Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yasarrcnn

2024 temmuz, kür-beslenme-antrenman programım

Önerilen İletiler

yasarrcnn    9

Herkese merhabalar,

• Yaş 24
  • Boy 178
  • Kilo 74
  • Yağ oranım ise %10-12 aralığındadır

Kullanacağım ilaçlar;

• 1-8 Hafta arası 250mg Testosteron Enanthate
  • 6-17 Hafta arası 200/300mg Rimobolan 
  • 8-18 Hafta arası 500mg Testosteron Enanthate
  • 18-20 Hafta arası 250 Testosteron Enanthate

Kullandığım ve kullanacağım ekstralar;

• Omega-3, Demir Dikeni, Deve Dikeni, ZMA, Demir, B-Complex, Devit-3, Kreatin

Genel olarak bugüne kadar öğrendiğim bilgiler, insanların paylaştığı deneyimler ve en çokta bu forumdan edindiğim değerli bilgiler ile sizlerle kür, antrenman ve beslenme programımı paylaşmak istedim. Sizlerden paylaşımlarım ile ilgili yorumlar, tavsiyeler almak beni hem bir adım ileri taşıyacaktır hem de hatalarım var ise düzeltmemi sağlayacaktır. Şimdiden yardımcı olmak isteyecek herkese teşekkür ediyorum. @rastlantisal Abi en çok senin paylaşımlarını, yorumlarını okudum ve senden çok fazla şey öğrendim, öğrenmeye devam edeceğim inşallah, eğer inceleyip yorum yapma fırsatın olursa senin tavsiyelerini mutlaka bekliyor olacağım.

Kür programım resimdeki gibidir, ilaç dozajları veyahut pct ilaçlarının kullanım zamanı ve dozajları kür içerisinde ve sonrasında alacağım kan değerlerim ile mutlaka değişime uğrayacaktır. Kesinlikle ezbere hareket etmeyeceğim, görseldeki kullanımlar şimdilik tamamen temsilidir. 

Cycle.thumb.png.f2c219e677396592e6e0136a09622055.png

Kür öncesinde doğal test sonuçlarım;

Kan.png.4b4fc3a32e29f74705a6eb840dae51bb.png Testosteron.png.bcfd11f73531a840229be1701be114be.png 

İlerleyen haftalarda gelen test sonuçları ile değerlerin güncel halini paylaşacağım.

Ekstra olarak ilgisini çeken, merak eden olursa diye güncel beslenme ve antrenman programımı da ekliyorum.

Workout.png.bc75e2c7b1a7d56204d1004a1920c28b.png Meal.thumb.png.205b937f7a3fa264b7a2864b16df65cc.png

Buraya kadar okuyan yardımcı olan, olmayan herkese vaktini ayırdığı için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    334
gönderildi (düzenlendi)

Kalori bana düşük geldi onun haricinde barbel curlü dambılın curlün önüne koy bence göğüste bench press neyse bicepsde de barbel curl o bana göre ondan daha çok düşük tekrar yüksek ağırlık girmek daha mantıklı diğer kol hareketlerinde de ağırlık artması açısından onun dışında iyi planlaman.Tribulusu pct de kullan bence kürdeyken pek bi etkisi olmaz testisleri uyarmak için alıyorsan yetersiz kalır. Tamoksifende elinde bulunsun göğüs ucunda hassasiyet olursa östrojeni aralığa çekene kadar kullanırsın.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

Önerilerin için teşekkürler @ardas, hareketleri aklımdan yazdım sırası yoktu sana katılıyorum ben de barı önce yapıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

Her şey muntazam görünüyor. Küre girilecekse işte böyle planlı programlı girmek lazım. Bir konuya itirazım var sadece. Libido kaybında klomen kullanırsan libido daha çok kaybolur. Bir de vitaminlerle tek tek uğraşma. Kingsize monster pack al kafi. Antrenmanda da bölgeleri ayrı ayrı günlerde yapsan iyi olur. Repair için vücuda zaman kalır. Mesela:

• Göğüs + Arka kol (20 set + 8 set)
  • Sırt + Ön kol (20 set + 8 set)
  • Omuz + Ön ve Arka kol (18 set + 4'er set)
  • Bacak + Karın (20 set + 8 set)

gibi bir programla daha iyi verim alırsın. Eğer eski sporcu isen yani artık kas profilin oluştu ise göğüste 8 seti preslere, 12 seti de açma ve detaylara ayırmanı öneririm. Sırtta ise üst, alt ve kanatlar ayrı ayrı ele alınmalı. Omuz bölgesinde eğer eksiğine göre hareket etmelisin. Lateral rise gibi yan omuz hareketlerini presslerin hemen peşine ekleyip düşük ağırlıkla düşük hızda eze eze yapmanı tavsiye ederim. 

Beslenme konusunda 74kg ve küre girecek birine tavsiyem daha çok protein almak yönünde olur. Gündüz aldığın 100gr civarı protein yapıyor. Eğer akşam yemeğinde protein yoksa az gelir. Biraz daha protein kaynağı bulman iyi olur. Bitkisel proteini hesaplarken yarı yarıya hesaplanmalı. Vücut hepsini metabolize edemiyor. Misalen 100gr yer fıstığında 25gr protein varsa sen onu 12-13 gr gibi düşünmelisin. 

Başarılar diliyorum. Küre başlamadan BEFORE fotoğrafları yüklemen iyi olur. Finalde de AFTER yüklersin ve mukayese ederiz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

Önerilerin ve görüşlerin için çok teşekkürler abi @rastlantisal, antrenman programımı gözden geçireceğim dediğin gibi, beslenme konusunda ben günde 140-150 civarı protein alıyorum belki görsele bir şeyleri yazmayı unutmuşumdur biraz aklıma geldikçe yazdım.
  Kalori konusunda ki düşüncem ben burada yalnızca testosteron kullandığım senaryoda kütle koyamayacağımı gayet iyi bildiğim için(beklenti ile alakalı), 8 haftalık çok sıkı bir diyet yapıp kasları, hatları tamamen ortaya çıkarmak istiyorum. 8.haftadan sonrasında ne yapacağımı aslında tam olarak bilemiyorum yıllardır aynı hatayı yapıyorum benim normalde istediğim şey büyük olmak ancak natural bir şekilde bunu yapmak gerçekten inanılmaz  zor takdir edersiniz. Sürekli bi diyet yap bi çok ye derken inanılmaz zaman kaybettim. Normalde 8.haftadan sonra gidip kütle koymak için bir anabolik eklesem iyi olur tabii ama ben ilk kürümde başlangıç seviyesini tecrübe etmeden ilaç eklemek istemiyorum belki rimobolan bile koymam belli olmaz. Senden rica etsem tecrübelerinle bana bu konuda biraz fikir verebilir misin ilaç tavsiyesi veya beslenme ile ilgili herhangi bir tavsiye hepsine ihtiyacım var, şimdiden teşekkür ediyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
yasarrcnn, 7 dakika önce yazdı:

Önerilerin ve görüşlerin için çok teşekkürler abi @rastlantisal, antrenman programımı gözden geçireceğim dediğin gibi, beslenme konusunda ben günde 140-150 civarı protein alıyorum belki görsele bir şeyleri yazmayı unutmuşumdur biraz aklıma geldikçe yazdım.
  Kalori konusunda ki düşüncem ben burada yalnızca testosteron kullandığım senaryoda kütle koyamayacağımı gayet iyi bildiğim için(beklenti ile alakalı), 8 haftalık çok sıkı bir diyet yapıp kasları, hatları tamamen ortaya çıkarmak istiyorum. 8.haftadan sonrasında ne yapacağımı aslında tam olarak bilemiyorum yıllardır aynı hatayı yapıyorum benim normalde istediğim şey büyük olmak ancak natural bir şekilde bunu yapmak gerçekten inanılmaz  zor takdir edersiniz. Sürekli bi diyet yap bi çok ye derken inanılmaz zaman kaybettim. Normalde 8.haftadan sonra gidip kütle koymak için bir anabolik eklesem iyi olur tabii ama ben ilk kürümde başlangıç seviyesini tecrübe etmeden ilaç eklemek istemiyorum belki rimobolan bile koymam belli olmaz. Senden rica etsem tecrübelerinle bana bu konuda biraz fikir verebilir misin ilaç tavsiyesi veya beslenme ile ilgili herhangi bir tavsiye hepsine ihtiyacım var, şimdiden teşekkür ediyorum.

