Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

strucklieben

Dirsek ağrısı yaşıyorum nasıl kurtulabilirim bu durumdan?

Önerilen İletiler

Merhabalar hayırlı ramazanlar. Muhtemelen bench presste PR denerken veya ağır kilo dumbell pull over yaparken olan bir durum.

Dirseğin tam işaretlediğim kısmında, triceps extension veya press yaparken olan ağrı olmaya başladı, daha önce yaşayan var mıdır? 

IMG_4700.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulucyldz    18

ısınma yapılmadan, piramit şeklinde çıkılmayan prlar sırasında veya ağır kilo triceps itişlerde tendonda ve kaslarda minik yırtılmalar ortaya çıkabilir, bu gibi durumlar sonrasında oluşması muhtemeldir.

ağrı çoksa bir-iki hafta triceps çalışma, sonraki 1-2 hafta düşük kilo ile triceps çalışabilirsin, bu süre boyunca tricepsini zorlama.

recovery yap eğer dediklerimi dinlemezsen büyük ihtimalle süreci uzatır ve ağrısını biraz daha uzunca süre çekersin sonrasında da büyük ihtimalle ağrı ve sakatlık tekrarlayacaktır kendini o yüzden dikkatlice ilerlet süreci

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    32

Ben yaklaşık 6-7 ay yaşadım bu rahatsızlığı, umarım sizinki aynı değildir, bunun ismi Tenisçi dirseği olarak geçiyor. Berbat bir durum, ben tam kürümun zirve yaptığı dönemde yaşadım, ve çay bardağını dahi kaldıramayacak derecede rahatsız ediyordu beni, antrenmanlarda voltaren ağrı kesici içiyordum ve ağrı kesicinin etkisi geçene kadar antrenman yapabiliyordum. Tedavi olarak o bölgeye kortizon enjekte ediliyor ve hiç bir şekilde zorlamaman gerekli.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter, 17 dakika önce yazdı:

Ben yaklaşık 6-7 ay yaşadım bu rahatsızlığı, umarım sizinki aynı değildir, bunun ismi Tenisçi dirseği olarak geçiyor. Berbat bir durum, ben tam kürümun zirve yaptığı dönemde yaşadım, ve çay bardağını dahi kaldıramayacak derecede rahatsız ediyordu beni, antrenmanlarda voltaren ağrı kesici içiyordum ve ağrı kesicinin etkisi geçene kadar antrenman yapabiliyordum. Tedavi olarak o bölgeye kortizon enjekte ediliyor ve hiç bir şekilde zorlamaman gerekli.

Hocam çok geçmiş olsun öncelikle iyileşmenize sevindim. Şükür henüz durum o kadar ciddi değil, çekişlerde bir sorun olmuyor, sadece belli açılarda itişlerde oluyor. Sağolsun bir hoca glukozamin msm tavsiye etti, + hyalürük asit içeren tabletini sipariş ettim. Umarım bir işe yarar, yine de tecrübe edinmiş yoldaşların görüş ve tavsiyelerini bekliyorum. Alkolü vs bıraktım tek  hobim ve kaçış noktam olan sporum elimden gitsin istemiyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    227

Dirseklik siparişi ver onun dısında gögüste vs. dirseklerini içeriye kitlemeden presslere devam et. Arkakol çalışırken dirseğini tam kitleme, baş üstü arkakol egzersizlerine de ara ver iyileşene kadar. Çoğu sporcunun başına gelen bir şey özellikle cut dönemlerinde eklem ve tendonlarda su azalınca oluyor maalesef dikkat etmek gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik, 36 dakika önce yazdı:

Dirseklik siparişi ver onun dısında gögüste vs. dirseklerini içeriye kitlemeden presslere devam et. Arkakol çalışırken dirseğini tam kitleme, baş üstü arkakol egzersizlerine de ara ver iyileşene kadar. Çoğu sporcunun başına gelen bir şey özellikle cut dönemlerinde eklem ve tendonlarda su azalınca oluyor maalesef dikkat etmek gerekiyor.

Hocam presslerde içeriye tam kilitleme olayını netleştirmek adına biraz açabilir misiniz? Dirsekleri ne tam açayım, ne de tam olarak içeri kırmamamı mı kastettiniz?

Birde glukozamin msmin faydası olur mu acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    227
strucklieben, Şimdi yazdı:

Hocam presslerde içeriye tam kilitleme olayını netleştirmek adına biraz açabilir misiniz? Dirsekleri ne tam açayım, ne de tam olarak içeri kırmamamı mı kastettiniz?

İyileşene kadar bütün hareketlerde omuz ağrısı çekmeyecek ağırlıklarla dirseğin açık şekilde çalış yani içeriye doğru kıvırma. Glukomazinin tabi faydası olur ama çok büyük etken değil en önemlisi zamana bırakıp dinlendirmek. Sığır jelatini oluyor aktarlarda eklemler için ondan da tüketebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğiniz tenisci dirseği olayı ve benim de malesef yıllardır çektigim bir durum hala da çekerim düzelme gibi bir durumu olmuyor ağır girince yine baş belası çıkıyor ortaya benim şuan bulduğum en iyi yöntem decatlondan aldığım 2 adet dirseklik onlar kolumda takılıyken ağrısını hissetirmeyecek kadar düşürüyor kullanmanızı tavsiye ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    32
screamsofhell, 12 saat önce yazdı:

