Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

toronto21

Doğal test sonuçlarım nasıl yorumlayabilir misiniz?

Önerilen İletiler

toronto21    7

Merhaba sevgili abilerim ilk kür planları yapıyorum 2 aydır bilgi birikimim olmadan acele hareket etmek istemiyorum her şeyin başı sağlık bildiğiniz gibi. Serbest TESTO sonuçlarını alamadım gittiğim hastanede yoktu. Doğal kan sonuçlarım nasıl bir düşüklük var mı? fikirleriniz için teşekkür ederim. :)

Kür plânlamam:

• Testo
  • bolde
  • dianabol

Vücut ölçülerim:

• boy 183
  • kilo 79

Diğer test sonuçlarım henüz sisteme düşmedi düştüğünde buraya ekleyeceğim.

@Diver @rastlantisal @otopsicikedi @SPECTRE

20240418_200314.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    388

İlk kürden anabolizan kullanmayı doğru bulmuyorum. Only testo ile başlayıp duruma bakılmalı. Dışardan hormon aldığında vücudun nasıl tepki veriyor bunu gözlemle bir sonraki adımda diğerlerini eklersin. Kaç yıldır spor yapıyorsun yağ oranın kaç? Birde form fotoğraf at bakalım durumuna.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toronto21    7

Daha önce spor geçmişim var ama aktif olarak 4 aydır tekrar spor yapiyorum  yağ oranım konusunda fikrim yok hocam formum şuan bu şekilde ramazanda spor yapamadım.

20240327_201612.thumb.jpg.9388d0cae28f5425061b7fa1f25271a2.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    388

Naturel sınıra ulaşmadan steroid önermiyoruz. İlla kullanacaksan only testo 250mg  ile başlamanı öneririm. Beslenmeyi dinlenmeyi ve antrenmanı düzgün yaparsan güzel yerlere gelirsin.İyi bir bütçe ayır ucuza kaçma sağlam yerden al yada eczane sustanon kullanabilirsin. Pct mct ilaçların elinin altında olsun. 

• +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toronto21    7
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Naturel sınıra ulaşmadan steroid önermiyoruz. İlla kullanacaksan only testo 250mg  ile başlamanı öneririm. Beslenmeyi dinlenmeyi ve antrenmanı düzgün yaparsan güzel yerlere gelirsin.İyi bir bütçe ayır ucuza kaçma sağlam yerden al yada eczane sustanon kullanabilirsin. Pct mct ilaçların elinin altında olsun. 

Anladım teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Her şeyin iyi ama total kötü bence onu da toparlayabilirsin aşağıdaki formüllerle.

Bu konu okuyun @Loving anlatmış zaten sebepleriyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toronto21    7
forbit, 17 saat önce yazdı:

Her şeyin iyi ama total kötü bence onu da toparlayabilirsin aşağıdaki formüllerle.

Bu konu okuyun @Loving anlatmış zaten sebepleriyle.

Teşekkür ediyorum

Diğer kan sonuçlarım da bu şekilde ramazandan sonra hala kararliysan yardımcı olacam demiştiniz hocam 😁

@rastlantisal

20240419_171634.png Screenshot_20240419-171527.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442

Totalin çok kötü değil ama 3 ay aralıklarla test yap aynı seviyedemi ileride mi geride mi ona göre önlem alırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
gönderildi (düzenlendi)

Kan tahlilin doğala göre normal. Normal bizim gibi bireyler çerçevesinde kan tahlillerinde bir sakınca yok. Total testosterone yaşına göre biraz düşük kalmış diyebilirim ancak 1-2 ay sonra tekrar kan verdiğinde büyük ihtimalle yükselecektir. Kan tahlili öncesinde cinsel perhiz yapmayıp yada iyi bir uyku çekmeyip tahlil verdiğin için böyle olmuş olabilir. 

Ekstra baktığımda karaciğerlerinde bir sakınca görünmüyor. Aynı şekilde böbreklerin için ancak B12 vitaminin düşük. Referans aralığına bakıyoruz normalde fakat B12 vitamini diplere (alt referans değerine) yaklaştığında B12 takviyesi yazabiliyor doktorlar. Sana önerim "doktoruna söyleyerek" ek B12 takviyesi alman. Bunun için birden fazla ilaç var (örn. apikobal) ki 1 gram aldığın B12 vitamini seni bi' haliyle götürecektir. 

Kreatin kinaz (CK) sonuçları sporcularda hipertrofi esnasında yükselen bir değer. O yüzden çok önemli değil, genel olarak kötü bir durumun yok :) 

tarihinde anabolikadam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toronto21    7
anabolikadam, Bir saat önce yazdı:

Kan tahlilin doğala göre normal. Normal bizim gibi bireyler çerçevesinde kan tahlillerinde bir sakınca yok. Total testosterone yaşına göre biraz düşük kalmış diyebilirim ancak 1-2 ay sonra tekrar kan verdiğinde büyük ihtimalle yükselecektir. Kan tahlili öncesinde cinsel perhiz yapmayıp yada iyi bir uyku çekmeyip tahlil verdiğin için böyle olmuş olabilir. 

Ekstra baktığımda karaciğerlerinde bir sakınca görünmüyor. Aynı şekilde böbreklerin için ancak B12 vitaminin düşük. Referans aralığına bakıyoruz normalde fakat B12 vitamini diplere (alt referans değerine) yaklaştığında B12 takviyesi yazabiliyor doktorlar. Sana önerim "doktoruna söyleyerek" ek B12 takviyesi alman. Bunun için birden fazla ilaç var (örn. apikobal) ki 1 gram aldığın B12 vitamini seni bi' haliyle götürecektir. 

Kreatin kinaz (CK) sonuçları sporcularda hipertrofi esnasında yükselen bir değer. O yüzden çok önemli değil, genel olarak kötü bir durumun yok :) 

Teşekkür ederim öncelikle hocam boldenon küründe b vitaminlerinin zararı olmaz mı geçen bir yazıda okumuştum öyle hatırlıyorum gibi birkaç takviye aldım bakabilirmisiniz ekstra almam gereken birşey varmı ?

Tribulus pct döneminde kullanmayı düşünüyorum

20240422_225206.jpg

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    388
toronto21, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim öncelikle hocam boldenon küründe b vitaminlerinin zararı olmaz mı geçen bir yazıda okumuştum öyle hatırlıyorum gibi birkaç takviye aldım bakabilirmisiniz ekstra almam gereken birşey varmı ?

Tribulus pct döneminde kullanmayı düşünüyorum

20240422_225206.jpg

Boldenon kırmızı kan hücrelerini artırabilir. Herkeste aşırı artıracak diye bir kaide yok. B12 de kan yoğunluğunu artırabilir b12 vitaminini kan tahliline göre veya doktorun önerisiyle kullanman doğru olacaktır.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.