"Kütle koyamam" fikrine katılmıyorum. Bal gibi de koyarsın. 250Mg only testo ile başla 3 hafta. Sonra gidişata göre yavaş yavaş doz artırırsın. Ona sürecin içinde karar veririz. Profesyonel hedefleri olmayan insanların "daha da büyük" olma mantığını anlamıyorum. İş estetik açıdan ise daha kısa görüneceksin daha da büyüdükçe. Onun yerine boyuna ve anatomine en uygun iriliğe gelip orada artık vücudun hatları üzerinde çalışmak daha doğru olur. Keza body builderlar hariç vücut için spor yapanların da yaptığı şey bu. Yoksa o kadar film yıldızı vs devleşmesini çok iyi biliyorlar. 

Mesela şuan omuz çapın, göğüs çapın, bel çapın, boyun çapın ve kol çapın nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9
  • Omuz 122
  • Göğüs 104
  • Kol 38
  • Bel 73
  • Boyun 38

Soğuk ölçülerim bu şekilde hocam, daha da büyük olma mantığını şöyle diyim kaslı çok büyük dev gibi bir adam değil hafif yağlı iri bir insan olmak sadece tişört vs giydiğinde doldurabilmek kaslarla inanılmaz çok alakası yok istediğim şeyin açıkcası. Kütle koymayı denediğimde karın bölgesi inanılmaz çabuk yağlanıyor tamamen clean beslensem dahi ve bu da ister istemez biraz  düşürüyor yalan yok yoksa normalde uzun bir  bulk yapıp yağlanıp kasları da büyütüp ardından güzel bir diyet ile yağ oranımı düşürüp elde ettiğim  kasları ortaya çıkarmam gerektiğini biliyorum ama bunun natural süreci gerçekten inanılmaz uzun ve zor(bence) yapabilenlere saygım gerçekten sonsuz. Bulk ve definasyon kavramları arasında gidip gelmek beni çok geriye düşürüyor gerçekten bilmiyorum forumdaki insanları inceleyip onların deneyimleri ile kendime bir yol çizmeye çalışıyorum biraz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

Boyunu hesaba katarsak;

• 130-135 arası omuz
  • 110-115 arası göğüs
  • 40 civarı kol
  • 40+ boyun

İyi olacaktır. Boyun kalınlığı önemlidir keza vücudunun kas seviyesinin göstergesidir. Senden 2 kg fazla olmama rağmen 130 omuz, yanlış aklımda kalmadı ise 115 göğüs, 40 kol, sanırım 41cm de boyun var. Bunun çok daha üstüne çıktım ama oldukça güdük göründüm. Kendime bir ideal belirledim ve orada durmaya çalışıyorum. 

• Kendine güzel bir plan hazırlamalısın. Örneğin benim genelde son bahardan başlayarak azami 83 kg'lara çıkıp sonra da yaz başı 75kg'a kas kaybetmeden düşmek. Bu rutinde gidip geliyorum. Her sene ağırlığım aynı olsa da detaylar giderek güzelleşiyor. 83kg olduğumda elbetteki bel kalınlaşıyor ve karın kendisini kapatıyor. Bu çok doğal ve normal. Bunun yanında omuz da ziyadesi ile büyüdüğü için bel göze batmıyor. Yani tek büyüyen yer karnın değil unutma.
  • Hedeflerini takvime dök. Kendini iki de bir düşünürken bulma. Takvime dök, çıktı al ve duvarına as. Gün ve gün işaretleyerek devam et. Hazırladığın excel tablosundan bunu yapabileceğini anlıyorum. İçinde bulunduğun şeyi sana yaptıran şeyin adı "hedefsizlik" 
  • Antrenman programının çıktısını al, kaplat ve çantan da taşı. A week - B week diye iki farklı kombinasyon olsun. Düşünmeden sadece orada yazılanları yap. Programını sen yapmış olsan dahi bunu yap. Yoksa arada kaçamaklar yapacaksın. Sonra bir bakmışsın başladığın programla şuankinin alakası yok. 
  • Modun düşük dahi olsa salonuna git. Kolun bacağın kopmadığı sürece düzenini bozma. Bunu alışkanlık edin.
  • Sıkılma, gevşeme, vazgeçme, pes etme. Plana sadık kal.
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