Dediğiniz tenisci dirseği olayı ve benim de malesef yıllardır çektigim bir durum hala da çekerim düzelme gibi bir durumu olmuyor ağır girince yine baş belası çıkıyor ortaya benim şuan bulduğum en iyi yöntem decatlondan aldığım 2 adet dirseklik onlar kolumda takılıyken ağrısını hissetirmeyecek kadar düşürüyor kullanmanızı tavsiye ederim 

Antremanda dirseklik ve bandaj kullanmak gercektende etkili, tedavi olarak kortizon lu kremler deneyin ve antrenmanlarda mümkün olduğunca o bölgeye yüklenmekten kaçının, evet malesef kalıcı bir tedavisi yok, ileri derecede kortizon enjekte ediyorlar fakat oda çözüm değil, öyle veya böyle tekrarlıyor, ben uzunca bur süre ara verdim şu an birsey yok ama her an tekrarlanması an meselesi, olabildiğince dikkat etmeye çalışıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: predator4201
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftadan haftaya iyi denilebilecek gelişim sağlamama ve kilo başına 1.5 kg sadece et ve tavuktan protein almama orta derecede de bi karb almama rağmen neredeyse sadece 10 idmanın 1 inde idmanın ertesi günü kas ağrısı oluyor ve gün boyu yumuşak adale ile geziyorum sizce sebebi nedir normalde 5-6 saat uyuyorum ama 10 uyusam da sonuç değişmiyor?
      2 yıldır spor yapıyorum biceps damarına sahip olacak derecede yağ oranım var kilom 84 haftada 3-5 gün yapıyorum...
    • Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar dün yaptığım kickbox sparring'inden sonra sanırım elimi sakatladım antremandan sonra acıma yoktu gece yine yoktu sabaha karşı birşeyler yemek için uyandım yine bir acı hissetmiyordum ardından öğlen 1 de uyandım dehşet bileğimi çeviremiyorum kapı v.s açarken bile ağırıyor. geçen senede başıma gelmişti atlatmam çok uzun sürdü bu konu hakkında ne yapabilirim ve kürümü bırakayım mı? 750 testo 750 bolde ile ilerliyorum. @metinav
      Ağrıyan bölge tam olarak şurası fotoğraf temsili dir

• Yazan: Fkehlibar
      Öncelikle herkese selamlar. Parça parça da olsa 10 yıllık bir spor geçmişim var. İlk kürüme girdim normatech marka deca,test enantat ve dianabol. Haftalık 2 enjekte ve toplam 2 ml deca,2 ml test ent, günlük 4 dianabol.10 hafta sürecek kür 6 hafta dianabol kullanıcam.
      Düzenli olarak c,d,magnezyum,çinko,b6,omega 3 kullanıyorum. Aldığım kişi haftada yarım arimidex kullan dedi.Haftada 1 de yarım Arimidex kullanıcam. İlk enjekteyi kalçadan oldum.1 haftada anca geçti ağrısı dokununca falan baya ağrıyordu.
      Tekme yemiş gibi bir sızısı vardı.
      2.enjekteyi kendim bacaktan yaptım. Ertesi gün başlayan bacakta ağrı vardı. Tuvalete otururken neredeyse müsaade etmiyor. Bacağımı tam kapatmaya çalıştığımda baya acıyor. Sanki bacak çalışmışım hamlık ağrısı varmış gibi. Bacaktan yaptığım aşağıya dizime doğru yayılmış gibi hissediyorum ama diz kapağımda değil 3 parmak kadar yakın.
      Kahverengi uçlu iğneyle vurdum.
      Yavaş enjekte ettiğimi düşünüyorum ama daha da mı yavaş enjekte etmeliyim yada başka sorun ne olabilir?
      Şimdiden çok teşekkür ediyorum
    • Yazan: KAMO
      iyi akşamlar bilindik bir isimden koçluk aldım 125testo 250bolde il enjeksiyonumu dün yaptım kalçadan hiçbir hemsire veya doktor yapmadıgı için ilaç kullanan bir abimden yapmasını istedim normalde yüzüstü yatılarak enjeksiyon olur ama arabada yapmak zorunda kaldık ve cenin pozisyonu gibi bir pozisyonda yapmak zorunda kaldık ve steril kurallarına çok uyulmadan yapıldı enjeksiyon sırasında hiçbir acı hissetmedim fakat saat geçtikçe artan bir acı başladı enjeksiyon yerinde akşam saatlerinde ise ani bir halsizlik ve ateş ile hastaneye gidip vitamin+ağrı kesici serum yedikten sonra biraz daha iyiydim ama bugün ağrı çok daha fazla arttı zor yürüyorum ve enjeksiyon yerine dokunduğumda sertlik mevcut bilginiz dahilinde yardımcı olursanır çok mutlu olurum acıdan zor duruyorum🙏🏻
    • Yazan: Aksiyonist
      Arkadaşlar merhaba, kısaca omzum kılcal damar patlaması olduğunu düşünüyorum bu nedir ? Ağır kilo ile sholder press yapınca da oluyor hafif kg ile yapınca da oluyor, sorun nedir tam olarak bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Her antreman sonunda böyle oluyor fotoğraf ekliyorum.
      Not :Bu iyi hali bazen daha kötü olabiliyor 10 kg ile çalıştım çok fazla birşey olmadı, negatifi 3 saniye yaptım.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.