Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

68hedefv

18 yaşındayım testo+deca kürü sonrası hocam pct yapmana gerek yok dedi ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

68hedefv    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Direk konuya giriyorum 18 yaşındayım ilk kürümü bitirdim kür içeriği 20 şer vurum testosteron enanthate ve deca (nandrolone) ve 100lü dianabol bunlar bittiğinde devam olarak 10 adet sustanon ve 10 vurumluk boldenone ile uzattık.

kür boyunca:

• d3
  • omega
  • 3 multivitamin
  • creatin

Vs kullandım düzenli ve dengeli beslendim kür 26 haziranda bitti yani şuan tam 2 hafta oldu kürde tek yan etki sırtta sivilce idi sivilceyi nac600ile kontrolde tuttum şuan ki en büyük sıkıntım bu gün ilk defa ereksiyon problemi yaşadım (kalitesiz ereksiyon diyebilirim) salon sahibi (hocam) kür sonu birşey yapmana gerek yok senin yaşında ilk kürde sorun olmaz demişti ama ben yine de sizlere sormak istedim sorun yaşadığımı söyleyince 1 kutu proviron al sabah akşam 1 tablet iç dedi dediğini yaparsam sorun düzelir mi yoksa başka birşey yapmalı mıyım? Bu sporu çok seviyorum lütfen bilen abilerim özellikle ve kardeşlerim yardımcı olursa çok sevinirim birde kür bittikten sonra sırtımdaki sivilceler ağrılı hale geldi nac 600ile devam etsem bu sorunuda çözermiyim?

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

• Voov!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xendroov    50

Yakın bir tarihe ait kan tahlilin bulunuyor mu? Lh, fsh, prolaktin, e2, testo, alt, ast vb içeren?(Telefonda olduğum için tam listeyi yazamadım)

Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv    1
xendroov, Şimdi yazdı:

Yakın bir tarihe ait kan tahlilin bulunuyor mu? Lh, fsh, prolaktin, e2, testo, alt, ast vb içeren?(Telefonda olduğum için tam listeyi yazamadım)

Geçmiş olsun.

Hocam aile hekiminden istediğimde sadece alt ast bakabilmiştim daha birçok değerde vardı kür öncesiydi bir sorun yoktu kür sonrası herhangi bir kan testim bulunmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    199
gönderildi (düzenlendi)
68hedefv, 2 dakika önce yazdı:

Hocam aile hekiminden istediğimde sadece alt ast bakabilmiştim daha birçok değerde vardı kür öncesiydi bir sorun yoktu kür sonrası herhangi bir kan testim bulunmuyor

Veri gerekiyor dostum tahlil yaptır

alt,ast,prolaktin,e2,total testo,free testo,fsh,tsh,t3,t4 ve tam kan testi yaptır yükle buraya 

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50

En yakın tarihte üroloji veyahut dahiliye randevu alıp kan testi talep et.

Buradaki kimse ezbere yorum yapamaz, bununla birlikte üroloji doktoruna durumu izah edebilirsin hepimizden daha tecrübeli nasıl bir yol izlemen gerektiğini söyler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    107

18 yaşında adamı testosteron ve deca kürüne sokuyor senin yaşın genç pct gerek yok diyor?

Herkese örnek olsun milleti gençlerimizi nasıl zehirliyorlar para için herkes görsün. 

O ADAMDAN UZAK DUR BİDAHA SELAM BİLE VERME!

• +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.368

Kesinlikle o adamla ilişkiyi kes. @sporcu77 aynı hatayı yaptı anlatsın sana yaşadıklarını.

