Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BBurak

2200 kcal beslenme programım - eksikler adına veya önerileriniz varsa dinlemek isterim.

Önerilen İletiler

BBurak    41

Merhaba saygıdeğer arkadaşlar, abiler.

Bugün güncel olarak 79 kiloda yağ yakarken uyguladığım 2200 kalorilik beslenme programını paylaşacağım. Eksileri, artıları ve görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim hem bu vesilede yaz gelmişken Yağ yakımı beslenmesi, definisyon küründe beslenme vb. gibi sorulara da cevap ve ekleme niteliğinde olur.

• 3 tam yumurta
  • 1 ölçek whey
  • 340 gr gögüs 
  • 340 gr baldo pirinç
  • 1yk zeytinyağı 
  • 35 gr kadar da ceviz içi var eklemeyi unutmuşum.

SUPLEMENTLER

• D3
  • Balık yağı
  • Multivitamin
  • Kingsize on cycle (sırt sivilceleri ve karaciğer değerlerim için)
  • Protein tozu 
  • Keyfe keder kullandığım (haftada 1-2) cla, lcarnitin, preworkout, maydanoz tozu.

Vücut ve psikolojik durumuma göre haftada 1 şeker içermeyen cheat meal yapıyorum (burger, patates kızartması vs. kendi zevkinize göre belirlersiniz.) Genelde kilo düşüşü azaldığında ve bağırsak hareketlerim yavaşladığında tercih ediyorum. Halen naturelim sürecin sonunda nacizane 8 haftalık değişimimi paylaşacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fkehlibar    16
  • Program yeterli ancak yeşillik eklemeyi unutma.
  • kardiyolarını eksik etme ciddi fark yaratacak.

cheati haftada 1 değilde formuna göre yapsan çok daha iyi ilerlersin.Hedef koy kendine o hedefe ulaşınca 1 öğün cheat yap.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41

Yanıtın için teşekkür ederim . Sabahları aç karınla haftanın nerdeyse her günü 1 saat kadar düşük tempolu kardiyo yapıyorum. Sadece kendimi çok bitkin veya bacaklarda ekstrem bir ağrı hissedersem sabaha değil yatmadan önceye çekiyorum. Yeşillik ve sebzeler elzem biber, domates, salatalık, marul, roka, yeşil erik gibi düşük kalorili sebzelerden ihtiyacım kadar alıyorum. Cheati de dediğiniz gibi vücudumun durumuna göre ayarlıyorum aslında örneğin dün cheat yapmıştım bugün tartıda 1 kilo düştüm. Diyetin son 4 veya 5 haftası cardarin, yohimbin veya clenbuterol kullanma düşüncem var bu konuda bir tavsiye verebilir misin? Tekrar teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    16

Clen düşünme derim natural olarak ilerliyorsun zaten.Natural olmasanda bi kaç kez düşün derdim.yohimbin güzel olur ayrıca.Form fotoğrafı da paylaşır mısın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
Fkehlibar, 43 dakika önce yazdı:

Clen düşünme derim natural olarak ilerliyorsun zaten.Natural olmasanda bi kaç kez düşün derdim.yohimbin güzel olur ayrıca.Form fotoğrafı da paylaşır mısın ?

665453432509c_WhatsAppGrsel2024-05-27saat12_31.59_ddaf9ee9.thumb.jpg.50ee27feb0e1af9b363643165696db5f.jpg 6654533ed9696_WhatsAppGrsel2024-05-27saat12_31.59_4c71a40d.thumb.jpg.3f5bfaaf1545b817af8ae6d25f5b5501.jpg 6654533ed9696_WhatsAppGrsel2024-05-27saat12_31.59_4c71a40d.thumb.jpg.3f5bfaaf1545b817af8ae6d25f5b5501.jpg 665453432509c_WhatsAppGrsel2024-05-27saat12_31.59_ddaf9ee9.thumb.jpg.50ee27feb0e1af9b363643165696db5f.jpg

Kalite için üzgünüm kameram pek iyi değil fotoğrafları şuan çektim. 40 gündür antrenman yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    16
BBurak, 34 dakika önce yazdı:

Kalite için üzgünüm kameram pek iyi değil fotoğrafları şuan çektim. 40 gündür antrenman yapıyorum.

