Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

Askabar / 2024 - kür günlüğü ( ilaç+beslenme+sistem)

Önerilen İletiler

Askabar    1.091

Merhabalar arkadaşlar,
Buraya uzun süredir kendin için bir şeyler yazmıyordum.

Şuan yeni kürüme start verdiğim için buraya da yazmak istedim. Benim için de hem not defteri olacak hemde değişimimi görmek için fırsat olacak. Güncel kür planım hayat düzenimden dolayı daha güvenilir sayılabilecek bir şekilde ilerleyecek.

Başlangıç olarak;

• 500 Testosteron Enanth
  • 400 Primobolan
  • 300 Npp ( ilk 4-5 hafta olacak sadece ) 

Normalde her kürüme gh eklerim 3 iü bile olsa ama bu sefer başlangıç ta eklemeyi düşünmüyorum. İlerde insülin eklersem insülin kullandığım süre boyunca 6-8 iü eklerim. Şuan için günlük 30-50 mcg İgf-1 lr3 ekleyeceğim. İnsilün planlamam suan için yok 4-5 hafta sonra npp sonrası istenilen yağ oranına düşersem eklemeyi düşünüyorum. Eklemezsem 40 gün igf-1 kullanıp sonra 20-30 gün ara verip sonra tekrar igf-1 eklerim. Yaklaşık 15 gündür 0 karb gidiyorum. Bu hafta kademeli artışlar ile 350 karb a çıkacağım. Eklediğim fotolarda ki küçük görünmemin sebebi 0 karb gitmem :) 

Uygulayacağım Beslenme planım;

• 350 pirinç 
  • 100 pirinç unu 
  • 3-4 ölçü whey (şuan mutant kullanıyorum ) 
  • 300 kıyma, 300 tavuk, 300 balık (karides),5 yumurta 

IMG_1510.jpeg IMG_1509.jpeg

• Beğen 4
  • 100 Puan 1
  • Şerefe 1
  • +1 1
  • Yıldız 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.303

Omuz ve kol olarak doğmuşsun dostum :) Emeğine sağlık. Boy kg gibi detaylar neler?

Vücutta tek üzerine gitmen gereken yerlerin göğüslerin gerisi gayet iyi duruyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Bay-T, 1 dakika önce yazdı:

Omuz ve kol olarak doğmuşsun dostum :) Emeğine sağlık. Boy kg gibi detaylar neler?

Vücutta tek üzerine gitmen gereken yerlerin göğüslerin gerisi gayet iyi duruyor.

Çok teşekkür ederim. Boy 185. Şuan sabah aç karna 99 kilo geliyorum. Amacım bu kür ile aynı yağ oranlarında 105 kilo veya üstü olmak bakalım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

Vay be. Nereden nereye. Tebrikler kardeşim. İlgi ile takip edeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Vay be. Nereden nereye. Tebrikler kardeşim. İlgi ile takip edeceğim.

Çok teşekkür ederim abi. Yıllardır ilmek ilmek işiyoruz. Bakalım bu sene güzel ümitlerim var. Hedeflediğim gibi olursa seneye yarış bile düşünürüm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Umarım gönlünce olur hocam aynı boydayız doldurmak gerçekten zor 😅 

Neden gh ile başlamadın var mı sebebi?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Diver, 30 dakika önce yazdı:

Umarım gönlünce olur hocam aynı boydayız doldurmak gerçekten zor 😅 

Neden gh ile başlamadın var mı sebebi?

Gerçekten uzun olunca doldurmak çok uzun süre alıyor ama dolduktan sonra aşırı estetik bir görüntü oluşuyor. Gh elimde 15-16 kalem kadar var. Eczaneden aldım dolapta duruyor. Bu kürde igf ile başlayacağım için ikisini aynı ayna kullanmak mantıksız geliyor. Ayrıca ilerde insülin eklemeyi düşünüyorum olursa o süreçte Ciddi yüksek dozlarda kullanmak adına şuan gh yi kullanamıyorum. İgf sonrası durum kendini belli edecek zaten. O zaman duruma göre müdahale edeceğim. 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    948

Masallah hem dolu hem estetik.

Forumda gördüğüm en iyi fiziklerden @Semih Erarslan bir bu iki oldu allah sakatlık göstermesin.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
SPECTRE, 7 dakika önce yazdı:

Masallah hem dolu hem estetik.

