Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Pinokyo

45 yaşındayım denemediğim şey kalmadı kg alamıyorum ne yapabilirim?

Önerilen İletiler

Pinokyo    0

Herkese selamlar.

• Yaşım 45
  • 170 boy
  • 70 kiloyum(10 kilosu göbek yağı

45 yıl boyunca zayıflığımdan dolayı ne şort giydim ne kısa kollu tişört. Bunu yaşamayan bilmez.

Denemediğim şey kalmadı;

• kilo aldırıcılar
  • amino asitler
  • beslenme
  • doktor vs vs.

Şimdi kendime 6 aylık bir bütçe oluşturup hgh kullanmayı düşünüyorum. Genotropin 36 iu fiyatı eczanede 3bin tl şuan. Günde 4 iu olacak şekilde 6 ay kullanmayı düşünüyorum.

1. Bu benim kilo almamı sağlar mı?
  2. Yanında başka takviye (steroid, sarms) kullanmalı mıyım ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    795

Hoş geldiniz. Zaten o yazdıklarınızla kg konusunda dolu dolu sonuçlar almanız pek mümkün değil beslenme kötüyse hele ki. GH vs bunlara sakın şu aşamada para vermeyin hem çok maliyetli hem amaca uygun değil. 

Bu konuyu okuyun sarms deneyebilirsiniz. Hem çok ucuz gh göre hem çok daha hızlı sonuç alırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    331

Birde zorrik diye bir şurup var hem iştah açıyor hemde kendiliğinden inanılmaz kilo aldırıyor denemeni tavsiye ederim

• Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294

Seni çok iyi anlıyorum hocam. 63 kg başladım spora 86’yı gördüm şu an 79’da sürünüyorum yine. Ben kür ile aldım kiloyu. Bizim gibi insanların ya kan şekeri yada e2 ile genetik bir problemi var bence. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    331
Mhmt38, 51 dakika önce yazdı:

Seni çok iyi anlıyorum hocam. 63 kg başladım spora 86’yı gördüm şu an 79’da sürünüyorum yine. Ben kür ile aldım kiloyu. Bizim gibi insanların ya kan şekeri yada e2 ile genetik bir problemi var bence. 

Bende aynısı 56 kg ile başladım 94 ü gördüm şuan 90 civarlarındayım bizim kan şekerimizde sıkıntı var bence de 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294
SERKO, 19 dakika önce yazdı:

Bende aynısı 56 kg ile başladım 94 ü gördüm şuan 90 civarlarındayım bizim kan şekerimizde sıkıntı var bence de 

Bir daha kür yaparsam beslenme planı isteyebilirim hocam senden😅 senin sonuç çok iyi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234

Yaptığım diyetle birlikte Mass gainer kullanmıştım 70 kg dan 84 kg çıkmıştım dirty bulkla

önce göbeği eritip sonra kilo alman daha mantıklı göbekli halinin üstüne birde kilo alırsan daha şişkin görünebilir karnın 

fit görüntuye ulaş yağ dan temizle kendini sonra peptit kullan bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20

Abi saygılar.Bende bir ektomorfum dediğin gibi yaşamayan bilmez.Kusup tekrar yemeye devam ettiğimi bilirim.Bence kendini zayıf görmenin bir diğer sebebi skinny fat durumu olabilir.Onun içinde önce göbek yağlarını kaybetmelisin.Evet biliyorum kilo vermek, küçülmek bizler için çok zor bir durum psikolojik olarak.Ama 4 ileri gitmek için bazen 1 geri gitmek gerekebilir.Ondan sonrası için mk677 , ghrp6 , gainer yardımcı olcaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pinokyo    0
Mhmt38, 9 saat önce yazdı:

Hangi kürle aldınız acaba ? Bende tip2 diyabet var o yüzden istemesemde bol bol yemek yiyorum zaten beslenmede sıkıntı yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442

Merhabalar. 

