Herkese merhaba, Burak hocanın koçluğunda yürüttüğüm 8 haftalık sarms bulk kürünü tamamlamış bulunmaktayım. Kullandığımız ürün markası : Noxy lab ilk 4 hafta mk667 only son 4 hafta mk667 + rad140 şeklinde kür yaptık. (tek şişe çift mix ürün) Başlangıç değerlerim şu şekilde kilo 80 boy 188 yaş 22 Kol 35.5 Bel 89 Omuz 53 Kür sonu değerlerim  kilo 92 kol 39 bel 90 omuz 55 Fotoğrafları yüklemeden önce süreç içerisinde aldığım etkileri sizlerle paylaşmak istiyorum. 1-4 hafta  Sabah 0.5 ml ant öncesi 0.5 ml mk667. İlk 1 hafta aşırı bir etki hissetmedim ama ondan sonra pump çok ciddi bir şekilde artmaya başladı. idman sonu bölgeyi çok sert hissediyordum. Ağırlıklarda genel olarak gözle görülür bir artış vardı; Mk 667 nin verdiği açlığı en çok hissettiğim dönemdi işime çok yaradı iştahım kötüydü öncesinde. 4-8 hafta Tam olarak kırılma noktası diyebileceğim bir dönemdir 4. Hafta sonrası rad 140 da eklenince ciddi bir şekilde kilo aldım. Tüm ağırlıklar epey arttı yerine göre %30-%40 gün boyu adele dopdoluydu inanılmazdı tişörtleri doldurmaya başladım vs efsane bir dönem 😀 Fotoğraflardan belki pek belli olmayuyor olabilir ama ayna karşısında veya arkadaşlarımın gözünden göründüğüm kadarıyla gayet mutluyum. BAŞLANGIÇ FOTOĞRAFLARIM :     KÜR SONRASI FOTOĞRAFLARIM :      Süreçten çok memnunum Burak hocaya teşekkür ediyorum kendisiyle çalışmaya devam edeceğim saygılar.