1. Yukarda yazan tahlilleri 2 hafta sonra yaptır. Sustanon geç çıkıyor kandan.
  2. Bi b.ktan anladığı yok koçunun. Sustanonla kür bitirecek üstüne anabolikle beraber kesecek üstüne pctye gerek yok diyecek Allahın belası.
  3. Proviron kullanma şuan.
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sustanon 28-30 günde kandan çıkar. Ereksiyon problemi yaşaman normal 3. 4. haftalarda ereksiyon olamayabilirsin ne kadar baskılandığınla alakalı. Evet pct yapmadan dönüş ( büyük ihtimalle 12-19 hafta aralığında) sağlayabilirsin. Ciddi bir kas kütlesi artışı görüntünde değişim yaşadıysan ve o değişimi korumak istiyorsan pct yapmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.368
68hedefv, Şimdi yazdı:

Şuan proviron kullanmayayımmı 1 kutu var elimde

Yok olan olmuş. 2 hafta sabret kan tahlili yaptır burda paylaş kardeşim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv    1
gönderildi (düzenlendi)

Hocam tatmin edici bir değişim yaşadım 85kg küre başladım 96 kg oldum şuan bilinçli olarak 92kg geliyorum boyum 1.88 bu arada ereksiyon problemi pct olmadan geçebilir mi ve kas kütlem büyük zarar görür mü? Birde forumda pct çok önemli görülüyor bilgili değilim ama salonda çok iyi vücutlar var pct yapan 1 2 kişiyi geçmez aynen devam ediyorlar anlayamıyorum

Kan tahlilimi ne zaman yaptırmalıyım birde aç susuz mu gitmeliyim KÜR BİTELİ 2 hafta oldu

EmreGundi, Bir saat önce yazdı:

Veri gerekiyor dostum tahlil yaptır

alt,ast,prolaktin,e2,total testo,free testo,fsh,tsh,t3,t4 ve tam kan testi yaptır yükle buraya 

Hocam ürolojiden testi yaptırmadan önce aç mı gitmeliyim aç susuz

tarihinde 68hedefv tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    107
68hedefv, 4 dakika önce yazdı:

Hocam tatmin edici bir değişim yaşadım 85kg küre başladım 96 kg oldum şuan bilinçli olarak 92kg geliyorum boyum 1.88 bu arada ereksiyon problemi pct olmadan geçebilir mi ve kas kütlem büyük zarar görür mü? Birde forumda pct çok önemli görülüyor bilgili değilim ama salonda çok iyi vücutlar var pct yapan 1 2 kişiyi geçmez aynen devam ediyorlar anlayamıyorum

Bu konuyu oku kas kütlelerin zarar görür mü seninle beraber gelirler mi  tecrübe edinmiş olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.368
68hedefv, 12 dakika önce yazdı:

Hocam tatmin edici bir değişim yaşadım 85kg küre başladım 96 kg oldum şuan bilinçli olarak 92kg geliyorum boyum 1.90 bu arada ereksiyon problemi pct olmadan geçebilir mi ve kas kütlem büyük zarar görür mü? Birde forumda pct çok önemli görülüyor bilgili değilim ama salonda çok iyi vücutlar var pct yapan 1 2 kişiyi geçmez aynen devam ediyorlar anlayamıyorum

Pct yapmadan geçebilir de geçmeyedebilir sonucu Allah bilir ben o riske hayatta girmem. Birde sen 18 yaşındasın sorun yaşarsan partnerin hadi deyince oturur ağlarsın. Eğer ilacı kesmeyip devam edersen pctye gerek yok . İlacı kesip pct yapmazsan o zaman artık bülbül ötmüyor diye gezer durursun. Kullandığın ilaç herşeyi dört dörtlük yapsan dahi deca Dick yapabiliyor. 

Kimsenin tam zamanlı yanında değilsin adamın sana söylediğine inanma. İlacı bıraktım pct yapmadım sıkıntı yok der erkekliğe b.k sürdürmemek için ama akşamına testoyu vuruyordur yada kalkmıyordur. Bak burda yardımcı olmak için burdayız senin pct yapıp yapmaman kimsenin umurunda olmaz. Doğrusunu mu öğrenmek istiyorsun forumda araştır gör.

