Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

azrasu

21 yaşında bir kıza vücut geliştirme için vereceğiniz tavsiyelere ihtiyacım var! bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

azrasu    2

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kişisel özelliklerim:

• 21 yaş
  • 172 cm
  • 65 kilo

Bir bireyim (Kız/XX), vücut geliştirmek istiyorum. Daha önce 5 aylık bir fitness deneyimim oldu. İlk ay Tüm vücut, sonrasında ise haftada 5 gün 2şer saat bölgesel çalıştım (Bacak haftada 2, Göğüs-Biceps, Omuz-Karın, Sırt-Triceps). Bu süreçte protein tozu ve kreatin kullandım (Günde 50gr protein tozu, 4gr kreatin).

Günlük kalori alımımı 1500kcal ile sınırlandırdım. Hedefim feminen postürümü koruyarak kas hacmi kazanmak. Fakat yaptığım onca şeye rağmen sonuçlardan pek memnun kalmadım, hafif quadlarım çıktı, biraz arka kol falan o kadar. Steroide başlamak istiyorum ne önerirsiniz??

İnternetten araştırdığım kadarıyla kadınlar için :

• anavar
  • primobolan
  • ostarine
  • mk2866

Sorularım:

1. Öneriliyor hangilerini tercih etmeliyim? 
  2. Bunların yanında programımda ne gibi değişiklikler yapmalıyım?
  3. Günlük protein ihtiyacımın hepsini tozdan karşılamamda bir sorun olur mu?

Şimdiden teşekkür ederim… 9_9

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.375

5 ay çok kısa bir süre. Beslenmeyi antrenmanı oturtamayan bireylerde ilaçta kullansa sonuç alamayacaktır.

İlaçlara vereceğin parayı sağlam bir koça verip antrenman ve beslenmeyi düzene oturtmanı öneririm.

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    108
gönderildi (düzenlendi)

Hoş geldiniz aramıza :) Enjeksiyonlardan kesinlikle uzak durun.

Yazdıklarınızın içinde anavar dışında ben sizin çıkarlarınıza hizmet edecek ilaç göremiyorum.

Form var mı? Belki ne kadar önünüz kapalı veya açık o şekilde çoğu arkadaş yorum getirebilir.

tarihinde onlytrenbolone tarafından düzenlendi
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
azrasu    2
Diver, 15 dakika önce yazdı:

5 ay çok kısa bir süre. Beslenmeyi antrenmanı oturtamayan bireylerde ilaçta kullansa sonuç alamayacaktır.

İlaçlara vereceğin parayı sağlam bir koça verip antrenman ve beslenmeyi düzene oturtmanı öneririm.

Evet bende kısa bir süre olduğu konusunda hemfikirim, ama aynı zamanda ilaç kullanmayı çok düşünüyorum, biliyorum beni 2 ay içinde ilahlara benzeticek bir çözüm yok ama yaptığım şeyi tüm imkanlarımı kullanarak yapmak istiyorum. Öneriniz için teşekkür ederim, koç + hap düşünüyorum şuan... :D

onlytrenbolone, 11 dakika önce yazdı:

Hoş geldiniz aramıza :) Enjeksiyonlardan kesinlikle uzak durun.

Yazdıklarınızın içinde anavar dışında ben sizin çıkarlarınıza hizmet edecek ilaç göremiyorum.

Form var mı? Belki ne kadar önünüz kapalı veya açık o şekilde çoğu arkadaş yorum getirebilir.

Hoşbuldum teşekkürler. Evet enjeksiyonlardan pek emin değilim çünkü pek bilgim yok o konuda. Form nedir?? :| 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    108
azrasu, 1 dakika önce yazdı:

Hoşbuldum teşekkürler. Evet enjeksiyonlardan pek emin değilim çünkü pek bilgim yok o konuda. Form nedir?? :| 

FORM NEDİR?

ms.olympia-7111.jpg

Form budur :D

• Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375
azrasu, 1 dakika önce yazdı:

