Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ametnred

12 haftalık kürüme başlamadan size danışmak istediklerim var!

Önerilen İletiler

ametnred    1

Merhaba herkese hayırlı forumlar dilerim,

2. kürüm için sizlere danışmak istedim, 1. kürümde testo mix(kısa ester,400mg) boldenon(kısa ester,300mg) 10 hafta seklinde tamamladım 2 ay geçti üzerinden 66 kilodan 84 kiloya çıktım gayet güzel kütle koydum kür sonunda hafif bir libido düşüklüğü yasadım, kilo verdim ve toparladım şuan gayet iyiyim her anlamda.

2. kürümde / 12 hafta sürecek çizelge:

• Testo cypionat 400mg (uzun ester) 1ml(200mg)
  • Deca 200mg (Kısa ester) 1ml(100mg)
  • Boldenon 400mg(Uzun ester) 1ml(200mg)

Fiziki detaylarım:

• Boy : 1.82
  • Kilo :80

İlk haftam başladı ve düşük dozaj gidiyorum yukarıda yazdığıma göre bu haftaki hissiyata göre arttıracağım haftaya

Bu hafta yapacağım enjeksiyon çizelgem:

• Pazartesi : 1ml testo cyp (200mg), 0.5ml Deca (50mg) , 0.5ml Boldenon (100mg)
  • Çarşamba : 0.5ml Boldenon (100mg)

İlk haftamda totalde 200mg testo, 200mg boldenon ve 50mg deca seklinde gidip hissiyata göre dozajı arttırmayı planlıyorum. Kür içinde d3 2000ui yatmadan önce zma 2 hap günde 2 multivitamin ve ocean karaciğer koruyucu kullanıyorum sabah 1 aksam 1

@otopsicikedi @Oathbreaker @SantoR @rastlantisal @Askabar @metinav @SPECTRE @godofdark @SERKO @Vezuchiy

Hafta başlangıcı yaptığım şey mantıklı mı yoksa direkt 400 test cyp 200 deca bolde 400 seklinde mi girmeliyim ekstra yapmam gereken şeyler nedir decayı kürüme ilk defa ekliyorum sonuçta bilgili arkadaşların yorumunu bekliyorum herkese iyi forumlar dilerim teşekkürler. :)

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    90
ametnred, 40 dakika önce yazdı:

boldenon(kısa ester,300mg)

Boldenon ve kısa ester. o.O

Formda her gün farklı şeyler görüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    103
ufukbelli.06, 27 dakika önce yazdı:

Boldenon ve kısa ester. o.O

Formda her gün farklı şeyler görüyorum.

Kısa ester boldenon varda türkiyede bulabilir misin o muamma

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434

Yaptığın şey mantıklı 5. Haftanda:

• 300 test
  • 100 deca
  • 200 bolde 

10 haftanda:

• 400 test
  • 150 deca
  • 300 bolde

Yapıp toplam 15 hafta yapsan senin için daha güzel olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
Vezuchiy, 13 dakika önce yazdı:

Kısa ester boldenon varda türkiyede bulabilir misin o muamma

ben buldum işte 1ml 75mg di 2. haftada acildi 3 kez vuruluyordum 300mg a yakin iste 2.hafta ve 3. hafta arasi cok acikiyordum yarım saatte bir falan

otopsicikedi, 11 dakika önce yazdı:

Yaptığın şey mantıklı 5. Haftanda:

• 300 test
  • 100 deca
  • 200 bolde 

10 haftanda:

• 400 test
  • 150 deca
  • 300 bolde

Yapıp toplam 15 hafta yapsan senin için daha güzel olabilir.

Yani 5. haftaya kadar, ilaçlar açılana kadar bu dozajda gidip dediginiz gibi hafta aralıklı yukseltmek teşekkürler fikriniz için 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    475

Form paylaşman mümkün mü? Kürün güzel görünüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
GHOST, 5 dakika önce yazdı:

Form paylaşman mümkün mü? Kürün güzel görünüyor.

IMG_7078.jpeg IMG_7074.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
EmreGundi, 4 dakika önce yazdı:

Yaş kaç hocam?

