Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Shinso

Sustanonun yapamadığını testosteron propionatın yapması nasıl açıklanabilir?

Önerilen İletiler

Shinso    35

Merhaba arkadaşlar :)

12.12.2023 yılında ilk enjeksiyonu mu yaptım sustanon ile başladığım bi süreçte  375mg olarak kullandım ilaçların hepsi eczaneden alınma ilaçlar hepsi farklı farklı eczaneden alındı.

Sorum şu olacak sizlere 375mg aldığım dönemde  testosteron değerim 87.75 olarak gözükmektedir 

08.03.2024 ayında ise noxy  testosteron propionata geçtim diyeceksiniz ki kandan çıkmadı tarihleri verdim zaten. 

2.fotoğraf da güncel olarak yaptırdığım test sustanon tamamen kandan çıktı ve vurduğum değer 250mg ve makine şuan bu değeri ölçememiş durumda bunun sebebi nedir ?

( SUSTANON ORJİNAL ECZANEDEN ALINMA - NOXY LAB BURAK HOCADAN )

Bu değerlerin bu kadar YÜKSEK bir şekilde olması kafamı çok karıştırdı açıkçası bundan dolayı östrojenimi masteron düşüremiyor şuan östrojen değerimde 88 değerinde arimidex ile desteklemek durumunda kaldım vücut su tutunca bu konuyu bana aydınlatırsanız çok sevinirim. @metinav @rastlantisal @SantoR @hectordoyle @Diver @SERKO @metropol @GHOST @Askabar @otopsicikedi

1. TEST ECZANE SUSTONONU

IMG_20240326_154430.jpg

2. TEST NOXY LAB PROPIONAT

IMG_20240326_154420.jpg

• Beğen 1
  • Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    20

Başlık yanlış eczane ilacının yapamadığını lab ilacı nasıl yapar olacaktı :D Hocam şaşırma ilacın piyasa tabiri varya salona gelip yeni kür yapanların ilacıyla övünme cümlesi gırttttlakkkk doluuuuu :D iğrendiğim bir deyimdir bu arada ama öyle noxy dendiği kadar varmış gerçekten sanırım piyasada şuan ismi en çok dolaşan markalardan test sonuçları ve günlüklere bakacak olursak

Şimdi bu testoyu dizginlemek kolay değil e2 anlamında masteronu bırak arimidex ile desteklesen anca kendine gelir gibi duruyor kullanılmayan testo e2 dönüşüyor tabi dht oluyor demek masteron olmasa neler olacak e2 den :) gerçi e2 güzel duygusallık dışında gelişim açısından.

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.386

Kısa esterdeki testosteron miktarı, uzun esterlere göre her zaman daha çoktur. 250mg sustanonda yanlış aklımda kalmadı ise 185mg testosteron olması lazım. Masteron her bünyede E2 dengelemesinde istenilen sonucu vermez.

Mecburen arimidex ile destekleyeceksin. :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Kısa esterdeki testosteron miktarı, uzun esterlere göre her zaman daha çoktur. 250mg sustanonda yanlış aklımda kalmadı ise 185mg testosteron olması lazım. Masteron her bünyede E2 dengelemesinde istenilen sonucu vermez.

Mecburen arimidex ile destekleyeceksin. :)

Hocam sustanonda zaten 2 kısa 2 uzun yok mu konu benim bütün algılarımı yıktı. sustanonun çok daha baskın olması lazım değil mi nasıl prop tur bindirmiş böyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Kısa esterdeki testosteron miktarı, uzun esterlere göre her zaman daha çoktur. 250mg sustanonda yanlış aklımda kalmadı ise 185mg testosteron olması lazım. 

Masteron her bünyede E2 dengelemesinde istenilen sonucu vermez. Mecburen arimidex ile destekleyeceksin.

Hocam 185mg diyorsunuz pekala benim Vurduğum değer sustanon da ise 175mg 

Hesaplama yaparsak bile sizin dediğiniz uyuşmuyor 1ml de 10mg diyorsunuz 10mg böyle  makinanın ölçtüremez hale getirmesi imkânsız.