Evet bende kısa bir süre olduğu konusunda hemfikirim, ama aynı zamanda ilaç kullanmayı çok düşünüyorum, biliyorum beni 2 ay içinde ilahlara benzeticek bir çözüm yok ama yaptığım şeyi tüm imkanlarımı kullanarak yapmak istiyorum. Öneriniz için teşekkür ederim, koç + hap düşünüyorum şuan... :D

Seni anlıyorum hızlı olmasını istiyorsun hepimiz öyleyiz. Anavar dışında sana öneride bulunan koçlardan uzak durmalısın. Yaşın çok genç ilaçlar geri dönülmez sorunlar açabiliyor. Özellikle kadınlarda seste kalınlaşma, kıllanma kemiklerde irileşme, adet düzensizliği ve klitoriste büyüme gibi sorunlar uzar gider. Bu riskleri göze alabiliyorsan da uzun süre Naturel altyapı oluşturup öyle başlaman lazım.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
azrasu    2
onlytrenbolone, 7 dakika önce yazdı:

FORM NEDİR?

Form budur :D

Hmmmm, hayalimdeki vücut mu demek yoksa şuan ki mi???

Hedef: Instagram phonk editlerdeki eti ele gelen güzel kaslı kızlar...

Ben: 101 76 116... :(

Diver, 5 dakika önce yazdı:

Seni anlıyorum hızlı olmasını istiyorsun hepimiz öyleyiz. Anavar dışında sana öneride bulunan koçlardan uzak durmalısın. Yaşın çok genç ilaçlar geri dönülmez sorunlar açabiliyor. Özellikle kadınlarda seste kalınlaşma, kıllanma kemiklerde irileşme, adet düzensizliği ve klitoriste büyüme gibi sorunlar uzar gider. Bu riskleri göze alabiliyorsan da uzun süre Naturel altyapı oluşturup öyle başlaman lazım.

Çok haklısınız, değerli tavsiyeniz için teşekkür ederim...

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    108
azrasu, Şimdi yazdı:

Hmmmm, hayalimdeki vücut mu demek yoksa şuan ki mi???

Hedef: Instagram phonk editlerdeki eti ele gelen güzel kaslı kızlar...

Ben: 101 76 116... :(

Şuan ki formun ya :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
azrasu    2
onlytrenbolone, 4 dakika önce yazdı:

Şuan ki formun ya :D 

Şuan form falan yok hocam ortada.

Başta belirttiğim gibi; yıllardır aynı olan görünüşümün üstüne sadece hafif arka kola, diz kapaklarımın üstüne eser miktarda kas eklendi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    338

Kadınlarda ilaç nasıl bir tepki verir hiç bilemiyorum  anavar mesela hafif bir ilaç fakat bir kadın üzerinde etkisi ne olur kestirmek zor yani örnek olarak demek istediğim şey şu bir erkeğe 150mg testo versen hiçbir şey hissetmez fakat bir kadına 50mg versen bile 500mg kullanan birinin yaşadığı etkileri yaşayabilir çünkü erkeklerde östrojen artsa bile bir şekilde kontrole alınıyor ama kadınlarda doğal olarak ilaç alınca erkeksi özelliklerin artması nasıl önlenir bilmiyorum çünkü ilaç  protein sentezinin yanı sıra erkeksi özelliklerde de artış oluyor bu doğal erkek için sorun olmazken kadınlarda  "kadınsı" görüntüyü bozuyor. Zuhal hoca var dilersen ona danışmaz daha doğru olur antrenör olduğu için çünkü bizlerdeki gibi ilerlemiyor kadınlarda süreç ondan ne desem yalan olur.

3. soruna gelirsek bence hepsini karşılama çünkü besinlerle bir değil emilim ve aminoasit profili bakımından, protein kalitesi açısından da en azından yağsız kıyma fillan ekleyebilirsin tavuk yemek istemiyorsan.

