Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Doğal sınırıma gelmedim fakat bu karantina süreci bitince daha çabuk toparlayıp üstüne kas koymak istiyorum 4 haftalık günde 40mg kullansam bulkta biraz fayda sağlar mı ? Ve pct gerekir mi ? 

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

F.ufacik    30

Testesteron kullanmadığın için teston sıfırlanıcak güç kaybı ve sulanıcaksın testosuz kür olmaz 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik, 8 saat önce yazdı:

Testesteron kullanmadığın için teston sıfırlanıcak güç kaybı ve sulanıcaksın testosuz kür olmaz 

Anavar sistemi çok baskılamıyor diye biliyorum yanlış mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Geleceğin Olympia'sı, 48 dakika önce yazdı:

Anavar sistemi çok baskılamıyor diye biliyorum yanlış mı ?

Baskılar.Ve tek başına zaman ve para kaybıdır 

tarihinde Haze tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
Geleceğin Olympia'sı, 10 saat önce yazdı:

Doğal sınırıma gelmedim fakat bu karantina süreci bitince daha çabuk toparlayıp üstüne kas koymak istiyorum 4 haftalık günde 40mg kullansam bulkta biraz fayda sağlar mı ? Ve pct gerekir mi ? 

O youtubede videosunu izlediğin adamı gerçekten ciddiye aldın mı sence mümkün mü böyle bişey altınada yazmıştı videonun anrojenik ilaçlar ve steroidler wp grubu giriş 300TL G**ay dı ismi yanlış hatırlamıyorsam testosuz kür olmaz dostum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 hafta 40 mg da fayda görebilirsin, tek başına da kullanılabilir. %99 sorun da yaşamazsın, doğal test sıfırlamaz, . Yalnız bu ilacın orjinalini bulmak çok zor. Bulduğun zaman da masraflı. Ben bu maceraya girmezdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332

O videonun sahibi, benim de idol olarak aldığım bir isimdir. Dediklerine katılıyorum. 1 ay sadece 40mg ox testosuz kullanılabilir 

Ama bu sadece ox için geçerli. Gidip de only proviron only danabol vb yapmaya kalkmayın. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

4hafta 40mg oxan kullanimina vericegim parayla 2kutu testo alip 10 hafta 500mg testo vururum daha iyi :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 5 saat önce yazdı:

Merhaba,
Only Anavar (Oxandrolone) kullanımı dünyada 2 şekilde yaygındır:
1- Crossfit, Powerlifting ve Hatta Bikini Fitness yapan Kadınlarda kullanılır.
2- Avrupa ve amerika ağırlıklı olmak üzere aktörlerin ve şarkıcıların aktör vücudu denilen düşük kas kütleli fakat yağlı görüntüden uzak durmak adına kullandıkları yöntemlerdendir.
s1.thumb.jpg.be880f90181e380d9b18e46a8dd7a003.jpgs2.jpg.9caa8dc995c4d582c0668f19cde334fc.jpg

Dolayısıyla eğer bu şekilde olmaya ve kalmaya yönelik bir düşüncen var ise beslenme planını ve spor faaliyetlerini ona göre ayarlayıp, only Oxa yapabilirsin.
Fakat Fitness ve Vücut geliştirme bazında kütleden bahsediyorsak maalesef beklentilerin olmayacaktır.
Testosuz bazı ürünler kullanılabilir daha önce de söyledim. Testosteron bu işin ekmeğidir. Onun yanına ekleyeceğin anabolikler ekmeğin üzerine ne süreceğini seçmek gibidir. Fakat ekmeksiz nutella da yiyen var krem peynir de. Bu konuda tartışmaya lüzum yok sonu gelmez çünkü tamamen kişinin kendi tercihidir.

Sağlıklı sporlar...

Amacım ileride vücut geliştirme alanında yarışma yapmak. Sadece salonlar açılınca daha sağlam bir toparlanma yapmak için kullanmayı düşünüyordum fakat bu resimdekiler gibi kalmak istemiyorum. Kullanıp bıraktıktan sonra doğal olarak üstüne koyabilir miyim ? Ayrıca testosuz olur/olmaz şeklinde baya fikir ayrılığı var şuan kararsız kaldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37
Geleceğin Olympia'sı, 7 dakika önce yazdı:

Amacım ileride vücut geliştirme alanında yarışma yapmak. Sadece salonlar açılınca daha sağlam bir toparlanma yapmak için kullanmayı düşünüyordum fakat bu resimdekiler gibi kalmak istemiyorum. Kullanıp bıraktıktan sonra doğal olarak üstüne koyabilir miyim ? Ayrıca testosuz olur/olmaz şeklinde baya fikir ayrılığı var şuan kararsız kaldım.

Olympia olmak istiyorsan bunları düşünme testo şart 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5
Equipoise, 22.03.2020 - 00:04 yazdı:

O videonun sahibi, benim de idol olarak aldığım bir isimdir. Dediklerine katılıyorum. 1 ay sadece 40mg ox testosuz kullanılabilir 

Ama bu sadece ox için geçerli. Gidip de only proviron only danabol vb yapmaya kalkmayın. 

Bir ara facebook grubu vardı hocanın sonra whastapp yaptı onu sanırım devam ediyor mu bilgin var mı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: Denizci
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim açık söylemek gerekirse bir çok arkadaş gibi profesyonel olmasam da kendi araştırmalarım ve arkadaşlarımın desteği ile planlama yaptım.
      Kür planım şu şekilde olacak:
      2 ml boldenone 2 ml testo enant 3 tablet anavar 3 tablet winstrol  Toplamda 10 enjeksiyon yani 50 gün sürecek tabletler 30 gün sonra bitecek.
      Şimdi asıl sormak istediğim şu bu kür bitiminde hemen :
      2ml tren acetat 2ml testo prop 2ml masteron Devam edeceğim toplamda 5 enjeksiyon yani 25 gün sonra da bu kür bitecek.
      Hiç ara vermeden devam etmemin sıkıntısı olur mu ?
    • Yazan: tesrifediyorum
      Arkadaşlar selamlar,
      Yabancı forumlarda anavarı tek başına çalıştıran bir sürü kullanıcı okudum. Genelde çoğu pct yapmaya bile gerek durmuyor. Ben de anavarı 4-6 hafta 10-20 mg arasında kullanacağım. Olası bir testo kapanma durumunda neler yapabilirim, pct de hangi ilaçları ne kadar hangi dozlarla kullanmalıyım. Teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Birkaç ay önce bir hışımla sustanon alıp evde vurmayı denemiştim. iğneyi vurduğumda kan geliyor mu diye bakmak için pistonu çekmeye çalıştım ama bir türlü çekemedim baya güç uygulamam gerekti . pistonu biraz çektiğimde de bacağımdaki kas kasıldı ama ne kan geldi ne bir şey. sonra iğneyi çıkartıp 1 2 dakika sonra yine batırdım bu sefer ilacı zerk etmeye çalıştım ama bir türlü onu da zerk edemedim. yağlı yapısından dolayı mıdır yoksa benim beceriksizliğimden midir bilemedim . tekrar denediğimde de bacağım sürekli bir şekilde titredi ben de korkup bıraktım.
      1- her ilaç zor mu enjekte ediliyor ?
      2-sağlık ocakları veya herhangi bir kurum enjeksiyon yapar mı ?
      3- bacaktan yapılan enjeksiyonda yanlış giden bir durumda en kötü ne olur ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar ilaç enjekte ederken kalça enjeksiyonu esnasında ortalama her 2-3 enjeksiyonda bir mutlaka hafif kanama oluyor bu normalmi konuya hakim arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.