ZYZZ, 13 dakika önce yazdı:

Başlık yanlış eczane ilacının yapamadığını lab ilacı nasıl yapar olacaktı :D Hocam şaşırma ilacın piyasa tabiri varya salona gelip yeni kür yapanların ilacıyla övünme cümlesi gırttttlakkkk doluuuuu :D iğrendiğim bir deyimdir bu arada ama öyle noxy dendiği kadar varmış gerçekten sanırım piyasada şuan ismi en çok dolaşan markalardan test sonuçları ve günlüklere bakacak olursak

Şimdi bu testoyu dizginlemek kolay değil e2 anlamında masteronu bırak arimidex ile desteklesen anca kendine gelir gibi duruyor kullanılmayan testo e2 dönüşüyor tabi dht oluyor demek masteron olmasa neler olacak e2 den :) gerçi e2 güzel duygusallık dışında gelişim açısından.

Duygusallık sıfır ereksiyon durumumda  stabil durumdaydı ilişki esnasında bi sorunum olmadı sabah ereksiyonumda da bi aksama görmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.386

Bak karıştırdığın nokta şu. Emin olmamakla birlikte diye belirttim.

Ayrıca biri 4 esterli ilaç diğeri tek ve kısa esterli ilaç. Biri hemen kana karışıyor diğeri ise enjeksiyon sıklığına göre farklı sonuçlar verebiliyor. Yani sen sustanonu vurup teste gittiğinde en kısa ester çoktan kullanılmış olabilir. Birbirleri ile mukayese edilmesi mantıklı değil. Mukayese edebilmek için ikisini de her gün enjeksiyon yapıp 5 hafta sonra teste gitmen gerekir. 

Velhasıl bu, üzerinde kafa patlatmana değecek bir konu değil. Eğer Noxy'nin de testo mixi olsa idi rahatlıkla mukayese eder üzerinden konuşurduk. ;) 

• Beğen 1
  • 100 Puan 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Bak karıştırdığın nokta şu. Emin olmamakla birlikte diye belirttim.

Ayrıca biri 4 esterli ilaç diğeri tek ve kısa esterli ilaç. Biri hemen kana karışıyor diğeri ise enjeksiyon sıklığına göre farklı sonuçlar verebiliyor. Yani sen sustanonu vurup teste gittiğinde en kısa ester çoktan kullanılmış olabilir. Birbirleri ile mukayese edilmesi mantıklı değil. Mukayese edebilmek için ikisini de her gün enjeksiyon yapıp 5 hafta sonra teste gitmen gerekir. 

Velhasıl bu, üzerinde kafa patlatmana değecek bir konu değil. Eğer Noxy'nin de testo mixi olsa idi rahatlıkla mukayese eder üzerinden konuşurduk. ;) 

Hocam dediklerinize harfiyen katılıyorum ama 250 mg göre yine oldukça iyi oranlarda çıkmış totali serbestide o şekildedir herhalde.

Shinso, 34 dakika önce yazdı:

1. TEST ECZANE SUSTONONU

IMG_20240326_154430.jpg

2. TEST NOXY LAB PROPIONAT

IMG_20240326_154420.jpg

Enjeksiyondan ne kadar sonra teste girdin ben onu merak ettim?

Goktugby, 13 dakika önce yazdı:

Nereden bulabiliriz bu Noxy hocam? 

Sol alt wp butonu var oraya basarak bilgi alabilirsin hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

Hocam dediklerinize harfiyen katılıyorum ama 250 mg göre yine oldukça iyi oranlarda çıkmış totali serbestide o şekildedir herhalde.

Enjeksiyondan ne kadar sonra teste girdin ben onu merak ettim?

Sol alt wp butonu var oraya basarak bilgi alabilirsin hocam.

Sustanonu soruyorsanız 1.5 ay sonra girdim teste 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
Shinso, 24 dakika önce yazdı:

Sustanonu soruyorsanız 1.5 ay sonra girdim teste 

Yok hocam prop son enjeksiyondan ne kadar sonra test yaptın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
gönderildi (düzenlendi)
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

Yok hocam prop son enjeksiyondan ne kadar sonra test yaptın?