Forumda gördüğüm en iyi fiziklerden @Semih Erarslan bir bu iki oldu allah sakatlık göstermesin.

Çok teşekkür ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091

Merhabalar 

2 hafta olduğu için konuyu güncellemek istedim. Küre yeni başladığım için henüz ilaçlar tam olarak açılmadığını hissediyorum. Bir daha ki güncellemede tam olarak açılmış ve değişim iyice başlamış olur diye düşünüyorum. Bu hafta beslenmeme neredeyse hiç uymadım. Havalardan muhtemelen hiç iştahım yok. Sabah idman sonu izole içip 1 saat kadar sonrasında 100 pirinç unu tüketiyorum ve akşama kadar canım başka hiç bir şey yemek istemiyor. Bende çok kasmıyorum günde 2 öğün yediğim için akşamları genelde free meal yapıyorum canım ne isterse onu tüketiyorum suan için. Bu süreç bir kaç gün daha böyle giderse sabaha kahvaltısını es geçip gün içinde pirince yüklenmeyi düşünüyorum.

Güncel formum aşağıdaki gibi 2 haftalık süreçte yaklaşık 3-4 kilo kadar bir artış oldu ve bu süreçte bel ölçüm aynı kaldı. 

Bana da referans olması için vücut ölçülerini not edeyim. 

Bel 87 cm , Kol 45 cm , Boyun 44 cm , Bacak 62 cm , Rezil kalflar 40 cm 

IMG_1592.png IMG_1591.png IMG_1593.jpeg

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Titpep    0

Öncelikle tebrik ederim hocam form mükemmel.

Kullandığınız ilaçlar ve markaları nelerdir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Titpep, 21 dakika önce yazdı:

Öncelikle tebrik ederim hocam form mükemmel.

Kullandığınız ilaçlar ve markaları nelerdir?

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. 
İran enanth kullanıyorum evde stok dragon var ama denemek için iran ile başladım. 
Rimo eczane, Npp dragon elimde ki dragon npp bitince @otopsicikedi arkadaşımızın npp sini deneyeceğim. 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Titpep    0
Askabar, 11 dakika önce yazdı:

İran enanth kullanıyorum evde stok dragon var ama denemek için iran ile başladım. 
Rimo eczane, Npp dragon elimde ki dragon npp bitince @otopsicikedi arkadaşımızın npp sini deneyeceğim. 

Dragon npp sini kullandım. Tek kelimeyle söyleyebilirim ki mükemmeldi. İyi sonuç vereceğine eminim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    17
Askabar, 49 dakika önce yazdı:

Merhabalar 

2 hafta olduğu için konuyu güncellemek istedim. Küre yeni başladığım için henüz ilaçlar tam olarak açılmadığını hissediyorum. Bir daha ki güncellemede tam olarak açılmış ve değişim iyice başlamış olur diye düşünüyorum. Bu hafta beslenmeme neredeyse hiç uymadım. Havalardan muhtemelen hiç iştahım yok. Sabah idman sonu izole içip 1 saat kadar sonrasında 100 pirinç unu tüketiyorum ve akşama kadar canım başka hiç bir şey yemek istemiyor. Bende çok kasmıyorum günde 2 öğün yediğim için akşamları genelde free meal yapıyorum canım ne isterse onu tüketiyorum suan için. Bu süreç bir kaç gün daha böyle giderse sabaha kahvaltısını es geçip gün içinde pirince yüklenmeyi düşünüyorum.

Hocam ilaçsız soğuk haliniz var mı? 

Askabar, 20 dakika önce yazdı:

Npp mi satıyor nasıl ulaşırım kendisine?

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
Hulk34, 9 dakika önce yazdı:

Hocam ilaçsız soğuk haliniz var mı? 

Npp mi satıyor nasıl ulaşırım kendisine?

Nasip 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    17
gönderildi (düzenlendi)
otopsicikedi, 8 dakika önce yazdı:

Nasip 😂

Nasıl ulaşabilirim hocam size?

tarihinde Hulk34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
Hulk34, 02.08.2024 - 12:02 yazdı:

Nasıl ulaşabilirim hocam size?

