Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Deca dick sonrası deca kürü

Önerilen İletiler

metinav    4.578
Efeedd, 10.12.2019 - 16:09 yazdı:

teşekkür ederim ama aslında sorma amacım şuydu şu an bu bozulan sistemimize TRT yapsak düzelir mi yoksa aynı bozuk şekliyle devam mı bu konuda var mı bir crvabınız acaba?

edit : metin abi meaajını yeni gördüm yaş 23. ilk kürde deca dbol vardı .

Nedir bu satıcıların devamlı deca d-bol iteleme aşkı...Yazık günah ya.İkisi de bomboş steroidler.

Bu konuda söyleyeceğimiz şeyler teoride kalır denemeden.Trt yi vucudunda hormon üretimi olmayan veya yaşla birlikte düşen erkeklere uyguluyorlar.Düzelmesi değil yerine koyması amaç...

Senin pct yapman yada dht kürü yapman daha doğru bence...

Efeedd, 10.12.2019 - 16:18 yazdı:

abi pct hcg hepsini yaptım epeyde bir süre oldu düzelmedi hala. cuma günü güncel sonuçları alıcam hormonların yine paylaşırım. son çare olarak artık seneye bu zamanlar kışın başında trt ye girip 1 sene vs denemek istiyorum artık .

Bir daha yap, zamanlamasını tutturamamış veya yeterli uyartımı sağlayacak dozu kullanmamış olabilirsin.Pct ilaçlarından korkmayın bunlar tüp bebek tedavilerinde temel ilaçlar.Sadece nolvadex meme reseptörlerini kapatmak için kanserde kullanılıyor.Gerisi insana uygun ve uyumlu.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Efeedd    105

tamamdır abi anlattığın şekil gayet mantıklı. en son oct yapalı 3 ay kadar oldu artık hcg etkisi çıkmıitır heralde cuma bi test daha yaptıracağım paylaşacağım.  ona göre konuşuruz tekrardan.

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Bir daha yap, zamanlamasını tutturamamış veya yeterli uyartımı sağlayacak dozu kullanmamış olabilirsin.Pct ilaçlarından korkmayın bunlar tüp bebek tedavilerinde temel ilaçlar.Sadece nolvadex meme reseptörlerini kapatmak için kanserde kullanılıyor.Gerisi insana uygun ve uyumlu.

@metinav abi seni açtığım konuda işarretlemiştim geçen sanırım gözünden kaçtı :) abi bir ayı geçyi benim total testo hala düşmedi tsh da biraz canlanma var ama lh çok düşük . klomeni 2 tablet yaptım 40 mg tamoxifen alıyorum . bu konu hakkında ne düşünüyorsun birde rica etsem açtığım konuyq bakabilir misin ? https://peptidturkiye.com/forum/topic/5238-yeni-tahlil-sonuçları-ve-değişmeyen-testo-değeri/?tab=comments#comment-40958

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Efeedd, 10.12.2019 - 16:26 yazdı:

tamamdır abi anlattığın şekil gayet mantıklı. en son oct yapalı 3 ay kadar oldu artık hcg etkisi çıkmıitır heralde cuma bi test daha yaptıracağım paylaşacağım.  ona göre konuşuruz tekrardan.

Okey

Spartacus, 10.12.2019 - 16:38 yazdı:

@metinav abi seni açtığım konuda işarretlemiştim geçen sanırım gözünden kaçtı :) abi bir ayı geçyi benim total testo hala düşmedi tsh da biraz canlanma var ama lh çok düşük . klomeni 2 tablet yaptım 40 mg tamoxifen alıyorum . bu konu hakkında ne düşünüyorsun birde rica etsem açtığım konuyq bakabilir misin ? https://peptidturkiye.com/forum/topic/5238-yeni-tahlil-sonuçları-ve-değişmeyen-testo-değeri/?tab=comments#comment-40958

Ben cevap yazmıştım o konuya.Klomen de total testoyu yükseltir diğer değerlerle birlikte...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 57 dakika önce yazdı:

Ben cevap yazmıştım o konuya.Klomen de total testoyu yükseltir diğer değerlerle birlikte...

Peki bu nasıl düzene gircekki abi . klomen nolvadex devam etmiyiö mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Spartacus, 6 saat önce yazdı:

Peki bu nasıl düzene gircekki abi . klomen nolvadex devam etmiyiö mi

Konular ve anlatımlar o kadar karısıyor ki bazen içinden cıkılmıyor.Kürün bitti bekledin steroidlerin yarilanma süresini ve pct ye basladin.Pct bitince test yaptirirsin.Aralarda yaptirdigin testlerde total testo yuksek cikar.Pct sonunda klomen etkisi gectikten sonra normal degerlerine gelir.Steroidler, hcg, klomen vb. testo düzeyini yükseltir.Bunlar atilmadan test yaptirirsaniz testonuz yuksek cikar.Bu normal bir durum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 47 dakika önce yazdı:

Konular ve anlatımlar o kadar karısıyor ki bazen içinden cıkılmıyor.Kürün bitti bekledin steroidlerin yarilanma süresini ve pct ye basladin.Pct bitince test yaptirirsin.Aralarda yaptirdigin testlerde total testo yuksek cikar.Pct sonunda klomen etkisi gectikten sonra normal degerlerine gelir.Steroidler, hcg, klomen vb. testo düzeyini yükseltir.Bunlar atilmadan test yaptirirsaniz testonuz yuksek cikar.Bu normal bir durum.

