Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kaan00n

Kür zamanı ereksiyon olmak süreci baltalar mı?

Önerilen İletiler

Kaan00n    5

Merhabalar arkadaşlar, iyi bayramlar :)

20 yaşındayım 8 haftadır kürdeyim aktif olarak:

TESTOSTERON - 500 MG

MASTERON - 300 MG

vuruyorum çok minimal etkiler alıyorum ve bunun çok mastürbasyon ve çok ilişkiye girmemle ilgili olduğunu düşünüyorum günlük 2-3 defa haftalık ise 20-30 defa boşalıyorum bu durum psikolojimi etkilemiyor fakat kürümün etkisini azaltıyor mu yada aldığım testo düşüyor mu? yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kado    114

Arkadan aldığını , önden atıyorsun sana tavsiyem kürde olmasan dahi bu kadar mastürbasyon yapmaman. Onun dışında daha önceden açılmış aynı konular var incelemeni öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    290
gönderildi (düzenlendi)

Atmasa bile kaç gün içeride tutacak Ben yapmamak için zorluyorum sabah uyanınca bakıyorum kamyon devrilmiş testonun yanında proviron varsa düz duvara tırmanıyorum aynı kür bendede var bende aynı konudan muzdarip kafayı aşağı değil başka yere yönlendir işteyken aklıma gelmiyor etkilere gelince testesteron propionat masteron dan minimal etki alman doğal ne bekliyon dostum kürün öyle devasa değil basit bir kür 

Kado, 5 dakika önce yazdı:

Arkadan aldığını , önden atıyorsun sana tavsiyem kürde olmasan dahi bu kadar mastürbasyon yapmaman. Onun dışında daha önceden açılmış aynı konular var incelemeni öneririm.

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaan00n    5
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

Atmasa bile kaç gün içeride tutacak Ben yapmamak için zorluyorum sabah uyanınca bakıyorum kamyon devrilmiş testonun yanında proviron varsa düz duvara tırmanıyorum aynı kür bendede var bende aynı konudan muzdarip kafayı aşağı değil başka yere yönlendir işteyken aklıma gelmiyor etkilere gelince testesteron propionat masteron dan minimal etki alman doğal ne bekliyon dostum kürün öyle devasa değil basit bir kür 

Teşekkür ederim 

Kado, Bir saat önce yazdı:

İster istemez verimi düşüyor mudur

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

Ne kadar genç olduğun bir kenara  haftada 1 maksimum 2 mast yeterli oda unutmamak için kalanı evliliğe 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaan00n    5
rıza333, Şimdi yazdı:

Ne kadar genç olduğun bir kenara  haftada 1 maksimum 2 mast yeterli oda unutmamak için kalanı evliliğe 

Doğru diyosunuz 😄

• Sinsi 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    293
DevinTowsend, 9 saat önce yazdı:

Azalt biraz onu , o ne öyle devlet memuru gibi gardaş 😂

Haykırdım 🤣🤣🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    18
gönderildi (düzenlendi)

Mast ve bağımlılık konularını araştır. İzleyerek yapıyorsan, izlemeden haftada birkaç kez yük boşaltmak için yap. Zaman ve enerji kaybı boşuna yoksa. Dopamini sürekli yüksek tutmak bağımlılık seviyenin yükseltir. Hayattan zevk alma konusunda ileride sıkıntı yaratabilir. 

tarihinde Synthbody tarafından düzenlendi
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.754
Kaan00n, 11 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar, iyi bayramlar :)

20 yaşındayım 8 haftadır kürdeyim aktif olarak:

TESTOSTERON - 500 MG

MASTERON - 300 MG

vuruyorum çok minimal etkiler alıyorum ve bunun çok mastürbasyon ve çok ilişkiye girmemle ilgili olduğunu düşünüyorum günlük 2-3 defa haftalık ise 20-30 defa boşalıyorum bu durum psikolojimi etkilemiyor fakat kürümün etkisini azaltıyor mu yada aldığım testo düşüyor mu? yardımcı olursanız sevinirim.

Atılan spermle bir çok vitamin mineral ve hormon da gidiyor...Sende eksiliyor ve yerine koyacak bir şeyler almıyorsan\alamıyorsan bu sefer zamanla sorunlar yaşamak kaçınılmaz olur.En azından içinde dopamine endorfine kadar bir çok psikolojiyi etkileyecek hormon da bulunuyorken...Arkadaşların dediğine bende katılıyorum; gençlikte yüksek libido ve doyumsuzluk normal bir durum fakat, vucudundan uzaklaştırdığın o şeyin çöp değil, değerli maddelerden oluştuğunu düşünerek hareket et.Testosteron küründe de hafta da 7 ile sınırlamak gerek, bence...

