Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

68hedefv

18 yaşındayım testo+deca kürü sonrası hocam pct yapmana gerek yok dedi ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

68hedefv    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Direk konuya giriyorum 18 yaşındayım ilk kürümü bitirdim kür içeriği 20 şer vurum testosteron enanthate ve deca (nandrolone) ve 100lü dianabol bunlar bittiğinde devam olarak 10 adet sustanon ve 10 vurumluk boldenone ile uzattık.

kür boyunca:

• d3
  • omega
  • 3 multivitamin
  • creatin

Vs kullandım düzenli ve dengeli beslendim kür 26 haziranda bitti yani şuan tam 2 hafta oldu kürde tek yan etki sırtta sivilce idi sivilceyi nac600ile kontrolde tuttum şuan ki en büyük sıkıntım bu gün ilk defa ereksiyon problemi yaşadım (kalitesiz ereksiyon diyebilirim) salon sahibi (hocam) kür sonu birşey yapmana gerek yok senin yaşında ilk kürde sorun olmaz demişti ama ben yine de sizlere sormak istedim sorun yaşadığımı söyleyince 1 kutu proviron al sabah akşam 1 tablet iç dedi dediğini yaparsam sorun düzelir mi yoksa başka birşey yapmalı mıyım? Bu sporu çok seviyorum lütfen bilen abilerim özellikle ve kardeşlerim yardımcı olursa çok sevinirim birde kür bittikten sonra sırtımdaki sivilceler ağrılı hale geldi nac 600ile devam etsem bu sorunuda çözermiyim?

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

• Voov!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xendroov    49

Yakın bir tarihe ait kan tahlilin bulunuyor mu? Lh, fsh, prolaktin, e2, testo, alt, ast vb içeren?(Telefonda olduğum için tam listeyi yazamadım)

Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv    1
xendroov, Şimdi yazdı:

Yakın bir tarihe ait kan tahlilin bulunuyor mu? Lh, fsh, prolaktin, e2, testo, alt, ast vb içeren?(Telefonda olduğum için tam listeyi yazamadım)

Geçmiş olsun.

Hocam aile hekiminden istediğimde sadece alt ast bakabilmiştim daha birçok değerde vardı kür öncesiydi bir sorun yoktu kür sonrası herhangi bir kan testim bulunmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    160
gönderildi (düzenlendi)
68hedefv, 2 dakika önce yazdı:

Hocam aile hekiminden istediğimde sadece alt ast bakabilmiştim daha birçok değerde vardı kür öncesiydi bir sorun yoktu kür sonrası herhangi bir kan testim bulunmuyor

Veri gerekiyor dostum tahlil yaptır

alt,ast,prolaktin,e2,total testo,free testo,fsh,tsh,t3,t4 ve tam kan testi yaptır yükle buraya 

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    49

En yakın tarihte üroloji veyahut dahiliye randevu alıp kan testi talep et.

Buradaki kimse ezbere yorum yapamaz, bununla birlikte üroloji doktoruna durumu izah edebilirsin hepimizden daha tecrübeli nasıl bir yol izlemen gerektiğini söyler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 yaşında adamı testosteron ve deca kürüne sokuyor senin yaşın genç pct gerek yok diyor?

Herkese örnek olsun milleti gençlerimizi nasıl zehirliyorlar para için herkes görsün. 

O ADAMDAN UZAK DUR BİDAHA SELAM BİLE VERME!

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.083

Kesinlikle o adamla ilişkiyi kes. @sporcu77 aynı hatayı yaptı anlatsın sana yaşadıklarını.

1. Yukarda yazan tahlilleri 2 hafta sonra yaptır. Sustanon geç çıkıyor kandan.
  2. Bi b.ktan anladığı yok koçunun. Sustanonla kür bitirecek üstüne anabolikle beraber kesecek üstüne pctye gerek yok diyecek Allahın belası.
  3. Proviron kullanma şuan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sustanon 28-30 günde kandan çıkar. Ereksiyon problemi yaşaman normal 3. 4. haftalarda ereksiyon olamayabilirsin ne kadar baskılandığınla alakalı. Evet pct yapmadan dönüş ( büyük ihtimalle 12-19 hafta aralığında) sağlayabilirsin. Ciddi bir kas kütlesi artışı görüntünde değişim yaşadıysan ve o değişimi korumak istiyorsan pct yapmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.083
68hedefv, Şimdi yazdı:

Şuan proviron kullanmayayımmı 1 kutu var elimde

Yok olan olmuş. 2 hafta sabret kan tahlili yaptır burda paylaş kardeşim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv    1
gönderildi (düzenlendi)

Hocam tatmin edici bir değişim yaşadım 85kg küre başladım 96 kg oldum şuan bilinçli olarak 92kg geliyorum boyum 1.88 bu arada ereksiyon problemi pct olmadan geçebilir mi ve kas kütlem büyük zarar görür mü? Birde forumda pct çok önemli görülüyor bilgili değilim ama salonda çok iyi vücutlar var pct yapan 1 2 kişiyi geçmez aynen devam ediyorlar anlayamıyorum