Motive edici cümlelerin için çok teşekkürler abi dediklerini aynen uygulayacağım şanslıyım ki hayatta disiplinli olmak benim en zevk aldığım şey.

"Plana sadık kal"

Seni her zaman takipte kalacağım, sağlıcakla kal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

#günlük1

13 Temmuz  durumlar;

• enjeksiyondan sonra 3 gün ağrı ama geçti
  • sol testis ağrısı (hafif)
  • birazcık tahammülüm düşüyor 
  • çok hafif bi güçlenme başlangıcı (psikolojik olabilir)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
barisates    19

bir form paylaşman gelişimi görmek için çok daha iyi olabilir başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

3. haftadayım ilk kez kullandığım için yalan yok küçümsüyodum böyle basit mgleri ama ilaç doluluğundan mıdır psikolojik mi bilmiyorum maşşallah her etkiyi sert bir şekilde yaşıyorum

• testis ağrısı
  • zaten asabi biriydim, şu an tahammülüm çok düşük 
  • sol göğüs ucum nasıl olduysa daha 3.haftada belirti göstermeye başladı hafif sertlik ve yanma var
  • kaldırdığım ağırlıklar arttı
  • vücudum eskiye göre daha sulu yağlı gibi gözüküyor enant. kullandığım için sanırım ama çok daha fazla damar gözükmeye başladı her yerimde
  • mental olarak çok iyi hissettiriyor

GÖĞÜS UCU İÇİN ÖNERİ,TAVSİYE VEREBİLECEK VAR MIDIR? 3 günde bir tamoksifen almam kâfi olur mu, yoksa arimidex mi kullanmalıyım, test için kanı 4.haftanın sonunda vericem, Şimdiden Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
yasarrcnn, 2 dakika önce yazdı:

GÖĞÜS UCU İÇİN ÖNERİ,TAVSİYE VEREBİLECEK VAR MIDIR? 3 günde bir tamoksifen almam kâfi olur mu, yoksa arimidex mi kullanmalıyım, test için kanı 4.haftanın sonunda vericem, Şimdiden Teşekkürler.

Neyden kaynaklandığını bilmiyoruz. Prolaktin de olabilir E2 de. Bu yüzden direk tavsiye doğru olmaz. Tamoksifen şimdilik garantili yol. 10mg al 2 günde 1. Duruma göre dozu ayarlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

@rastlantisal abi dediğin gibi yapıyorum pazartesi çarşamba cuma içtim göğüslerim sanki uyuşturucu iğne vurulmuş gibi dokununca ama sol göğüs ucuna basınca hala baya acıyor, benim test sonuçları 8 ağustosta çıkar o zamana kadar 2 günde 1 devam mı etmeliyim yoksa arimidex kullanmalı mıyım? şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
yasarrcnn, 2 dakika önce yazdı:

@rastlantisal abi dediğin gibi yapıyorum pazartesi çarşamba cuma içtim göğüslerim sanki uyuşturucu iğne vurulmuş gibi dokununca ama sol göğüs ucuna basınca hala baya acıyor, benim test sonuçları 8 ağustosta çıkar o zamana kadar 2 günde 1 devam mı etmeliyim yoksa arimidex kullanmalı mıyım? şimdiden teşekkürler

Tamoksifen ha dediğinde etki etmez. Yarım arimidex de at madem. Ama test elzem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
killmong    2
yasarrcnn, 22.07.2024 - 16:42 yazdı:

3. haftadayım ilk kez kullandığım için yalan yok küçümsüyodum böyle basit mgleri ama ilaç doluluğundan mıdır psikolojik mi bilmiyorum maşşallah her etkiyi sert bir şekilde yaşıyorum

• testis ağrısı
  • zaten asabi biriydim, şu an tahammülüm çok düşük 
  • sol göğüs ucum nasıl olduysa daha 3.haftada belirti göstermeye başladı hafif sertlik ve yanma var
  • kaldırdığım ağırlıklar arttı
  • vücudum eskiye göre daha sulu yağlı gibi gözüküyor enant. kullandığım için sanırım ama çok daha fazla damar gözükmeye başladı her yerimde
  • mental olarak çok iyi hissettiriyor

Kaldırdığın ağırlıklar ne durumda, artış var mı? Kilo alabildin mi veya vücut ölçülerinde bir değişiklik oldu mu 3 haftada ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9
gönderildi (düzenlendi)

@killmong  ben yüksek kalori beslenmeme rağmen kilo 2-3 daha  fazla çıkıyor  vücut su tutuyor diye düşünüyorum kreatin ve uzun esterden, vücut ölçülerinde aman aman bi değişim yok ama gücüm gerçekten baya artmaya başladı compound hareketlerin neredeyse hepsinde 10-15 kg artış var ve yormuyor eskiye göre bu durum da hoşuma gitmeye  başladığı için aldığım kaloriyi yükselttim daha da ağır kaldırmak için 4 ve 5.  haftalar ilacın zirvesi olduğu için esas beklentim o zamanlarda olacak 

tarihinde yasarrcnn tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    29

Güzel planlanmış bir kür programı hazırlamışsın titizlikle tebrik ederim. 

5 haftada bir döngü kapanıp libido kaybı ve halsizlik yaşarsın diye klomen yazmışsın, bence klomeni en son pctye bırakmalısın , HCG (ovitrelle ) öneriririm kür esnasında testis küçülmesini engellemek için ve libidoyu vs geri getiririyor. Tabi bu sadece bir öneri. 

Günlüğünü takipte kalacağım dostum iyi kürler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

tavsiyeler icin teşekkürler  @Tegoo libidom yüksek şu an testislerde de sorun gözükmüyor ovitrelleyi pct başlamadan önceki hafta vururum diye düşünüyorum şimdilik.

haftaya cumartesi bi before after atacağım 4 haftalık, yorumlarınızı bekliyor olacağım :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

38E051F9-868B-47A1-8C85-A0095F5CBEAD.thumb.jpeg.a5a458aa580fca9b21b4a9e38cce4dae.jpeg

Herkese iyi günler,

Tecrübeli, bilgili arkadaşlara ve abilere bir soru sormak istiyorum fotoğraf olarak kolumu ekliyorum, bu biceps başı bildiğim kadarıyla genetik sanırım bu tepe noktası gördüğünüz üzere fazla çıkmıyor bu durum değiştirilebilir bir şey mi yani kastettiğim yağ oranı antrenman ile değişecek bir şey mi yoksa hep bu şekil mi kalır?

Bilgi verebilecek herkese şimdiden teşekkürler.

(fotoğraf telefonda normal  bilgisayardan bakınca  sararmış duruyor kasıtlı olarak bi efekt koymadım öyle görünüyor ise eğer)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Bu fotoğrafa göre yorum yapmak zor. Önden ve arkadan çift biceps pozu verdiğin fotoğraflar olması lazım. Herkesin biceps tendonu bağlantıları farklı kimisi kısa kimisi uzun yada genetik olarak istenilen forma gelmeyebiliyor. 