• 100 Puan 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

Valla yarışma psikolojisi mi bilmem rüyalanma olurken ereksiyon son sınırda uykunuz açılır ve boşalırken genelde uyanık oluruz  ben tam bu sırada kendimi sıkıp boşalmayı engellediğim oluyordu:ph34r:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arenn, 3 saat önce yazdı:

Haykırdım 🤣🤣🤣

Bulabildin mi arenis ondan haber verr 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    293
gönderildi (düzenlendi)
DevinTowsend, 47 dakika önce yazdı:

Bulabildin mi arenis ondan haber verr 😂

Yok şuan optimum’la devam ediyorum hala. Keşke bulsam da denesem 😂

tarihinde Arenn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46

Bence normal şey yapabilirsin, pzrts 250 testo perşembe 250 testo, vücüdün biraz e2 artsın, e2 artınca zaten libido kaybı olur gücünde artar hem, duruma göre tamoxifen alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    55
Arenn, 2 dakika önce yazdı:

Yok şuan optimum’la devam ediyorum hala. Keşke bulsam da denesem 😂

Senin koçun mu optimum tedarik ediyordu dostum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    293
byreal22, 1 dakika önce yazdı:

Senin koçun mu optimum tedarik ediyordu dostum?

Evet ilaçları da ondan alıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaan00n    5
Arenn, Şimdi yazdı:

Evet ilaçları da ondan alıyorum.

Fiyat nedir memnun musun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mamibolone
      Merhabalar pct sürecimin 13.günü bitti. Ruhsal olarak çok sıkıntı yaşamıyorum fakat libidom yerlerde ve ilişkiye girerken ereksiyon olma durumum zorlaşıyor bu durum normal midir ? 
    • Yazan: mamibolone
      Merhabalar pct sürecindeyim. Progesteron seviyem tahlillerde yüksek çıktı bu yüzden libidom düşüktü. Şuan da forumdaki hocalarımın tavsiyesi ile, ovitrelle işe başladım ve devamında klomen, tamoksifen ve proviron kullanıyorum. Ne kadar sürede bu ilaçlardan etki almaya başlarım. Libido ve ereksiyon hali ne kadar sürede tam anlamıyla yerini alabilir.
    • Yazan: Burakidolmadaki
      Abilerim, hocalarım. 
      24 yaşındayım daha önce forumda konu açmıştım kür planlaması için yardım almıştım, 6 aylık bir süreç geçirdim bu dönemde kullandığım hormonlar
      Başından sonuna kadar haftalık dozaj
      300 rimo
      250 test ent
      250 test cyp. 
      Son 2 ayda günlük 40mg oxandrolone 
      Süreçten her ay tahlil yaptırdım lh ve fsh dışında referans dışı bir değerim olmadı, ve süreçte istediğim verimi aldım. 
      Lafı uzatmadan asıl merak ettiğim konuya gelitorum, son enjeksiyonumun üstünden 25 gün geçti, ilk 2 haftadan sonra bildiğim kadarıyla libidoda düşüş olması gerekiyordu,ama şuanda inanılmaz bir libido artışı va sabah sertliği vesaire her şey olması gerektiği gibi, pct yapmadım 1 ay geçmesini bekliyorum tahlil yaptırmak için, sizce 6 ay sonrasında bu kadar hızlı dönüş olabilir mi yoksa son 250mg testo 25 gün boyunca beni ayakta tutar mı ?
    • Yazan: kaaneth
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Hocalarım 7 ay oldu only testo devam ediyorum. Haftalık 500 sustanona enanthate sonrası başladım dün 6. ilacımı enjekte ettim sustanon 250 olmak üzere. Libido olarak isteğim var ama affedersiniz sertleşme yaşadığım zaman çok uzun sürmüyor odağım kaybolduğunda hemen sertleşmem kayboluyor normalde de yüzde yüz bir sertleşme yaşayamıyorum östrojen kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorum ama bulkta olduğum için östrojene de ihtiyacım var çok baskılamak da istemiyorum.
      Her 2 enjeksiyon gününde 1 tam tamoxifen alıyorum. Daha önce hiç blocker kullanmadım. Sorun yaşamazsın devam et östrojen iyidir gibi düşünüp mu devam etmeliyim ya da sertleşmeme sorununu ciddiye alıp blocker kullanmalı mıyım kullanacaksam da nasıl kullanmalıyım?
      Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
      Yaş 21 boy 1.80 79 kilogramım beslenmem 10/8 östrojen 53 prolaktin 15,72 
    • Yazan: TheExecutioner
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      PCT döneminde ereksiyon kaybı yaşıyorum...
      Bu sorun dönemsel bu sürece ait bir problem midir? Psikolojik olabilir mi? Değerlere bakıp mı hareket etmeliyim? (e2,prolaktin,total testosteron) Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.