Kan tahlilimi ne zaman yaptırmalıyım birde aç susuz mu gitmeliyim KÜR BİTELİ 2 hafta oldu

EmreGundi, Bir saat önce yazdı:

Veri gerekiyor dostum tahlil yaptır

alt,ast,prolaktin,e2,total testo,free testo,fsh,tsh,t3,t4 ve tam kan testi yaptır yükle buraya 

Hocam ürolojiden testi yaptırmadan önce aç mı gitmeliyim aç susuz

tarihinde 68hedefv tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv, 4 dakika önce yazdı:

Hocam tatmin edici bir değişim yaşadım 85kg küre başladım 96 kg oldum şuan bilinçli olarak 92kg geliyorum boyum 1.88 bu arada ereksiyon problemi pct olmadan geçebilir mi ve kas kütlem büyük zarar görür mü? Birde forumda pct çok önemli görülüyor bilgili değilim ama salonda çok iyi vücutlar var pct yapan 1 2 kişiyi geçmez aynen devam ediyorlar anlayamıyorum

Bu konuyu oku kas kütlelerin zarar görür mü seninle beraber gelirler mi  tecrübe edinmiş olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.083
68hedefv, 12 dakika önce yazdı:

Hocam tatmin edici bir değişim yaşadım 85kg küre başladım 96 kg oldum şuan bilinçli olarak 92kg geliyorum boyum 1.90 bu arada ereksiyon problemi pct olmadan geçebilir mi ve kas kütlem büyük zarar görür mü? Birde forumda pct çok önemli görülüyor bilgili değilim ama salonda çok iyi vücutlar var pct yapan 1 2 kişiyi geçmez aynen devam ediyorlar anlayamıyorum

Pct yapmadan geçebilir de geçmeyedebilir sonucu Allah bilir ben o riske hayatta girmem. Birde sen 18 yaşındasın sorun yaşarsan partnerin hadi deyince oturur ağlarsın. Eğer ilacı kesmeyip devam edersen pctye gerek yok . İlacı kesip pct yapmazsan o zaman artık bülbül ötmüyor diye gezer durursun. Kullandığın ilaç herşeyi dört dörtlük yapsan dahi deca Dick yapabiliyor. 

Kimsenin tam zamanlı yanında değilsin adamın sana söylediğine inanma. İlacı bıraktım pct yapmadım sıkıntı yok der erkekliğe b.k sürdürmemek için ama akşamına testoyu vuruyordur yada kalkmıyordur. Bak burda yardımcı olmak için burdayız senin pct yapıp yapmaman kimsenin umurunda olmaz. Doğrusunu mu öğrenmek istiyorsun forumda araştır gör.

Benden sana abi tavsiyesi 2 hafta daha bekle kan tahlili yaptır pctni planlayalım. Pct sonunda %100 düzeleceksin diye bir durum yok. Artık genetiğine kalmış. Sabah aç karnına gitmen gerekiyor.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv    1

Hocam kür biteli 4 hafta olmuş oluyor eğer 2 hafta daha beklersem eger git derseniz bu perşembeye randevu var hemen alabilirim

Birde üroloğa da konuyu danışacagım tabiki gidince en büyük sorun ereksiyon ama kas kütlemide kaybetmek istemiyorum doktor bunu pek önemsemez diye düşünüyorum bu yüzden testleri alır almaz buraya ekleyecegim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.083
68hedefv, 1 dakika önce yazdı:

Hocam kür biteli 4 hafta olmuş oluyor eğer 2 hafta daha beklersem eger git derseniz bu perşembeye randevu var hemen alabilirim

Bilerek 2 hafta sonra git diyorum sustanon kandan çıkması için 4 hafta geçmesi lazım.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
68hedefv    1
Diver, 35 dakika önce yazdı:

Bilerek 2 hafta sonra git diyorum sustanon kandan çıkması için 4 hafta geçmesi lazım.

Tamamdır hocam 25 temmuzda gideceğim testleri alır almaz buraya ekleyeceğim şimdilik hiçbirşey kullanmadan devam ediyorum teşekkür ederim🙏

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    160
68hedefv, 56 dakika önce yazdı:

