Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

doctorhow

Test sonuclarim yardim

Önerilen İletiler

metinav    4.578
Bay-T, 12 dakika önce yazdı:

Vallahi billahi bu çocuk bence forum eskileri bilir MUSADUR vardı bence o :D yok bu kadar cahilce konuşlulamaz yazmayayım diyorum dayanamıyorum :D Yahuuuu ergen arkadaşım bu sözde sahte dediğin ürünleri veren kim ? @Loving biraz önce aaa işte sonuç dediğin böyle olur diyene ürün veren kim ? ee yine @Loving bu ürünleri çalışıyor dediğin arkadaşta @Tehlike aynı bire bir @doctorhow kafasında acelesci bir arkadaştı geride mi sınırdamı derken şimdi kendi azıyla ne diyor bakın ve bu arkadaşa konusunda hatırlıyorum sanki nice sözde bodyyyyyciiler ürünlerine çalışmıyor demişti yanılıyor muyum @Tehlike arkadaşım ???? 3 hafta için en ama en iyi sonuçlar orada hiç bir şeyi kafana takma takıyorsanda iade et kurtul ama zaten her şey ortada başka yerde .... ile gülerler adama bu sonuçlara kötü denmesi için. Neyse forumda en azından senin ne denli biliye sahip olduğunu anladı bu konudan artık dediklerine itimat ne denli edilir onu diyeler üyeler sorgulasın. herkese iyi güzel forumlar keyifli sohbetler arkadaşlar.

Tayfun tanımadığın insana ergen demek senin daha ergenlikten çıkmadığını gösterir.Biz ergenlikten senden önce çıktık yaş 42 oldu :) Bilmediğin her şeye laf söylemeye gerek yok.İnsan bilmediğine susar.Kimin kimden ne aldığını bilmem ve ilgilenmiyorum da.Değerleri paylaşmış arkadaş bende tecrübeme göre yorumladım.İster beğen ister beğenme :) Sonuçta satan kişi kendisi üretmiyor olabilir araya fake karışmıştır veya laboratuarda sorun vardır ölçümler yanlış çıkmıştır.Bu kadar savunmaya geçme durumu hayra alamet değil.İster istemez bir şeyler düşündürüyorsun insana...Ayrıca ben bu forumdan bahsetmiyorum eski forumlardan sen o zamanlar yoktun piyasada :)

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.239
tolgacan94, 12 dakika önce yazdı:

Düzeltme: Ayrıca aynada ve tartıda değişim olduktan sonra sıkıntı yok diğer konunda belirttiğin değerleri yakaladıysan bence iyi yürümüşsün :D

sonuçlar iyi mi kötümü tam olarak emin değilim ama 2.5 haftada 91.5 kg dan 96.6kg a çıktım pumptan çok memnunum , libido tepelerde ve kaldırdığım ağırlıklar baya arttı bunu beslenmemede bağlıyorum gerçi bu 2.5 hafta içinde toplam 3 gun adam gıbı beslenememişimdir oda vize haftası sebebiyle son olarak ostrojenik bi yan etki görmedim(henüz)

link:

Şimdi konuyu bende gördüm şok :D aynı adam halbuki ikiside neyse aceleci davranıyor çok ve bu sporu herkes biliyor dostum hani 2 gündür bu spporu yapan adam sanarsın kriminal denek yapmadığı yorum kalmıyor yıllardır uğraşıyorum deyipte yaptığı kürler göz damlası kıvamında olan adamda konuşuyor sen acele etme kürünü bitir sonra test yaptırırsın tekrar zaten gelişiminden memnunmuşsun dahada üstüne koyar herkese güzel bir ders vermiş olursun. Bşarılar. B|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

Şimdi konuyu bende gördüm şok :D aynı adam halbuki ikiside neyse aceleci davranıyor çok ve bu sporu herkes biliyor dostum hani 2 gündür bu spporu yapan adam sanarsın kriminal denek yapmadığı yorum kalmıyor yıllardır uğraşıyorum deyipte yaptığı kürler göz damlası kıvamında olan adamda konuşuyor sen acele etme kürünü bitir sonra test yaptırırsın tekrar zaten gelişiminden memnunmuşsun dahada üstüne koyar herkese güzel bir ders vermiş olursun. Bşarılar. B|