Diver, 56 dakika önce yazdı:

Bende bunu demeye çalıştımda baya uzun yazmışım erkeklerde doğası gereği kadınlara göre sesi zaten kalın olduğundan 30mg anavar hiçbir şey yapmazken bir kadında yapabilir ondan bana kalırsa çok iyi düşünmek lazım bir erkeğin vücudunda kıllanma artsa bile sorun olmaz zaten erkek fakat çoğu kadınlarda yüz hatlarının keskinleşmesi maskülen görüntü bana biraz garip geliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375
ardas, 15 dakika önce yazdı:

Kadınlarda ilaç nasıl bir tepki verir hiç bilemiyorum  anavar mesela hafif bir ilaç fakat bir kadın üzerinde etkisi ne olur kestirmek zor yani

Tercih meselesi dostum. Benimde hoşuma gitmiyor ama saygı duyuyorum yapanlara :)

Kardeş daha çok genç ve heyecanlı riskleri bilmesi lazım araştırması lazım. Gerisi ona kalmış :) 

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46

bir yerde okumustum kadınlarda 150mg boldenon kullanılabilir yazıyordu eğer bulursam atıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    422

Vücut geliştirme hedeflerine ulaşmak için steroid kullanmayı düşünüyorsan, öncelikle bir profesyonel destek alman çok önemli. Kadınlar için genellikle anavar daha güvenli kabul edilir, ancak bu bile riskli olabilir. Antrenman programını gözden geçirip daha kısa ama etkili hale getirmek, protein ihtiyacını hem doğal besinlerden hem de tozdan karşılamak ve yeterli karbonhidrat almak da önemli. Steroid kullanmadan önce bu değişiklikleri deneyip, doğal yollarla hedeflerine ulaşmaya çalışman sağlığın açısından daha güvenli olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
azrasu    2
ardas, 5 saat önce yazdı:

Kadınlarda ilaç nasıl bir tepki verir hiç bilemiyorum  anavar mesela hafif bir ilaç fakat bir kadın üzerinde etkisi ne olur kestirmek zor yani örnek olarak demek istediğim şey şu bir erkeğe 150mg testo versen hiçbir şey hissetmez fakat bir kadına 50mg versen bile 500mg kullanan birinin yaşadığı etkileri yaşayabilir çünkü erkeklerde östrojen artsa bile bir şekilde kontrole alınıyor ama kadınlarda doğal olarak ilaç alınca erkeksi özelliklerin artması nasıl önlenir bilmiyorum çünkü ilaç  protein sentezinin yanı sıra erkeksi özelliklerde de artış oluyor bu doğal erkek için sorun olmazken kadınlarda  "kadınsı" görüntüyü bozuyor. Zuhal hoca var dilersen ona danışmaz daha doğru olur antrenör olduğu için çünkü bizlerdeki gibi ilerlemiyor kadınlarda süreç ondan ne desem yalan olur.

3. soruna gelirsek bence hepsini karşılama çünkü besinlerle bir değil emilim ve aminoasit profili bakımından, protein kalitesi açısından da en azından yağsız kıyma fillan ekleyebilirsin tavuk yemek istemiyorsan.

Bende bunu demeye çalıştımda baya uzun yazmışım erkeklerde doğası gereği kadınlara göre sesi zaten kalın olduğundan 30mg anavar hiçbir şey yapmazken bir kadında yapabilir ondan bana kalırsa çok iyi düşünmek lazım bir erkeğin vücudunda kıllanma artsa bile sorun olmaz zaten erkek fakat çoğu kadınlarda yüz hatlarının keskinleşmesi maskülen görüntü bana biraz garip geliyor. 

Evet maalesef tıp dünyasında ana odak kadınlar değil, sonuç olarak ilaçların etki ve yan etkileri erkekler üzerinden alınan sonuçlardan elde ediliyor. İlaç kullanımı sonucunda neler yaşanır pek kestiremiyorum tecrübem hiç olmadığı için, önerinizde haklısınız teşekkürler. 

Diver, 4 saat önce yazdı:

Tercih meselesi dostum. Benimde hoşuma gitmiyor ama saygı duyuyorum yapanlara :)

Kardeş daha çok genç ve heyecanlı riskleri bilmesi lazım araştırması lazım. Gerisi ona kalmış :) 

Evet ne yazık ki çok ani kararlar alan biriyim, ama yıllardırda böyle görünüyorum, biraz sıkıldım değişiklik istiyorum...

mustafaskh, 4 saat önce yazdı:

bir yerde okumustum kadınlarda 150mg boldenon kullanılabilir yazıyordu eğer bulursam atıcam.