Hocam ürolojiden testi yaptırmadan önce aç mı gitmeliyim aç susuz

evet sabah 8-9 arasında yaptır hocaların dediği gibi 2-3 hafta daha geçsin ilaç kanından çıksın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kolera
      Yağ yakım için küre girmek istiyorum. Sarms kullanmak istiyorum. İlk kürüm olacak kullanmak istediğim ilaçlar şunlar:
      SR-9009 GW-501516 Yohimbine Eğer varsa farklı bir öneriniz ekleme ya da çıkarma yapılabilir. Bu ilaçları nasıl kullanacağım hakkında ve nereden temin edeceğim hakkında bilgim yok. Tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim 4 soru var:
      Ne kadar bir bütçe ayırmam gerek? Kan tahlili veyahut herhangi bir test gerekiyor mu? Kür sonrası PCT gibi şeylere ihtiyacım var mı? Kür içinde alacağım riskler nedir, kalıcı herhangi bir hasar meydana gelme olasılığı nedir? Şimdiden bütün cevaplar için teşekkür ederim.
    • Yazan: ragonard
      Arkadaşlar herkese selam,
      Yaklaşık 20 hafta :
      500 testo 500 bolde Kullandım ardından 8 hafta cruise mantığıyla 200 mg testo aldım sonra tekrardan.
      8 hafta:
      500 testo 500 bolde Yaptım bir sakatlık geçirdim sporla alakası yok 2 ay spor yapamadım bacağım kırıldı saloma gidemedim beslenmeyi saldım ilacı kestim 2 aydır hiç bir şey vurmadım almadım pct yapmadım beslenmedim idman yapmadım yaklaşık 7 kg verdim bu süreçte libidom ve ereksiyonum yerindeydi son 2 haftaya kadar son 2 hafta bi tık düştü ama tam düşmedi yine erekte oluyorum ama 2. 3. den sonra tam olamıyorum bugün test verdim sonuçları atıyorum yardımcı olur musunuz şu an düzeldim işe girdim çalışıyorum tekrar küre giricem bu şekilde girmek mantıksız mı yoksa gireyim bir sonra kinde pct yapsam düzelir mi lütfen yardımcı olun. pct yapmam gerekirse ne kullanacağım hiç bilmiyorum. testi aç karnına verdim ancak hiç uyumadan gittim hastaneye geceleri uyuyamıylrum uyku düzeninden dolayı hiç uyumaduğum için etkilenen değer var mı bilmiyorum biliyorsanız lütfen söylemekten çekinmeyin.

• Yazan: KHamzaev22
      Herkese merhabalar,
      7 hafta boyunca 20mg turinabol kullanmayı düşünüyorum. Yanında günlük 25mg proviron eklemeyi de düşünüyorum. Ancak emin olamadım (libido vs), kürümde testosteron olmayacak, amacım genel olarak hız, dayanıklılık, kondisyon ve güç kazanmak. Eğer testosteron bu düşük dozlu Turinabolda şart ise Metiltestosteron (verimliliği çöp.) eklemeyi düşünüyorum, eve maalesef iğne sokamam aile evindeyim. 21 Yaşındayım. Dozajlar ve ilaç çeşitliliği az olabilir dediğim gibi amacım genel atletizm, kuvvet dayanıklılık patlayıcılık kazanmak. Güreşçiyim.
      Eğer yeterince kondisyondan verim alamazsam Cardarine eklemeyi de düşünüyorum.
      Kilom 80 yaşım 21 yağ oranım %9-%12
    • Yazan: koyufenerli0
      Merhaba değerli hocalarım. 
      Haftalık:
      500 Enantat 200 Masteron İlk kürüme 21 yaşında bu şekilde başladım, 5. haftadayım. Beslenme ve ant programımdan memnunum, iyi olduğunu düşünüyorum. Meme uçlarımda sertlik ve hassasiyet hissettiğim için haftada 2(enjeksiyon günleri)  arimidex alıyorum. Beşinci hapta baya bir azalttı bu durumu. Fakat şuan göğüste az da olsa yağlanma gibi büyüme var ve artmasından korkuyorum. Doku vs elime gelmiyor. Yani nasıl anlatsam bilemedim ama alt gogus cok hafif şiş gibi geliyor gözüme. Tamoksifeni araştırdığımda pct de kullanılıp, kür içinde kullanıldığında verim düşürdüğünü okudum. Ne yapmalıyım sizce? arimidexe haftada 2 devam mı 1mg, yoksa yarım mı içeyim, yoksa tamoksifene mi başlamalıyım? Bir de karaciğer için vs bir şey kullanmıyorum sadece vitaminlerimi alıyorum, ilaçları aldığım kişi hafif kür olduğu için gerek yok dedi. kullanmalı mıyım sizce? Son sorum ise, kan değerlerin nasıl değiştiğini meraktan test vermek istiyorum. fakat enjeksiyon yapıldıktan sonra testo vücutta kaldığı için değer gerçeği çok yasıtmayacak gibi geldi. enjeksiyondan kaç gün sonra kan vermeliyim?(karaciğer böbrek hepsine bakicam ama testonun doğruluğunu düşünüyorum).
      Hepinize şimdiden teşekkürler
    • Yazan: mmcar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha yeni küre girdim:
      sustanon rimabolon Eczaneden aldım ilacı, zaten eczacı beni görünce direkt sen bunu vücut geliştirme için mi kullanacaksın? Dedi. Bende evet dedim tamam dedi ve ilaçları verdi ama 250mg sustanon ve 100 miligram rimabolan verdi bunlar 15 günde bir kullan dedi yani haftada 125mg sustanon ve 50 mg rimabolan bana çok az geldi ne yapmalıyım normalde haftalık 250 mg sustanon ve 200 mg rimabolan ile başlamayı düşünüyordum şuan ne yapmalıyım? 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.