Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nynex

Zphc // testosteron + boldenon kürüm ilaçlarım çalışmıyor sanırım?

Önerilen İletiler

Nynex    7

Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

Screenshot_20240416_131124_e-Nabz.jpg Screenshot_20240416_130828_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    750

Aslında kendi kendini ihbar ettin :) Dedin ki iran testosteronda 900 geldi 5. haftada diye doğru mu?

Senin ilacın çalışıp çalışmadığı kanısına varabilmen için kür öncesi doğal değerlerini biliyor olman lazım. Sanırım bilmiyorsun bilsen zaten ilaca direk çamur atmazdın. Totalin genetik olarak %90 2 veya 3 seviyelerinde ilaç bunu getireceği en iyi en baba nokta 800-900 dur. Bazılarında daha bile az olabiliyor. Ayrıca %90 sen ilaçtan kaç gün sonra test yaptırdın ilaç biraz yarılanmış yoksa iran gibi 900 lerde çıkardı yani son enjeksiyondan ne kadar sonra yaptın testi 600 küsur olmasının sebebi o.

Bu konuyu oku anlayacaksın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
SPECTRE, 14 saat önce yazdı:

Aslında kendi kendini ihbar ettin :) Dedin ki iran testosteronda 900 geldi 5. haftada diye doğru mu?

Senin ilacın çalışıp çalışmadığı kanısına varabilmen için kür öncesi doğal değerlerini biliyor olman lazım. Sanırım bilmiyorsun bilsen zaten ilaca direk çamur atmazdın. Totalin genetik olarak %90 2 veya 3 seviyelerinde ilaç bunu getireceği en iyi en baba nokta 800-900 dur. Bazılarında daha bile az olabiliyor. Ayrıca %90 sen ilaçtan kaç gün sonra test yaptırdın ilaç biraz yarılanmış yoksa iran gibi 900 lerde çıkardı yani son enjeksiyondan ne kadar sonra yaptın testi 600 küsur olmasının sebebi o.

Bu konuyu oku anlayacaksın.

İran testo 5.hafta 900 geldi evet ve 10.hafta 1500 üzeri olmuştu ama şuan kullandığım ilaçta 5.hafta bitti son enjeksiyondan 1 gün sonra test verdim total testo hiç yükselmemiş.Ayrıca vücuda testo soktuğunuzda lh ve fhs baskılanır 0'a yaklaşır ama bende hiç baskılanmamış halbuki daha önce baskılanıyordu.

• Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    750
gönderildi (düzenlendi)
Nynex, 3 dakika önce yazdı:

İran testo 5.hafta 900 geldi evet ve 10.hafta 1500 üzeri olmuştu ama şuan kullandığım ilaçta 5.hafta bitti son enjeksiyondan 1 gün sonra test verdim total testo hiç yükselmemiş.Ayrıca vücuda testo soktuğunuzda lh ve fhs baskılanır 0'a yaklaşır ama bende hiç baskılanmamış halbuki daha önce baskılanıyordu.

tamamen ezber klasik forum cümleleri Allah satıcına sabır versin :) lh fsh 1-8 haftalık süreçte bazısında 7 günde bazısında 8 haftada anca sıfırlanır daha fazla sürede sıfırlananları da gördüm bu arada bu ilacın dandikliğini değil senin sürece olan dayanıklılığını, direncini gösterir. Misal : bazı boksör 1 yumrukta bazısı 10 yumrukta yıkılır şimdi 1 yumrukta yıkan daha mı iyi boksörlerden? Bu rakibin direnci ile alakalı. Sen bana şunu diyebiliyor musun dostum bak bu benim doğal test sonuçlarım ben orada zaten sağlıklıyım seviyem 7-8 o zaman ben sana derim ki haklısın ilacı git adamın kafasına at. O doğal test olmadığı sürece boşa kürek çekersin. Ayrıca kısa ester değil bu ertesi gün teste giresin. 2. gün girmen lazımdı. Ereksiyon perhizi vs onları sormuyorum bile.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
SPECTRE, 29 dakika önce yazdı:

tamamen ezber klasik forum cümleleri Allah satıcına sabır versin :) lh fsh 1-8 haftalık süreçte bazısında 7 günde bazısında 8 haftada anca sıfırlanır daha fazla sürede sıfırlananları da gördüm bu arada bu ilacın dandikliğini değil senin sürece olan dayanıklılığını, direncini gösterir. Misal : bazı boksör 1 yumrukta bazısı 10 yumrukta yıkılır şimdi 1 yumrukta yıkan daha mı iyi boksörlerden? Bu rakibin direnci ile alakalı. Sen bana şunu diyebiliyor musun dostum bak bu benim doğal test sonuçlarım ben orada zaten sağlıklıyım seviyem 7-8 o zaman ben sana derim ki haklısın ilacı git adamın kafasına at. O doğal test olmadığı sürece boşa kürek çekersin. Ayrıca kısa ester değil bu ertesi gün teste giresin. 2. gün girmen lazımdı. Ereksiyon perhizi vs onları sormuyorum bile.

