Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

doctorhow

Test sonuclarim yardim

Önerilen İletiler

doctorhow    5

arkadaşlar @Loving den aldığım balkan turinabol ve test e kullanmaya başlayalı 2.5-3 hafta oldu turinabol gunluk 50mg test haftalık 500mg kullanıyorum test sonuçlarımda total testo sonucum anormal çıkmış o yüzden emin olmak için başka makineyle tekrar yapıcaz  dediler sonuç vermediler ama önemli olanları öğrendim cumartesi total testoyuda öğrenicem gelelin değerlere

prolaktin 16

fsh 0.44

lh 1.1

total ve serbest cumartesi

e2 beklediğimden yüksek çıktı 142 (bugun arimidex kullanmaya başlıyorum)

karaciğer testimin referans aralığının 3 katı fazlası cıktıgı ve dikkat etmem söylendi

böbreklerde hiçbi sıkıntı yok

şimdilik sonuçlar bu şekilde cumartesi tam olarak sonuç kağıdını paylaşıcam

sonuçlar iyi mi kötümü tam olarak emin değilim ama 2.5 haftada 91.5 kg dan 96.6kg a çıktım pumptan çok memnunum , libido tepelerde ve kaldırdığım ağırlıklar baya arttı bunu beslenmemede bağlıyorum gerçi bu 2.5 hafta içinde toplam 3 gun adam gıbı beslenememişimdir oda vize haftası sebebiyle son olarak ostrojenik bi yan etki görmedim(henüz)

@Loving le bi fikir alışverişi yaptım ama sizinde fikirlerinizi merak ediyorum her turlu yoruma fikire açığım şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fvx    101

ürün iyi çalışıo dememkki yüksek cıkması normal , karaciğerde oral steroidden dolayı öle çıkmıştır onu kestiginde normale döner, bu sırada nac 600 kullanabilrisin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
doctorhow    5

total testonun sınıra yakın olmasından dolayı mutsuzum sanırım sebebi nedir peki ve östrojenin yüksek olması kafamda deli sorular

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559

Sonuçlar çok tuhaf çıkmış :) Testo enantat alıyorsun 3-4 haftada çalışması gerekiyor.Total testo 14-15 veya daha fazla olmalı.Bu değer asla düşmez eğer testo sağlamsa...Testonun bir kısmı vücut dokularında aromatize olup östrojene dönüştürülür.Bu da e2 değerini yükseltir testoyla doğru orantılı bir şekilde.Testonun bir kısmı da daha etkin bir form olan dht ye çevrilir.E2 ve dht tüm vücuttaki dokulara ve reseptörlere shbg denilen proteinle taşınır ve bağlanır.Bağlandığında da hücre içinde iş yapmaya başlar.Testonun bir kısmı bu tamamen kişiye özgüdür reseptörlere bağlanamaz her yer dolduğu için.Buna da free testo diyoruz.Genelde normal insanda düşük olur.Çünkü reseptörleri doğal olarak dolduramayız ürettiğimiz testoyla.Ergenlikteki yüksek testo durumu yada steroid alımı bu değeri fazlalaştırır genelde...E2 değerin 140 ları görmüş.Ben şimdiye kadar en fazla 70 gördüm ve bana ereksiyon sorunu yaşatmıştı.Genelde östrojen üzerinden çalışan anabolikler deca danabol bu şekilde e2 değerini yükseltebilir diye düşünüyorum.Bir tuhaflık var değerlerinde.Ya testo çalışmıyor.Yada turinabol diye kullandığın danabol ve tek başına kullanıyor gibisin :) Fsh-lh bunları kapatmış östrojeni uçurmuş ama testo yerlerde...Bu arada b vitamini takviyesi kullan seviyesi çok düşük :) (Şimdi gördüm saat 12:49 da vermişsin kanı...Hormon tahlili için sabah aç karına verilmeli.Yoksa değerler yanlış çıkıyor. )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

Gayet sağlıklı ürünlerin çalışıyor hatta uzun ester ürünler için gayet ideal.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
doctorhow    5

@metinav şöyle bi olay oldu ben sabah 10 da verdim kanı normalde bütün değerler çıktı testo değerleri anormal dendi tekrarlanıcak dendi o tekrarlandığı saat yoksa aç karna sabah 10 da yapıldı bu test sonuçlar çok garip en azından sadece bana garip gelmemiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

@metinav

Yanlış anlamazsanız yazdıklarınızdaki yanlışlıkları düzeltmek isterim. 

