Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

5am5unlu

Günlük 5ui insülin (toujeo) yüklemesinin bana getirisi veya götürüsü ne olur?

Önerilen İletiler

5am5unlu    6

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Günlük 2250 kalori alıyorum 82 kiloyum sabahları aç karnına 5 ünite uzun ester toujeo insülin ne katar ne götürür (ahım şahım bişe beklemiyorum) yağ yakıp kas kazanmaya çalıştığım bi dönemdeyim ayrıca toujeo bildiğiniz gibi uzun ester deri altı yerine intramüsküler vurulur mu daha hızlı etki etmesi için  son sorum insülin büyüme plaklarını erken olgunlaştırır mı. (Kür geçmişim yok)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.365
  1. Boy
  2. kilo
  3. yaş
  4. yağ oranı  

bilgilerini verir misin?

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197

İnsüline bulaşma hayatını alt üst edersin .

• 100 Puan 2
  • Minnettarım 1
  • +1 2
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    105
EmreGundi, 1 dakika önce yazdı:

İnsüline bulaşma hayatını alt üst edersin .

Bulaşsın bulaşsın haber arası olmak isteyen bulaşsın. :)

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5am5unlu    6
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Boy kilo yaş yağ oranı  bilgilerini verir misin?

1. 182 cm
  2. 23 yaş
  3. yağ oranı bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
5am5unlu, 1 dakika önce yazdı:
  1. 182 cm
  2. 23 yaş
  3. yağ oranı bilmiyorum

23 yaşındasın ve plakların kapanıp kapanmayacağını soruyorsun??? Gerçek yaşını söyler misin lütfen? Bir kere bozarsan pankreas geri yerine gelmeyecek ve bir ömür insülin vuracaksın üstüne diyetine dikkat etmezsen neler yaşayacağını Google dan araştır. Bu iş çocuk oyuncağı değil hiçbir kas ve yağ oranı sağlığından kıymetli değil. 

Aklı başında kimse sana burda insülin tavsesi vermeyecektir!!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5am5unlu    6
Diver, 4 dakika önce yazdı:

23 yaşındasın ve plakların kapanıp kapanmayacağını soruyorsun??? Gerçek yaşını söyler misin lütfen? Bir kere bozarsan pankreas geri yerine gelmeyecek ve bir ömür insülin vuracaksın üstüne diyetine dikkat etmezsen neler yaşayacağını Google dan araştır. Bu iş çocuk oyuncağı değil hiçbir kas ve yağ oranı sağlığından kıymetli değil. 

Aklı başında kimse sana burda insülin tavsesi vermeyecektir!!!

22 yaşına kadar büyümenin devam ettiğini okumuştum bu yüzden sordum belki etkiler diye düşündüm beni düşündüğün için sert konuştuğunu biliyorum ama biraz daha nazik bir dille uyarmanı umardım teşekkürler insülinden vazgeçtim saygılar (yaşım doğru 30/08/2001 doğumluyum)

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
onlytrenbolone, 50 dakika önce yazdı:

Bulaşsın bulaşsın haber arası olmak isteyen bulaşsın. :)

Dostum bilmeden ezbere konuşmayın lütfen. Steroitten de ölen bir sürü insan var gidin naturel insanların olduğu platformlarda konuşun o zaman. İnsanların tehlikenin farkında olması için bilgilendirmek ayrı ama böyle dalga geçmek te ne 

• Şaşkın 1
  • Teşekkürler 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    105
Askabar, 44 dakika önce yazdı:

Dostum bilmeden ezbere konuşmayın lütfen. Steroitten de ölen bir sürü insan var gidin naturel insanların olduğu platformlarda konuşun o zaman. İnsanların tehlikenin farkında olması için bilgilendirmek ayrı ama böyle dalga geçmek te ne 

Dalga geçtiğimi kim söyledi? Veya öyle bir imada bulunduğumu senin dışında iddia edecek biri var mıdır?