661f65dcc1d18_Screenshot_20240417_085833_e-Nabz3.thumb.jpg.e895e1e4dd1eedc01384cf345326ac71.jpg 661f65e67f407_Screenshot_20240417_085951_e-Nabz2.thumb.jpg.da648c68fe9ff8ca8a270823c49ccf52.jpg

SPECTRE, 29 dakika önce yazdı:

Hocam iki görsel daha yükledim birisi kürsüz testo değerim 600küsür diğeri 10haftalık iran testo kürü değeri 1500küsür :))

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    750

Sen dalga mı geçiyorsun dostum? Niye o zaman veri koymak yerine ağlanıyorsun iki saattir? Ayrıca 1500 diyorsun lh kapanmamış o zaman senin ilk varsayımına göre buda sıkıntılı? Çıktın mı benim dediğime? sıfırlanma baskılama bunlar zamana göre değişiklik gösterebilir. Gelelim 1500 mevzusuna sen ilk bunu paylaşsan ben ne dedim yukarıda okuma yazmanda yok garip garip gülüyorsun. 

BAK NE YAZIYOR BURADA?

SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

Sen bana şunu diyebiliyor musun dostum bak bu benim doğal test sonuçlarım ben orada zaten sağlıklıyım seviyem 7-8 o zaman ben sana derim ki haklısın ilacı git adamın kafasına at.

Forum seviyesi bazen gerçekten mide bulandırıyor. Kim ne istediğini bilmiyor giriş seviyesi sorulara cevap bulamayıp cevap verene doğru şeyler söylemesine rağmen doğruyu görmeyip yanlışın üzerine gidiliyor hala.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Nynex, 16 saat önce yazdı:

Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

Screenshot_20240416_131124_e-Nabz.jpg Screenshot_20240416_130828_e-Nabz.jpg

Lh değerin azalmış ama döngü kapalı değil 5 hafta kullandın ama dozlarını bilmiyoruz haftada 100 mg testo 50 mg boldenone mu alıyorsun ? :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Hocam kaç mg kullanıyorsun hangi marka kullanıyorsun ? Bir de şöyle bir durum var kürden önce testo seviyen kaçtı ? Bir arkadaşımın başına geldi aynı olay çocuk kür yaptı çıktı değeri 250 300 filandı sonra bu şekil test yaptırdı referans sınırına yaklaşmıştı sonra 6.hafta terkrar yaptırdı 1500 maksimumdaydı yani etken çok marka ve mg yazarsan son naturel değerini bir de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
TheExecutioner, 3 saat önce yazdı:

Lh değerin azalmış ama döngü kapalı değil 5 hafta kullandın ama dozlarını bilmiyoruz haftada 100 mg testo 50 mg boldenone mu alıyorsun ? :) 

3ml yani 750mg testo 250mg bolde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Nynex, 3 saat önce yazdı:

3ml yani 750mg testo 250mg bolde

750 testo alırken 250 bolde zaten baya mantıksız olmuş ama teston dolu değil. Doz ayarlaman da yanlış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
TheExecutioner, Bir saat önce yazdı:

750 testo alırken 250 bolde zaten baya mantıksız olmuş ama teston dolu değil. Doz ayarlaman da yanlış 

Haklısın hocam bu arada az önce yeni markam elime ulaştı fotolarını yüklüyorum şimdi ve dozajıda 500 iran testo + 400 zphc boldenone şeklinde düzenlemeyi düşünüyorum sizce mantıklımı? Yani kürümün 5.haftasını geride bıraktım ve hem marka değişimi hemde dozaj değişimi yapacağım 

20240417_183655.jpg 20240417_183648.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    49
Nynex, 21 dakika önce yazdı:

Haklısın hocam bu arada az önce yeni markam elime ulaştı fotolarını yüklüyorum şimdi ve dozajıda 500 iran testo + 400 zphc boldenone şeklinde düzenlemeyi düşünüyorum sizce mantıklımı? Yani kürümün 5.haftasını geride bıraktım ve hem marka değişimi hemde dozaj değişimi yapacağım 

ZPHC'ler sahte bilgin olsun. Referansın iyi ise çalışır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkan Engin    14
Nynex, 21 dakika önce yazdı:

Bu konuyu okuyabilirsin.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
Nynex, 25 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam yol yakınken dönerim bu ürünü kullanıp pişman olan çok arkadaş var forumda bakabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
Furkan Engin, 41 dakika önce yazdı:

Bu konuyu okuyabilirsin.