19

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
Chitizenfour, 13 dakika önce yazdı:

19 dan genç gözüküyosun valla😂

Yok abi kamerada oyle cikiyom yuzum bebe gibi cikiyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    79

Güzel kardeşim neden deca neden yaşın 19 daha ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    333

300-400 Cyp 400 bolde 12 hafta işini görür deca yı küründen çıkarmanı tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    6

Kardeşim ilk kür de pct yaptın Mi ? Kilo verdim toparladım demişsin ama bu öyle bisey degil, eğer pct yapamayacaksan kür yapma daha iyi formun güzel bu kür sonu pct yi sakin ihmal etme 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
Mertcikmaz, 1 saat önce yazdı:

Kardeşim ilk kür de pct yaptın Mi ? Kilo verdim toparladım demişsin ama bu öyle bisey degil, eğer pct yapamayacaksan kür yapma daha iyi formun güzel bu kür sonu pct yi sakin ihmal etme 

bu kür sonu pct yapacagım oncekinde yapmadım tahlillerim gayet iyi çıktı doktorumfa gayet iyi dedi

SERKO, 2 saat önce yazdı:

300-400 Cyp 400 bolde 12 hafta işini görür deca yı küründen çıkarmanı tavsiye ederim

neden decayı kürden çıkarmalıyım 

SantoR, 3 saat önce yazdı:

Güzel kardeşim neden deca neden yaşın 19 daha ? 

neden rica etsem açıklar mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    33
ametnred, 21 dakika önce yazdı:

bu kür sonu pct yapacagım oncekinde yapmadım tahlillerim gayet iyi çıktı doktorumfa gayet iyi dedi

Yüksek tansiyon filan yapıyo ve üretimi filan direk baskılıyor ilk enjeksiyondan itibaren ve deca dick diye bir olayı filan var ben ilk kürüme eklediğimde nabzımı baya arttırmıştı normalde bile 100-110 arasıydı ve yüzümde filan aşırı ödem tuttu.

Ve kolestrolüde testo ve boldenona göre daha çok arttırıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    6
ametnred, 17 dakika önce yazdı:

Suan ki formun gayet güzel kür sonu nasıl bir şey çıkacak ortaya merak ediyorum mutlaka update yap kardeşim sana başarılar diliyorum (pct ihmal etme :) ) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
ardas, 23 dakika önce yazdı:

Yüksek tansiyon filan yapıyo ve üretimi filan direk baskılıyor ilk enjeksiyondan itibaren ve deca dick diye bir olayı filan var ben ilk kürüme eklediğimde nabzımı baya arttırmıştı normalde bile 100-110 arasıydı ve yüzümde filan aşırı ödem tuttu.

Ve kolestrolüde testo ve boldenona göre daha çok arttırıyor.

Suanda haftalık 50mg deca gidiyorum git gide arttiricam herhangi bir durumda  doktorum el atar konuya zaten bana en uygun mg yi bulmak ve saglıklı bir sekilde ilerlemek icin basamak basamak yavas yavas ilerliyorum ayrıca her ilac her bünyede aynı etkiyi gostermiyor ben yine de updatelerim 5. haftamda veya herhangi bir durumda 

Mertcikmaz, 13 dakika önce yazdı:

Suan ki formun gayet güzel kür sonu nasıl bir şey çıkacak ortaya merak ediyorum mutlaka update yap kardeşim sana başarılar diliyorum (pct ihmal etme :) ) 

Teşekkür ederim 🙏🏻 kür bittikten sonra update atacagım hedefim 95kg kuru bir vucut insallah 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
ametnred, 53 dakika önce yazdı:

formunu gördükten sonra açıkçası bende decaya gerek olmadığını düşündüm. Bence uzun bir süre test+1 tanede anabolik ile ilerlemen daha doğru olur. 

