Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kidoutwit

Yükselen kan ve alt + ast değerlerim - ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

kidoutwit    1

Ne yazık ki enjeksiyondan sonraki gün test vermek zorunda kaldım. Bir öncekinde de yüksek çıkmıştı bu daha da yüksek çıktı.

Haftada:

• 4ml maste prop
  • 500 testo ent
  • hergün 25mg proviron

ilk testten 5 gün öncesine kadar da turinabol 30mg her gün + son testte turinabol yoktu düşüncelerinizi alabilir miyim?

@rastlantisal @otopsicikedi @metinav @Bay-T @DeMoNhUnTeR @Emrahtkty @Askabar

IMG_0469.jpeg IMG_0470.jpeg IMG_0471.jpeg IMG_0472.jpeg IMG_0473.jpeg IMG_0474.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    778
  • Kardeşim nükleer atık mı yedin?
  • Çamaşır suyu kokteyli mi yudumladın?
  • Ne bu alt ve ast oranı? 

Sarılık olup ölmene rakam kalmış olarak yorumladım. :/

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DECA    0
gönderildi (düzenlendi)

Kür öncesi testlerin var mı bide ilaç markası nedir söylede yanından geçmeyelim hangi ortamda üretildiyse artık 

tarihinde DECA tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer    24

Kullandığın ürünlerin markaları nedir? Bu kadar yüksek çıkması normal değil. Bence ürünlerin sıkıntılı. Ayrıca karaciğer koruyucuda kullanmıyorsun sanırım. Ben olsam tüm ilaçları kullanmayı bırakır, Nac900+enginar-deve dikeni ekstresi+bol yeşillik ve minimum 4 litre su ile detoks yapar ve 20 gün sonra tekrar kan değerlerine baktırırdım. Tüm bunlara rağmen hala değerlerde düşme olmaz ise ultrason ile karaciğer fonksiyon testi yapılması gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kidoutwit    1

ilaçlar: pharmtech ve deus

• koruyucu ve vitamin takviyelerim tam
  • yeşillik ve sebze tüketimi full
  • su min 4 lt

kür öncesi testlerim olması gereken aralıklarda ve hepsi temizdi.

dün itibariyle enjeksiyonu bıraktım. testten 1 gün sonra 1 er ml yapmıştım ama son oldu.

son 2 haftadır nac600 kullanıyordum ekstra olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer    24

Nac 600'ü ilk 5 gün sabah 1,akşam 1 şeklinde kullanıp, sonrasında günlük 1 kullan. yeşillik-sebze ve su tüketiminde böyle devam ettiğin sürece, 20.gün değerler referansa düşmese de  çok yakın sayılara düşecektir. Göğüs bölgende sivilcelenme varsa şuan 3-4 gün içinde azalma görebilirsin ayrıca. Bu söylediklerim kişisel deneyimlerimdir ve kişiye göre farklılık gösterebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132

Küre 2 hafta ara ver. Bu dönemde nac600/900 / enginar ekstratı/ milk thistle kullabilirsin.

Ayrıca haftalık 125 mg testo alabilirsin bu dönemde.  2 haftanın sonunda kan testi verirsin duruma göre devam ederiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kidoutwit    1

vücudumda en ufak bir semptom yok garip olan. yorgunluk, göz de sarılık, sivilcelenme vb.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
kidoutwit, 1 dakika önce yazdı:

vücudumda en ufak bir semptom yok garip olan. yorgunluk, göz de sarılık, sivilcelenme vb.

Kan testinden önce alkol kullanımın oldu mu ?

Kanı saat kaçta verdin ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kidoutwit    1
TheExecutioner, 22 dakika önce yazdı:

Kan testinden önce alkol kullanımın oldu mu ?

Kanı saat kaçta verdin ? 

• sabah 12 saatlik açlıkla 8.30 da
  • alkol hiç yok
  • 1 gün önce enjeksiyon var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44

Bence küre ara vermeden NAC600 ve Enginar suyu ile devam edebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DECA    0

Geçmişte uzun süre pharmtec kullanmışlığım var değerleri böyle yükseltecek toxic bir ilaç değildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kidoutwit    1

daha önce bu kadar yüksek değerlerden düşenleriniz var mıdır? yazdığınız protokoller midir en iyi çözümler? yoksa bu aşamada bir doktora gidilmeli midir? aslında kafama takılanlar bunlar. ilaçlar oldukça güvenilir bir yerden. neden ve nasıl oldu böyle bir şey tam olarak anlayamıyorum. tablet kullanımı kaynaklı olabilir mi? bir gün önce enjeksiyon yapmış olmak bu kadar abartmış olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.406

Nac ile engineer suyu ile düzelecek değerler değil bunlar ursactive kullanman gerek

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kidoutwit    1
otopsicikedi, 7 dakika önce yazdı:

Nac ile engineer suyu ile düzelecek değerler değil bunlar ursactive kullanman gerek

bu doktor kontrolünde kullanılması gereken bir ilaç değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    430
kidoutwit, 19 dakika önce yazdı:

Değerlerim bu şekilde 2 haftadır düşmüyor dahiliyeci ursactive yazdı. Sen yine de doktora git.

