Şimdi bu konuda sahte zphc konusuna değinmek istiyorum ülkeye ilk girdiği zaman popüler olan ama sonra sahtesi dünya piyasasına çıkmasıyla tüm güveni kaybeden ve eski popülerliği kaybolan ciddi güven zedelenmesi yaşayan marka zphc. Balkan pharma gibi balkan pharma da 2018-19 yıllarına kadar dünyada en çok sahtesi üretilen markaların başında geliyordu çünkü markanın kod sistemi sıkıntılıydı ve bundan yararlanıp fake üreticiler çok ekmek yedi. Ama balkan 2019-20 gibi yeni bir hamle yaptı check kodları ve hologram ile o yıllardan bu günlere kadar asla taklit edilemedi. Şimdi aynı sorunla zphc savaşıyor o yüzden tüm sporcular çok dikkatli olsun. Platformda görüyorum fake zphc almış adam diyor ki  OLSUN ÇALIŞIYOR veya SATICIM BU TAKLİT AMA ÇALIŞTIĞINI SÖYLEDİ. Gibi diyaloglar kol geziyor forumun her yerinde yazık. Sevgili dostlar bu ilaçlara hem gırla para veriyorsunuz hem de ne yaptığınızı bilmiyorsunuz bu çok yanlış. Şimdi buraya rehber konu niteliğinde bir arşiv bırakıyorum ona göre dikkatlice okuyun, gözlemleyin sonra yok bilmiyorum kandım demeyin. ŞUAN PİYASADA TÜRKİYE VE DÜNYA PİYASASINDA ANORMAL DERECEDE FAZLA ZPHC ÇAKMASI VAR! ANA FİRMA BİLE BU DURUMDAN ÇOK MUTSUZ ÇÜNKÜ KİMSE KORKUSUNDAN ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMİYOR ARTIK      Tüm detayları ile görseller ile anlatmaya çalıştım tercih etmeden mutlaka bu detaylara dikkat edin. Mümkünse hiç bulaşmayın malum hava kararınca at izi it izine karışır. SAHTE ALINAN ZHPC ÜRÜNLERİNE DAİR KONULAR     ZPHC İÇERİK KONUSU İLAÇLARI %80 DOLU TAM İÇERİK YOK NE YAZIK Kİ ( ORİJİNAL ZPHCDEN BAHSEDİYORUM )