200 test 200 bolde 5 hafta 

300 test 300 bolde 5 hafta 

400 test 400 bolde 5 hafta toplamda 15 hafta bu şekilde bitirmen daha güzel olucaktır. Eğer rimoya ulaşabiliyorsan boldeyi asla kullanmanı önermem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
otopsicikedi, 9 dakika önce yazdı:

formunu gördükten sonra açıkçası bende decaya gerek olmadığını düşündüm. Bence uzun bir süre test+1 tanede anabolik ile ilerlemen daha doğru olur. 

400 test 400 bolde 5 hafta toplamda 15 hafta bu şekilde bitirmen daha güzel olucaktır. Eğer rimoya ulaşabiliyorsan boldeyi asla kullanmanı önermem.

2 kutu bolde var elimde 200mg lık kur icinde rimoya gecsem 10. haftada falan sorun olur mu yani bolde bittikten sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
ametnred, 1 dakika önce yazdı:

2 kutu bolde var elimde 200mg lık kur icinde rimoya gecsem 10. haftada falan sorun olur mu yani bolde bittikten sonra

boldeyle başladıysan bolde ile bitirmen daha doğru olur. bir sonraki kürlerinde rimo bile bulamasan masteron enanthatlada bulk yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
otopsicikedi, 18 dakika önce yazdı:

boldeyle başladıysan bolde ile bitirmen daha doğru olur. bir sonraki kürlerinde rimo bile bulamasan masteron enanthatlada bulk yapabilirsin.

deneyecegim hocam tesekkurler bilgi paylasimi icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
otopsicikedi, 45 dakika önce yazdı:

hocam decayi vucuda soktum yani 10ml 100mg 1 ml i bir sure kullansam ya da kullanmasam ne olur ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    33
ametnred, 56 dakika önce yazdı:

Suanda haftalık 50mg deca gidiyorum git gide arttiricam herhangi bir durumda  doktorum el atar konuya zaten bana en uygun mg yi bulmak ve saglıklı bir sekilde ilerlemek icin basamak basamak yavas yavas ilerliyorum ayrıca her ilac her bünyede aynı etkiyi gostermiyor ben yine de updatelerim 5. haftamda veya herhangi bir durumda 

Teşekkür ederim 🙏🏻 kür bittikten sonra update atacagım hedefim 95kg kuru bir vucut insallah 😊

haklısın dostum fakat fiziğinde şuan deca gerektiricek bir şey yok bende bolde testo küründen çıktım belki kütle olarak senin 2 katın filanımdır ve şuan da daha hala yeterli bolde testo ondan ilerisi için saklaman daha iyi decayı ama sen bilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
ametnred, 4 dakika önce yazdı:

hocam decayi vucuda soktum yani 10ml 100mg 1 ml i bir sure kullansam ya da kullanmasam ne olur ki

aslında birşey olmaz fakat yaşın genç o yüzden mentaliten az ilaçla sürdürülebilir bir spor hayatı sürdürmen daha mantıklı olur. daha çok küre girecek vaktin olucak o yüzden elindeki tüm kozları az bile olsa hemen devreye sokmanı önermem.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: gerokx
      Merhabalar kendinizi gelistirebileceginiz veya bos vakitlerinizde kendinizi gelistirmek istediginiz, ogrenmek istediginiz (ozellikle ben calisirken podcast niyetine dinledigim) bazi kaynaklari birakiyorum belki hosunuza gider okursunuz veya dinlersiniz eger elinizde varsa sizde birakin bizde gorelim ben hepsini izledim ve dinledim attiklarimin. Onerim genc yastaki arkadaslar veya yeni baslayanlar icin sondakinden sadece belirli maddeleri almaniz bilimsel olarak dozajlardir, x, y, z nasil kullanirim yaparimdan ziyade onlar boyle yapmis ve bunlarla karsilasmis tarzinda bakmaniz olucaktir
      Herkesin vucudu farkli, ben ilac kullanmadan once bu forumda sirf insanlar neler yapiyor ve nasil hissediyorlar diye sayfa sayfa konu okudum terminolojisini cok sevdigim bir spor. Sizde oyleseniz ve bilgilenmek istiyorsaniz buyurun;
      51 saatlik turkce podcast serisi

Dinledigim ve hosuma giden videolar ingilizce videolar;

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.