Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

godzi10

6 ay kürde kalacağım nasıl planlama yapmam lazım? yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

godzi10    3

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

20 hafta küre girmek istiyorum bu kürün:

• 10 haftasını  boldenon 
  • 10 hafta  deca

Sorularım:

• Yapsam olur mu?
  • Yada direk 20 hafta boldenon yada 20 hafta deca mı yapayım?

Hangisi benim için daha iyi bir süreç olur?

Cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

supzero    15

20 hafta deca gidemezsin max 10 hafta.

Bolde 20 hafta gidebilirsin deca boldeden bi tık daha iyi (yanlışım varsa düzeltin lütfen)

deca ile bolde gitmen mantıklı olmaz hocam. :)

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

Bolde 20 hafta git decayı 8-12 hafta aralığında tut yan etkilere göre kesersin boldeyi.

10. Hafta kesmen mantıksız olur ilaçtan tam verimi alamazsın.

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
godzi10    3
onur41_38, Şimdi yazdı:

Testesteron yok mu?

Testesteron var tabikide sadece yanında  nasıl bir ilaç kullanımı yapmalıyım onu merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    84
gönderildi (düzenlendi)

Sekiz hafta Deca gir yanına proviron ekle.

tarihinde ufukbelli.06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
godzi10    3

Hocam peki;

• 10 hafta deca
  • 20 hafta boldenon
  • 20 hafta testesteron

yapsam nasıl olur?

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45
godzi10, Şimdi yazdı:

Hocam peki 10 hafta deca 20 hafta boldenon 20 hafta testesteron yapsam nasıl olur

Hocam bolde ve decaya aynanda start ver decayı 10. Hafta civarında kes 20. Haftaya kadarda boldeye devam et 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
godzi10    3
Mimaroba, 1 saat önce yazdı:

Hocam bolde ve decaya aynanda start ver decayı 10. Hafta civarında kes 20. Haftaya kadarda boldeye devam et 

Tamam hocam teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    31

Ayrıca ilaçları bıraktıktan sonra bir süre de testoya devam etmeni öneririm deca dick muhabetini azaltıyor sonra pctni falan yaparsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

decayı 14 yada 16 hafta yapabilirsin 5. haftalarda açılan ilaç tam tadını almaya başlamışken keseceksin deca testo masteron + besinlere yüklendin mi seni deli gibi büyültecektir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    48
crosfredy, 5 saat önce yazdı:

decayı 14 yada 16 hafta yapabilirsin 5. haftalarda açılan ilaç tam tadını almaya başlamışken keseceksin deca testo masteron + besinlere yüklendin mi seni deli gibi büyültecektir 

Deca dik mütevellit uzun kürler oluşturmuyoruz aslında  8-12 genelde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
rıza333, 10 saat önce yazdı:

Deca dik mütevellit uzun kürler oluşturmuyoruz aslında  8-12 genelde 

kısmen evet katılıyorum fakat deca gibi bir anabolizan kullanacaksan 8. haftada da dick yakalanma ihtimalin var 5. haftada da süre uzayınca dick ihtimali de artıyor lakin her zaman bir risk var bunlar göz önüne alarak kullanılmalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkdaşlar elimde ufc pharma testo enanthate ve boldenone var bu ürünleri bilen varmıdır acaba?

