Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

K0D3IN

Optimum pharma - marka kompozisyonu ve pozitif etkileri

Önerilen İletiler

K0D3IN    7

Merhaba Sevgili Hocalarım, abilerim ve kardeşlerim. Bu gün 2 yıllık Optimum Pharma serüvenime dayanarak Optimum Pharma hakkında genel olarak gördüklerimi yazacağım.

Öncelikle 

1) Optimum Pharma nedir?

Optimum Pharma 2006 senesinde kurulmuş Anabolik Steroid grubu haricinde birçok ilaç üreten ABD menşeli global bir şirkettir.

2) Peki güzel ancak işe yarıyor mu?

Kendi deneyimlerime dayanarak konuşacak olursam evet, işe yarıyor ve güvenilir. OP ile yaptığım ilk kürde yaklaşık 12 haftada 6.5 kilogram yağsız kas kütlesi eklemiştim.

3) Tamam anladım işe yarıyor ancak orijinal mi?

Tabi ki her firmada olduğu gibi OP kutusu içerisinde bulunup da sahte olan ürünler olabiliyor ancak OP buna çok güzel bir yöntem bulmuş. Kutuların üzerinde 2 tane flakonun üzerinde ise 1 tane olmak üzere hologram bulunuyor bunun yanında kutunun üzerinde kazı kazanlar gibi gizlenmiş 6 hanelik bir orijinallik kodu bulunuyor. Bu kodu siteye 1 defa girdiğiniz zaman 2. Girişinizde bu kodun daha önce denendiğini söyleyen bir sistem var.

4) Her şeyi anladım peki yan etkileri neler?

Yan etkiler her steroid grubunda olduğu gibi bunlarda da var o yüzden genel olan yan etkileri geçiyorum, farkettiğim birkaç diğer markalarda olmayan yan etkisi şöyle:

1) Diğerlerine oranla daha  çok su tutuyor

2) Enjeksiyondan sonra (Sustanona benzer ancak daha hafif) hafif bir ağrısı var

3) Enjeksiyon bölgesi üzerinde geniş, genel olarak daha sıcak, ve ağrılı ödem toplanabiliyor

Bu 3'ü hariç başka ekstra yan etki görmedim.

Evet sevgili hocalarım, abilerim ve kardeşlerim bu yazım bu kadardı eğer ki kendimce yanlış değerlendirdiğim veya hatalı söylediğim bir yer olursa lütfen düzeltmekten çekinmeyin hepinizi seviyorum, İyi forumlar

• ahahaha 1
  • Olumsuz 3
  • Kaka 4
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261

2 yıllık op before after varmı? Formunuzu merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
K0D3IN    7
crosfredy, 41 dakika önce yazdı:

2 yıllık op before after varmı? Formunuzu merak ettim

Telefonum çalındığı için before yok :/ ancak after atabilirim

14DCAEAE-7B30-4D56-A1E7-5A5B15E1EE11.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    756

@Bay-T Tayfun abim hakkını vermiş konu kapanabilir :D 

HELALLL ABİİİİİ HELALLLL...

qIXVd1RoKGqlO.webp

K0D3IN, 46 dakika önce yazdı:

Telefonum çalındığı için before yok :/ ancak after atabilirim

Ben buldum beforunu kanka :D;)  THIS IS PEPTIDTURKIYE ;)

Screenshot.png.734616d0f2fa7a255786163e32bbf735.png

• ahahaha 4
  • Cool 1
  • Şapşal 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    461

bg.png.ce28ba54f5925710fd1b7767ad7aaa8b.png

@Loving hocam arkadaşlar optimumcuyu dışarı alsınlar mı sizden dönüş bekliyorlar?