IMG_3793.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.406
kidoutwit, 33 dakika önce yazdı:

Kullandığın şeylerde doktor kontrolünde olması gerekiyor zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kidoutwit    1
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Kullandığın şeylerde doktor kontrolünde olması gerekiyor zaten 

haklısın ama hiç bir doktorun steroid kullandıracağını sanmıyorum. protein tozu diyince hayır diyorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    952
kidoutwit, 5 saat önce yazdı:

Ne yazık ki enjeksiyondan sonraki gün test vermek zorunda kaldım. Bir öncekinde de yüksek çıkmıştı bu daha da yüksek çıktı.

Haftada:

• 4ml maste prop
  • 500 testo ent
  • hergün 25mg proviron

ilk testten 5 gün öncesine kadar da turinabol 30mg her gün + son testte turinabol yoktu düşüncelerinizi alabilir miyim?

@rastlantisal @otopsicikedi @metinav @Bay-T @DeMoNhUnTeR @Emrahtkty @Askabar

• Dostum bence acilen ilaçları kes.
  • Vücut biraz dinlensin.
  • Tablet steroid olmamasına rağmen o alt ast ne öyle.
  • Bende tüm ilaçları kes.
  • Sağlam bir devedikeni extratı al.
  • Nac kullanmaya devam et.
  • Ve 2-3 gün protein tüketimini minimumda tut.
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Öncelikle tahlil yaptırmadan önce antrenmana minimum üç gün ara ver, sonuçlar yanıltmasın. Sonrasında kullandığın ilaçları derhal çöpe at, devam edeceksen de sadece eczane ürünleri ile devam et.

• Asist 1200/gün
  • Omega 3 2000 mg/gün
  • 100 ml enginar suyu/gün
  • Yüksek slymarin içeriğine sahip deve dikeni
  • Bol yeşillik, günlük minimum 4-5 litre su
  • Haftalık iv Glutatyon/C Vit

Antrenman şiddetini azalt, uykuya önem ver, alkol tüketiminden ve stres faktöründen uzak dur. Bolca pekmez tüket. Protein tercihin balık, kırmızı et ve haftada 2-3 öğün ciğer olsun. Öğünlerle beraber çay ve kahve tüketme. İki hafta sonrasında da;

• Tam Kan
  • Tit
  • Sedi/CRP
  • Kreatinin
  • Üre
  • CK
  • Na
  • K
  • Demir
  • TIBC/UIBC
  • Ferritin
  • Alt
  • Ast
  • GGT
  • Alp
  • Bilirubin
  • Albümin

Tahlillerini ver. Sonrasında dahiliyeci gerek görürse kendi tedavi protokolünü yapacaktır, senin doğal olarak yapabileceklerin bunlar. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakanreck    8

Bu neymiş ya böyle. Gelişmeleri burada bizimle paylaşır mısın dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

1000 nedir ya 50 mg dbol alırken 300 oluyordu benim ortalama koruyucularla,  nac 1200 al muhtemeeln reçeteli vermezlerr ama dene  enginar suyu, liv 52(4 tablet) kullan 2-3 haftaya test ver düşüş yoksa sal kürü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.426

Merhabalar.

Arkadaşlar yazılması gereken her şeyi yazmış. Alkol kullanımı var mı? Şu noktada acilen her şeyi kesmen en doğrusu olur. 2 hafta sonra ise 150mg iran enhantate ile zaten streste olan bedenini PCT stresine sokmayıp değerlerin düzelene kadar TRT doz gitmeni tavsiye ederim. Sonrasında PCT ve küre temelli elveda. Belli ki senin karaciğerin kür için çok uygun değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kidoutwit    1

Hepinize cevaplar için teşekkür ederim. :)

• Alkol hiç kullanmıyorum.
  • ilaçları kestim.
  • Takviye ve vitaminlerin yanına enginar suyu, ekstra yeşillik ekleyip suyu 5 lt ye çıkardım.
  • Süreçte yazdıklarınızdan bazılarını zaten kullanıyordum koruma amaçlı. (deve dikeni, nac600 vs.)

Daha önce bolde testo kürü yapmıştım ve kürden çıkıp pct yaptım çıkan sonuçlarım gayet iyi di. 

Bu eklediklerim mevcut küre girmeden önceki son sonuçlar:

IMG_0477.jpeg IMG_0478.jpeg IMG_0479.jpeg IMG_0480.jpeg IMG_0481.jpeg IMG_0482.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kidoutwit    1

selamlar herkese,

ilgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim. @rastlantisal

burayı güncellemek ve en son durumu paylaşmak istedim.

tam 20 gün sonraki güncel tahlillerim:

Screenshot 2024-03-26 at 10.57.01.png Screenshot 2024-03-26 at 10.57.12.png Screenshot 2024-03-26 at 10.57.20.png

• Beğen 1
  • Tebrikler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.