Anladım ama bu görsellerdekilerle benim elimdeki kutu arasında baya fark var.

17133714691513815196007190899141.thumb.jpg.e56360eba6627804415d0c7ad6f3c7bf.jpg 17133714880878282374214158823171.jpg

Hatta şimdi kutuyu açtım içerisinden barkodlu prospektüsüde çıktı

17133716181381683858625137398651.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
Nynex, 20 dakika önce yazdı:

Anladım ama bu görsellerdekilerle benim elimdeki kutu arasında baya fark var.

Hatta şimdi kutuyu açtım içerisinden barkodlu prospektüsüde çıktı

Zphc medicine fake malesef dili yanan çok oldu. Biz uyarıyoruz tercih senin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
Diver, 11 dakika önce yazdı:

Zphc medicine fake malesef dili yanan çok oldu. Biz uyarıyoruz tercih senin.

Anladım hocama zphcmedicine.com sitesine girdim orada ürünün kodunu tarattım original yazıyor ancak zphc.com a girdiğimde fake yazyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
Nynex, 2 dakika önce yazdı:

Anladım hocama zphcmedicine.com sitesine girdim orada ürünün kodunu tarattım original yazıyor ancak zphc.com a girdiğimde fake yazyor

Üstüne konuşmaya gerek yok bence. İade et kafan rahat olsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
Nynex, Bir saat önce yazdı:

hocam direkt iadesini başlat üründen çıkan barkodu bile check yapabilirler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)

Ne kadara aldın Kazak miydi rusmuydu yabancı birisi vardı o satıyordu ondan mı aldın? Ne bu zphc sevdası forumdan alsan kafan rahat oldurdu. İade alırsa bence iyi iade et bazıları ürünleri çalışmazsa geri alıyor garanti veriyor. Geçen elime sahte ürün geçti geri verdim para mı aldım belki görmüşsundur

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

zphc sahte  içine hiçbirşeyde koymamışlar iyi bari 0 dan küre başlayabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    7
Nynex, 6 saat önce yazdı:

@Yusufdemir1995

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Sahte. Orijinalinde Medicine yazmaz ve zphc com'da check kodu çalışır. O dozlarda 5. Hafta sonunda verdiğin testte bu sonuç çıkmaz çok daha yüksek çıkar, doğal teston ref altı olsa bile bu değerden yüksek çıkmak zorunda 750mg güzel bi doz. Testosu boş olan satıcının başka ürünlerinin dolu olmasını ummak hata olur tedarikçini değiştir hocam, sol alttaki wp butonundan Burak hoca ile iletişime geçebilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar selamlar,
      Yeni gireceğim fakat prolaktin biraz yüksek çıktı.
      Sizce neden olmuş olabilir? En son küre 2 yıl önce girmiştim bu değerler sorun yaratır mı ?
    • Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Meeter
      Herkese selamlar,
      Şu an 9. Haftamı tamamladım:
      testo enantate boldenon deca Olarak ilerliyorum, geçen hafta itibari ile insülin eklemeyi planlıyordum 1 hafta erteledim, sorunum şu ki; su tutamıyorum, şu ana kadar temiz 8 kg ekledim fakat su tutumu ile ilgili sorun var, gece sürekli wc'ye çıkıyorum ve gece boyunca su atıyorum, formum çok kuru, sebep ne olabilir ?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: merakli
      Merhabalar bugün itibariyle 12-16 haftalık kürüme başlamış bulunmaktayım bu dönemde Ghrp6 cjc1295 Dac igf lr3 yanına testo propionate ve oxandrolone ekledim bu dönemde yüzde oluşan sivilceler için de dahil olmak üzere kür içinde ve sonrasında kullanmam gerekenler nelerdir kullanımları nasıl olacaktır bilgi verirseniz çok mutlu olurum. @Diver @crosfredy @rastlantisal
      dipnot:karaciğer ve böbrek koruyucu gibi ürünler özellikle merak ettiğim konular 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.