Teşekkür ederim...

AS1L, 4 saat önce yazdı:

Vücut geliştirme hedeflerine ulaşmak için steroid kullanmayı düşünüyorsan, öncelikle bir profesyonel destek alman çok önemli. Kadınlar için genellikle anavar daha güvenli kabul edilir, ancak bu bile riskli olabilir. Antrenman programını gözden geçirip daha kısa ama etkili hale getirmek, protein ihtiyacını hem doğal besinlerden hem de tozdan karşılamak ve yeterli karbonhidrat almak da önemli. Steroid kullanmadan önce bu değişiklikleri deneyip, doğal yollarla hedeflerine ulaşmaya çalışman sağlığın açısından daha güvenli olacaktır.

Evet, her şeyden önce bir bilene danışmak sanırım en iyisi... 

Peki beni hedefime götürecek birini nerden bulabilirim acaba? Yüzyüze fitness gezsem mi yoksa Instagramdan araştırmamı mı önerirsiniz? Teşekkürler herkese...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46

Buldum Burak hoca burda yeterince açıklamış okuyup fikir alabilirsin, hatta en iyisi sol alt wp butonuna bas o şekilde bilgi al. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    63

5 ay vücut geliştirme için anlamlı bir süre değil bence. formunu göremiyor kimse? hedefin ise instada ele gelen güzel kaslı kızlar gibi gözükmek...? ne konumdasın ve nereye ulaşmak istediğini bilemeyiz ki. amacın kütle eklemekse haftada 5 gün antrenman bile çok fazla olabilir senin için. 1500 kalori de yetersiz kalır. beslenmende protein kaynağı sadece protein tozuysa 50 gr eksik baya. hedefin yağ yakımı ise kardiyo yapman lazım vs... bir koçla çalışman en iyisi olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    12
azrasu, 7 saat önce yazdı:

Kişisel özelliklerim:

• 21 yaş
  • 172 cm
  • 65 kilo

Bir bireyim (Kız/XX), vücut geliştirmek istiyorum. Daha önce 5 aylık bir fitness deneyimim oldu. İlk ay Tüm vücut, sonrasında ise haftada 5 gün 2şer saat bölgesel çalıştım (Bacak haftada 2, Göğüs-Biceps, Omuz-Karın, Sırt-Triceps). Bu süreçte protein tozu ve kreatin kullandım (Günde 50gr protein tozu, 4gr kreatin).

Günlük kalori alımımı 1500kcal ile sınırlandırdım. Hedefim feminen postürümü koruyarak kas hacmi kazanmak. Fakat yaptığım onca şeye rağmen sonuçlardan pek memnun kalmadım, hafif quadlarım çıktı, biraz arka kol falan o kadar. Steroide başlamak istiyorum ne önerirsiniz??

• anavar
  • primobolan
  • ostarine
  • mk2866

Sorularım:

Öncelikle en az 1 yılı naturel tamamlamanı tavsiye ederim. Bu 1 yıl içinde gerçekten sabit bi beslenme programına adapte olman gerekiyor. İlaç olsada olmasada ben bu yemeği yiycem bu antrenmanı yapıcam bu saatte uyuycam uyanıcam gibi bi düzen oluşturman gerekiyor. Eğer ki bunu başarabilirsen naturel olarak en azından bi temel oluşturmuş olursun. Kesinlikle şuan başlamanı önermem ama her ne olursa olsun azdan az çoktan çok gider ya kadınlığımı kaybederim yada taş gibi olurum öyle kadınlığımı kaybederim diyorsan önce bi tüm hormon ve kan tahlillerini yaptır. Düzgün bir şekilde bikini ile fotolarını yükle. Güncel durumuna göre hocalarımız başlangıç kürleri önereceklerdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berke33    1
azrasu, 7 saat önce yazdı:

Kişisel özelliklerim:

• 21 yaş
  • 172 cm
  • 65 kilo

• anavar
  • primobolan
  • ostarine
  • mk2866

Sorularım:

selamlar antrenman programınız güzel fakat bence antrenmandayken o antrenmanı ne şiddetle yaptığınız önemli hakkını vermelisiniz çünkü genellikle yeteri kadar efor gösterdiğini sanıp göstermiyor insanlar 5 aylık bir fitness deneyimi cok kısa bir süreçtir kesinlikle tavsiye etmem benim görüşüm şu şekilde kalorinizi 1700  lere çekip ufak ufak kardiyolar ekleyebilirsiniz antrenman programınıza bu ufak dediğim antrenman sonu haftada 3-4 15 dakika eğimli yürüyüş olabilir şekerden kesinlikle uzak durun ama bence tatlı krizlerine bitter çikolata ile bastırılabilir abartmadan dengeli bir beslenme ve geriye tek eksik kalan şey biraz zaman kadınlar için pek kür bilgim olmadıgından o konuda birşey diyemeyeceğim başarılar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    338
gönderildi (düzenlendi)
azrasu, 10 saat önce yazdı:

Evet maalesef tıp dünyasında ana odak kadınlar değil, sonuç olarak ilaçların etki ve yan etkileri erkekler üzerinden alınan sonuçlardan elde ediliyor. İlaç kullanımı sonucunda neler yaşanır pek kestiremiyorum tecrübem hiç olmadığı için, önerinizde haklısınız teşekkürler. 

Evet ne yazık ki çok ani kararlar alan biriyim, ama yıllardırda böyle görünüyorum, biraz sıkıldım değişiklik istiyorum...

Teşekkür ederim...

Evet, her şeyden önce bir bilene danışmak sanırım en iyisi... 

Peki beni hedefime götürecek birini nerden bulabilirim acaba? Yüzyüze fitness gezsem mi yoksa Instagramdan araştırmamı mı önerirsiniz? Teşekkürler herkese...

Zuhal Özkan hoca var ona danış instagram da aratırsan çıkar  her hoca kadınlar konusunda farmakolojiye hakim değil. İlaç alcak olursan sol alttaki wp den burak hocadan alırsın sana kalmış.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    199

Kadınların ilaç kullanmasına gerek yok çünkü ilaçsız bir şekilde güzel bir fizik inşa ediliyor. Tabi yarışma düşüncesi varsa ayrı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
azrasu    2
mustafaskh, 09.08.2024 - 01:38 yazdı:

Buldum Burak hoca burda yeterince açıklamış okuyup fikir alabilirsin, hatta en iyisi sol alt wp butonuna bas o şekilde bilgi al. 

Çok teşekkür ederim...

6arrows, 09.08.2024 - 02:04 yazdı:

5 ay vücut geliştirme için anlamlı bir süre değil bence. formunu göremiyor kimse? hedefin ise instada ele gelen güzel kaslı kızlar gibi gözükmek...? ne konumdasın ve nereye ulaşmak istediğini bilemeyiz ki. amacın kütle eklemekse haftada 5 gün antrenman bile çok fazla olabilir senin için. 1500 kalori de yetersiz kalır. beslenmende protein kaynağı sadece protein tozuysa 50 gr eksik baya. hedefin yağ yakımı ise kardiyo yapman lazım vs... bir koçla çalışman en iyisi olacaktır

Amacım ne, ya da istediğim sonuçlara nasıl ulaşırım konusunda pek bilgim yok... Koç konusunda haklısınız...

burak23822, 09.08.2024 - 02:05 yazdı:

Öncelikle en az 1 yılı naturel tamamlamanı tavsiye ederim. Bu 1 yıl içinde gerçekten sabit bi beslenme programına adapte olman gerekiyor. İlaç olsada olmasada ben bu yemeği yiycem bu antrenmanı yapıcam bu saatte uyuycam uyanıcam gibi bi düzen oluşturman gerekiyor. Eğer ki bunu başarabilirsen naturel olarak en azından bi temel oluşturmuş olursun. Kesinlikle şuan başlamanı önermem ama her ne olursa olsun azdan az çoktan çok gider ya kadınlığımı kaybederim yada taş gibi olurum öyle kadınlığımı kaybederim diyorsan önce bi tüm hormon ve kan tahlillerini yaptır. Düzgün bir şekilde bikini ile fotolarını yükle. Güncel durumuna göre hocalarımız başlangıç kürleri önereceklerdir.