• Yazan: Mertcikmaz
      Öncelikle tüm PeptideTürkiye ailesine selamlar,saygılar,sevgiler
      Bundan 3-4 yıl önce 1.5 yıl ara ile iki defa kür denemem oldu fakat ikisinide yarida bırakmak zorunda kaldım.
      ilk kürümde 5. Haftaya geldiğimde covid yeni başlamıştı ve tüm spor salonları birden kapandı tabi moral disiplin arzu istek hersey bitti bende şanssızlık midir yoksa devam etmemem benim yeterince istememiş olmam mi bilmiyorum 
      Neyse Yaklaşık 1.5 yıl sonra tekrar yeni bir küre başladım 4 hafta bitti bu seferde eşimle yaşadığım ailesel problemler ve hayatımın o dönem pek yolunda gitmemesi disiplinsizlik isteksizlik vs ve yine yarıda kalan bir kür. vucud geliştirme düzenim hiç bir zaman mükemmel değildi ama ara ara hep tam olarak devamliligim olmasada spor hayatımda vardı bu arada 2 yarım birakilmis kurdede ilaçlar çok iyi çalışıyordu ama ikisindede pick dönemini yaşayamadım maalesef.  
      Bu kez ölmez kalmazsak sonunu getireceğim yeni bir küre ve devamlılığıni sürdüreceğim bir bodybuilding hayatina başlangıç yapıyorum insallah 
      10 gündür forumdayim bura sanki şampiyonlar ligi gerçekten Türkçe içerikli ilaç ve bodybuilding Wikipediasi resmen büyük nimet öğrenilecek çok şey var tabi her şeyden önemlisi ticari amaç güdülmeyen seviyeli bir ortam  gerçekten o yüzden bu forumu bu noktaya getiren herkese teşekkür ediyorum 
      Değerlendirmeleriniz ve fikirleriniz benim için çok değerli kür için yaptığım planlamayı ve fromumu sizlerle paylaşıyorum ekleyip cikartmam gereken seyleri ve tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen 
      Yaş 29 Kilo 81 Boy 1.82
      16 haftalık bir kür planliyorum 
      Haftada 500/testesteron e 400/Boldenon şeklinde 
      Bu akşam ilk enjekteyi yapacağım 
      Kür boyunca günlük 3500-3700 arası kalori /300 arasında protein planlamasi yaptım 
      💪🏼Workout olarak
      5 gun tek bölge 
      2gun off
      6 gun yarım saat bisiklet olarak düşündüm 

Kullandığım supplementler
      Hardline Whey 3 Matrix
      Hardline Kreatin %100 Mikronize
      Hardline bcaa matrix 
      Yarında itibaren kullanacağım takviyeler 
      Milk thistle artichoke 
      Kingsize Monster pak
      Ocean D3k2
      Nutraxin Omega 2500 balık yağı

Definasyon istemiyorum hacim kazanmak istiyorum biraz göbek var o gitsin istiyorum elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım min 8-9 saatlik bir uyku düzenim var aylık form güncellememi yapacağım eklemem veya çıkartmam gereken şeyler varmidir şimdiden değerli görüşlerini yazan herkese teşekkür ediyorum 

• Yazan: Basayev
      Merhaba değerli arkadaşlarım,
      Bundan 2 sene önce 2. kür geçmişim oldu 15 hafta İran T.E. 16 Hafta Boldenon (Novalife) 4 Kalem 32UI Pfizer GNT. Kullandım, fakat PCT yapmadım ve bir nevi dirty kür oldu. Şuan itibariyle 1.70 80 Kg ve %25 Yağ oranına sahibim. Nasıl bir kür planlaması yapabilirim sizlerin düşüncelerini ve engin bilgilere sahip branş hocalarımdan yardım almak beni çok mutlu edecektir. Ekran görüntülerini paylaşıyorum / Total Testo bugün yapıldı (11.05.24)  Tam kan sayımı (olağan dışı) (11.05.24 )
      Teşekkür ederim ilginiz için. 
      Sağlıklı günlere.

• Yazan: Unrest
      Uzun zamandır twitter üzerinden Abdlilerin bu işi nasıl yaptığını takip ediyorum. Bu ilaçlara erişimleri ve klinik olarak bu tedavileri almaları vs. bizden çok farklı sanırım. Tuhaf olan şu oralarda Türkiye de bu ilaçlara çok kolay ve ucuz erişilebildiğine dair bir inanç var(Bu belki bazı ilaçlara böyledir). Ama ben onların eriştiği şekilde ne tedavi yöntemi olarak ne de ilaç erişimi olarak Türkiye'de pek bir yol bulamadım.

Mesela aşağıda bir twit gönderisinde ki paylaşımda Stereoidlerini ham toz şeklinde alın(Sanırım bu daha sonra bakteriyositatik su ile karıştırılarak enjekte edilcek hale getiriliyor) ve Bunu HPLCMS testi ile doğrulayın demiş. Bizde bu ürünleri bu şekilde kullanımının bir yolu var mı ? Yani güvenlik konusunda fire vermek istemeyen biri nasıl bir yola gitmeli ? Bu konularda bilgilerinizi alabilirsem çok sevinirim. Kendi araştırmama göre ne klinik olarak ne de ilaç erişimi konusunda ABDyle aramızda çok ciddi farklar var. 

• Yazan: Jalrex
      Merhabalar size sorum,
      Testeron ve diğer streoidleri kullanırken cinsel ilişkiye girmek veya mastürbasyon yapmanın ciddi bir şekilde zararı olur mu? Bilimsem bi açıklaması veya deneyimleyeniniz var mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.