Tehlikenin farkında olması için bu uyarı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

İsin özeti İnsülin pişmanlıktır 

Anabolizan var gh var peptid sarms var suplementler var İnsüline gerek yok inanın söylendiği kadar da yok herkezi devasa yapmıyor 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
5am5unlu, 3 saat önce yazdı:

22 yaşına kadar büyümenin devam ettiğini okumuştum bu yüzden sordum belki etkiler diye düşündüm beni düşündüğün için sert konuştuğunu biliyorum ama biraz daha nazik bir dille uyarmanı umardım teşekkürler insülinden vazgeçtim saygılar (yaşım doğru 30/08/2001 doğumluyum)

hayatının kararmaması için millet seni abi edasıyla sert bir şekilde uyarıyor. Fenomenlerin gazına gelip kullanan çoluk çocuk dolu piyasa. İnsülin ne demek ya. hipoglisemi olur gidersin, milletten kibarlık bekliyorsunuz birde. hiç bir işe yaramayan şeker hastalarının kullandığı şeylere de bulaşmayın. 15 yaşında çocuğun elinde insülin gördüm sebebide bu spor içinmiş... üzücü..

Askabar, 3 saat önce yazdı:

tamamen enzimlerin çalıştığı insana insülin vurdurmak, testç baskılamaya benzemez. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
nickarmada, 7 saat önce yazdı:

hayatının kararmaması için millet seni abi edasıyla sert bir şekilde uyarıyor. Fenomenlerin gazına gelip kullanan çoluk çocuk dolu piyasa. İnsülin ne demek ya. hipoglisemi olur gidersin, milletten kibarlık bekliyorsunuz birde. hiç bir işe yaramayan şeker hastalarının kullandığı şeylere de bulaşmayın. 15 yaşında çocuğun elinde insülin gördüm sebebide bu spor içinmiş... üzücü..

tamamen enzimlerin çalıştığı insana insülin vurdurmak, testç baskılamaya benzemez. 

Burada senle bilgimi tartışmayacağım. 1 hafta aralıksız insülin vurmakla 1 hafta aralıksız testo vurmak arasında tartışmasız testo daha zararlı inan bana 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5am5unlu    6
gönderildi (düzenlendi)
Askabar, 3 saat önce yazdı:

Burada senle bilgimi tartışmayacağım. 1 hafta aralıksız insülin vurmakla 1 hafta aralıksız testo vurmak arasında tartışmasız testo daha zararlı inan bana 

Sana katılıyorum zaten insülinde bahsettiğim doz  4-5 ünite  kullanmaktan bahsetmiştim 8 hafta gibi 4-5 ünitenin verebileceği zararı az çok biliyorum bunu göze alarak sormuştum zaten sadece belki bilmediğim ve sizlerin bana katabileceği bişey vardır diye düşünmüştüm çabanızı taktir ediyorum fakat insanlar burda soruları sorarken bişeleri göze alıp soruyor zaten sözüm @Diver.a ithaftır

Ayrıca bu insülini 4 ay spora ara verdim be yaklaşık 12 kg kaybettim naturladim hiç bir şey kullanmıyordum kas hafızamı geri kazanma sürecinde az da olsa yardımcı olması içindi insülin kullanma  isteğim

tarihinde 5am5unlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197

Kas hafızasını hızlandırmak.. Sırf bunun için bu riskleri alman saçma geliyor. Zaten 2-6 aylık süreçte tamamen eski formuna dönersin.

Benim tekrardan tavsiyem vücuda ne alıyorsan al insüline ve tiroidlere dokunma.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
5am5unlu, Bir saat önce yazdı:

Sana katılıyorum zaten insülinde bahsettiğim doz  4-5 ünite  kullanmaktan bahsetmiştim 8 hafta gibi 4-5 ünitenin verebileceği zararı az çok biliyorum bunu göze alarak sormuştum zaten sadece belki bilmediğim ve sizlerin bana katabileceği bişey vardır diye düşünmüştüm çabanızı taktir ediyorum fakat insanlar burda soruları sorarken bişeleri göze alıp soruyor zaten sözüm @Diver.a ithaftır

ne vuruyorsan vur banane be 🤣🤣🤣

• Beğen 2
  • ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
Diver, 4 saat önce yazdı:

ne vuruyorsan vur banane be 🤣🤣🤣

İnsanlar çok tuhaf abi. uyarırsın kendi bilgisinin daha iyi olduğunu savunurlar. ben onca usta diye tabir ettiğim bu forumdaki abilerimdende örnek alarak söylüyorum ama vuracaksa bizi harbi ilgilendirmez  biz niye bu kadar savunduk ki :D 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
gönderildi (düzenlendi)
nickarmada, 2 saat önce yazdı:

İnsanlar çok tuhaf abi. uyarırsın kendi bilgisinin daha iyi olduğunu savunurlar. ben onca usta diye tabir ettiğim bu forumdaki abilerimdende örnek alarak söylüyorum ama vuracaksa bizi harbi ilgilendirmez  biz niye bu kadar savunduk ki :D 

Fazla iyi niyet … kürek 😃😃

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.418

İnsulin zararlı evet ama lütfen kullanmadan çevreden duyduğunuz gibi öldürür şöyle böyle yapar diye yorum yapmayın.Sandıgınız kadar da tehlikeli değil zaten hele ki 4-5 iu falan çok komik rakamlar çok merak ediyorsanız milosun yazdığı İnsulin protokollerini araştırın anlarsınız

• Minnettarım 1
  • +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    281
EmreGundi, 11 saat önce yazdı:

Kas hafızasını hızlandırmak.. Sırf bunun için bu riskleri alman saçma geliyor. Zaten 2-6 aylık süreçte tamamen eski formuna dönersin.

Benim tekrardan tavsiyem vücuda ne alıyorsan al insüline ve tiroidlere dokunma.

İnsülin ve troid ilaçları kullanmasını bilmeyenlere zararlı 300 mcg tiroid ilacı kullandım hiç bir zararı olmadı yan etkileri dışında 

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cano16    18

Kullanma dostum. İnsülin tavsiye edenlerde de uzak dur. Pankreas vücudunun en hayati organlarından biri bir kere bozdun mu işleyişini bir daha geri döndüremezsin. Hayatın mahvolur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    129

Bu konunun disinda şu bi sey yapmaz bu bi bisey yapmaz burasi steroid forumu bu tur tartismalari birakmak lazimcılar bıktırdı forumda..  10 kisiye bisey yapmaz 11. ci kisiyi oldurur olenlerde mezarlarin baskaları icin oldugunu sanir son an gelene kadar bana bisey olmazci cok forumda bir abileri olarak dikkat edin diyince ilac bagimlisi gibi saldiriya geciyorlar.. Yan etkilerini anlatacaz kardesim hosunuza gitsin gitmesin anlatmak zorundayız beğenmiyorsanız okumazsınız  bana bişey olmazcılarda  gidip fare zehiri  icsin yine anlatmak zorundayiz 100 kişiden 1 kardeşimizin hayatını kurtarsak yine kar.. 

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 5am5unlu
      Dostlar selam hmb takviyesi hakkında bilgisi olan veya deneyimi olanlar öneride bulunur mu güvenlik profili ve etkisi nasıldır pubmed üzerinde kısa bi araştırma yaptım fakat çok bilgi elde edemedim müsait olunca daha fazla araştırıcam fakat sizden yardım almak istedim. İ
      yi günler dilerim.
    • Yazan: pamuseko
      Değerli hocalarım herkese iyi forumlar hem tahlil sonuçlarım gem güncel formum hem de güncel kürüme ilave hakkında soru sormak istiyorum
      Yaş 24 boy 1.80 kilo 83 Yağ oranı: %12 
      500 TESTO - 400 RİMO kürümün 8. haftasındayım. 24 hafta kadar devam etmek istiyorum
      Soru 1- Biraz daha kütle eklemek adına 6-8 hafta deca veya npp eklemek istiyorum. Deca dick olasılığını minimale indirmek açısından decayı kaç mg almam lazım ? Ayriyetten başka tavsiyeleriniz var mı ?
      Soru 2- Güncel kan tahlillerimi paylaştım. Kolesterol seviyelerim düşük çıktı. Beslenmeme dikkat ediyorum olabildiğince temiz büyümeye çalışıyorum. Kolesteroleki düşüklüğün sebebi nedir ?
      Soru 3- E2 seviyem biraz yüksek. Meme uçlarımda hafiften hassasiyet hissetmeye başladım. 3 günde 1 yarım tablet arimidexe başlamalı mıyım yoksa bu seviyelerde kalmasında bir sakınca yok mu ?