Değerli yorumun için teşekkür ederim @metinav abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
metinav, 10.12.2019 - 16:44 yazdı:

Okey

metin abi gereksiz konu açmayayım dedim burdan yazıcam direk 

pct yaptım 3 ay önce ve pct bitince 1 ay sonra test yaptırdım sonuçlar

kan verme saati 12.00

Testo 4.09 

lh 3.52

----------------------------------------------------

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Efeedd, 48 dakika önce yazdı:

metin abi gereksiz konu açmayayım dedim burdan yazıcam direk 

pct yaptım 3 ay önce ve pct bitince 1 ay sonra test yaptırdım sonuçlar

kan verme saati 12.00

Testo 4.09 

lh 3.52

----------------------------------------------------

Gereksiz konu meşguliyeti yapmanıza ne demeli ? Hiç bir soru,konu gereksiz değildir..

Konu açınız mct ve pct bökümüne sonuçlarınızla o alandan destek isteyiniz sorunuzun yeri bu başlık değil.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Crixus    0

öncelikle merhaba şimdiden öneriler ve tavsiyeler için herkese teşekkür ederim. yaklaşık 4 sene önce deca kürümde 1 ay dolmadan prolaktin yükselmesi sonucu kürü bıraktım sonrasında spordan, cinsellikten, kısaca her şeyden soğudum. koruyucu olarak cabaser kullanmamıştım. bir de çok sivilcelenme oldu omuzlarımdan kollarıma kadar.

sonrasında hep bolde veya tren kürleri yaptım çekindiğim için. artık boldenondan neredeyse sıfırıa yakın sonuç alıyorum, tren de yağ yaktırıyor sadece. ama artık kütle almak istiyorum tekrar, yıllardır sabit formdayım.

deca denemek istiyorum, aklımda şöyle bir kür planlaması var var;  haftalık 400 bolde 500 testo enanthate 50/60 mg civarı deca. 20 hafta yaparım yaklaşık.

merak ettiğim şeyler?

1- decanın bu kadar düşük bir miktarda faydası olmaz mı?

2-aynı eetkende iki anabolizanı birlikte kullanmanın bir anlamı yok mu?

3- bu düşük miktarda dahi deca dick yaşayabilir miyim?

boy 1.70 kilo 80 yağ oranı %15 civarı yaş 31

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Crixus, 25 dakika önce yazdı:

öncelikle merhaba şimdiden öneriler ve tavsiyeler için herkese teşekkür ederim. yaklaşık 4 sene önce deca kürümde 1 ay dolmadan prolaktin yükselmesi sonucu kürü bıraktım sonrasında spordan, cinsellikten, kısaca her şeyden soğudum. koruyucu olarak cabaser kullanmamıştım. bir de çok sivilcelenme oldu omuzlarımdan kollarıma kadar.

sonrasında hep bolde veya tren kürleri yaptım çekindiğim için. artık boldenondan neredeyse sıfırıa yakın sonuç alıyorum, tren de yağ yaktırıyor sadece. ama artık kütle almak istiyorum tekrar, yıllardır sabit formdayım.

deca denemek istiyorum, aklımda şöyle bir kür planlaması var var;  haftalık 400 bolde 500 testo enanthate 50/60 mg civarı deca. 20 hafta yaparım yaklaşık.

merak ettiğim şeyler?

Bu miktarda deca kullanmanın hiç bi faydası olmaz tam tersi zararı olur. Sivilcelenme karaciğerden dolayı olur. Bol bol su içmen gerekiyor aynı sorunu bende yaşadım. Sivilceler için mükemmel bi taktiğim var. Elma sirkesini hafif ılık bir suyla karıştırın ve sivilcelerin olduğu yere pamukla bol bol sürün iyice yedirin. Daha sonra hiç yıkamadan yatın. Ertesi gün sabah duş alırsınız. 3 gün boyunca her akşsm yaptığınızda sirke sürdüğünüz yerde hiç bir sivilce göremezsiniz. Ekstradan Milk thisttle ve enginar suyu kullanman gerekiyor. 3 hafta önce deca küründen cıktım. Sonuçlarım gayet iyidi. Sadece prolaktin ile sorun olmaz ben ilk 6 hafta hiç prolaktini düşürmedim. Deca dick dediğiniz şey sertleşme problemidir. Büyük ihtimal siz kürü direk bırakmışsınızdır. Deca kürü direk bırakılmaz. Deca bırakıldıktan en az 2 hafta daha only testo olarak gidilir. Ve daha sonra pct yapılır. Aynı gün içinde hem deca hem testoyu bırakıp üstüne pct yapmazsanız deca dick olma şansınız yüzde 200 dür. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9

Ben başlığı görünce kolpaçinoda ganyotçunun kolanyağı sahnesini yaşadım resmen deca dick olup tekrar deca kullanmayı aklından bile geçirmek ? cesurca yani  ne diyelim :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Crixus, 2 saat önce yazdı:

merak ettiğim şeyler?