Benden sana abi tavsiyesi 2 hafta daha bekle kan tahlili yaptır pctni planlayalım. Pct sonunda %100 düzeleceksin diye bir durum yok. Artık genetiğine kalmış. Sabah aç karnına gitmen gerekiyor.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv    1

Hocam kür biteli 4 hafta olmuş oluyor eğer 2 hafta daha beklersem eger git derseniz bu perşembeye randevu var hemen alabilirim

Birde üroloğa da konuyu danışacagım tabiki gidince en büyük sorun ereksiyon ama kas kütlemide kaybetmek istemiyorum doktor bunu pek önemsemez diye düşünüyorum bu yüzden testleri alır almaz buraya ekleyecegim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.368
68hedefv, 1 dakika önce yazdı:

Hocam kür biteli 4 hafta olmuş oluyor eğer 2 hafta daha beklersem eger git derseniz bu perşembeye randevu var hemen alabilirim

Bilerek 2 hafta sonra git diyorum sustanon kandan çıkması için 4 hafta geçmesi lazım.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv    1
Diver, 35 dakika önce yazdı:

Bilerek 2 hafta sonra git diyorum sustanon kandan çıkması için 4 hafta geçmesi lazım.

Tamamdır hocam 25 temmuzda gideceğim testleri alır almaz buraya ekleyeceğim şimdilik hiçbirşey kullanmadan devam ediyorum teşekkür ederim🙏

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    199
68hedefv, 56 dakika önce yazdı:

Hocam ürolojiden testi yaptırmadan önce aç mı gitmeliyim aç susuz

evet sabah 8-9 arasında yaptır hocaların dediği gibi 2-3 hafta daha geçsin ilaç kanından çıksın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv    1

Değerli abilerim hocalarım ve kardeşlerim hepinize iyi geceler diliyorum ve direk konuya giriyorum tekrardan yukarda bahsettiğim kür biteli 1.5 ay oldu 2 hafta önce kan vermeye gittiğimde sigortam olmadığı için(18 yaşındayım lise yeni bitti) devlet hastanesinde test başı ücret ve muayene ücreti istediler sigorta girişimi yaptırdım bu seferde saglık hizmetlerinden faydalanmam için eylülün ilk haftasını beklemem gerekiyormuş yani KISACA hormon testini yaptıramadım bahsettiğim ereksiyon problemi devam ediyor(testis küçülmeside) ve iyiye gitmiyor ezbere birşey yapmak çok doğru değil biliyorum fakat bunu 1 ay daha kendi haline bırakmak problem olur diye düşünüyorum yanlış mıyım? Şuan ne yapmalıyım bazı bilinen hocaların videolarını izledim(türker fırat) 1 ay test propinat kullan devamında proviron 3 hafta kullan yüksek ihtimal geçer kanısına vardım şuan deneme yanılma yolu olarak ne yapmalıyım 18 yaşında bu işe bulaştım kurtulmama yardım edin lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maddi durumun el veriyorsa, gerekiyorsa borca falan gir testlerini yaptır bence. Özelleri, klinikleri arayıp fiyat sorabilirsin. Yukarıda istenen testlerin toplam maliyeti 3000-4000 arası diye hatırlıyorum özellerde. Yine sen arayıp sor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Casanova    2

devlet hastanesinde ücretini ödeyip testlerini yaptırman en ucuzu olur özel klinikler yüksek fiyat isteyecektir test yaptırmadığın sürecede kesin bir tedavi uygulayamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    29
gönderildi (düzenlendi)

Testo propinat ve proviron seni düzeltmez anlık düzeltir ilaçları kestiğin gibi aynı duruma gelirsin veya dahada kötü duruma gelebilirsin. 

Yapman gerek tek bir şey var ! 
Hormon testlerini yaptırıp buraya atmak ve buradaki bilgili hocalarımız sana uygun bir tedavi söylecek ve pct yapacaksın . Emin ol çok daha iyi olacaksın tek çözüm yolu bu.