Yaptığım biceps hareketleri;

1. Reverse grip biceps curl 3*15
  2. Concentration curl 3*15
  3. İncline dumbell curl 3*15
  4. Hammer curl 3*15 

Doğru formda etkisini görmemen imkansız. Özellikle negatifleri yavaş yapman lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

biceps uzun bağlanıyor abi benimkisi, kol büyüyo ama biceps sıkınca başı yuvarlak çıkmıyor o yandan kötü geliyor bana genetik  olarak  kötü diyelim dedim belki yanlış çalışıyorumdur falan benim de hareketler aynı seninle demek ki yapacak çok bir şey yok eldekini ne kadar yapabiliyosak o.  sağ olasın cevap için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
yasarrcnn, Şimdi yazdı:

biceps uzun bağlanıyor abi benimkisi, kol büyüyo ama biceps sıkınca başı yuvarlak çıkmıyor o yandan kötü geliyor bana genetik  olarak  kötü diyelim dedim belki yanlış çalışıyorumdur falan benim de hareketler aynı seninle demek ki yapacak çok bir şey yok eldekini ne kadar yapabiliyosak o.  sağ olasın cevap için

Özellikle Concentration curl'e ağırlık ver. Bicepsi haftada iki kez çalış. Fazla çalışmak ileri götürmüyor bicepste.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

pazartesi günü 5.hafta başlıyor, bu 5 haftada bir cycle'i bilirsiniz. uyarma amacıyla 5 günlük klomen kullanımı çoğu yerde var çoğu yerde yok kararsız kaldım (kullanmayıp pct'de kullanmayı daha mantıklı buluyorum) bilen tecrübe etmiş birileri var mıdır fikir verebilecek?  şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kaedwen
      Merhabalar abilerim küre girmeyi düşünüyorum...
      Kişisel özelliklerim:
      27 yaşındayım 4 yıldır spor geçmişim var Düzenli olarak 1 yıl 3 aydır yapmaktayım Boy 1.87 Kg 74 Kürde olmadığım halde her yemeğimin yanına salata eklemeye çalışıyorum. Beslenmem iyi diyebilirim fakat çok fazla karbonhidrat beni çok iştahsız yapıyor gün içerisinde , 6 7 ay sonra küre gireceğim bazı tedirgin olduğum durumlar var sizlere danışmak istiyorum. 
      Sorularım:
      Benim için en önemli ilk konu psikolojik etkileri otelde resepsiyon da çalıştığım için insanlara karşı tutumum çok fazla değişir kötü bir durumlarla karşılaşa bilir miyim ?  İlaçlı olmadığım halde bazen sırtımda sivilceler çıkıyor kür esnasından bu durum çok fazla artar mı artar ise önleye bilir miyim ?  Görseller bırakıyorum girmek için hazır hissediyorum fakat daha zamanım var mı ?  Ürünleri sol alt wp butonunda temin edeceğim tek güvenebileceğim burası gibi geliyor mantıklı bir tercih mi ? 250mg testo e. 250 mg bolde şeklinde başlamak istiyorum sizce uygun mudur ?  İştah sorunum var kür içerisindeyken bu durumu sıkça yaşar mıyım yoksa iştahımı arttır mı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Yazan: merichara
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon ve Testesteron enant. kürümü sivilce, idrar kaçağı, jinekomasti riski gibi sebeplerden( kısacası vücudum kabul etmediğinden) 2. ayında bırakmak zorunda kaldım. Alt ast değerlerim ve kan tahlilim gayet temiz.
      Ancak kürü bırakalı 4.5 ay olmasına rağmen dönem dönem vücudumda sivilceler çıkıyor. Sırt bölgem geçiyor şu an göğsümün tam ortası bir anda iltihaplı sivilce kapladı.
      Kısacası ilaç vücuttan ne zaman atılıyor, bu tür etkileri normal midir, bunun için herhangi bir sağlık testi yaptırmalı mıyım, zamanla geçecek mi ? Sivilce hakkında genel bilgi formunu iletmek yerine özel sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum değerli hocalarım.
      Saygılarr..
    • Yazan: Testocu
      Merhaba, efendim...
      Yaklaşık 6 aydır kürdeyim tahlil sonuçlarımı ekledim sizce devam edebilirmiyim , kürüm 500 mg propionat 100 mg primo 400 boldenone yanına 4 ünite ghda alıyorum (ilginize teşekkür ederim bu arada)  bilginize ...