Estağfurullah form belli ve gayet iyi. Benim naçizane tavsiyelerim şunlar.

• en önemlisi sadece sabırlı ol ve sürece sadık kal aceleci olma.
  • takviyelerden ziyade antreman,kardiyo,beslenme,dinlenme önceliğin bunlar olsun.
  • yağ oranını iyice düşürdükten sonra artık gitmiyor dediğin yerde yohimbine düşünebilirsin.
  • kaloriyi böyle başlatırsın zamanla yavaş yavaş karbonhidratı düşürerek kalorini de düşürerek ilerlersin.
  • sağlıklı yağ alımın makro olarak 50-70 iyi olacaktır diye düşünüyorum.Çok sıfırlama.
  • karbonhidratta aynı şekilde çok sıfırlama atremanların keyifsiz geçer gece uykuların zor olur.Katabolik bile olabilirsin.
  • kabızlık için aç karnına probiyotik veya kefir tüketebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41

Değerli yorumların için teşekkür ederim dikkate alacağım. Temmuzda askere gideceğim süreci sadece 7 hafta kadar daha götürebilirim onun için biraz acele ediyorum. Sporla düzenli ilgileniyordum artık işim gereği bölük pörçük oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    16
BBurak, 24 dakika önce yazdı:

Değerli yorumların için teşekkür ederim dikkate alacağım. Temmuzda askere gideceğim süreci sadece 7 hafta kadar daha götürebilirim onun için biraz acele ediyorum. Sporla düzenli ilgileniyordum artık işim gereği bölük pörçük oldu.

Rica ediyorum bende aynı süreçlerden kendimi çok kez geçirdim ve sizi anlıyorum.7 hafta güzel bir süre yinede.

şöyle de deneyebilirsin.

• 10 gün 2200 kalori
  • 10 gün 1500-1700 kalori
  • 10 gün 2000 kalori

Yağ ve karbonhidratı düşürür arttırırsın ama kardiyolardan hiç taviz vermemeye çalışırsanız çok daha iyi olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

boyunu bilmiyorum ancak mevcut formunda maintance kalorinin çok da altına inmene gerek yok. Bulk-cut mantığı ileri seviye için mecburi olabiliyor ancak sen hem kas yaparken hem de yağ çok rahat yakabilirsin. İki sistem metabolik olarak sinerjist olarak çalışabiliyor. Cheat yaparken dikkat etmen gereken tek öğünde çok yüksek kalori almamak ve özellikle şekerden değil doymuş ve trans yağlardan uzak durman. Yani örneğin 3 saat arayla 2 tane 1000 kalorilik cheat de yapabilirsin ama tek öğünde çok yüklenme ve dediklerime dikkat et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
marettam, 1 dakika önce yazdı:

boyunu bilmiyorum ancak mevcut formunda maintance kalorinin çok da altına inmene gerek yok. Bulk-cut mantığı ileri seviye için mecburi olabiliyor ancak sen hem kas yaparken hem de yağ çok rahat yakabilirsin. İki sistem metabolik olarak sinerjist olarak çalışabiliyor. Cheat yaparken dikkat etmen gereken tek öğünde çok yüksek kalori almamak ve özellikle şekerden değil doymuş ve trans yağlardan uzak durman. Yani örneğin 3 saat arayla 2 tane 1000 kalorilik cheat de yapabilirsin ama tek öğünde çok yüklenme ve dediklerime dikkat et.

Boyum 178. Muhtemelen dediğin gibi kasta ekliyorum abi süreçte çünkü kol ölçüm 40 günde 4 cm kadar arttı bel ölçüm 10 cm a yakın düştü. Diyetten önce günde 4000-4500 kaloriyi keyfine yiyordum şu sıralar midem küçülmüş gibi hissediyorum istesem de cheatı abartamıyorum. Bilgiler için teşekkür ederim dikkat edeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    188

baldo yerine basmati yada jasmin kullanabilirsin glisemin indeksi daha düşük ve yağ oranı filanda az.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
ardas, 4 dakika önce yazdı:

baldo yerine basmati yada jasmin kullanabilirsin glisemin indeksi daha düşük ve yağ oranı filanda az.