Bak sen şu işe bay tayfun ne zaman profesör oldun sen ? Göz damlası sana lazım tipe bak komedisin resmen :) Hadi buralarda ahkam kesecek bilgi edin ondan sonra gel.Genç amatörlere bilgi satacak kadar seviyen yok sana güvenip yola çıkanın aklına şaşarım.Cahilin önde gidenisin emin ol.Ne var çocuk endişelenmiş ilk kürlerde herkes aynı heyecanı yaşar.Olumsuzlukları büyütür.Sen kimbilir kimlerin kapısına gittin ağladın abi beni kurtar diye :) Kendine gel aklını başına al edebini takın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Tartışmanın luzmu kalmadı bence bu şekilde giderse konuyu kilitlemek ve uyarmak zorunda kalacağım iyi forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
doctorhow    5

abiler bi sakin ben ne ilaca sahte dedim nede overdose dedim şuan test sonuçları bu elde olan bu yani kilo aldım memnuniyetsizim demiyorum sadece beklediğimin altında sonuçlar burak hocaya sordum foruma yaz herkes yorum yapsın dedi herkesin deneyimi aldığı sonuç farklı bana bu sonuçları baştan sona mantıklı bi şekilde anlatacak birisi lazım biri çıksın desin ki mesela lh 1.1 daha düşük olmalıydı yada östrojen çok yükselmiş sebepleri bu bu budur total testo ve serbest testonun sınırlar içinde olmasının sebebi şudur kardeşim desin ilk kürüm öğrenebildiğim kadar bildiklerim. duymak istediğim şey İLAÇ SAHTE yada İLAÇ ÇALIŞIYOR denmesi değil mantıklı bilimsel açıklayıcı bi yorum bekliyorum siz büyüklerimden ve bu şuana kadar tek bi yorumda geldi sayılır ama amatör sporcuyum ben anlayabileceğim şekilde anlatılırsa memnun olurum teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
doctorhow, Bir saat önce yazdı:

abiler bi sakin ben ne ilaca sahte dedim nede overdose dedim şuan test sonuçları bu elde olan bu yani kilo aldım memnuniyetsizim demiyorum sadece beklediğimin altında sonuçlar burak hocaya sordum foruma yaz herkes yorum yapsın dedi herkesin deneyimi aldığı sonuç farklı bana bu sonuçları baştan sona mantıklı bi şekilde anlatacak birisi lazım biri çıksın desin ki mesela lh 1.1 daha düşük olmalıydı yada östrojen çok yükselmiş sebepleri bu bu budur total testo ve serbest testonun sınırlar içinde olmasının sebebi şudur kardeşim desin ilk kürüm öğrenebildiğim kadar bildiklerim. duymak istediğim şey İLAÇ SAHTE yada İLAÇ ÇALIŞIYOR denmesi değil mantıklı bilimsel açıklayıcı bi yorum bekliyorum siz büyüklerimden ve bu şuana kadar tek bi yorumda geldi sayılır ama amatör sporcuyum ben anlayabileceğim şekilde anlatılırsa memnun olurum teşekkürler

kür den önce test yaptırdın mı? En güzeli karşılaştırmak. kullandığın ilaçlara göre Özellikle E2 nin bu kadar yüksek olması çok garip. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
doctorhow    5
merkar, Şimdi yazdı:

kür den önce test yaptırdın mı? En güzeli karşılaştırmak. kullandığın ilaçlara göre Özellikle E2 nin bu kadar yüksek olması çok garip. 

en büyük pişmanlığım o kür öncesi yaptırmadım test karşılaştırmak için:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42

Bence kürden önce ve sonra test yaptırmak daha doğru olur

Testo azda olsa çalışmış 

Turinabol kullandığına dair şüphem var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.oguz    10
Bay-T, 17 saat önce yazdı:

Neyse ki forum da bu işi bilen arkadaşlar hala var :) 

Üst seviyenin üzerinde serbest testoda sınır seviyede daha ne bekliyor bu arakdaş mesela ? Bir de şöyle bir şey olabilir dozu haftada 1 vuruyorsundur pazartesi vuruyordur misal cuma teste gider böyle bir sonuçta olabilir aksatıyor da olabilir herkeste aynı sonuç çıkacak diye bir şey de olmaz. Daha önce kür yatıysan bu mg lar vücudu tatmin etm,yor olabilir ilaçları kes bakalım sonuçlar ne çıkacak 2 nin altında çıkacağına adım gibi eminim. Kendi normal üretiminin en az 4 kkatı çıkmış daha ne istiyorsun hocam sen anlat bilelim :D 

zzz.jpg

Hocam yanlış anlamazsanız birkaç yorum yapmak istiyorum yazdıklarınıza, amacım tartışmak değil sadece görüşümü belirtiyorum.

Ayrıca ilacın çalışıp çalışmadığı ile ilgilide yorum yapmıyorum yanlış anlaşılmamak adına..