Matematik yalan söylemez desturu ile ezbere iş yapmadan bakalım elinden gelen her şeyi yapmış mısın emin olalım. fatsecret programına günlük yediğin içtiğin her şeyi girip en alttaki kısmın ekran görüntüsünü buraya atar mısın? 

Kendimde kilo alamayan biri idim. Yani kilo nasıl alınır nasıl verilir çok iyi biliyorum. Rakamlardan emin ola ola ilerleyelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294
Pinokyo, 8 saat önce yazdı:

Hangi kürle aldınız acaba ? Bende tip2 diyabet var o yüzden istemesemde bol bol yemek yiyorum zaten beslenmede sıkıntı yok. 

Testo Deca anapolon. Ben kiloyu İran anapolon ile aldım. Başka hiçbir şey bana öyle kilo aldırmıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    331
Mhmt38, 17 saat önce yazdı:

Bir daha kür yaparsam beslenme planı isteyebilirim hocam senden😅 senin sonuç çok iyi. 

Olur tabi kilo almak artık benim için çok basitleşti son zamanlarda

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pinokyo    0
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar. 

Matematik yalan söylemez desturu ile ezbere iş yapmadan bakalım elinden gelen her şeyi yapmış mısın emin olalım. fatsecret programına günlük yediğin içtiğin her şeyi girip en alttaki kısmın ekran görüntüsünü buraya atar mısın? 

Kendimde kilo alamayan biri idim. Yani kilo nasıl alınır nasıl verilir çok iyi biliyorum. Rakamlardan emin ola ola ilerleyelim.

Merhaba,

Yemekleri genelde işyerinde ne çıkarsa yiyoruz kalori hesabı veriyorlar. Dün ne yediklerimi yazınca sonuç bu çıktı.

md8t7gj.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442

Tam benim bünye. Kilo almak için ilaçta kullansam çıkmam gereken kalori 4500++ 

Seninde böyle yapman lazım. Ayrıca günlük protein alımı çok önemli. 

Üstüne bir de göbek bölgesi çok yağlı diyorsun. Bu da seni slimFat dedikleri vücut tipinde yapıyor. 

İlk yapman gereken göbekten kurtulana kadar kalori açığı yaratıp %10-%12 civarı yağ oranına düşmek. Kalan temiz ağırlığı gördükten sonra 4500+ temiz kalori alarak bulka geçmek. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pinokyo    0
5-HT, 15 saat önce yazdı:

Abi saygılar.Bende bir ektomorfum dediğin gibi yaşamayan bilmez.Kusup tekrar yemeye devam ettiğimi bilirim.Bence kendini zayıf görmenin bir diğer sebebi skinny fat durumu olabilir.Onun içinde önce göbek yağlarını kaybetmelisin.Evet biliyorum kilo vermek, küçülmek bizler için çok zor bir durum psikolojik olarak.Ama 4 ileri gitmek için bazen 1 geri gitmek gerekebilir.Ondan sonrası için mk677 , ghrp6 , gainer yardımcı olcaktır.

Dışardan bakınca zayıf durmuyorum ama kemiklerim çok zayıf, kız arkadaşımın parmakları ya da bilekleri benimkinden daha kalın mesela

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442
Pinokyo, Şimdi yazdı:

Dışardan bakınca zayıf durmuyorum ama kemiklerim çok zayıf, kız arkadaşımın parmakları ya da bilekleri benimkinden daha kalın mesela

Bu da genetik. Ama bunun da üstüne kas giydirdiğinde sonuç başka oluyor. Senle aynı boy kalın kemikli birine göre 80kg'a ulaşman daha uzun sürecek. Ama senin 80km ağırlığının görüntüsü ile onun 90kg'ı aynı görünecek. Benim başlıklara gir göz atmanı tavsiye ederim. Fikir verir.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pinokyo    0
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Tam benim bünye. Kilo almak için ilaçta kullansam çıkmam gereken kalori 4500++ 

Seninde böyle yapman lazım. Ayrıca günlük protein alımı çok önemli. 

