Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ilkasker

Kurde 4. hafta bitti tahlil sonuclari testo calisiyormu sizce ?

Önerilen İletiler

ilkasker    0

Merhaba arkadaslar testo boldenon kurunun 4. Haftasi bitti 5. Haftanin basinda bu pazartesi tahlil sonuclarim resimdeki gibi. Pazartesi testo 250 bolde 200  -persembe testo 250  bolde 200 haftalik toplam testo500 - bolde400 aliyorum sonuclara gore ilaclar calismiyormu acaba yorumlayabilirseniz cok sevinirim tesekkurler.

1509520898924676395316.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Sadece total testo tahlili var

Fsh lh yok buradan soyleyebilecegim iki sey var

Ya ilaclarin ici tamamen bos

Ya da inanilmaz dusuk doz

Ama ilaclarin orjinal degil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ilkasker    0

Tekrar hastaneye geldim tam hormon testi istedim ogleden sorna alip sizinle paylasicam arkadaslar testosteron enanthat balkan pharma boldenon thiger

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

total testosteron değerin normal sınırlar içinde. kimden aldın ilaçları?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ilkasker    0

2 kutu da testo cypionat var tum ilaclar bunlar

20171101_130003.jpg

tarihinde ilkasker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

test sonuçlarını satıcına göster. Test E 2 farklı marka var, hangisini vurdun (balkan thiger). pardon diğreri trenmiş sonradan farkettim

tarihinde merkar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Bende de balkan testo mevcut 2.haftada değerlerim yüksek cıktı.Rengi bundan daha koyu ve daha kücüktü kutusu.Thaiger eğer orjinalse  boldesi çalışıyordur fakat onu bu testden öğrenemezsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ilkasker    0

Antalyada oturuyorum buradan aldim ilaclari arkadaslar. Aradim saticiyi bana yapilan acikamada testo uzun esterli 6.8 haftadan once etki gostermez tahlillerde degisiklik olmaz. Sizlerinde dedigi gibi benimde ogr3ndigim kadariyla suana kadar sisteme girmesi lazimdi sonuclarda degisiklik olmaliydi bakalim 2 hafta daha bekliycem 6.8 hafta sonunda fark olmazda ilaclari grri vrricem tam hormon testi yarin alicam paylasicam sizinle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

hiç bekleme 6.8. haftayı. şuan senin total testo seviyen üst sınırın 2-3 katı olmalıydı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
ilkasker, 23 dakika önce yazdı:

Antalyada oturuyorum buradan aldim ilaclari arkadaslar. Aradim saticiyi bana yapilan acikamada testo uzun esterli 6.8 haftadan once etki gostermez tahlillerde degisiklik olmaz. Sizlerinde dedigi gibi benimde ogr3ndigim kadariyla suana kadar sisteme girmesi lazimdi sonuclarda degisiklik olmaliydi bakalim 2 hafta daha bekliycem 6.8 hafta sonunda fark olmazda ilaclari grri vrricem tam hormon testi yarin alicam paylasicam sizinle

Forumu incelersen 2. Haftada yapılan testlerde normalin 2 katından daha yukarı cıkması gerektigini gorursun. Bırak 8 haftayı 4 haftayı, 2. Haftanın sonunda o testesteron tavan yapmaya baslamak zorunda. 100 kez test yapmaya gerek yok dostum sahteyse sahte, gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
kuntkral, 3 saat önce yazdı:

Aldığın kişinin adı m ile başlayıp t ile mi bitiyor yoksa? :D 

neden öyle dedin kardeşim açıklar mısın? aynı şekilde soyismide b ç bir kişi tanıyorum aynı kişi veya farklı olabilir bildiğin yanlış bi durum varsa paylaşırsan herkes öğrenmiş olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
ilkasker, 2 saat önce yazdı:

Burak bey' den mi aldınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34
M4jeste, 1 saat önce yazdı:

neden öyle dedin kardeşim açıklar mısın? aynı şekilde soyismide b ç bir kişi tanıyorum aynı kişi veya farklı olabilir bildiğin yanlış bi durum varsa paylaşırsan herkes öğrenmiş olur.

Yok o değil, şu soyadı ç ile başlayıp n ile biten zeytinyağı pharmacı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21

Testolar sahte çıktığı için diğer ilaçlarının çalışıp çalışmamasının önemi yok ilaçlar duruyorsa acilen balkan pharma testo al güvenilir bir yerden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Suan hiçbirşey vurma teston zaten çalışmıyor.. Daha da baskılamaya ne gerek var doğal testonu..

kısa süre icinde orj testo bul yada pct ye geç fsh lh cok dipte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

testosteronu yada 50-70 mg arası birşey alıyorsun.Dışardan testo geldiği için doğal üretimi sıfırlıyor fakat normal fizyolojik dozajlara yakın değerlerde olduğundan total testosteronun artmıyor.

Onun dışında boldenonun çalışıp çalışmadığını söyleyecek bir test yok burada nereden çıkarmışlar anlamadım. 4 hafta sadece boldenon kullandın diye testosteron üretimin sıfıra inmez.Kaldı ki boldenon ve primobolan testosteron olmadan da kullanım yöntemleri ve kürleri olan ilaçlardır.

Kaldı ki testosteronu dahi sahte overdose yollayacak adam sağlam boldenon mu yollayacak :) güldürmeyin yani.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.