Hocam dün gece 10du vurduğumda sabah da 10:45 de kan testine girdim ortalama 12/13 saat sonra

tarihinde Shinso tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
Shinso, Şimdi yazdı:

Hocam dün gece 10du vurduğumda sabah da 10:45 de kan testine girdim ortalama 12/13 saat sonra

Anladım sonucun oldukça iyi ilaca dair kafanda soru işareti kalmamıştır en azından. çok sert idmanlarla hakkını ver ilacın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
GHOST, 5 dakika önce yazdı:

Anladım sonucun oldukça iyi ilaca dair kafanda soru işareti kalmamıştır en azından. çok sert idmanlarla hakkını ver ilacın.

Hocam ilaçtan yana bi sorunum yok açıkçası östrojen ile uğraşmak istemiyorum ve masteron bir nevi suan pasif durumda kaldı östrojen açısından belkide bunyem de pekte etkili olmadı masteron 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913

Çok yanlış mantık bu ayrıca ilaçları karşılaştıracaksan total değil serbest testo ile kıyaslamanı öneririm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
Askabar, 5 dakika önce yazdı:

Çok yanlış mantık bu ayrıca ilaçları karşılaştıracaksan total değil serbest testo ile kıyaslamanı öneririm. 

Hocam biz burada ilaçları karşılaştırma yapmıyoruz benim sadece izah ettiğim şey serbest testosteron neden bu kadar yüksek çıkması bir kere daha okumanızı rica ediyorum:)

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
Shinso, 18 dakika önce yazdı:

Hocam ilaçtan yana bi sorunum yok açıkçası östrojen ile uğraşmak istemiyorum ve masteron bir nevi suan pasif durumda kaldı östrojen açısından belkide bunyem de pekte etkili olmadı masteron 

e2 biraz ödem su tutumu yapar vücudunun neresi bunun için müsait veya yaptı mı bilmiyorum genetik buna karar veriyor bazısı kafası kum torbası gibi olur bazısının parmakları. e2 yüksek olması hem iyi hem kötü gelişim adına iyi ama duygusallık su tutumunu ödem açısından biraz can sıkar. ama insülin kadar kıymetlidir e2

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
Shinso, 11 dakika önce yazdı:

Hocam biz burada ilaçları karşılaştırma yapmıyoruz benim sadece izah ettiğim şey serbest testosteron neden bu kadar yüksek çıkması bir kere daha okumanızı rica ediyorum:)

Benim 400 enanth ile bu seviyede çıktı.

Yüksek çıkması iyi birşey bence ayrıca serbest testoyu bir çok sebep etkiliyor ama düz mantık bakarsak

1. İlaçlar kaliteli
  2. Shgb düzeyin düşük

IMG_9825.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
Askabar, 8 dakika önce yazdı:

Benim 400 enanth ile bu seviyede çıktı.

Yüksek çıkması iyi birşey bence ayrıca serbest testoyu bir çok sebep etkiliyor ama düz mantık bakarsak

1. İlaçlar kaliteli
  2. Shgb düzeyin düşük

Shgbyi bende düşündüm hocam onu da ölçtürdüm referans değerindeydi bi problem yoktu sadece şunu demek geliyor ilaç çok sağlam dolu ve benim genetik biraz çok değişik tren küründeyim gram yan etki yok prolaktin düşük seviyede hep bunun böyle çıkması sadece aklımı karıştırdı şaşırmadım genetiğimi bildiğim için

GHOST, 14 dakika önce yazdı:

e2 biraz ödem su tutumu yapar vücudunun neresi bunun için müsait veya yaptı mı bilmiyorum genetik buna karar veriyor bazısı kafası kum torbası gibi olur bazısının parmakları. e2 yüksek olması hem iyi hem kötü gelişim adına iyi ama duygusallık su tutumunu ödem açısından biraz can sıkar. ama insülin kadar kıymetlidir e2

En kötü yerler müsait hocam :D 

Göbek yüz ve kol 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
Shinso, 4 dakika önce yazdı:

Shgbyi bende düşündüm hocam onu da olcturdum referans degerindeydi bi problem yoktu sadece şunu demek geliyo ilaç çok sağlam dolu ve benim genetik biraz çok değişik tren kurundeyim gram yan etki yok prolaktin düşük seviyede hep bunun böyle çıkmasi sadece aklımı karıştırdı şaşırmadım genetiğimi bildiğim için

Sende benim gibisin o zaman bende de öyle oluyor tren deca kullandığımda prolaktin artmıyor bence şanslıyız. Ayrıca bak benimde serbest baya yüksek çıktı güzel bir yüksek olması ve genelde 400 testo ile 130 civarı veriyor benim genel gördüğüm testlerde.