Gidip hormon testlerini bir şekilde yaptır dostum iyiliğin için gerekirse gidip özel bir laborutuvarla konuş ricada bulun indirim iste vs 

tarihinde Tegoo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv    1

Cevap veren tüm hocalarıma teşekkür ederim son bir soru sormak istiyorum şuan yukarda anlattıgım durumdayım ve dediğim gibi 1.5 aydır ilaç kullanmıyorum 1 ay boyunca kısa ester testosteron kullansam biraz toparlanmak adına (psikolojik ve fiziksel) kür sonu sigortamın süreside tamamlanmış olur only kısa ester testo kürü sonrası gidip test verip devamında pct yapsam sorun olur mu çünkü sigortaya para veriyorum ekstra birde özele para vermek yerine o paraya only testo yapıp devamında bilinçli pct yapsam durumu düzeltebilir miyim? 
NOT: vakit ayırarak cevap veren beni bu spordan soğutmayan tüm hocalarıma içten teşekkür ediyorum🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16

aile hekimleri belli başlı testleri yapıyordu sanki, git durumu açıkça konuş hangi testleri yapabiliyorlar öğren, eksik kalanları da özelde yaptır imkanın varsa, test başı 200 250 tl gibi bir ücret alıyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    54
68hedefv, 9.07.2024 - 18:15 yazdı:

Direk konuya giriyorum 18 yaşındayım ilk kürümü bitirdim kür içeriği 20 şer vurum testosteron enanthate ve deca (nandrolone) ve 100lü dianabol bunlar bittiğinde devam olarak 10 adet sustanon ve 10 vurumluk boldenone ile uzattık.

kür boyunca:

• d3
  • omega
  • 3 multivitamin
  • creatin

Vs kullandım düzenli ve dengeli beslendim kür 26 haziranda bitti yani şuan tam 2 hafta oldu kürde tek yan etki sırtta sivilce idi sivilceyi nac600ile kontrolde tuttum şuan ki en büyük sıkıntım bu gün ilk defa ereksiyon problemi yaşadım (kalitesiz ereksiyon diyebilirim) salon sahibi (hocam) kür sonu birşey yapmana gerek yok senin yaşında ilk kürde sorun olmaz demişti ama ben yine de sizlere sormak istedim sorun yaşadığımı söyleyince 1 kutu proviron al sabah akşam 1 tablet iç dedi dediğini yaparsam sorun düzelir mi yoksa başka birşey yapmalı mıyım? Bu sporu çok seviyorum lütfen bilen abilerim özellikle ve kardeşlerim yardımcı olursa çok sevinirim birde kür bittikten sonra sırtımdaki sivilceler ağrılı hale geldi nac 600ile devam etsem bu sorunuda çözermiyim?

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Özel bir laboratuara gidip mutlaka tahlilleri yaptır( devlet hastanesi sıkıntı çıkarıyorsa). Deca dik muhabbetini mutlaka duymuşsundur. Gerçekten güzel bir ilaç ama işte pct kesinlikle olması gereken bir sürece sahip ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    12
gönderildi (düzenlendi)
68hedefv, 12 saat önce yazdı:

Değerli abilerim hocalarım ve kardeşlerim hepinize iyi geceler diliyorum ve direk konuya giriyorum tekrardan yukarda bahsettiğim kür biteli 1.5 ay oldu 2 hafta önce kan vermeye gittiğimde sigortam olmadığı için(18 yaşındayım lise yeni bitti) devlet hastanesinde test başı ücret ve muayene ücreti istediler sigorta girişimi yaptırdım bu seferde saglık hizmetlerinden faydalanmam için eylülün ilk haftasını beklemem gerekiyormuş yani KISACA hormon testini yaptıramadım bahsettiğim ereksiyon problemi devam ediyor(testis küçülmeside) ve iyiye gitmiyor ezbere birşey yapmak çok doğru değil biliyorum fakat bunu 1 ay daha kendi haline bırakmak problem olur diye düşünüyorum yanlış mıyım? Şuan ne yapmalıyım bazı bilinen hocaların videolarını izledim(türker fırat) 1 ay test propinat kullan devamında proviron 3 hafta kullan yüksek ihtimal geçer kanısına vardım şuan deneme yanılma yolu olarak ne yapmalıyım 18 yaşında bu işe bulaştım kurtulmama yardım edin lütfen.