Üstüne bir de göbek bölgesi çok yağlı diyorsun. Bu da seni slimFat dedikleri vücut tipinde yapıyor. 

İlk yapman gereken göbekten kurtulana kadar kalori açığı yaratıp %10-%12 civarı yağ oranına düşmek. Kalan temiz ağırlığı gördükten sonra 4500+ temiz kalori alarak bulka geçmek. 

Hocam o kadar çok denedim ki bu zamana kadar artık direk ilaca geçmek istiyorum. HGH olabilir, steroid olabilir, gözü kararttım. Bana önerebileceğiniz bir kür varmıdır kafama göre de yapmak istemiyorum çok masraflı olacak çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442
Pinokyo, 1 dakika önce yazdı:

Hocam o kadar çok denedim ki bu zamana kadar artık direk ilaca geçmek istiyorum. HGH olabilir, steroid olabilir, gözü kararttım. Bana önerebileceğiniz bir kür varmıdır kafama göre de yapmak istemiyorum çok masraflı olacak çünkü.

İlaca girince de uçmayacaksın. Aslında sana bunu anlatmaya çalışıyorum. Çok çok zaman alacak istediğin kütleye varmak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: reviaces
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Pfizer genotropin kullanıyorum, ilk hafta 3 ünite kullandım her ay 1 ünite arttırmam gerekiyordu 5 e kadar. Ben ilk haftadan sonra kalemde son 5 ünite kaldığı için direk onu bastım diğer haftalarda 5 ünite kullandım yani 1 haftadır 5 ünite basıyorum. @rastlantisal @Askabar @otopsicikedi @Diver
      SORULARIM:
      Kademeli dozaj arttırmam gerekiyordu yeniden 3 üniteden başlayabilir miyim şuan yoksa 5 devam mı etmeliyim? Kalemde 3 ünite 5 ünite 6 ünite kalıyor bunları tek seferde basıyorum sıkıntı çıkarır mı? Teşekkürler.
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

• Yazan: zamt
      Merhaba, günlük 4 ünite genotropin vurmayı düşünüyorum ve 6-12 ay arasında kullanım yapacağım. Bu süreçte düzenli kan tahlilleri yaptırmama gerek varmı ve yaptırırsam igf1 seviyelerinemi baktırmalıyım? ne derece yüksek çıkarsa bir müdahelede bulunmalıyım ve bu müdahele ne olmalı?
    • Yazan: zamt
      Merhaba değerli büyüklerim  
      17 yaşındayım ve boyum tahmini 1.65 cm
      EBEVEYN GEÇMİŞİM:
      Babam : 1.75 cm Annem : 1.55 cm SORULARIM :
      Epifiz plaklarım kapanmış mı? Kemik yaşım tahminen kaçtır? Ve daha fazla uzar mıyım ona göre genotropin kullanmayı düşünüyorum.
      @rastlantisal @metinav @Rdm @otopsicikedi @godofdark @Askabar @SPECTRE

• Yazan: bilinc
      Öncelikle tüm peptid türkiye ailesine selamlar bir kaç sorum olucak müsait olan bilgili hocalarımız ve arkadaşlarımız müsait olduğunda cevaplarsa çok sevinirim.Büyüme hormonları olan genotropin,humatrope,norditropin ve omnitrope gibi ilaçların neden en ucuz olanını kullanmıyoruz mesela fiyat olarak baktığımızda humatrope en ucuzu burda fiyat vermem doğru olmaz zaten sadece merak ettiğim neden mesela genelde kürlerde genotropin kullanılıyorda humatrope kullanılmıyor bu konuyu çok merak ettim kan grubu gibi bir şey duydum kulaktan dolma bir şey benim için bundan ötürü mü diye düşünüyorum fakat mantıksız geliyor o da herkes mi aynı kan grubunda arkadaş 😂 cevaplayan herkese tüm hocalarımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum şimdiden.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.