Total testosteron anlık olarak testosteron'u gösterir saat:10 da ve saat:17 de farklı çıkabilir bu yüzden sabah saatlerinde alınır referanslar bu saatlere göre ayarlanmıştır çünkü.

Serbest testosteron testi ise bir kişinin ortalama testosteron üretimini ölçmek için yapılır yani anlık değil geneldir. Aradaki fark budur.

Testosteron uzun ester de olsa vurulma aralığına göre kanda dalgalanır, Örneğin hafatada iki defa vurulan Testosterone enanthate vurulduktan 24 saat sonra kandaki değeri ile bir sonraki iğneyi vurduğunuz gün arasında %30-40 civarı dalgalanma gösterir. (yarılanma süreleri için http://steroidcalc.com/ bakabilirsiniz.)

Total testosteronun anlık gösterdiğini unutmazsak, testin ne zaman yapıldığı bu yüzden önemlidir. Ayrıca 3. haftada Enanthate esteri tam olarak sürekliliğe oturmuyor 1-2 hafta daha yükselmesi sürecek.

Testosteron anabolik androjenik özelliği 100/100 olan bir madde bu yüzden aromatize oluyor yani e2 yüksek çıkması çok normal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
xeaven, 1 dakika önce yazdı:

@metinav

Total testosteron anlık olarak testosteron'u gösterir saat:10 da ve saat:17 de farklı çıkabilir bu yüzden sabah saatlerinde alınır referanslar bu saatlere göre ayarlanmıştır çünkü.

Serbest testosteron testi ise bir kişinin ortalama testosteron üretimini ölçmek için yapılır yani anlık değil geneldir. Aradaki fark budur.

Testosteron uzun ester de olsa vurulma aralığına göre kanda dalgalanır, Örneğin hafatada iki defa vurulan Testosterone enanthate vurulduktan 24 saat sonra kandaki değeri ile bir sonraki iğneyi vurduğunuz gün arasında %30-40 civarı dalgalanma gösterir. (yarılanma süreleri için http://steroidcalc.com/ bakabilirsiniz.)

Total testosteronun anlık gösterdiğini unutmazsak, testin ne zaman yapıldığı bu yüzden önemlidir. Ayrıca 3. haftada Enanthate esteri tam olarak sürekliliğe oturmuyor 1-2 hafta daha yükselmesi sürecek.

Testosteron anabolik androjenik özelliği 100/100 olan bir madde bu yüzden aromatize oluyor yani e2 yüksek çıkması çok normal.

Neyse ki forum da bu işi bilen arkadaşlar hala var :) 

Üst seviyenin üzerinde serbest testoda sınır seviyede daha ne bekliyor bu arakdaş mesela ? Bir de şöyle bir şey olabilir dozu haftada 1 vuruyorsundur pazartesi vuruyordur misal cuma teste gider böyle bir sonuçta olabilir aksatıyor da olabilir herkeste aynı sonuç çıkacak diye bir şey de olmaz. Daha önce kür yatıysan bu mg lar vücudu tatmin etm,yor olabilir ilaçları kes bakalım sonuçlar ne çıkacak 2 nin altında çıkacağına adım gibi eminim. Kendi normal üretiminin en az 4 kkatı çıkmış daha ne istiyorsun hocam sen anlat bilelim :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
doctorhow, 4 dakika önce yazdı:

@metinav şöyle bi olay oldu ben sabah 10 da verdim kanı normalde bütün değerler çıktı testo değerleri anormal dendi tekrarlanıcak dendi o tekrarlandığı saat yoksa aç karna sabah 10 da yapıldı bu test sonuçlar çok garip en azından sadece bana garip gelmemiş

Dediğin gibiyse ve laboratuar numuneyi steril olarak alıp ölçümlediyse değerler doğrudur.Ama bana göre teston çalışmıyor ve hap danabol veya ona benzer bir etkide belkide anapolon  :) Hipofizini durdurmuş östrojenini fırlatmış çok aşırı bir değere.Free testo da bol bol duruyor kenarda reseptörlere hiç bağlanmamış sanki...E2 heryeri sarmış mübarek :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
doctorhow    5

@Bay-T enjeksiyonlar saati bile aksatılmadan her çarşamba cumartesi yapıldı testide perşembe gunu yanı enjeksiyondan sonraki gün yaptırdım. " Üst seviyenin üzerinde" denen 0.50 civarinda bi değer 2. haftada 15 16lar görenler gördüğüm için bana düşük geldi ben bu konuda çok bilgiliyim demiyorum zaten beklediğim değer açıkcası daha fazlaydı o yüzden açtım bu konuyuda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
xeaven, 6 dakika önce yazdı:

@metinav

Ben maalesef size katılmıyorum.Total testo gün içerisinde asla oyle dalgalanmaz.Üstelik steroid küründeyken ve uzun esterken hiç bir şekilde 5 derecelik bir açı bile yapmaz :).Free testo dokulara bağlanamayan testo miktarını gösterir.Anlık diye bir şey söz konusu değil kürdeyken.Ben fikrimi söyledim naçizane 9. kürünü yapan birisi olarak.Bu değerler sorunlu...Testo çalışmıyorsa östrojen nasıl fırlıyor bu değere ? Bence bir sorgulayın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
doctorhow, 4 dakika önce yazdı:

@Bay-T enjeksiyonlar saati bile aksatılmadan her çarşamba cumartesi yapıldı testide perşembe gunu yanı enjeksiyondan sonraki gün yaptırdım. " Üst seviyenin üzerinde" denen 0.50 civarinda bi değer 2. haftada 15 16lar görenler gördüğüm için bana düşük geldi ben bu konuda çok bilgiliyim demiyorum zaten beklediğim değer açıkcası daha fazlaydı o yüzden açtım bu konuyuda

İlaçların çalışıyor arkadaşım her lab aynı oranda ölçmüyor her lab ın referans değeri aynı olmuyor referans değerli çok önemli burada. Tetesteronsuz kürden 1 ay sonra test yaptır bak kendi gözlerinle gör düşüşü neyin çalışıp neyin çalışmadığınnı @metinav arkadaşım senin yorumların çok enteresan resmen test değerlerini görüp çalışan ürüne çalışımıyor demek :D 9. kürünü mü yapmıştın bir de sen :D bi 1. kürün ile 9. kürün sonras befor after koyda susalım hepşimiz oolur mu nedersin ? İşkembeden sallıyorsun bari tutarlı salla sayfa sayfa yazmak mı önemli olan doğru olanı yazmak mı ? 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26

Kürümün 14.günü yaptırdım testimi 2 katı çıktı.İlaçlarım cayır cayır çalışıyor. @Loving burak abiden almıştım ürünleri iran testo 500mg

OyNNqA.png

tarihinde Tehlike tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
Bay-T, Şimdi yazdı:

İlaçların çalışıyor arkadaşım her lab aynı oranda ölçmüyor her lab ın referans değeri aynı olmuyor referans değerli çok önemli burada. Tetesteronsuz kürden 1 ay sonra test yaptır bak kendi gözlerinle gör düşüşü neyin çalışıp neyin çalışmadığınnı @metinav arkadaşım senin yorumların çok enteresan resmen test değerlerini görüp çalışan ürüne çalışımıyor demek :D 9. kürünü mü yapmıştın bir de sen :D bi 1. kürün ile 9. kürün sonras befor after koyda susalım hepşimiz oolur mu nedersin ? İşkembeden sallıyorsun bari tutarlı salla sayfa sayfa yazmak mı önemli olan doğru olanı yazmak mı ? 

Bence sen biraz araştır öyle yorum yap.Normal sağlıklı bir insanın üretebileceği testo değeridir 8. Sen steroid kullanıyorsun ve kalkmış normal çalışıyor diye millete yutturuyorsun.Güldürme insanı :) 15 altındaysa arkadaşlar testonuz çalışmıyordur bunu böyle bilin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
Tehlike, 3 dakika önce yazdı:

Kürümün 14.günü yaptırdım testimi 2 katı çıktı.İlaçlarım cayır cayır çalışıyor. @Loving burak abiden almıştım ürünleri iran testo 500mg

OyNNqA.png

İşte olması gereken değerler bu.Gerisi boş gevezelik...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Bence sen biraz araştır öyle yorum yap.Normal sağlıklı bir insanın üretebileceği testo değeridir 8. Sen steroid kullanıyorsun ve kalkmış normal çalışıyor diye millete yutturuyorsun.Güldürme insanı :) 15 altındaysa arkadaşlar testonuz çalışmıyordur bunu böyle bilin

LONNAz.jpg

Daha fazla söze gerek yok konuya katılımım bu kadardır çünkü dışarıdan bakan kimin cahil olduğunu anlayamıyor tartışmaya girince.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
doctorhow    5
Tehlike, 5 dakika önce yazdı:

OyNNqA.png

forumda gördüğüm ve yakın çıkmasını beklediğim sonuç buydu sanırım tatmim olmama sebebim tam sınırda olması ve bu konuda bligi almak istemem abilerim kardeşlerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
doctorhow, Şimdi yazdı:

forumda gördüğüm ve yakın çıkmasını beklediğim sonuç buydu sanırım tatmim olmama sebebim tam sınırda olması ve bu konuda bligi almak istemem abilerim kardeşlerim

Satıcı diye güvenip aldığınız bir kısım insanlar ve onların şürekası yanlışa doğru demeye bu konuda iddialaşmaya bayılırlar.Sanki millet hiç bilmiyor kullanmamış.Diğer forumda ilk test yaptıran insanlardan biriyim kür içinde.Millet daha bilmezdi değerleri yorumlamayı bize sorarlardı; elimizden geldiği kadar yabancı forumları araştırarak öğrenip kendi değerlerimi yorumlayarak öğrendim bir çok şeyi...Kimseyi aldatma veya yanlışa yönlendirme gibi bir derdim olmadı olmaz da.İnsanca yorumumuzu yaparız kendi bileceği bir şey herkesin.Ben cok defa test yaptırdım ve gördüğüm şey bu, kür içinde başta ortada ve pct de test yaptırırım.Testo kullanılıyorsa kısa esterde 1-2 hafta da uzun esterde 3-4 haftada olması gereken değerler 15 ve üzeri olarak yakalanır.Yarılanma süresei falan filan bunu geçin.Yarılanma değeri testonun en yüksek değere ulaştığı noktadır buradan yavaşça düşüşe geçer eğer yeni enjeksiyon yapılmazsa.Adam düzenli vuruyor düşmesi veya yarılanması mümkün değil ama çıkan değer normal sağlıklı bir insanın maximum değeri :) Bir sürü laf kalabalığı yaparak sulandırmaya çalışılıyor.Onu biz yutmayız başkasına anlatcaksın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

Vallahi billahi bu çocuk bence forum eskileri bilir MUSADUR vardı bence o :D yok bu kadar cahilce konuşlulamaz yazmayayım diyorum dayanamıyorum :D Yahuuuu ergen arkadaşım bu sözde sahte dediğin ürünleri veren kim ? @Loving biraz önce aaa işte sonuç dediğin böyle olur diyene ürün veren kim ? ee yine @Loving bu ürünleri çalışıyor dediğin arkadaşta @Tehlike aynı bire bir @doctorhow kafasında acelesci bir arkadaştı geride mi sınırdamı derken şimdi kendi azıyla ne diyor bakın ve bu arkadaşa konusunda hatırlıyorum sanki nice sözde bodyyyyyciiler ürünlerine çalışmıyor demişti yanılıyor muyum @Tehlike arkadaşım ???? 3 hafta için en ama en iyi sonuçlar orada hiç bir şeyi kafana takma takıyorsanda iade et kurtul ama zaten her şey ortada başka yerde .... ile gülerler adama bu sonuçlara kötü denmesi için. Neyse forumda en azından senin ne denli biliye sahip olduğunu anladı bu konudan artık dediklerine itimat ne denli edilir onu diyeler üyeler sorgulasın. herkese iyi güzel forumlar keyifli sohbetler arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Herkesin metabolizması aynı şekilde çalışmaz ilaçlar herkese aynı hızda etki etmez beyler neden ortamı bu kadar gerdiniz anlamadım. Östrojenin bu kadar yükselmesi ilacın boş olmadığını gösterir ortamda fazladan testosteron türevi olmadan östrojenin vucutta artması pek mantıklı değil çünkü. Sadece testo ve turniabol alıyorsunuz Turniabolun östrojen dönüşümünü bu kadar etkilemesi imkansız ilacın çalışma prensibine ters.

2 hafta daha bekleyin bir daha test yapın. birde enjeksiyondan 3-4 gün sonra saat 10 dan önce test yaptırırsanız daha gerçekçi bir sonuç elde edebiliriz. 

Düzeltme: Ayrıca aynada ve tartıda değişim olduktan sonra sıkıntı yok diğer konunda belirttiğin değerleri yakaladıysan bence iyi yürümüşsün :D

sonuçlar iyi mi kötümü tam olarak emin değilim ama 2.5 haftada 91.5 kg dan 96.6kg a çıktım pumptan çok memnunum , libido tepelerde ve kaldırdığım ağırlıklar baya arttı bunu beslenmemede bağlıyorum gerçi bu 2.5 hafta içinde toplam 3 gun adam gıbı beslenememişimdir oda vize haftası sebebiyle son olarak ostrojenik bi yan etki görmedim(henüz)

link:

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.