Teşekkür ederim forumda seni takip ediyor yorumlarını beğeniyorum. Başka bir önerin var mı?

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    188
gönderildi (düzenlendi)

onun dışında çinko ve c vitamini takviyesi de alabilirsin şahsen haftada 1 cheat meal ideal duruma göre 2 hafta da 1 de yapabilirsin fakat zaten şeker almadığından  çoğunlukla tuttuğu su oluyor şahsen bana baya bi ivme kazandırıyordu öbür türlü cheat meal yapmayınca insanlar çok düşük kalorilere düşüyor metabolizma yavaşladığı için. Birde bir arkadaşda yazmış günde 2 sabah akşam probiyotik alabilirsin bende şişkinlik oluyordu baya geçirdi.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
ardas, 4 dakika önce yazdı:

onun dışında çinko ve c vitamini takviyesi de alabilirsin şahsen haftada 1 cheat meal ideal duruma göre 2 hafta da 1 de yapabilirsin fakat zaten şeker almadığından  çoğunlukla tuttuğu su oluyor şahsen bana baya bi ivme kazandırıyordu öbür türlü cheat meal yapmayınca insanlar çok düşük kalorilere düşüyor metabolizma yavaşladığı için. Birde bir arkadaşda yazmış günde 2 sabah akşam probiyotik alabilirsin bende şişkinlik oluyordu baya geçirdi.

Teşekkürler dost. Tavsiyelerinin sürecimi 1 adım öteye taşıyacağına eminim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    188

Son olarakta bence antrenman olarak fazla hareket ve yüksek tekrarlardan kaçın ppl yaparken adelemin içine etmişti benim 4k kalori aldığım halde yetmiyordu splite geçtiğimde kollarım filan baya büyüdü 39 dan 42.5 oldu ama ilaç kullanıyordum :D .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
ardas, Şimdi yazdı:

Son olarakta bence antrenman olarak fazla hareket ve yüksek tekrarlardan kaçın ppl yaparken adelemin içine etmişti benim 4k kalori aldığım halde yetmiyordu splite geçtiğimde kollarım filan baya büyüdü 39 dan 42.5 oldu ama ilaç kullanıyordum :D .

bu hafta 1 büyük 1 küçük şeklinde çalışma programına dönüyorum p/p/l iyi hissettirmemeye başlamıştı :S

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    188

ben normalde sevmiyorum adalemdeki patlaklık filan baya gitmişti ve göğüsten sonra omuz girmek zor oluyor  gücün kalmıyor şahsen benim ondan bir büyük bir küçük bölge çalışmak daha iyi bence.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56

Benzer boy, benzer kilo, benzer kalori alıyoruz kardiyonu aç yaptıktan sonra 1 saat ve antrenman yaptıktan sonra 1 saat tavsiyem bir şey yeme, naturelsin kesinlikle yağdan kısma ve indereceksen tuzu düşür, carbı düşür, suyu arttır fazla idmandan kesinlikle kaçın naturelsin ve diyetteyken zorladığında eklemlerinde net olarak sıkıntı hissedeceksin tavsiyem her ne kadar popüler kültürdekiler PPL önerse de Bro Split yap keza yediğin ve iyileştiğin kadar gelişirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
Oathbreaker, 5 dakika önce yazdı:

Benzer boy, benzer kilo, benzer kalori alıyoruz kardiyonu aç yaptıktan sonra 1 saat ve antrenman yaptıktan sonra 1 saat tavsiyem bir şey yeme, naturelsin kesinlikle yağdan kısma ve indereceksen tuzu düşür, carbı düşür, suyu arttır fazla idmandan kesinlikle kaçın naturelsin ve diyetteyken zorladığında eklemlerinde net olarak sıkıntı hissedeceksin tavsiyem her ne kadar popüler kültürdekiler PPL önerse de Bro Split yap keza yediğin ve iyileştiğin kadar gelişirsin