• Yazan: Episodees
      İyi günler herkese,
      Kendimden bahsedeyim öncelikle: 
      boy 173 kg.  81 yağ oranımı ölçmedim 8 haftalık definasyon kürüne gireceğim:
      hgh fragment  Sr 9009 gw501516  Kullanacağım dozları belirlemedik henüz Cardiyo ağırlıklı bir antrenman düşünüyorum haftada 5-6 gün 50-60 dakika büroda çalışıyorum hareketsiz bir işim var genelde beslenme olarak fikirlerinize ihtiyacım var 0 carb yada giderek azalan tarzı hangisi daha verimli olur. 
      Sabah:
      2 adet yumurta  yeşillik lor peyniri Öğlen:
      250 gr tavuk göğsü Yeşillik domates salatalık Akşam:
      250 gr tavuk göğsü Yeşillik domates salatalık Yağ yemekleri yaparken salataya zeytinyağı damlatarak  Karbonhidrat eklemeli miyim eklemeliysem hangi öğüne kaç gr yada daha başka gördüğünüz şu neden yok dediğiniz bir öneriniz eleştiriniz gerek beslenme gerek ise antrenman konularında  var mı ? 

• Yazan: ozgur32
      Selamlar herkese iyi forumlar,
      Kişisel özelliklerim:
      yaşım 23 boyum 1.84 78 kg %17 yağ Daha önceki açtığım başlıkta belirtmiştim 105-106 kilodan 78'li kilolara ve 24 civarı olan yağ oranımı 17'ye kadar indirdim. Lakin şöyle bir sorunla karşılaştım bilinçsiz kilo verdiğim için skinny fat vücuduna dönüştürdüm vücudumu. Yağlarımı komple yakıp temiz mi büyüsem ki böyle de çok ince olurum yoksa yağı umursamayıp kütle mi koysam diye çok arada kalmıştım ki internette 1-2 yazı okudum. İşte 15 yağ oranı altında olmadan ve karın kaslarınızı görmeden bulk sürecine girerseniz vücut genel itibariyle yağ depolar verimli geçiremezsiniz, östrojen fazla olur ,hem kuruyup büyürseniz daha estetik olur falan tarzı yazılar okudum.
      Tam hâkim değilim bu konulara kusura bakmayın. Bu yazıların doğruluk payı nedir bilgilendirir misiniz. Daha sonrasında bir tane sporcu çıktı karşıma yayınlarında şunu diyordu skinny fatseniz zayıf ve yağlıysanız öncelikli olan yağı yakmaktır ve ondan sonra bulk yapılmalıdır, çünkü ne olursa olsun yağlısınız ve skinny fati yenmek çok kolay hiç zor değil diyordu sadece özel taktikleri var falan diyordu.
      Ben de bu kişiden koçluk almayı düşünüyordum ki almadan önce kendim bu skinny fati yenebilir miyim yani kendi kendime yağ yakacak beslenme listesini oluşturabilir miyim sorusunu sordum kendime, internette kaynaklar tarayıp kendime skinny fati yenebilecek kalori planlaması ve buna uygun bir beslenme listesi çıkarmaya çalıştım inceleyip yorumlar mısınız, yoksa yanlış yolda mı gidiyorum koçluk tarzı şeyler gerekli mi gereksiz mi? Önceki konumda vücut fotoğraflarım yer alıyor inceleyebilirsiniz
      Beslenme listem:
      Kahvaltı:
      75 gr yulaf : 42 gr k / 10 gr p / 5 gr y / 275 kalori 75 gr fıstık : 12 gr k / 19 gr p / 36 gr y / 425 kalori 2 adet yumurta : 12 gr p / 9 gr y / 143 kalori Ara öğün:
      100 gr leblebi : 38 gr k / 18 gr p / 2 gr y / 268 kalori Kalan öğün (ikiye böl):
      200 gr bulgur : 137 gr k / 17 gr p / 1 gr y / 651 kalori 300 gr göğüs : 70 gr p / 305 kalori TOPLAM:
      Karbonhidrat : 229 Protein : 146 Yağ : 53 Kalori : 2067 (İlave günde 1-2 ölçek whey eklenebilir) 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.