Yakınında laboratuvar bulursan ucuz fiyattan yaptırabilirsin testleri. 

tarihinde colw1n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ravens
      18 yaşındayım lise son öğrencisiyim ve besyoya hazırlanıyorum. 50 kilo olarak başladım vücut yapmaya ve 8 ayda 75 kilo oldum 1 yıl ara verdim. Tekrardan başladım ve 2. ayımı tamamladım güncel kilom (2 ay önce 63) şuan 70. Tanıdığım bir arkadaşım steroid kürüne girmiş ve cidden güzel sonuçlar almış. 1600 tl karşılığında 10 haftalık bir steroid kürü ayarlayabilirmiş. Benden kat kat deneyimli olan abilerimden tavsiye ve yorumlarını almak istiyorum. Küre girmekte kararlıyım. Ne yapmalıyım 1600 tlye değer mi? (kür içerisinde tedavi paketi yok). Kaliteli olduğunu söyledi bu fiyata almalı mıyım? Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar...
      not: Karın kası veya işte kız tavlama gibi bir beklentim yok sadece hacimlenmek istiyorum ekte koyduğum fotoğrafta tabikide yağ oranımın azlığından dolayı belirgin oluyor. OF karın yapayım aq karın kaslarım olsun demedim çalışmadım da fazla odaklanmadım

• Yazan: muhammedberk
      Merhaba, 
      4 hafta boyunca 500 mg testo enanthate sonra dozu 250 mg'a düşürüp 2 hafta boyunca kullandım ve yaklaşık 3 hafta kadarda dianabol kullandım şimdi ne yapmalıyım? kaç hafta sonra kan testi vermeliyim ve kanımda nelere bakılmalı lütfen yardımcı olun teşekkür ederim saolun
    • Yazan: kaedwen
      Merhabalar abilerim küre girmeyi düşünüyorum...
      Kişisel özelliklerim:
      27 yaşındayım 4 yıldır spor geçmişim var Düzenli olarak 1 yıl 3 aydır yapmaktayım Boy 1.87 Kg 74 Kürde olmadığım halde her yemeğimin yanına salata eklemeye çalışıyorum. Beslenmem iyi diyebilirim fakat çok fazla karbonhidrat beni çok iştahsız yapıyor gün içerisinde , 6 7 ay sonra küre gireceğim bazı tedirgin olduğum durumlar var sizlere danışmak istiyorum. 
      Sorularım:
      Benim için en önemli ilk konu psikolojik etkileri otelde resepsiyon da çalıştığım için insanlara karşı tutumum çok fazla değişir kötü bir durumlarla karşılaşa bilir miyim ?  İlaçlı olmadığım halde bazen sırtımda sivilceler çıkıyor kür esnasından bu durum çok fazla artar mı artar ise önleye bilir miyim ?  Görseller bırakıyorum girmek için hazır hissediyorum fakat daha zamanım var mı ?  Ürünleri sol alt wp butonunda temin edeceğim tek güvenebileceğim burası gibi geliyor mantıklı bir tercih mi ? 250mg testo e. 250 mg bolde şeklinde başlamak istiyorum sizce uygun mudur ?  İştah sorunum var kür içerisindeyken bu durumu sıkça yaşar mıyım yoksa iştahımı arttır mı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Yazan: Mert0735
      Üç hafta önce son enjeksiyonumu oldum ve bu süreçte 8 haftalık 500 mg testosteron enant kullandım. Kürden güzel verim aldım ve şimdi tedaviye geçtim. Son 8 gündür her gün 1 klomen ve 1 tamoksifen kullanıyorum. Bu süreçte hiçbir şekilde libido kaybı veya ruhsal değişiklik hissetmiyorum; aksine, kürden daha iyi hissediyorum.
      Yan etkiler ne zaman başlar? İlla yan etki görmeden de tedavi bitebilir mi? Bu kadar iyi geçeceğini hiç düşünmüyordum.
      Sevgilerimle, saygılarımla

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.