Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

Güz

Üye
 • İçerik sayısı

  19
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

10 İyi

Güz Hakkında

 • Derece
  Çaylak

Güncel Profil Ziyaretleri

263 profil görüntüleme
 1. Ventolin

  Eczanelerde ventolin bulunmuyor, clenin alternatifi yok.
 2. Raw pharma ilaç hakkinda

  Evvela söz konusu sağlıksa, akabinde süreci sürdürülebilir ve olabildiğince kalıcı kılmak adına maliyet, düşünülecek en son parametredir. Bütçen yok mu? Bu iş sana göre değil, arkadaşım. İnsanlar hijyeninden şüphe ettiği restauranttan yemek yemiyor. Sen yer misin? Söz konusu ne idüğü belirsiz sentetik madde olunca hangi özgüvenle, hangi düşünceyle bi' düzine flakon ilacı vücuduna enjekte ediyorsun? WhatsApp ikonuna tıkla. Aburaihan testo, fiyatı en uygun, güvenilirliği en yüksek laboratuvar ürünlerinden biri. Adamı arıyorsun, danışıyorsun, anlatıyor, yeri geliyor psikolojik destek oluyor, tecrübelerini paylaşıyor. İlla ben bu işi yapacağım diyorsan, görüş, 500₺ dolaylarında rakama bu ürünü temin et, kullan. Ya da eczanede Sustanon diye bi' ürün var, 45₺. Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz? Aldığınız tüm anabolikler, boş. Testolar nispeten dolu ama steril değil, doz farazi. Ödem, şişlik, kaşıntı vb. sorunlar... Tabletler hakeza steril değil, kalıcı zaten değil, dozajı bilmiyoruz, karaciğer toksisitesi korkunç... Kendini kanıtlamış markalardan, laboratuvar ürünlerinden kullanın. Dozu yarıya düşürün, zırt lab, zort pharmaya kıyasla aynı maliyete daha fazla anabolizan kullanmış olacaksınız. En azından bunu yapın. Gözünü sizin cebinize ve sağlığınıza diken simsarların masasına meze olmayın. Aklınızı kullanın. Fikrimce bu ayrımı yapamayanların değil vücut geliştirme, hayatta da başarılı olma durumu şanstan ibaret. Vücut geliştirme bir süreç. Oyuncaklarımız, bizi hedefimize götürmek için bir araç. Hedefimiz sağlığımıza olabildiğince zeval getirmeden, adım adım gitmek, ilmek ilmek dokumak. Benim mentalitem, bu. Böyle olması gerekliliği de tartışmaya kapalı. Özellikle bu taraf, karanlık taraf, belirli kısa bir periyotta beklentinizi karşılayamaz, kalıcı olanı veremez. O yüzden hem bütçeniz, hem sağlığınız, hem de hedefleriniz adına süreci sürdürülebilir kılmak kilit nokta. Son olarak, değinmeden edemiyorum, bu sektörün kanseri abiler ve hocalardır. Bülbül güle, karga çöplüğe gider. Sağlıklı sporlar.
 3. Çiğ yumurta

  Yeterli.
 4. Çiğ yumurta

  Çiğ tüketime uygun değildir, salmonella ve diğer çeşitli virüs ve bakteriler yaygındır.
 5. Fsh ve lh değerleri

  LH, FSH seviyeleri doğal olarak geniş bi' aralıkta bulunabilir. Referans değerinin çok üzerinde bir değer var ise kullandığın ürünlerden daha büyük sorunların olabilir, derhal üroloji uzmanına görünmelisin. Test sonucu paylaşırsan daha sağlıklı yorumlayabiliriz.
 6. Ömür boyu testosteron

  İnsanları yargılamak en kolayı lakin bu durumda başka seçenek yok. Senin sorunun dozaj, ilaç veya pct değil, psikolojik. Önce bunu idrak etmen gerek. Konularını takip ediyorum, düşüncelerin ve davranışların sağlıklı değil. Bunu anlamadığın sürece de aşamayacak, konu açmaya devam edeceksin. Gerekenler, ehil insanlar tarafından yazılmış. Bunları eksiksik uygulayıp, bunun bir süreç olduğunu, yaşadığın her şeyin de bunun bir parçası olduğunu algılamalısın. En önemlisi de ivedilikle psikolojik olarak profesyonel destek alman gerekiyor. Sağlıklı sporlar dilerim.
 7. Kısa sürede kilo almak için acil yardım

  Bu kadar bilinçsiz bir şekilde, özellikle de fotoğraf çekimi gibi bi' sebeple insülin kullanmak mı?.. Diyetinde 1000 kcal surplus oluşturuyor musun? Karbonhidrat kaynağın ne ve kaç öğünde tüketiyorsun? En son ne zaman deca kullandın?
 8. Ilk kürüm. enjeksiyonu nerden yapıyorsunuz?

  En kolay im enjeksiyon kalçaya olur. Hata payı azdır. Omuz, bacak gibi bölgelerde oluşacak ağrı antrenmanlarınızı olumsuz etkileyebilir.
 9. Clenbuterol kullanımı

  Bol su iç, tuz tüketimini arttır ve kalsiyum, magnezyum, d3 kullan. Bunlardan evvel bahsettiğin markanın ürününü direkt çöpe at.
 10. Markasız growth

  İnsanlar güvenmedikleri için covid aşısı olmayı reddetti. Ne idüğü belirsiz merdivenaltı ürünleri nasıl kullanıyorsunuz? İlacın boş çıkıp, paranın çöpe gitmesi şöyle dursun, sağlığın hiç mi kıymeti yok? Bütçen yetmiyorsa kullanmazsın, bu kadar basit... Ucuz, en pahalısıdır. Sağlıklı sporlar.
 11. Bulk kabızlık

  - Yağ tüketimini minimum kgx0.5 gr/gün yapın. - Kullandığınız pirinç veya yulaf size yaramıyor olabilir. 2-3 gün beslenmenizden herhangi birini çıkarın ve olası değişimi gözlemleyin. - Minimum 15 gr glutamine ve probiyotik kullanın.
 12. Kingman kullanıcı yorumları

  İçerik güzel gözüküyor, libido artırması çok olağan ancak site çok amatör duruyor. İçeriklerin adı bile doğru yazılmamış. Ben almazdım.
 13. Sizlerden gelen anabolizan yan etki tecrübeleri

  16 haftalık 500 Testo-Bolde, ilk 4 hafta 50 mg Anapolon küründe; - İlk 4 hafta aniden artan kütle ve güç - 6. haftadan itibaren omuz bölgesinde sivilcelenme - 10. haftadan sonra yüksek yağ oranında bile şaşırtıcı damarlanma ve artan iştah - Baş ağrısı... Özellikle alkol tüketilen gün ve sonraki gün kaçınılmaz... - Bazı sabahlar duygusal ve hassas uyanma... Hayatını tam zıttı olarak yaşamış biri olarak en ilginç deneyim bu oldu
 14. Ilk kür, 6. hafta

  Yorumunuz için teşekkür ederim. Durum her ne kadar motivasyon düşürse de sanırım Burak hoca ile beraber 0'dan 12 hafta ile başlayıp, duruma göre 16 haftaya uzatacağız. Bir musibet, bin nasihatten iyidir.
 15. Ilk kür, 6. hafta

  Anlıyorum. Bundan sonra nasıl devam etmeli peki?.. @metinav @Loving Hocalarımın da yorumunu merakla beklemekteyim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×