Sustanon kullan enantat yerine...Trenbolon enentat ekle yanına da.Östrojen kontrolü yapma ilk haftalar, gitsin gittiği yere kadar. İlk 4-5 hafta danabol-anapolon veya turanabol da ekleyebilirsin...Deca 500 den aşağısı faydasız gibi...Decadick yaparmı bilinmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Crixus    0
chahovery, 1 saat önce yazdı:

Ben başlığı görünce kolpaçinoda ganyotçunun kolanyağı sahnesini yaşadım resmen deca dick olup tekrar deca kullanmayı aklından bile geçirmek ? cesurca yani  ne diyelim :D 

kütle alamamktan sıkıldım da :D yürek yiyip aldık bir karar. ama diğer arkadaşlar 50/60 mg kar etmez diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Crixus, 25 dakika önce yazdı:

kütle alamamktan sıkıldım da :D yürek yiyip aldık bir karar. ama diğer arkadaşlar 50/60 mg kar etmez diyor

Eklemlerı güçlendir o doz anca 😢

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Decadan uzak dur bence :) Form tutmak için inan bana deca gereksiz. Dozları piramit şekilde yükseltmeni öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

decadan korkulmaması gerektiğini düşünenlerdenim elbette mct ve pct bilgisi yerinde ise sporcunun. en az 400 mg girilmesini önermişimdir bende hep çevreme güzel sonuç verir ama prolaktin üzerindeki işilkisinden sebep ilaç hakkında komik onca şehir efsanesi çıkmıştır.halbuki %80 pskolojik %20 de mct/pct ile geçiştirilecek süreçler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Deca bende kullandim. Ve hatta mct pct bile yapmadkim. Prolaktin dengede tutuldugu muddetce sorun olmadi ve olmayacagini dusunuyorum. Bende psikolojik oldugunu dusunuyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Endanger, 29 dakika önce yazdı:

Penil dopler testinde venöz kaçak tespit edilen bir vukuat nasıl psikojenik oluyor ? Daha yeni yaptırdım testi :) 

Abi sen boşver pisikilojik desinler biz neyin ne olduğunu biliyoruz 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Endanger, Bir saat önce yazdı:

Penil dopler testinde venöz kaçak tespit edilen bir vukuat nasıl psikojenik oluyor ? Daha yeni yaptırdım testi :) 

venöz yetmezlik durumunda testosteron alarak bu durumun onune gecebılırsınız

venöz yetmezlık olsaydı deca dick yasayanlar ufak mıktar testosteron dokunusşarıyla bu durumu gecırebılırlerdı.

tabı bu benım sahsı fıkrım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Endanger, 6 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun dostum. Ne kadar süre sonra böyle bir testi yaptırdın acaba ve nasıl bi tedavi yolu verdiler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
Bay-T, 14 saat önce yazdı:

decadan korkulmaması gerektiğini düşünenlerdenim elbette mct ve pct bilgisi yerinde ise sporcunun. en az 400 mg girilmesini önermişimdir bende hep çevreme güzel sonuç verir ama prolaktin üzerindeki işilkisinden sebep ilaç hakkında komik onca şehir efsanesi çıkmıştır.halbuki %80 pskolojik %20 de mct/pct ile geçiştirilecek süreçler

yabancı forumları da takip ediyorum ve bu forumda deca dickin bu kadar abartılmasını hayretle takip ediyorum. 10 haftalık deca kürü yaptım Burak hocadan aldığım ilaçlarla mct ile atlattım. pct bile yapmadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
aakyez, 6 saat önce yazdı:

yabancı forumları da takip ediyorum ve bu forumda deca dickin bu kadar abartılmasını hayretle takip ediyorum. 10 haftalık deca kürü yaptım Burak hocadan aldığım ilaçlarla mct ile atlattım. pct bile yapmadım.

Yabanci forumlarda herkes decadan mutlu ve seker gibi tuketiyorlar mi yani ? Hic kimsenin sikayeti yok bir burdakiler mi sikayet ediyor diyorsun ? Pct yapmayip sorun yasamadiginda acaba ne dusunmemiz gerekiyor ? İnsanlara bilgilendirici ve koruyucu tavsiyeler vermek dogru davranistir diye dusunuyorum. Bana kursun islemez, ben supermenim, gibi abartili ve gerceklere aykiri iddialar senin bu yaptigin. Sen pct yapma hic, bir gun ben ne yaptim dersin... 😀

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.