Instagram kapalı ****** bir ****k araması yap belki bulursun 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.333
Askabar, 02.08.2024 - 11:23 yazdı:

otopsicikedi, 02.08.2024 - 12:08 yazdı:

Instagram kapalı ******* bir ***k araması yap belki bulursun 😂

Platform kurallarına karşı tutum sergilediğiniz için '' SINIRSIZ SÜREYLE PLATFORMDAN UZAKLAŞTIRILDINIZ ''

PLATFORM KURALLARINA BURAYA TIKLAYAK GÖZ ATABİLİRSİNİZ.

İhlal yapılan kural - madde : 1, 2, 3

KONU KİLİT

• Voov!! 2
  • +1 1
  • Yıldız 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ve konuya cevap yazma yetkiniz yok!

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Taha2323
      Öncelikle merhaba abilerim hocalarım,
      Kişisel bilgiler:
      28 yaş 180 boy 66 kilo  3 aydır fitness yapmaktayım Güncel formum ve kür öncesi gerekli kan testslerimi yaptırdım onlarda fotolarda mevcuttur. Küre başlama kararı aldım!
      Kür başlangıç tarihi ( 05.08.2024 ) ve 20 hafta olacak:
      Testo 250 mg ( pazartesi 250 + perşembe 250 ) bolde 200 mg ( pazartesi 200 + perşembe 200 ) ilk 4 hafta Danabol ( sabah 10 mg + öğle 10 mg + akşam 10 mg )  Konuyu açma amacım siz değerli abilerim ve hocalarım ile gelişim sürecimi paylaşma tecrübelerinizden varsa tavsiyelerinizi almak teşekkür ederim hepinize şimdiden. Her 4 haftada bir foto ve tahlillerimin güncellemesini yapacağım.
      Ek olarak şöyle bir sorum var karaciğer ve böbrek koruyucu almadım şuan için almalı mıyım?

• Yazan: Rhapsody3132
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Only testosteron kür günlüğümü ardımdan gelecek arkadaşlara kaynak olması adına paylaşmak istedim.
      Enjeksiyon çizelgem aşağıdaki gibidir:
      1.hafta 250 mg sustonon 06.05.2024 tek enjeksiyon 21 gün sonra diğer doz vuruldu TRT mantığında 4.hafta 250 mg sustonon 27.05.2024 tek enjeksiyon 15 gün sonra diğer doz olarak testo enanthate vuruldu (bundan sonra gerçek kür yapmak istedim) 6.hafta 250 mg testo enanthate 11.06.2024 tek enjeksiyon 7.hafta 250 mg testo enanthate 18.06.2024 tek enjeksiyon 8.hafta 250 mg testo enanthate 25.06.2024 tek enjeksiyon (e2 156 çıktığı için bu hafta perşembe 1 cumartesi 1 armidex alındı) 9.hafta 250 mg testo enanthate 01.07.2024 pazartesi-cuma 125-125 çift enjeksiyona geçildi. (bu hafta armidex 2 yarım olarak 1 tam alındı) Supplement ve vitaminler:
      Kreatin 5 gr Whey 1 ölçek Omega 3 Magnezyum+Çinko D3 Ferrum Demir takviyesi (kan tahlilimden dolayı alıyorum) nac600 8.haftada kan tahlili test sonucu e2 için önlem almıştık diver hocam ile fakat tekrardan tahlil veremedim randevu alamadım sistem yüzünden bugün gittiğimde randevusuz yardımcı olamayız dediler 10.haftada tahlil vermiş olur sonucunu tekrardan paylaşırım şuan ref içinde bilmediğim için haftada 2 yarım olmak üzere 1 tam alıyorum.

Şuan güncel kilom 89 aç karna omuzda kollarda vs damar mevcut fakat yağ kitlemin çoğunluğu bacak, karın ve belde