Tabi ki ilaç markası çok fark ediyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Daha öncesinde yazmıştım zannedersem, sustanon'da 4 farklı ester olduğu için ve her esterin içindeki mg miktarından dolayı tek esterde alınabilecek peak değeri sustanon hiçbir zaman yakalayamaz.

Sustanon'da

• 30 mg testosteron propionat
  • 60 mg testosteron fenilpropionat
  • 60 mg testosteron izokaproat
  • 100 mg testosteron dekanoat var.

Vücut her bir esteri kendi uzunluğu kadar kullanmaya başlar ve bunu yaparken her bir testosteron esteri kendi peak değerini yapar. Hal böyle olunca tek esterdeki peak miktarı da az oluyor.

Şöyle resimli anlatayım:

66031b12d8e78_OperaAnlkGrnt_2024-03-26_215734_www.steroidplanner_com.thumb.png.5a78c73c852da6f6b36d00519f5cbe68.png 66031b406315b_OperaAnlkGrnt_2024-03-26_215754_www.steroidplanner_com.thumb.png.4c6a62bf1ed44c1ced34039f9df4dc69.png

İlk resimde sustanon peak mg miktarı, diğerinde de testosteron propionatın. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Kısa ester ilaç kandaki serum seviyesi daha çabuk yükseldiği için bir de

@hectordoyle sustanonda farklı esterler farklı süreler var mg da o kadar yüksek değil aslında. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SERKO
      Arkadaşlar merhaba;
      trenbolone enanthate rad-140 mk-677   Kürüne başlamış bulunmaktayım. Tren e ve sarmslar noxy pharma Burak hocamdan destek aldım.
      Testolar klasik iran ufak mg ler ama uzun süreli bir kür yapmayı düşünüyorum.
      Haftalık:
      200 mg tren e 250 mg testo idman öncesi 30 mg rad ve mk677 alıyorum. İlerleyen zamanlarda hem marka hem de gelişimim hakkında ki izlenimlerimi sizlerle paylaşıyor olacağım.
    • Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar
      Çncelikle 12. haftamdayım;
      testo e 500 mg (NOXY MARKA) Alıyorum ilk kürümde deneyim elde etmek amacıyla Burak hocadan noxy aldım ve 8 kg aldım 80 olan bencim 2 ayda 110 u gördü 25 lerle press atarken 40kg incline bench presse geçtim inanılmaz bir güç kazandım ve test sonuçlarım olsun cinsel arzum olsun hiçbir problemim çıkmadı.
      Benim sorum şu:
      testo e 8 hafta oxa ve clen eklesem nasıl olur? Şuan 89 bw 16 yağ oranım var çok teşekkürler şimdiden cevaplarınız için
    • Yazan: Batarya
      10 haftalık testo , bolde, dhb kürümde 5 hafta body tech dragon kullanmıştım bi önceki konumda test sonuçlarını paylaşmıştım, 5 haftada Noxy kullandım Burak hocadan temin etmiştim en son enjekteyi pazartesi yaptım bugün sabahta test yaptırdım bi önceki testte b12 yoktu bu test yaptırdım sizce nasıl ? @rastlantisal @Rdm

• Yazan: yusufbilo78
      Selamlar.
      Iran testo enanthate kullanıyorum bir süredir. Boldenone ekleme kararı aldım.
      Vortex yada noxy arasında kaldım.
      İki markadan birini kullanıp da güzel sonuç alabilen oldu mu ?
    • Yazan: Slimfit
      Merhabalar ürünler hakkında bilgisi, önerisi düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.