GÜNCEL FORM ve TAHLİLLERİM

• Yazan: Asaletim
      Burak @Loving hocamla küre başlıyoruz ,
      Ürünler : 
      SR-9009 / STENABOLIC + GW-501516/ CARDARINE
      MK-677 / IBUTAMOREN
      Çarşamba veya persembe günü başlıyorum .
      Günlük 3500-4000 kalori almayı hedefliyorum , iştah artışı metabolizma hızı artışına göre 5000 e bile çıkarım belki .
      Hafta içi salonda 4 gün idman , haftasonu da cumartesi evde ağırlık setimle minik bir idman atarım. Amatör bisiklet yarışcısıyım, haftanın 5 günü 10-15 km 30-50 hızda bisiklet sürüyorum ek olarak .
      Hipertrofi ve beslenme konusunda yeterli bilgiye sahibim diye düşünüyorum hocalarım , beni tanıyorsunuz zaten hadi hayırlısı . 
      Başlangıç :
      yaş 19 boy 180 kilo 88.6
      Omuz 136 bel 85-86 kol 38-39 

Bu sarmları seçmemin sebebi daha yaşım genç 19 um , androjen reseptörlerine bağlanmayan sadece bu üç sarms var , diğerleri bağlanıyor . Amacım 22-23 yaşına kadar hormonlara dokunmamak .
      Kaldırdığım ağırlıklar :
      Bench press 80x12 Squat 110x12 Deadlift 135x12  Lets GO
    • Yazan: erdem senturk
      Hocalarım merhaba bu ilaçlar elime yeni ulaştı HERMES markası adı altında üretiliyor satın alırken test değerlerinin iyi çıktığını söyledi satan kişi tabi satıcı kendi malını kötülemez kafasıyla bende araştırmaya koyuldum resimlerini eklediğim 2 ilaç carniburn hakkında pek bilgi sahibi değilim ama ilk sefer kullandım anabolizan olmadığını söyledi ve ücretsiz denemem için verdi.
      merak ettiğim konu şurda ilaçlardan uzak durup durmamam gerektiğini kullanmadan nasıl anlayabilirim elimde birde proton marka test e var kürümü protonla yaptım ve test sonuçları çalıştığını gösterdi proton test e ile hermes test e yi yanyana alıyorum hermes biraz daha az sıvı gibi acaba yağ bazı fazla olması demek ilacın boş olduğu anlamına mı geliyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: pamuseko
      Herkese merhaba. (boy 1.80 kilo 80 yağ oranı %13-14 seviyelerinde)
      14 haftalık 500 testo e.  400 primobolan kür serüvenimi tamamladım ve diğer kürüme girmeden önce dinlenmeye karar verdim. Bu süreci pct yaparak değil de TRT (testosteron replasman tedavisi) ile geçirmek istiyorum.
      1. Sorum bu dönemde dozajlar neye göre ayarlanmalı ? Haftalık 125 mg testo e . şeklinde düşündüm. Bu şekilde kullanıp 2-3 hafta sonra test verip duruma göre müdahele etmek istiyorum. Ayriyetten 125 mg vurulması gerektiğini varsayarsak bunu hafta içinde 2 ye bölmeli miyim ? Yoksa tek seferde 125mg vurabilir miyim ?
      2. Sorum ise testislerdeki atrofiye bu dönemde müdahele edilmeli mi ? pregnyl gibi ürünler TRT  de kullanılmalı mı yoksa PCT dönemi mi kullanılmalı ? Bu dönem için önemli tavsiyelerinizi bekliyorum hocalarımdan.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.