• ahahaha 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    24
gönderildi (düzenlendi)

İstihbaratçılar Peptid Türkiye'de buluşuyor.

tarihinde Oathbreaker tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411

Optimum pharma ve abd menşeiden sonra okumadım hocam yanlış anlamayın evet ilaç çalışırmı çalışır kullanan tanıdıklarımda var ama ne derece de ne ne kadar çalışıyor belli değil.Steril mi hiç sanmıyorum 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    30

Hocam optimum yarışmacı seriden bahsedilmemiş!? Çok alındım.. 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19

Optimum gerçekten rezil bi marka. dolusunu sadece üretenlere yakın olanlar bulabilir onları da yarışmacı arkadaşlarına v.s veriyorlar.. Benim gittiğim salonda arkadaşlarım sözde yarışmacı serisini kullandı sıfır verim aldı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318

Optimum 1892 yılında teksasın güneyinde ki optimum eyaletinde kuruldu ve bilinen ilk steroid üreticisidir.Marka ilk ürünü olan testosteronu 100 ml 50000 mg lık flakonlarda şişelemeye başladı..bla bla bla bla hahahahahhaha

SPECTRE, 27.04.2024 - 22:11 yazdı:

@Bay-T Tayfun abim hakkını vermiş konu kapanabilir :D 

HELALLL ABİİİİİ HELALLLL...

Ben buldum beforunu kanka :D;)  THIS IS PEPTIDTURKIYE ;)

senden korkulur ahahaha

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NES    5

@Bay-T eline sağlık harika bilgilendirme olmuş.

Bu markayı maliyeti çok düşük olması sebebiyle maalesef bende kullandım. En büyük yan etkisi sürekli gribal yorgunluk ve nezle olmak oldu ve bu durumu kür boyunca atlatamadım. Sürekli hasta gibiydim. Enjeksiyon bölgesinde çok ciddi ödem kist benzeri şeyler oluştu. Ama normal ödem olmadığına eminim. Kan değerlerimde ilaç çalışıyor gibi gözükse de kesinlikle steril olmadığını deneyimlemiş biri olarak söyleyebilirim.

Dipnot; Türkiye'de uzaktan eğitim alanında büyük kitleleri olan koçlarda en düşük maliyetle bu işi yapmak istiyorum dediğinizde bu markanın ilacını yolluyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adrian    5

Optimum-swiss-yarışmacı seri v.s hepsi aynı fabrikanın ürünleri.. tek söylemem gereken şey uzak durulması lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    28
Bay-T, 27.04.2024 - 22:08 yazdı:

Ben hemen düzelteyim kardeşim.

Kullandım çok etki aldım vs dersin bunun başımın üstünde yeri var ama gelip burada daha 3. mesajında yok amerikada kuruldu yok marka taklit olayını böyle aşıyor böyle aştı diye hikaye anlatma burada kimseye! Kimseyide kandırma! Kullandım memnum etkiler şöyle böyle de geç ona kimse bir şey diyemez. Neyse milli sporcu arkadaşım hadi rast gele.

Tayfun abi aduket çekmiş :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Vezuchiy
      Öncelikle merhaba bu benim ilk aas tecrubem daha öncesinde kullandığım tabletleri saymazsak. geçen hafta pazartesi ve perşembe günleri 1 er ampul enanthate enjekte ettim ve bu pazarteside bir enjeksiyon yaptım toplamda 3 enjeksiyon oldum ve kan değerlerim bu şekilde fsh lh ve total testoyu anlayabiliyorum ancak alt ve ast çok saçma yükselmiş ilaç gelene kadar biraz tablet kullandım winstrol anavar ve clen düzensiz biçimde tek tük kullandım 1 hafta kadar değerleri bu kadar fırlatması mümkün mü? ve tabletleri bırakıp eneksiyona devam etmeli miyim? değerleri düzeltmenin bir yolu var mı şuan 3 gündür tablet kullanmıyorum kan testini de bu sabah erkenden verdim. kan testlerim bu şekilde @rastlantisal

• Yazan: Darkdefender
      Beyler bu yazdığım markalardan kullanıp deneyen oldumu 
    • Yazan: burakyldz
      merhaba optimum pharma testosterone enanthate hakkında bilginiz var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.