Teşekkürler. Senin güncel formun nasıl dost? Kardiyodan sonra genelde duş alıyorum 1-2gr hindistan cevizi yağı ile hazırladığım yumuşak bi kahve içiyorum sonra hazırlaması etmesi derken 8-9 da kalkmama rağmen ilk öğün 1 e kadar sarkabiliyor. Şu an tuz hesaplamıyorum genel olarak tuzun etkisi ile yüksek su tuttuğum bi dönem yaşamadım. tahminen 10 gramdan fazla almıyorumdur muhtemelen 7-8 civarı. Suyu da 5-6 litre içiyorum. Yağı maksimum 40 a kadar düşmeyi planlıyorum. 1-2 hafta 100 kalori yağdan kısarım sonra karbı kısmaya başlarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BBurak
      Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar iyi forumlar. Kendimce bir fizik güncellemesi yapmak istedim. 10 gündür süreci @Loving Burak abinin eşliğinde sürdürüyorum.
      Yaklaşık 10 gündür sr9009 kullanıyorum. Güncel makro alımlarım:                           
      Protein 195 gr
      Yağ 55 gr
      Karbonhidrat 100-150 gr.
      Güncel ölçüler:
      Boy 178 / Kilo 77.8
      Bel çevresi (en kalın yerden) 83
       (Genel hurafe olan ince yerden ölçülmesi olayına katılmıyorum mezuranın oyununa gelmeye gerek yok)
      Kol 39
      Boyun çevresi (adem elmasından) 36
      Haftada total 6-7 saat arası kondisyon bisikleti ve 5-6 kez çift bölge idmanı yapmaktayım.
      Hiç incelmeyecek sandığım belim 2 aylık süreçte 15 cm inceldi. Hem skinny fat bir görüntüye hem de 97-98 gelen bir simide sahiptim. Diyeti noktalamaya 5 hafta var.
      Kullandığım takviyeler:
      Sr9009 , omega3, nac600, kingsıze oncycle, multıvıtamın, sinister, shredder.  Nadiren: Propolis, preworkout, cla, lcarnitin (2 ay da bu ürünleri toplam 5 servis almışımdır.)
      Bu arada eski form için gözlerinizden ve kendimden özür dilerim

Herkese merhaba iyi forumlar,
      Sr9009 ve Gw501516 ile yağ yakım sürecine devam edeceğim.
      SORULARIM:
      Sarmların etkisini efektif bir şekilde almak için karbonhidratı azaltmak zorunda mıyım? Yağ yakım dönemindeyken yüksek karbla kilo ve yağ kaybı devam ediyorsa karbı düşürmek mantıklı mıdır ? @rastlantisal @Askabar @ardas @godofdark @Bay-T @Oathbreaker @Emrah @SantoR
      Değerli görüşleriniz bekliyorum.
      Merhabalar, keyifli forumlar herkese.
      Naturel bireylerin yağ yakım döneminde ve kalorileri düşük olduğu zamanlar sabahları kardiyo yapmadan hemen önce kas kaybını minimalize etmesi için izole protein (0 şeker, 0 karb, 0 yağ içeren ürün) içmesi uygun mudur? Mantıklı buluyor musunuz ? 
      Şimdiden teşekkürler.
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Yağ yakım sürecimin son dönemi için Clenbuterol ve cardarıne arasında kalmıştım ve cardarıne de karar kıldım.
      Doğallığı bozmayacak kısa süreli kullanımda pct gerektirmeyen hangi sarm ile kombinleyebilirim?  STENABOLIC veya ANDARINE uygun mudur ?  Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Mahmutvural33
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Definasyon küründe nasıl bir beslenme programı uygulayacağımı bilmiyorum normal programım antrenman programım natural'de hepsini biliyorum ama definasyon küründe nasıl bir şey yapacağımı bilmiyorum bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz?
      Kür içinde kullandığım ilaçlar: 
      Testesteron Propiyanat Masteron Cleanbtrol  Yardımınızı rica ediyorum  @Oathbreaker @ardas @Diver @SPECTRE @marettam

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.