1- Yukarıda paylaştığım resim benim kürsüz halim ve total testo seviyesi üst sınıra yakın. Bunu birkaç takviye ile (steroidsiz) üst sınıra çıkarmam mümkün.

2- Testte birkaç saat gecikmenin çok büyük farklar yaratıcağını düşünmüyorum. (uzun esterde 3-5 günde çok büyük fark yaratmaz)

3- Arkadaş kürden önceki test sonuçlarını paylaşmamış, nasıl 2'nin altında olabileceği kanısına vardınız ? Kürden sonra herkezin testo seviyesi düşer pct ile vs tekrar normal haline döndürülür. Sonuçların güya 4 katı çıkması ile 8 küsür olmuş testo, sizce yüksek mi yeterince ?

4- Sustanon kürümdede testo e deca kürümdede 2-3. haftalarda yaptırdığım testlerde sonuçlarım birinde 55 küsür diğerinde 54. bilmemkaç çıktı gerekirse bulup paylaşabilirim.

Son olarakta bu ilaç mevzusu vücutla genetikle vs alakalı olabilir sanıyorum yani kişiden kişiye değişiyor. Kiminde 10-15 gördüm kiminde 26 ları gördüm, bende 55 küsür gördüm, 76 küsür olanı bile gördüm (total testo). Kısacası tolgacanın dediği gibi ilaçlar herkesin metabolizması aynı şekilde çalışmaz, ilaçlar her bünyede aynı etkiyi göstermez..

Ufak bi not bırakıyım; kişisel algılamasın kimse, yorum yaparken bu kadar atarlı giderli olmaya, birbirimizi küçük düşürmeye çalışmaya, birbirimizi tanımadan kişisel yorum yapmaya, kalp kırmaya gerek yok arkadaşlar..

tarihinde m.oguz tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
metinav, 18.11.2017 - 12:44 yazdı:

Ben maalesef size katılmıyorum.Total testo gün içerisinde asla oyle dalgalanmaz.Üstelik steroid küründeyken ve uzun esterken hiç bir şekilde 5 derecelik bir açı bile yapmaz :).Free testo dokulara bağlanamayan testo miktarını gösterir.Anlık diye bir şey söz konusu değil kürdeyken.Ben fikrimi söyledim naçizane 9. kürünü yapan birisi olarak.Bu değerler sorunlu...Testo çalışmıyorsa östrojen nasıl fırlıyor bu değere ? Bence bir sorgulayın...

söyledikleriniz kendi fikirlerinizden ziyade aynı zamanda bilimsel gerçekler hocam.. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
doctorhow    5

Öncelikle bu konuyu yarım kalıp insanların kafasında soru işaretleri oluşturmasın diye güncellemek istiyorum 

Bu kür benim ilk kürüm ve değerlerin nasıl olup olmaması gerektiğine tam hakim değilim ilk gördüğümde şaşırmıştım nededeni merak etmiştim ve @Loving Burak abiye sormuştum oda bana forumda paylaş hepimiz yorumumuzu yapalım demişti ve eğer aklımda bi soru işareti kalırsa elinde tek ampul bile olsa bana gönder paranı iade edeyim şeklinde ılımlı yaklaştı ki alışveriş sırasında(2part halinde aldım) ben daha parayı havale etmeden kargoyu çıkarmıştı.Bunlar forumdaki yorumlarla(ilaç satın almadan önce) birleşince güven oluşturdu ve kürü kesmek yerine devam etme kararı aldım.Hala sonuçların neden öyle çıktığı konusunda bi bilgim yok ama emin olduğum tek şey ilaçların çalıştığı dun 100.5kg gördüm başlangıç kilom 91 ve 6.haftamdayım açıkça söylemek gerekirse şuan yaptığım antrenmanın yarısını çıkaramaz durumdaydım.Kürümü 10 haftadan 12 haftaya uzatmayı planlıyorum önceki yorumlarımda söylediğim gibi ben ilacın orjinalliğini değil değerlerin sebebini merak ettiğim için açtım konuyu ki küre devam etme kararım bunu tasdikler nitelikte ancak bu konuyu okuyacak insanlar durumu yanlış algılayabileceğini ve böyle bi ihtimal oluşmasına sebep olduğumu düşündüğüm için yapıyorum bu güncellemeyi.Burak abiyle definasyon kürümüde tamamladıktan sonrada before after atmak için sabırsızlanıyorum ki buda konuya son noktayı koysun istiyorum.Bu siteye yada şahıslara istemeden zarar verdiysem affola konuya olan ilginizede teşekkür ederim ama TOTAL TESTOSTERONUM NEDEN DUSUK CIKTI:D:D:D:D:D herkese iyi forumlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.