıkla bakıyorum şuan dediğim gibi belki ben sağlıklı düşünemiyorum ama her ihtimali hesaplayıp bir karar vermem gerek bian önce .
 6. Kasık fıtığı başlangıcı

  Kemer kullanmak karın içi basıncını arttırmazmı dahada ? Birde kemeri normal şekilde bel çukuru hizasındamı kullanmam gerek yoksa fıtıktan dolayı biraz daha alttamı kullanmam gerekir ?
 7. Kasık fıtığı başlangıcı

  Kasım başında ilk kürüme Testo Deca Danabol şeklinde gireceğim ürünleri @Loving Burak hocadan temin ettim . Fakat iki hafta önce başlayan kasığımdaki hafif şişliği farketmemle birlikte netten araştırmaya başladım ve kasık fıtığı şüphesiyle genel cerrahiden randevu alıp ultrason çektirdim . Doktor kasık fıtığı başlangıcı olduğunu söyledi . Özellikle sporcularda sık görülüyormuş aşırı zorlama sonucu karın içi basıncının artması ile deri altında bağırsakları tutan zarsı dokunun gevşemesi yırtılması ve zamanla delinmesine kadar gidiyor kısa tabiriyle bu şekilde . Henüz bende bir delik ve dışarı taşan bir fıtık mevcut değil , ultrason sonucuna göre 1 cm civarında dokuda deformasyon oluşmuş ve şuan herhangibir ağrı vs yaşamıyorum sadece antrenman yaptığımda şişiyor hafiften aşırı bir şişlikte yok henüz şu aşamada . Doktora sonuçları gösterdim küre gireceğimi ve 10-15 kg civarı kilo artışı olacağınıda belirttim . Doktor kararı bana bıraktı istersen hemen ameliyat olabilirsin veya istersen gidişata göre fıtık büyüdüğünde ve doku dışına iyice taşmaya başladığındada olabilirsin şeklinde cevapladı. Tekrarlama riski herzaman varmış fakat doktorum yapılan yamanın sağlam olduğunu kolay kolay tekrarlamaycağını kendisininde asker kökenli olduğunu ve komando hastasını aynı ameliyattan 2 hafta sonra dağa yolladığını söyledi ... Her iki durumdada aynı ameliyat yapılacak , ameliyat sonrası iyileşme sürecinde vaya uygulanacak işlemde hiçbir fark yok ve ameliyatta o bölgeye bir yama dikme işlemi uygulanıp kapatılıyor ameliyattan 1 ay sonra yavaş yavaş ağırlık çalışmasına başlanabiliyor . Şimdi okadar kararsızım ki tam küre başlıyorum 1 ay kaldı diye sağlam idmanlarla devam ederken bu olay patlak veriyor . Eğer ameliyat olursam iyileşip küre başladığımda acaba tekrarlarmı aynı yerden patlak verirmi düşüncesiyle geçiricem kürü ki bu motivasyonumuda odaklanmamıda etkileyecektir illaki . Yada küre başlayacağım bu şekilde durum kötüleşirse fıtık büyürse ameliyat olacağım . Tabi kür ortasındada durum kötüleşebilir veya hiç olay büyümeden de geçirebilirim kürü sorunsuz koskoca bir belirsizlik kafamda deli sorular çok kararsızım . Daha önce bu durumu yaşayan ve tavsiye verebilecek varmı siz olsanız nasıl bir yol izlerdiniz ?
 8. D vitaminini vucut tarafından emilimi kaç saattir

  Pre workout gibi birşey değilki bu vitaminleri kahvaltının peşine al gitsin .
 9. Turinabol (tbol) tecrubeler bilgi

  Turinabol işte neyini kıyaslıycaksınız ki ? Danabolun çok daha az aromatize olan versiyonu az su tuttuğu içinde daha az güç veriyo definisyon kürleri için uygun . beklentin ne . Danabol de turinabolde olmazsa olmaz değilki . Biraz keyfi yani pastanın üstünde ki gıda alçısından yapılmış gül gibi mesela ben onu kemirdikten sonra o pastayı daha iştahlı motive bi şekilde yiyorum üzerine sigaramıda daha mutlu içiyorum . Bu forumu çok uzun süredir takip ediyorum artık alışkanlık haline geldi benim için hemen hergün açar okurum bundan keyif alıyorum ama bazen forumda okadar saçma sorular görüyorumki arada böyle dayanamayıp yazasım geliyor ya biraz beyninizi kullanın arkadaş. Ben daha küre girmiş bi insan değilim kimseyede ahkam kesmiyorum burda ama zaman zaman iki satır okuyup yaptığım çıkarımla bunları yazabiliyorum kullanmamış olsamda ilaçları tanıyorum . Ben yapabiliyosam sizde yapabilirsiniz zaten bunu yapamayan adamda küre falan girmesin arkadaş .
 10. Protouch one whey sachet protein sadece 2 tl!

  Site güvenilir Kocaeli merkezli firma nadirde olsa izmit şubelerinden alışverişim oluyor direk mağazasından . Güvenle alışveriş yapabilirsiniz fakat bu tarz alt kalite ürünleri almayı kimseye tavsiye etmiyorum kendimde almıyorum 1 tl bile olsa servisi . Bilindik yerli firmalardan şaşmamak lazım hardline bigjoy gibi veya direk optimum olimp tarzı yabancı markalardan yanayım . Tabi şuanki fiyatlara protein tozu almak ne kadar mantıklı orasıda ayrı konu fiyat performans olarak bakıldığında verdiğiniz paraya değmiyor .
 11. Humatrope parasının hakkını veriyor mu

  Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum @metinav hocam . Hatta şöylede bir soru sorayım fiyat performans olarak tek başına igf peptidini kullanmakmı daha mantıklı yoksa gh mi ?
 12. Ghrp 6 tek başına kullanımı

  Ghrp 6 nın vermiş olduğu açlık tüm gün sürüyormu yoksa kısa süreli ama aşırı bir açlık hissimi veriyor ?
 13. Bittim tükendim

  O yağlı sulu haline bak şu haline bak ne bekliyordun tek kürle o yağların hepsinin gitmesinimi . He belki başka şeyler ekleyip daha kapsamlı bi kür yapsan düşündüğün sonucu alırdın . Sonuç olarak sende veya ilaçlarda sorun yok kafanı takma en fazla bi kür daha yaparsın kupkuru olursun . Gerçekten emek vermişsin muazzam değişim helal olsun . Kendinle gurur duyacağın yerde boşuna dert ediyorsun .
 14. Tren dozu hakkında

  Sığır metabolizması ve kas ( et ) yapısı insanınkinden farklı bu nedenle düz mantıkla bakmamak lazım . Tüm steroidlerin denenmiş kabul görmüş etkili dozları var bildiğimiz gibi örnek deca 300-400 testo 500 Tren 100-150 etkili başlangıç dozları gibi . Tren için yarışma hedefi olmayan kişiler bence 150 mg ı geçmemeliler . Denemek istersen kendi üzerinde 100 mg git etki az gelirse 150 yaparsın .
 15. Burak hoca farkıyla

  Son durum nedir ? Birde dozajlar nasıldı deca kaç mg girdiniz ? Hemen hemen 4 haftada 9 kg koymuşsunuz kür sonu muazzam olmalı before after bekliyoruz 😁

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×