Güncel beslenmem aşağıdaki gibidir:
      2 yumurta beyazı-100-150 gr kıyma 500 gr tavuk göğüsü 1 ölçek whey 0 karb gidiyorum şuan hızlıca forma girmek için clean bulka geçmek istiyorum çünkü kardiyo olarak günlük fix min. 10k atım atıyorum ve bunu takip ediyorum 10k adım tamamlamak için sabahları yürüyüşe çıkıyorum. 10k adım harici ant sonu 20-30 bisiklet yapıyorum...
    • Yazan: rauthos
      Herkese selam,
      9 yıldır, bunun son 2.5 senesi gerçekten çok daha fazla odaklı ve ciddi olmak üzere, fitness & vücut geliştirme ile uğraşıyorum. 2 ay kadar önce ilk kürümü bitirdim. Son enjeksiyondan bu yana PCT yapmadım. Libido, ereksiyon vb. sorunlar yaşamadım ve bariz bir güç düşüşü gözlemlemedim (kürde girdiğim ağırlıklarda 9-10 tekrarda tükendiğim setlerin tekrarları 7-8'e düştü). En yakın zamanda kan tahlili yaptıracağım. Bu durumun 2 açıklaması olabilir diye tahmin ediyorum, ya 6 haftada kanımdan hala ilaçlar atılmadı ve anabolik etki devam ediyor. Ya da doğal sistemim çok baskılanmadı, kendi kendine açıldı (?). Yine de en kısa zamanda kan değerlerimi bir kontrol ettireceğim, hafif bir soğuk algınlığım var onun geçmesini bekliyorum.
      Yaş: 27 Boy: 181 Güncel kilo: 90kg Planladığım kür planı şu şekilde, kan tahlillerinde bir anormallik olmadığı takdirde ilk enjeksiyon 3 Haziran, son enjeksiyon 30 Eylül olmak üzere 18 haftalık bir kür planladım. Bu süre boyunca her gün, NAC600, Omega 3, Liv52, ekstra karaciğer, böbrek koruyucuları, C vitamini, ve ZMA kullanacağım. Tavsiyelere göre kür planlamasını değiştirebilirim.
      İlk 4 hafta
      250mg Sustanon 300mg Rimobolan Sonraki 12 hafta
      500mg Sustanon 400mg Rimobolan Son 2 hafta
      250mg Sustanon 200mg Rimobolan  
    • Yazan: Spydra
      Herkese selamlar,
      Bugün ilk kürümün ilk enjeksiyonunu yaptım. Süreç için baya heyecanlıyım.
      Vücudumun nasıl değişeceğini sizinle paylaşmak istedim.
      Yaş:20 Boy :180 Kg:88.5 Son bir kaç antrenmandan fotoğraflarım.
      Kullandıklarım:
      Test.e 250 mg Boldenon 200    
    • Yazan: nehir_avci8322
      Selamlar arkadaşlar, abiler, kardeşler..
      Boyum 1.77 kilom 88(di). 09/10/2023 tarihinde ilk enjeksiyonları yaptım.
      500 T.E.(iran @Loving Hoca sağolsun) 
      200 Rimabolan (eczane) şeklinde.
      Haftada 6 gün idman atıyorum PPL şeklinde.
      Şu anki makrolarım,
      150g yulaf 350 pirinç 750 tavuk, 6 yumurta.  İlk enjeksiyondan bu yana 88 den 90.5 e kg ya bir sıçrama yaşadım.
      Kilo fazla olmasa da Anapolon sayesinde kendimi inanılmaz güçlü ve dolu hissediyorum.
      Squat 200kg 4 set 8 tekrar Barbell Row 140kg 4 set 8 tekrar Bench Press 120 kg 4 set 6-8 tekrar Gibi ağırlıklara ulaştım. Abdiibrahim Anapolonu ilk kez tecrübe ediyorum. Bence gayet başarılı. Hedefim 2024 Mayıs ayına kadar uzun süreli bir bulk kürü yapmak. Bu kür ikinci kürüm olacak. Mayıs ayına geldiğimizde sizlerinde fikrini alarak yarışma hazırlığına başlamak istiyorum. 100<? üstüne çıkabilirsem sanırım yarışacağım. Beslenmeyle ilgi fikirleriniz benim için çok önemli. Aşağıya güncel fotolar ekleyeceğim.
      Bu arada rimabolan çöp ilaç vb sözleri rica ediyorum yazmayın.  
      2 sene önceki fotoğrafımı ekleyince neden bu ilacı karalatmak istemediğimi anlayacaksınız:)
      Her ayın 23 ünde güncelleme yapmaya çalışacağım. Güncellemelerle birlikte mg artışlarını da yazacağım. Keyifli Seyirler
      ÖNCESİ ------

SONRASI ------

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.