Teşekkür ederim değerli görüşleriniz için...

Berke33, 09.08.2024 - 02:13 yazdı:

selamlar antrenman programınız güzel fakat bence antrenmandayken o antrenmanı ne şiddetle yaptığınız önemli hakkını vermelisiniz çünkü genellikle yeteri kadar efor gösterdiğini sanıp göstermiyor insanlar 5 aylık bir fitness deneyimi cok kısa bir süreçtir kesinlikle tavsiye etmem benim görüşüm şu şekilde kalorinizi 1700  lere çekip ufak ufak kardiyolar ekleyebilirsiniz antrenman programınıza bu ufak dediğim antrenman sonu haftada 3-4 15 dakika eğimli yürüyüş olabilir şekerden kesinlikle uzak durun ama bence tatlı krizlerine bitter çikolata ile bastırılabilir abartmadan dengeli bir beslenme ve geriye tek eksik kalan şey biraz zaman kadınlar için pek kür bilgim olmadıgından o konuda birşey diyemeyeceğim başarılar :)

Maalesef antremanın hakkı nasıl verilir emin değilim, 28 günlük döngümün her haftası farklı enerji seviyem oluyor, bundan bağımsız kendimi 12x3 setlerime zorladım, antreman öncesi 10 sonrası 20 dk eğimli yürüyüş yaptım, şekerden uzak durdum ama yinede sonuçlar hiç memnun etmedi beni... Tamda bu yüzden steroid düşünüyorum, teşekkürler...

ardas, 09.08.2024 - 11:07 yazdı:

Zuhal Özkan hoca var ona danış instagram da aratırsan çıkar  her hoca kadınlar konusunda farmakolojiye hakim değil. İlaç alcak olursan sol alttaki wp den burak hocadan alırsın sana kalmış.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için...

EmreGundi, 09.08.2024 - 13:09 yazdı:

Kadınların ilaç kullanmasına gerek yok çünkü ilaçsız bir şekilde güzel bir fizik inşa ediliyor. Tabi yarışma düşüncesi varsa ayrı..

Bence tam tersi... Kadınların süreç çok yavaş ve sancılı... Tek yarış fikri kendimle hocam saolun...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdilik normal sporunuza devam etmeniz en iyisi kas çekirdeklenmesi olmadan ilaç kullanırsanız verim de azalir bıraktığınızda da değişim çok olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
azrasu    2
predator4201, 1 dakika önce yazdı:

şimdilik normal sporunuza devam etmeniz en iyisi kas çekirdeklenmesi olmadan ilaç kullanırsanız verim de azalir bıraktığınızda da değişim çok olur

Teşekkür ederim, yeni şeyler öğreniyorum, "kas çekirdeklenmesi" aklımda olucak saolun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420

Okuduğum kadarıyla koçla çalışman daha iyi olacak senin için.Sosyal medyada bu işi iyi  yapan bir kaç kadın hoca var onlarla görüş kafana yatan ile eğitime başla bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    17

Yaşın çok genç. Ben bunu tamamen kullanma diyenlerden olmayacağım bu yol senin yolun ve hepimiz bir sekilde biyohack içn burdayız. Ama ben 28 yaşında bir erkek olarak testoya başlamak için tam 8 aydır araştırma yapıyorum. Burası, yabancı forum sitelerj, twitter , bazı abdli doktorlar. Herkesten bilgi toplamaya notlar almaya çalışiyorum. Ve bunu eğer yaparsam en optimal düzeyde sadece fiziksel.değil zihinsel faydalar içinde yapacağım. Ama henüz o noktaya gelmedim. 

Kadınlar tarafında ise durum çok daha karmaşık. Eğer yapacaksan bile gerçekten bu konuda tecrübe sahibi insanlarla konuşmalısın. Özellikle yabancı forumlarda. Kadın koclarının twitter gonderilerine makalelerine bakmalısın. Bunu feminen özellikleri kaybetmeden yapmaya çalışan bir çok kadın var. Başarılı olanlarda var. Ama bodozlama dalınan herşey kötü bitiyor. Bence bunu doğru yapcaksan uzun bir araştırma dönemi seni bekliyor.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: voSaydin
      herkese selamlar benim sorum şu
      bütçem hazır sayılır kürüm testosterone+boldenone olucak ancak yanına büyük ihtimalle oxandrolone ekleyeceğim. maliyetleri hemen hemn aynı ama bütçem ikisine birden yetecek durumda değil.
      176 84kg yum bulk yapacağım kür boyunca biraz da yağlıyım. sizin tercihiniz ne olurdu? bana ne önerirsiniz?
      testo bolde rimo mu testo bolde ox mu? 
    • Yazan: kaedwen
      Merhabalar abilerim küre girmeyi düşünüyorum...
      Kişisel özelliklerim:
      27 yaşındayım 4 yıldır spor geçmişim var Düzenli olarak 1 yıl 3 aydır yapmaktayım Boy 1.87 Kg 74 Kürde olmadığım halde her yemeğimin yanına salata eklemeye çalışıyorum. Beslenmem iyi diyebilirim fakat çok fazla karbonhidrat beni çok iştahsız yapıyor gün içerisinde , 6 7 ay sonra küre gireceğim bazı tedirgin olduğum durumlar var sizlere danışmak istiyorum. 
      Sorularım:
      Benim için en önemli ilk konu psikolojik etkileri otelde resepsiyon da çalıştığım için insanlara karşı tutumum çok fazla değişir kötü bir durumlarla karşılaşa bilir miyim ?  İlaçlı olmadığım halde bazen sırtımda sivilceler çıkıyor kür esnasından bu durum çok fazla artar mı artar ise önleye bilir miyim ?  Görseller bırakıyorum girmek için hazır hissediyorum fakat daha zamanım var mı ?  Ürünleri sol alt wp butonunda temin edeceğim tek güvenebileceğim burası gibi geliyor mantıklı bir tercih mi ? 250mg testo e. 250 mg bolde şeklinde başlamak istiyorum sizce uygun mudur ?  İştah sorunum var kür içerisindeyken bu durumu sıkça yaşar mıyım yoksa iştahımı arttır mı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Yazan: merichara
      Boldenon ve Testesteron enant. kürümü sivilce, idrar kaçağı, jinekomasti riski gibi sebeplerden( kısacası vücudum kabul etmediğinden) 2. ayında bırakmak zorunda kaldım. Alt ast değerlerim ve kan tahlilim gayet temiz.
      Ancak kürü bırakalı 4.5 ay olmasına rağmen dönem dönem vücudumda sivilceler çıkıyor. Sırt bölgem geçiyor şu an göğsümün tam ortası bir anda iltihaplı sivilce kapladı.
      Kısacası ilaç vücuttan ne zaman atılıyor, bu tür etkileri normal midir, bunun için herhangi bir sağlık testi yaptırmalı mıyım, zamanla geçecek mi ? Sivilce hakkında genel bilgi formunu iletmek yerine özel sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum değerli hocalarım.
      Saygılarr..
    • Yazan: Testocu
      Merhaba, efendim...
      Yaklaşık 6 aydır kürdeyim tahlil sonuçlarımı ekledim sizce devam edebilirmiyim , kürüm 500 mg propionat 100 mg primo 400 boldenone yanına 4 ünite ghda alıyorum (ilginize teşekkür ederim bu arada)  bilginize ...

• Yazan: Revengew
      Selamun aleyküm abiler kardeşler,
      Bir kür yaptım fakat hiç verim alamadım güç olsun kas kütlesi ekleme olsun hiçbir değişim yaşamadım . Daha sonrasında forumda markayı araştırdığımda benim gibi markadan verim alamayan insanlar olduğunu gördüm , yüksek ihtimal ilaçlar boş ve çalışmıyor. Şimdi kestim Noxy almayı düşünüyorum.
      Tekrar kür yapmak için ne kadar süre beklemek gerekiyor önerilinizi bekliyorum saygılarımla.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.